PDA

View Full Version : Тя и той..



PerfectStrang3r
01-25-2008, 18:35
Хм, трудно ми да започна. Това, което ще напиша не е някаква сълзлизва история - просто една история. Разказвам я тук, защото се нуждая донякъде от съвет .. донякъде просто, за да го кажа. Не е нужно да коментирате темата дори. Благодаря на когото го прочете.

Когато бях на 15 започнах да излизам с едно момиче ( запознахме се чрез обща приятелка ). Да ч наречем С. Започнахме да се виждаме доста често.. ходех до нейното училище, виждахме се в квартала си, разхождахме се, приказвали сме си с часове. Бяхме и известно време заедно за около 6 месеца.. тогава се появи едно момиче - да я наречем В. Тръгнах с тая В. .. ходихме около година през цялото това време не съм спирал да се интересувам от С. Бяхме приятели.. Наскоро зарязах В., защото вече не можех да спра да мисля за С. Бяхме заедно на нова година.. дори спахме заедно .. всичко беше прекрасно, докато просто поредицата от обстоятелства ни раздели.. тя спря да ми пише и да ми отговаря на съобщенията. А тя е момичето, в което се влюбвам всеки път, когато я видя. От 3 седмици не ми е проговаряла... много ми е интересно мнението ви.. дали да я потърся за последно да й кажа какво чувствам и да се опитам да бъда за пореден път с нея или просто да забравя ( което ще е трудно :D ) ?

PLuScHeTo
01-25-2008, 18:44
ако я обичаш я потърси

cherinka
01-25-2008, 18:51
Девойката що не ти отговаряла на съонщенията!?
Да не си я ядосал нещо или да ти е сърдита!?
Ако нямаш вина за това нейното поведение - нищо не ти пречи да я потърсши отново :))

Just_say_no
01-25-2008, 18:51
Потърси я. Ако ли не питай някоя нейна приятелка да не би да има някакъв проблем (може да е семеен или друг).Покажи и че наистина имаш интерес към нея. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-25-2008, 18:53
това жените са опасна работа :? потърси я все пак... дано да ти прости

MiMcHeToOo
01-25-2008, 18:53
ако я обичаш я потърси

+1

twix_91
01-25-2008, 18:57
Потърси я и ако не си ти причината за това мълчание,поне се опитай да разбереш защо е станало така.

SiNiStEr
01-25-2008, 19:00
Девойката що не ти отговаряла на съонщенията!?
Да не си я ядосал нещо или да ти е сърдита!?
Ако нямаш вина за това нейното поведение - нищо не ти пречи да я потърсши отново :))

+1

PerfectStrang3r
01-25-2008, 19:11
Ами мога само да предполагам защо спря да говори. На нова година спахме заедно, ама аз много смътно си спомням и й казах, че ме лъже.. може би се е обидила за това.. не знам. Просто, не знам, ако я потърся как биха се развили нещата..

mon4eto
01-25-2008, 19:16
Mnogo mraza tva mal4anie ot strana na edin ot dvamata deeba...Kakto i da e spored men trq da q potarsi6 i da si izqsnite polojenieto...