PDA

View Full Version : Може ли да съм болна?



zoreto
01-25-2008, 17:05
Здр имам въпрос.На 14 години съм, висока съм 165 и тежа 37 кг?Постоянно ми натякват,че съм клечка аз като се погледва в огледалото се виждам дебела.Казват ми ,че не съм нормална?Ям 1 път на ден и то плодово мляко или солети.Може ли да съм болна от нещо?

LadyCarameL
01-25-2008, 17:16
На манекенка ли се правиш или .. ?Няма да почна да ти се възхищавам,даже смея да направя точно обратното..Как може 1 път на ден да ядеш бе,момиче!?!??!Нормална ли си?Наистина ти има нещо..Нито си дебела,нито си болна!Ама ако продължаваш така ще се разболееш !!!!!!!!

zoreto
01-25-2008, 17:20
Не не съм манекенка,а съм балерина!

sexa_na_kompleksa
01-25-2008, 17:21
Може и да си болна. Щом ядеш веднъж на ден и то ако имаш един плод или солети за ядене ... пък и се виждаш дебела в огледалото с тия размери ... То и аз съм 163-4 см и съм 38-39 килограма, но по цял ден ям.
Започни да се храниш нормално, защото ако сега нямаш здравословен проблем, то много скоро ще си докараш ...

LadyCarameL
01-25-2008, 17:21
Ако искаш да ти пляскам? 8-)

dan4ety
01-25-2008, 18:00
Това ядене ли е, което ти описваш?! Човек трябва да се храни минимум 3 пъти на ден (даже и 3 пъти не е много добре, доколкото знам). А ако се виждаш дебела в огледалото при 165см; 37кг - :shock: ... Яж повече. Ако сега не си болна, много скоро ще си докараш някоя гадост и ще бъдеш балерина ... ама в гроба. Чрез не ядене ти отслабва имунната система, след няколко месеца може да ти стане трудно да ходиш, понеже ще страдаш от недостиг на жизненоважни хранителни вещества! И много лесно ще се разболяваш!


Здравето не е шега работа бе хора! :x

rauchen
01-25-2008, 18:02
ако не си то с този начин на хранене със сигурност ще се разболееш
ядеш по 1 път на ден заради балета или защото се мислиш за дебела :shock:

iCiTyY
01-25-2008, 18:03
qj pove4ko az qm po 6 p1ti na den i s1m s16to na 14 165sm ama 43kila :P xahxyaxhya ama qj 6toto 6te razvie6 anorekiq

mhmhmhmhm
01-25-2008, 18:06
^ако вече не я е развила....
аз лично съм чула,че болните се мислят за дебели ....

iCiTyY
01-25-2008, 18:22
emi i az ama dano ne e o6te

mhmhmhmhm
01-25-2008, 18:37
дано,но бързо да бяга на лекар или ддз да й предпише някаква диета
или просто да яде много повече

Nadelina
01-25-2008, 18:41
Problema e v glavata ti... Stegni se... stypi na zemqta... i vij neshtata realno.. zashtoto ako naistina si bolna zaradi glupostta si... she byde losho samo za teb.... ako pyk ne mojesh da prestanesh da bydesh tolkova vziskatelna sprqmo sebe si i figurata si.. qj nasila... i ne plodovo mlqko ili soleti... saveta e isren... zashtoto imam priatelka koqto praveshe taka... i rycete i krakata i bqha kato soletkite koito uj dyvcheshe... dokato ne se vze v ryce i otide na lekar... preporychaha i dieta... i sega ima hubavo tqlo...

EJI4eTy
01-25-2008, 18:42
ффффф такива като тебе най ги мраза :-x ...... яж си нормално сега кфо !?! естествено че ако продължаваш да се "храниш" така ще станеш АНОРЕКСИЧКА ! ако незнаеш какво е това потърси малко из гугъл ! пък и щом си балерина кфото и да ядеш на тренировките изгаряш достатъчно калории ...

sexy_eJlz
01-25-2008, 18:49
АМА ТИ СИ ТОТАЛНО ЛУДА!!!КАК МОЖЕ 1 НА ДЕН ДА ЯДЕШ?!?МАЙ НА ИСТИНА ТИ ИМА НЕЩО!!!МОЖЕ ДА СЕ РАЗБОЛЕЕШ ОТ АНОРЕКСИЯ!!!МИСЛИЛА ЛИ СИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС??? #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

radito
01-26-2008, 09:33
Ти си болна психическа ;)

Kapu4ino
01-26-2008, 11:06
http://vbox7.com/play:742fa268
http://vbox7.com/play:6bb150ee

jeni92_abc
01-26-2008, 11:43
моля ти се яж повече,че ше хванеш анорексия :smt021

DaЯk_AнGэL
01-26-2008, 15:03
По-добре се осъзнай навреме.Нито си дебела, нито нищо.Имам чувството, че си в начален стадий на анорексия.И по дяволите защо си мислиш, че прекалено кльощавите са много красиви?Родители нямаш ли, за да те спрът? :x Вземи че си помисли какво правиш със себе си - после можеш с години да влачиш болести! :?

SexYLipS
01-26-2008, 15:10
Това ядене ли е, което ти описваш?! Човек трябва да се храни минимум 3 пъти на ден (даже и 3 пъти не е много добре, доколкото знам). А ако се виждаш дебела в огледалото при 165см; 37кг - :shock: ... Яж повече. Ако сега не си болна, много скоро ще си докараш някоя гадост и ще бъдеш балерина ... ама в гроба. Чрез не ядене ти отслабва имунната система, след няколко месеца може да ти стане трудно да ходиш, понеже ще страдаш от недостиг на жизненоважни хранителни вещества! И много лесно ще се разболяваш!


Здравето не е шега работа бе хора! :x

+1 трябва да хапваш поне мляко, сирене, РИБА, пилешко, телешко, свинско... разнообразна храна с мнгоо витамини и минерали които да ти добавят необходимите вещества.. ти кфо да не си мислиш че в едни солети има буркан витамини :shock: Дори да не си гладна яж по 3-4 пъти на ден..

eclipseee
01-26-2008, 15:22
Захващай се да се оправиш и умствено и телесно! Как може да си мислиш, че си дебела при твойто положение? DaЯk_AнGэL е права, прекалено слабите не са красиви, те са отврат, торба движещи се кокали. Щом ходиш и на балет няма проблем да ядеш повече, нужна ти е енергия. Осъзнай се!

chipi_kaoo
01-26-2008, 15:59
Ти си болна психическа ;)болна---психическа..... де да е само тва. нали има родители, те да и помогнат. Кво питат нас. На мен така лятото като не закусвах, или огладнея много, и като се прибирам да ям, по пътя ми ставаше лушо, и се е случвало след училище в трамвая да ми стане лошо. И аз си мислех че е анемия, и отидох при Джи Пито, и ми направи изследвания, и се установи че съм с ниско кръвно. Сега си правя сметка и не се получава така



Ти като се "балерина" тва не значи да не ядеш. Ти яж и по 6 поъти на ден, но по леки храни. Пий повече натурални сокове (ти си ги прави) и си направи хранителен режим :?

Madness
01-26-2008, 17:18
И аз ям веднъж на ден ама неу съм толкова слаба деба...
Тел проблема ти е в главата...обаче щом осъзнаваш че може да си болна...зна ли...бей на доктор

Sa6iTyYy
01-26-2008, 18:42
Moje ogledaloto da ne e f red kupi si novo, a otnosno qdeneto qj pove4e :grin:

Seducti0n
01-26-2008, 20:01
Нямам думи просто.Как може да си причиняваш подобно нещо.Та нали, именно сега тялото ти се развива, мислиш ли че с едно мляко и с едни солети, можеш да осигуриш необходимите вещества за да може организма ти да функционира правилно?!!
Освен, че не се храниш, ходиш и на балет.Там предполагам, изразходваш доста енергия, чудно ми е, обаче от къде я взимаш, като се има предвид съдържанието на дневния ти хранителене режим.

:arrow: П.С-Местя темата в раздела за здравни проблеми.Мисля, че не си дааваш сметка, в какво деликатно положение си.В случая естетическата част, се обезличава пред застрашителната сила на системното недохранване и то именно през пубертета....

dan4ety
01-26-2008, 20:19
Като прочетох поста на ЦвЕтИт0 се сетих нещо. Как издържаш на балета?! Аз съм ходила (на модерен балет, скачахме, въртяхме се, бягахме и такива глупости) и веднъж бързах, не ядох сутринта и на 3-тото упражнение от загрявката ми прилоша! Не можех да се движа, не можех да говоря. Бях толкова зле, че имах чувството, че всеки момент ще умра. И това само, защото не бях изяла една филийка сутринта. И сега ми стана много чудно как издържаш?! :shock:

zoreto
01-26-2008, 20:33
Aми как издържам? Не знам просто съм свикнала и не ми прави проблем

Korrnyy
01-26-2008, 20:37
Този начин на живот ще те съсипе!И аз съм мнооогооооо слаба, но ела да ме видиш как ям...като за последно!!!И то поне по 4 пъти на ден!Как може да се смяташ за дебела като си...не знам...нямам думи :-o Почни да се храниш нормално щото лошо ти се пише след време :(

Seducti0n
01-27-2008, 08:57
Aми как издържам? Не знам просто съм свикнала и не ми прави проблем

:arrow: За момента може да не е проблем или да е, но ти да не го признаваш.Тялото ти ще ти бъде жизнено и издръжливо до един момент, след което няма да имаш сили да станеш от леглото-и защо, защото не ядеш...И с каква цел го правиш би ли ми обяснила?Нормално ли е според теб да си 37-38 килограма при височина 1.65 и като се погледнеш в огледалото да мислиш, че си дебела.Видях едно от клипчатата, към което бе дадено линк по-горе.Виж го и ти и сама си отговори на въпроса дали, не си в същото положение или на една крачка от него.Преди 2-3 години аз бях много, много слаба.Тренирах много,натоварвах се ежедневно и не ядях достатъчно.На тренировки, като ходих имах чувството, че всеки момент ще колабирам....искаш ли да се стигне до там?!Кажи ми искаш ли да те инесат на носилка от мястото където ходиш на балет или някъде другаде....?Не искам да те плаша, просто искам да те накарам да осъзнаеш, как се самоунищоваш с твоите млекца, солети, с нездравословния ти начин на живот.... :?

maci
01-27-2008, 11:15
az sym manekenka 176 na 51 kg i ukasno mnogo iskam da kacha nqkoe kilo...nai-ok idi na lekar, shoto tva che si tolkova klioshtava i se smqtash za debela ne e nikak dobre

kaulitzgirl
01-31-2008, 13:11
Ами неприятно ми е да го кажа, но всичко идва от психиката и ако си натякваш, че си дебела и не ядеш наистина ще имаш много здравословни
проблеми като анорексиятя ще е само част от това.Та ти още растеш нуждаеш се от витамини,калций,въглехидра ти и какво ли още не.

Има и още едно лошо нещо-булимията

mami_qmi
01-31-2008, 17:42
qj pove4ko az qm po 6 p1ti na den i s1m s16to na 14 165sm ama 43kila :P xahxyaxhya ama qj 6toto 6te razvie6 anorekiq
i az sum taka i si se kefa ne sum tolkoz slaba... :grin:

babylove
01-31-2008, 18:12
eheee...kak moje da qde6 samo edin pyt na den, otidi da lekar za6toto moje da si bolna ot anoreksliq...vzemi i qj povechko