PDA

View Full Version : Исцепки на ученици!



Zodiac
01-25-2008, 18:20
Имаше такава тема преди 6 месеца некъде.Я са напишете по актуални!

woshata
01-25-2008, 19:03
заключени сма в стаята с господина по френски..аз викам през прозореца на едни отвънка : "да с господина сме..и ей ся ше го изнасиляя" а той зад менее :-o

Zodiac
01-25-2008, 19:07
Аз един път говора некви глупсоти с една фр.и критикувам (демек ругая) госпожата по английски.И гледам нещо фр. се цупи докато на края каза: "Здравейте госпожо!"

woshata
01-25-2008, 19:12
Аз един път говора некви глупсоти с една фр.и критикувам (демек ругая) госпожата по английски.И гледам нещо фр. се цупи докато на края каза: "Здравейте госпожо!"познато...таа по бел като не си прочел произведението ти пише 2...аз казах че съм го чела до половината...и после тамън излизаме от час и разпраам че съм я изментила...тя ест беше зад мене...

PerfectStrang3r
01-25-2008, 19:30
Всеки път като се разпсувам като селянин влиза калсната в стаята.. имам чувството вече, че ако спра да псувам тя няма да дойде въобще на даскало :)

Zodiac
01-25-2008, 20:08
Аз един път говора некви глупсоти с една фр.и критикувам (демек ругая) госпожата по английски.И гледам нещо фр. се цупи докато на края каза: "Здравейте госпожо!"познато...таа по бел като не си прочел произведението ти пише 2...аз казах че съм го чела до половината...и после тамън излизаме от час и разпраам че съм я изментила...тя ест беше зад мене...

ooo towa e gadno!!

lovetanya
01-26-2008, 16:44
Ами имаме час по математика :-o И викам на госпожата: Госпожо вижте кординатната система прилича на плюсче!!! И целия клас долу :lol:

sexa_na_kompleksa
01-26-2008, 17:21
"Грешките всъщност са вЕрни."
"То боли само първия път!"
"Най-обичам да съм простак!"

Тези са само от господина по География.
Веднъж класната искаше да ни похвали: "Няма по-глупави от вас!!"

Има и още много, имаме си дори специална тетрадка, в която ги записваме, но в момента не мога да се сетя.

TheNewReligion
01-28-2008, 11:56
Един път чета по литература отговор на въпроса : "Защо в песните има измислици?" , а преди тва госпожата ме беше похвалила , че отговора ми бил мн хубав и хубаво аз започвам да чета "В песенниците има измислици , защото..." и започвам да се хиля , ама мн яко и г-жата ме гледа , а аз не мога да се спра...И след тва аз се успокоих и пак започнах да чета , ама като започна и стигна до "измислици " къв смях пада . И целия клас ме гледа , а аз си се хиля , а тая като ми кресна "Какво е тва несериозно отношение ..." и едва дочаках междучасието и пак не мога да спра да се смея .. изложих се пред момчето , което си харесвам и 20 мин не мога да спра да се смея (не , че е мн смешно , ама ...) и за малко да ме бутне една кола , а аз си се смея ... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

wali00
07-09-2010, 13:38
За к'во връщаш стари теми е, кифло..?

perla333
07-09-2010, 14:26
Сигурно за да си направи коментарите... :-o

lubomirky
07-09-2010, 14:33
заглавието на темата ти е иСцепка на ученик. глупак.