PDA

View Full Version : един ден в



cekoooo
01-25-2008, 17:26
здравейите интересно ми е как преминава един ден при вас в училище :)

LadyCarameL
01-25-2008, 17:29
С подробности ли го искаш ? Пффффффф мн дълго минава моя ..

sexa_na_kompleksa
01-25-2008, 17:36
Абе как ... не е толкова зле ...
През часовете, ако не ми е интересно и не трябва да ме изпитват, гледам да не заспя слушайки музика или говорейки с някой ... Междучасията или уча или нещо простееме пак ... Голямото ходиме на кафе ... И те така! ...

dekovbg
01-25-2008, 17:52
преди 1 седмица минаваше по добре, но сега двама "приятели", поне ги мислех за такива изгубиха доверието ми и сега минават по скучно..
ианче отивам на даскало, сядам на мястото си през междучасията или говоря с някой или обикалям, а в голямото ям.
през часовете се опитвам да уча (класа адски много ми пречи)

CocainCocktail
01-25-2008, 17:58
о0о0 мен даже м истава приятно вече. Разбрах кака да си го направя така
Ами значи след пъвия час си купувам да ям.(а през самия час си давам малка дрямка)
Ако часовете са Англ.Език,ТТ,ФВС,ГЕОГРАФИЯ, ИОЛОГИЯ обикновенно си слушам музика (не винаги ,понякога се налага да уча) иначе другие минава бързо.
В голямото една задължителна разходка :smt033 ии до магазиначето.
Обаче щибаното ми ранноезиково сега ми прибажя по 4 часа на седмица и то по ужасен график

woshata
01-25-2008, 18:35
1ви час : ммм половината клас идва 20 мин след началото на часа
2ри час:всички вече са довърщили и разляли кафетата си и са освинили стаята
3ти час:време е за простотийки...някой пуска лаф...останалите се смеят докато госпожата не хване някой за ушите
4ти час:привидно всички пишат..привидно...всъщност е толкова тихо щот сички си слушат музика на мп4-те
5ти час:пак се пуска лаф за разнообразие...пък и някой трябва да изяде конското за деня..естесвено отново всичке се хилят
6ти час:всички със затаен дъх очакват звънеца за да се изнижат колкот се може по-бързо...под всички разбираме останалите ученици след 3ти час..
през междучасията стаа пушилнята...или играеме билярд в адмирала (едно кафе до даскалото :D )

Mitio_man
01-25-2008, 19:21
ми как:
значи от часовете зависи.ако са някой тъпи по които даже нямам тетрадка и учебник и както обикновенно седя на последния чин си слушам музика и говоря(което обикновенно правя в часовете освен когато ме изпитват),а междучасията секи заминава на някъде-кой да пуши кой да яде,а аз си се разкарвам насам на там-било то в училище или до магазина.като цяло чакам последния час и заради него живея :D

SuNsEt
01-26-2008, 09:55
Ами,отивам в даскалото...по4ват се караниците с у4ителите...контролни,глупо ти...и тЕ такА! 8-)

mon4eto
01-26-2008, 11:25
Biq mom4etata v klasa mi razpraqm prostoii i psuvam i taka...za drugo ne se se6tam a i v nqkolko mejdu4asiq hoda da pu6a i tai :D

.:БаЛъК:.
01-26-2008, 12:54
1час: спЪъ
2час: събуждам се
междучасието ходим за ядене
3час: приказвам си с някой
4час: слушам музика
5час: лафя си с даскалите
6час: слушам музика
7час: чакам да свърши часа

chipi_kaoo
01-26-2008, 13:51
Аве... хора в училището се учи..... не че аз го правя :-D

Zodiac
01-26-2008, 13:52
1час: спЪъ
2час: събуждам се
междучасието ходим за ядене
3час: приказвам си с някой
4час: слушам музика
5час: лафя си с даскалите
6час: слушам музика
7час: чакам да свърши часа
ем и аз така, самоче хода на даскало с един билет и химикалка,мързи ме да мъкна тонове с учебници!

radoslava
01-26-2008, 14:05
ami vsa6tnost v moeto u4ili6te e mn po-razli4no ot va6ite-nz dali kam po-dobro ili kam po-lo6o!
mi v na4aloto na denq sme po-tihi4ki posle zapo4vame da stavame otka4enie prez mejdu4asiqta tapite mom4eta si qzqjdat bboq9ot postoqnno opipvane i obarvane) a prez 4asovete vseki se e sasredoto4il(samo v nqkoi 4asove de)

Галена_Петрова
01-26-2008, 14:11
Или пиша се гримирам,или слушам музика и дъвча дъвка или играя карти или си говоря по телефона в най-лошият случай пиша си плановете. :D :lol:

HAGVXSXVH
01-26-2008, 14:22
еми зе дами става навик да закснявам с по 10минутки :)мм в часовете или слушам и зимам учатия или говоря с някой или стояи си мисля ..мойте си работи..междучасията се шлаем из коридорите ..или висим в стаите..абе не е мн тъпо....

mhmhmhmhm
01-26-2008, 14:23
Аве... хора в училището се учи..... не че аз го правя :-D
тогавааа?? 8-)
нищо интерсно ..

dan4ety
01-26-2008, 16:10
Biq mom4etata v klasa mi razpraqm prostoii i psuvam i taka...za drugo ne se se6tam a i v nqkolko mejdu4asiq hoda da pu6a i tai :D

И аз така, ама без пушенето ;) :-D

Иначе най-често:

Междучасията:
- ако е малко междучасие:
= бия някой
= псувам
= обсъждам някой
= говоря простотии и се хила като идиот :-D
= ходя до тоалетната (да де само се разхождаме до там :-D )
= рисувам
= слушам музика на телефона на една приятелка

- ако е голямо междучасие:
= всичко, което най-често правя през малките междучасия, или ям :-D

През часовете:
Математика - преписвам от дъската и се чудя кога ще свърши часа
БЕЛ - правя се, че слушам госпожата, но всъщност или си пея на ум, или се моля да не ме изпита или се чудя кога ще свърши часа, а да или си рисувам :-D
Английски език - слушам госпожата, правя упражнения, участвам в час или си рисувам и пея на ум (понякога, ако часът ми се стори много сълъг се чудя, кога ще свърши проклетият час) :-D
Изобразително - рисувам и слушам музика :-D
Музика - проклинам деня, в който са назначили господина по музика на работа или си пея на ум или се моля часа да свърши по-скоро. Понякога си мисля, колко по-студено е в стаята по музика, отколкото в класната ми стая.
Физкултура - играя на нещо или седя на пейката в салона
Информатика - седя пред компютъра, и се чудя госпожата не може ли да измисли по-тъпи неща за правене :-D


По време на контролно:

По принцип се поклащам в такт с песента, която си пея или мисля над задачата или преписвам :-D

Докато ме изпитват:

Ако ме изпитват на дъската:

Чудя се, дали всички от класа ме гледат, или мисля :-D

Ако не съм на дъската:

Мисля над въпроса, който ми е зададен, или се правя, че мисля, а всъщност знам, че нямам идея какъв е отговора на въпроса :-D




Общо взето е това ... :-D

lovetanya
01-26-2008, 16:40
Ами...квото и да правя никога не ми е скучно (то с клас като този 8-) )...Ами междучасияте все обикалям нанякъде: до тоалетната, до магазинчето, до вратата и обратно...понякога играем карти...понякога бия Любо :lol: ...А в часовете или си рисувам нещо или си говоря с някои...е има и моменти на прозрение когато съм много съсредоточена, но са рядкост!!! Ами това е!!! 8)

bqsna_teenagerka
01-26-2008, 16:41
ми добре,като изключим леко тъпеенето в часове... ина4е дрънкане с френд4ета весело е :D :-) мн ще ми липсват сега след кандидатстването :-# :-# :-#

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-27-2008, 11:05
как .. отивам на даскало ... междучасията кисна с някоя друга саученичка от време на време ходим да видим съседния клас (или те идват) 8) ако имаме свободен сме долу в лафката... смеим се куфеем :D учим .. малко :Д и таи :)

.PonY.
01-27-2008, 12:29
ооо скучна работа.. винаги заскънявам с по 5-10 мин... за първия час.. през часовете си слушам пиша кфото тряяя... ако е някой несериозен час си говоря с един френд дету седи до мен... междучасията тъпа работа или се мотам из коридорите или си седя и си лафя с някой... ма по-често уча.. за следващия час :-#

directed
01-27-2008, 12:38
pri men si e palna ebana rabota hodq na daskalo samo zaredi frendove ako sa mi takiva.. v 4as se 4udq kak da ne zaspa .. prez mejdu4asieto si biva ako i togava ne e hiper tapo idi doidi stane ne6to interesno no ina4eee... skuka i polovina.. v moq klas sme si edno dosta otka4eni prosto nemam dumi... ina4e e kupon ako ne u4im..a ina4e takiva sapunki i intrigi se vartqt 4e...ponqkoga i mene me zavli4at a z kakto sa si nerva4ka i se qdosvam hiper mnogoo abe napravo iskreizvam koeto ne e mnoo dobre...

Castaway
01-27-2008, 21:34
Мии... чакаме се пред нас с една фр и потегляме за към school..обсъждаме кой как е, що е.. и кат идеме в дасКк, най често сме закъсняли за първия час :D .. ама както и да е, емии..отиваме, почваме да си лафиме със съучениците за разни работи.. и после имаме 4/5 часа на ден френски език,от който ни заболяват главите ..

а като имаме БГ или ЛИТ, си пускаме музика по време на час от телефоните и г-жата си предава така урока, даже се кефи,че сме и били 'озвучавали часа" :D:D:D

.. на някое от първите малки междучасия отиваме до магазина да си купиме нещо за голямото,за да ядеме в стаята (сега поне кате студено на вънка де.. ) и последно време с една фр си купуваме банани, и едни момче от класа само ни базикат :D:D ама е яко забавно де...

ам ако имаме музика пък, лупаме на една тарамбука и момчетата от класа пеят някакфи егати чалгаджийските песни от рода на "Дай ми тате,малко парички,за да ходя по механички.." ама поне купон става де...

абе каТо се замисля, хубаво си ни е в даскалото :grin: :grin: :grin:

teenkopele
01-28-2008, 00:03
Еми как може да минава един ден в даскало?...скучно.
Отивам, обличам се в униформата, после теория около 40 мин., почивка и после готвене...нищо особено.
Да, би трябвало да ми е интересно, все пак ще се мъча да ставам готвач, но не ми е...поне в повечето случаи.
А сега както имаме и някакви допълнителни курсове в колежа...абре мани... :booooomb:

Valhala
01-28-2008, 02:21
Тука въпроса трябва да е "Как минава вашия ден в кафето до училище?" :lol:

namina
01-28-2008, 05:52
тъпея........

gorska
01-28-2008, 09:45
Еми... скучно най-вече. Много рядко се случва нещо, което да ме държи весела цял ден, да не кажа никога.
През часовете съм като някъф пълен зубър, щото седя на най-кофти мястото, където и думичка да кажа, веднага ще се чуе и ще си го отнеса...
През междучасията /всичките са с еднаква продължителност/ - ям, говоря си с френдс и пиша домашните, с които е трябвало да съм приключила от ехе, ехееее, но най-очеизвадно не съм.
И май е тва... че тъпея не мога да кажа, защото е точно обратното - поумнявам :razz: , но пък определено умирам от скука.
:x

PlamM
02-07-2008, 15:13
mii stremq se da slusham v povecheto chasove na mejduchasiqta se govorqt mnoogo gluposti, ako nqkoi e kachil nqkoi po int film na telefona gledame (tui stava nai veche po fizichesko)i takam abe obshto vzeto ne mi e tolkova skuchno kolkoto vsichki razpravqt :P

skatemore
02-07-2008, 20:03
отивам 1-ви час седа и гледам през прозореца
междучасие играя свара
2-ри час: - слушам музика и рисувам
междучасие пак играя свара
3-ти час - рисувам и слушам музика
голямо м/у часие зимам жената и отиам на свара
4-ти час - рисувам и слушам музика
междучасие при жената
5 час - рисувам и слушам музика
междучасие - некво скучно е
6 час - седа си кротко
междучасие - нищо
7 час - седа си кротко

st1ka
02-07-2008, 20:26
Сега съм втора смяна и деня ми минава долу горе така:
13:25 влизам в стаята,чакам даскалката да влезе...започва се с мъките...чакам с нетърпение часа да свърши и питам през 5 минути още колко остава!Така е през целия ден!Седмия час ми е най-отвратителен - минава супер бавно!Бие звънеца,излизам от даскало и .... Ооо,СВОБОДААА!!И така до другия ден...

keepmovin
02-07-2008, 21:04
1vi 4as otivam s 20 min zakasnenie [samo na blokove sum ]
ako e matematika stoq 60 min do vratata :D pone ne pi6e ocustviq..
v mejdu4asieto hapvam piq kafe
3ti i 4ti ako e angliiski slu6am muzika i se ligavime

5ti i 6ti ve4e ne izdurjam drazna gospojada ebvam se s tiq okolko mene i taka..

ako iam 7mi i ve4e sam izperkal 5ti i 6ti si trugvam :)

Madness
02-08-2008, 09:52
Сега втора смяна...е...адски якото...ставаш в 12...в 1.30 се почва.
Ама не съм случила на клас...баси хората...искам си старото училище със старите идиоти със сичките простотии...
Тука най-много некоя междучасие да се залиеме на площадката с цигари...там дето ходят пропадналите ахаха...не сериозно,много са зле ..

g06370
02-08-2008, 16:25
Ami chasovete minavat strashno bavno mejduchasiqta strashno byrzo osobenno kato sme na fax celiq klas :D :D kat sme v chas slushame muzika ili si bybrim ili hodim vyv salona da poigraem basket ili boleibol 8) 8-) 8-)

music_soul
02-08-2008, 16:38
При мене... най-якото е докато отида на даскало... излизам, а то е 6 и 30 сутринта, и е свежооо и се събуждам на МОМЕНТА... тръгвам, хода сиии... мисля си за деня как ще мине. Пея си наум някоя песничка, дето съм чула докато закусвам :-P

gabi_94
02-08-2008, 16:54
1 час - всички са доволни и щастливи. Междучасието преди 2 час - всеки яде!
2 час - време за забава, някои се лигавят, други слушат музика, трети спят. Маеждучасие преди 3 час - всичко на прозорците - изливат шишета с вода на тези, които минават отдолу.
3 час - всички чакат с нетърпение да мине по-бързо. Междучасието преди 4 час - голямо междучасие, всички хвърчат с бясна сила навън за храна! Класната стая оставя празна. след 10 минути някои се връщат и почват базици, яко плюскане и никога незабравено оригване в лицето на някое момиче(това го правят нашите слабоумни, тъпи, изключително отвратително непоносими момчета).
4 час - всички наядени си почиват. Междучасие преди 5 час - излизаме в коридорите да следим готините момчета от другите класове.
5 час - времето сякаш е спряло, всички са изнервени. Междучасие преди 6 час - гонитба, танци, песни.
6 час - супер тъпооооооо, вече спиме. Накрая всички излизат и крещят "НАЙ-ПОСЛЕЕЕЕЕЕЕ!"
преди имахме и 7 час, но сега министерството е забранило учениците да имат повече от 6 часа и затова няма да описвам какво се е случвало преди.
Това е общо взето! Понякога е много весело, друг път - пълнааааа скука!

BeBsItO
02-08-2008, 17:37
hmm ami 7 10 piq kafenceto, i fr to mi i cigarkata otvan pred daskalo. sled tva katto cqlo sa6toto katopri vas.....

SsLaDi4kOTo0_Elly
02-08-2008, 19:27
с една дума ужасно особенно когато ме испитват :evil:

b0Nb0n
02-10-2008, 13:21
emi otivam seki pyt razli4no karam 1-2 4as pisva mi i sa pribiram tva ama pove4eto pyti voob6te ne hoda

sladka__droga
12-07-2008, 19:30
Още с отиването ми там искам да си ходя 8-).
В петък винаги с една фр закъсняваме с поне 10 минути ,, тъй като господина по Труд и Техника не пише отсъствия,нито закъснения.

Иначе другите дни гледам горе-долу да съм навреме ... в часовете ми е адската скука.Особено по Математика и Руски.

По Български и Литература с една фр играеме карти по цял час.В междучасията ходиме фр ми да пушат {аз съм изключение} ... много рядко и аз дърпам по некой фас :D.В голямото междучасие ядеме почти всеки път .. понякога пък целия ден го караме на солети,бейкролс,нестий,кол ,сокчета и прочие.

Седмия час едвам издържам ... особено Понеделниците и Четвъртъците 8-).

Като цяло в даскало си е забавно понякога ,, амаа има ли изпитване или контролно стой та гледай ... :-D.Един направи ли си пищов минава през сичките ми фр,за да го препишат :D (при домашното е същото).Таа тва общо взето .. ама понякога си е голям купон там :grin:!!