PDA

View Full Version : Двете противоположности ..



kvosekiorish
01-25-2008, 19:20
С бившия ми приятел ходихме и късахме около 4 пъти .. но винаги се връщахме един към друг.Той е от типа момчета които знаят как да накарат момичето да изтръпне когато са до него,тръпката когато бях с него беше нещо неописуемо..но не бяхме един за друг.Той е момче което ходи нон стоп по купони,псува,ходи по жени...Аз никога не съм го обичала истински,но винаги съм се чувствала на седмото небе с него.Докато ходех с него,нещото което ми липсваше беше това,че знаех че не ме обича истински..И ето сега намерих момче,пълната противоположност на бившия ми.Той иска да сме заедно всяка свободна секунда,и съм сигурна че ме обича истински..(Тук сигурно ще кажете "от къде си толкова сигурна че наистина те обича",но моля ви спестете си го :)) Но тръпката доста бързо изчезна,вече не ми е същото с него,не ми е интересно ..дори предпочитам да излизам с приятелките си от колкото с него (което при бившия не се е случвало) ..И ето най-големия въпрос :Добрия или лошия? Ако скъсам със сегашното ми момче съм сигурна,че ще съжалявам,тъй като съм сигурна че няма да срещна по-свястно момче от него ,което наистина да ме обича..(което не е само мое мнение) ..Но какво да нарпавя лошото момче ме влече..Много съм объркана..ще си кажете че съм лигла която не заслужава нищо,но който е изпадал в моето положение най-вероятно знае какво ми е .. Искрено ви моля за съвет,не знам какво да направя ..

MiMcHeToOo
01-25-2008, 23:57
Ооо не, няма да ти кажа, че си лигла.. Ще ти кажа да махнеш лошия, щото после много кофти ще стане.. И знаеш ли що? Ще се влюбиш в него (ако вече не си влюбена) Повярвай ми, тва е най-голямото наказание. Как ще те боли тогава просто, не си и помисляй.. Мисля, че трябва колкото и да е трудно да се отръпнеш и от лошия и от добрия (хехе как звучи тва само).. И да, за лошия ще страдаш от сега ти казвам, докато за другия няма да ти пука. Ако не искаш обаче да си много по-наранена след време, сега се отдръпни ..

koalka
01-26-2008, 07:17
Еми, точно там е проблема.Искаш "интересната" връзка с лошия, който ще те наранява от време на време, ще те боли, няма да е същото.И тук си опира до тръпката също.Нямаш я към това момче, което те обича и искаш да се върнеш при бившия, макар и да не го обичаш.Това си е твое решение, но не разигравай момчето, което има чувства към теб - не е честно..

sindity
01-26-2008, 07:21
Мисля, че ти малко или много сравняваш Добрия и Лошия :? не трябва така.Съгласна съм с MiMcHeToOo :(

bibo
01-26-2008, 07:22
..намери си трети :grin: :grin: :grin:

Niakoitam
01-26-2008, 07:33
Търси тръпката,търси я!Само след време да не се окаже че и ти почнеш да си задаваш този въпрос:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=153309

TheNewReligion
01-26-2008, 07:39
Мимчето няма да ти каже , че си лигла , но аз ще го направя! Ти си лигла ! Ти си знаеш защо ! :booooomb:

Vladkoy
01-26-2008, 07:57
Лошия. Ти няма да се жениш я, живота е пред теб и търсиш тръпката... Като дойде време за сватби му мисли... Единствения проблем е, че като те заебе ще те боли ... но шанс .. всяко зло за добро.

slun4ice_90
01-26-2008, 11:32
Зарежи лошия,ако oстанеш с него се готви да страдаш :? И аз сега си падам по едно лошо момче,но знам,че много ще страдам за това всеки по пътя си.Успех.

Момиченце
01-26-2008, 11:34
Противоположностите се привличат.

mitakkka
01-26-2008, 13:23
Ако си по сериозните връзки и търсиш нещо в дългосрочен план-разбира се че добрия - щом те и обича, ако много повече те влече тръпката-лошия, но с него нещата ще са за кратко.

Zodiac
01-26-2008, 14:25
Еми, точно там е проблема.Искаш "интересната" връзка с лошия, който ще те наранява от време на време, ще те боли, няма да е същото.И тук си опира до тръпката също.Нямаш я към това момче, което те обича и искаш да се върнеш при бившия, макар и да не го обичаш.Това си е твое решение, но не разигравай момчето, което има чувства към теб - не е честно..

+1

CucAgMuH
01-26-2008, 14:35
..намери си трети :grin: :grin: :grin:

Tretiyat go krysti "Тъпото копеле"

PS. Tipichen primer che jenite ne znayat kakvo iskat i kato gi ostavish da sa spokoini, pochvat da se chudyat kakvo da izmislyat. V kraina smetka dokato gi nosish na gryb(osiguryavash shtastieto i bezgrijieto za koeto tolkova revat che go iskat) te reshavat da te eb*t v gyza. :-P

MartyParty
01-26-2008, 14:49
..намери си трети :grin: :grin: :grin:

Tretiyat go krysti "Тъпото копеле"

PS. Tipichen primer che jenite ne znayat kakvo iskat i kato gi ostavish da sa spokoini, pochvat da se chudyat kakvo da izmislyat. V kraina smetka dokato gi nosish na gryb(osiguryavash shtastieto i bezgrijieto za koeto tolkova revat che go iskat) te reshavat da te eb*t v gyza. :-P
Двама са добре...а трети никога не е излишен

Vangeloff E.I
01-26-2008, 20:55
..намери си трети :grin: :grin: :grin:

Tretiyat go krysti "Тъпото копеле"

PS. Tipichen primer che jenite ne znayat kakvo iskat i kato gi ostavish da sa spokoini, pochvat da se chudyat kakvo da izmislyat. V kraina smetka dokato gi nosish na gryb(osiguryavash shtastieto i bezgrijieto za koeto tolkova revat che go iskat) te reshavat da te eb*t v gyza. :-P

CucAgMuH tova me zakopa 4esno :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
i vupreki vsi4ko podkrepqm te
+1

Alabalaportokala
01-26-2008, 21:10
Още 1 пример който доказва че деградацията се подхранва. Защо ни задаваш този въпрос ? Ти много добре му знаеш отговора. Искаш лошия само че чакаш окуражителни думи от няколко заблудени тийнове. Каква тръпка ти създава ? И аз мога да си взема пистолета , да фана дамата под ръка , да наритам 10 задника на улицата и кажа бейби ти си моят живот...Ето ти тръпка. Файда неква ? Никва...Давай отиди при другия. Залагаш на карта една на пръв поглед успешна връзка, заради кратко удоволствие с човек който дори не те обича. Добре знаеш че ще страдаш, наясно си с всичко. Давай напред...

Сещаш ли се обаче за нещо друго ? Ако случайно той те хареса - автоматично ти става безинтересен

ch0colate_f
01-31-2008, 20:28
bila sm v taq sityaciq i mislq che oshte sm :S .. mamka my obicham go :( moga da go imam (loshiq) i dvamata moga da imam no kogato m s dobroto momche ne spiram da mislq kolko shteshe a mi e gotino sega s drugoto momche .. mnogo e glupavo tova koeto prava no ne moga da se kontroliram .. pri vsqka vuzmojnost az ilizam s loshoto momche ... momentite s nego mi se zapechatvat dulboko v mozuka toi vijdda tova i se vuzpolzva .. bezzislna sm pred chustvata si :( napulno t razbiram .. volqta my e maiata ama az q nqmam ;]

Independeced
01-06-2010, 01:07
Зарежи доброто момче! Той заслужава нещо по-добро от теб !

lipsvashh_mi
01-06-2010, 06:40
добре де,не мога да ви разбера-хем искате истинска връзка и да ви обичат истински,хем ходите пак при т.нар. лоши момчета,които знаете как ще ви разбият сърцето и ще ви боли...принципно като се опариш от пламъка на свеща стоиш вече далеч от него,а не посягаш като първия глупак още 10 пъти,нали? или аз нещо се бъркам...
съвета ми е-остани със сегашния си приятел...едва като го загубиш ще оцениш какво си имала,но ще е твърде късно да си го върнеш! :?

Assshley
01-06-2010, 07:25
Лошия. Ти няма да се жениш я, живота е пред теб и търсиш тръпката... Като дойде време за сватби му мисли... Единствения проблем е, че като те заебе ще те боли ... но шанс .. всяко зло за добро.
Мда .. с лошия ще изживееш такава тръпка,такава връзка,която няма да се изживееш с по-доброто момче,което бас хващам,че като ти доскучае още малко ще го зарежеш и ще нараниш чувствата му.Разбира се в лошия ще се влюбиш силно и после раздялата ще боли,но както казва Vladkoy всяко зло за добре.Апък и всичко трябва да се опита в тоя живот. 8-) :P

T91
01-06-2010, 08:15
Тръгвай с "лошия" , които е лош явно ,защото ходи по чужди задници , купони , напива се и да разбира се държи се като идиот . Ала мила другарко , това не е лошо момче , това е пълното отрицание на лошото момче , този пич е просто един нормален и неосъзнат тинейджър ...

cinderella_gugutka
01-06-2010, 09:03
бъди с този който те прави щастлива ина4е се губи смисълът в цялата работа.няма да срещна по-свястен от него-аиде обясни ми това как го разбра ?да не познаваш вси4ки мом4ета ?

hahavteen
01-06-2010, 09:41
Наистина ли на никой не му направи впечатление че темата е от 2008?!

ivcheto0o
01-06-2010, 12:50
охх и аз се си ги харесвам "лоши" 8-) Аз ли4но предпо4итам 4овек,с които ми е интерсно,имам тръпка и имаме кво да си кажем,дори да е лош и да ме наранява...Да предпо4итам това пред връзка с 4овек с когото не ми е интересно....