PDA

View Full Version : оХх..Нз кФо дА пПрАфА :?ХЕЛПППП..



sladkoto_imonche
01-25-2008, 19:40
Ами на4и харесвам едно мом4е..а той май ме мрази о6те от както се запознахме.. Запознанстфото беше напрафо уникално..ам ся няя го разпрафям..!И нали му взех скайпа и му писах..разбира се!И там го зарибяяхме с една фр(щот и тя го хар)ам той се оказа 4е си има гадже и тя мойта фр се отказа..ама как да се откажеш от такофа нещу..и аз продължих да го зарибяям..малку са скарахме оба4е и то стана една манджа с грозде ... И ве4е се отказах от него щот зн 4е няя нищо да се полу4и м/у нас.. и минаха ве4е няколко месеца и един ден го гледам на главната с някакви негови фр..И..напрао щях да полу4а удар... ..и отново се влубих в него.. :smt055 :smt007 писах му по скаип,каза 4е ме видял и той..оба4е нищо пое4е.. :( :neutral: И пак ве4е минаха няколко месеца..забравих го!-УЖ!!..имах гадже даже!! :grin: ..Но как се забравя такава лубов.. :smt007 :smt060 ... :( ....И нали ви казвам 4е го забраих..И кфо стана?!?ПАК ГО ВИДЯХ..бях на един концерт и незнайно как се оказах на реда под негу.. :D :D :D :grin: ....И нали аз така го поглеждам от време на време.. и той ме погледна няколко пъти..оба4е нищо пове4е.. :( :( :( :smt108 ....и След тва аз отново се вживях в роялта на Жулиета.. (нали я знаете :D )..и пак вси4ко се повтори-писах му по скаипа и т.н..ам този път не ми отговори.. :o :? .....и така ве4е по4нахме даскало и го бях забравила... :) ..и ве4е януари месец (таз година),а пък аз му бях взела скаипа миналата година по това време.. и се разхождам близо..там до неговия кфартал 6от исках да видя едно мом4е..дет живее нaблизо там.... и на4и онова мом4е което исках да видя(аз не го познавах попринцип) по едно време се оказа зад мен..вървя си аз най-спокойно..и познаите кой видях пред мен!! -Ромео :D :D :D :grin: ..и той кат ме видя такива големи о4и ококори..4е 4ак се блъсна в една витрина :lol: :lol: ..и подминах си го де..кФо да му кажа ?!?.. и след малко се обръщвам и тоя дет бе6е зад мен и "лубимият ми " пред мен дет беше си говорат.. :lol: :lol: и направо ми стана лошо..щот сигурно е било за мен!!! :razz: .. от тогава не спирам да мисля за негу...толкова го харесвам..никога не сум харесвала някои толкофа..зн 4е зву4и някфо такофа странно..зн 4е някои от вас ще си кажат "Афе някфо 14 годи6но лайно дет незнае дали му се яде дали му се ебе пък за лубов ще гофори".. оба4е аз найстина го харесвам.. :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt055 ..ОхХ,какво да правя да се откажа ли от него или да го потурся..незнайно как.. :( :( :( ...съжелявам 4е ви занимавам с тази глупост..но ако някой е изпадал в такава или подобна ситуация да пише..моля ви без тъпи коментари..наистина ми е гадну..благодаря предварително :-) :-) :-) :):):)

woshata
01-25-2008, 19:45
:razz: :razz: :razz: :razz: апфффф напрао щях да падна от стола докато го четях :razz: ок а са сериозно..очевадно е че след близо година момчето не е прявило никъв интерес към тебе..кво повече...еййй има ли смикъл да тичаш подир някого който се праи че не те вижда..пф а тва за витрината ме заби :razz: :razz:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-25-2008, 19:47
не че искам да критикувам правопис, синтаксис, пунтуация и стил, но това ме удари в удостоверението за завършен 1 клас ... и се откажи ... няма смисъл :o

sladkoto_imonche
01-25-2008, 19:53
ee nqqmmm mn gre6ki f pisaneto ti pa... :grin: :grin: :grin: ..a za fitrinata..prosto trqbfa da se fidi na jifo.. :grin: :grin: ina4e ne..nimoi sa pridstafi :grin: :grin: :grin:

Just_say_no
01-25-2008, 20:03
По хуу не си даай зор за такиа раути 8-)

MiMcHeToOo
01-25-2008, 23:47
О боже първо пий едно-две валериянчета, много ти се моля. В повечко ти идват емоцийките :D Та така. Мене ако питаш не прави нищо засега, остави го него да видим дали ще направи нещо.

N0_feAR
01-26-2008, 07:12
По хуу не си даай зор за такиа раути 8-)
и аз така викам. То до ся не е станало нищо, едва ли ще се получи и сега, пък и момчето явно ти показва че няма интерес към теб. По-хубу зарежи тая раута, момчета бол има ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-26-2008, 07:20
Ако бях на негово място, нямаше и да те погледна, щом разберях каква кифла си. :? Не че искам да съдя предварително, но като гледам наична ти на писане, като гледам, че и ти си повлечена от чалгарийската мода на "правопис и пунктуация" и си решила да си част от стадото, не мисля, че би имала нещо интересно и "неповторимо" (само защото като теб има бол) да ми предложиш.
Не искам да се заяждам, но аз лично не бх харесала човек, който се води по общото и не е достатъчно съобразителен да бъде уникален.

LizZz
01-26-2008, 07:31
Ако бях на негово място, нямаше и да те погледна, щом разберях каква кифла си. :? Не че искам да съдя предварително, но като гледам наична ти на писане, като гледам, че и ти си повлечена от чалгарийската мода на "правопис и пунктуация" и си решила да си част от стадото, не мисля, че би имала нещо интересно и "неповторимо" (само защото като теб има бол) да ми предложиш.
Не искам да се заяждам, но аз лично не бх харесала човек, който се води по общото и не е достатъчно съобразителен да бъде уникален.
И аз си мислех нещо такова,докато и четях историята... :?

mon4eto
01-26-2008, 11:06
Ama 4e tapi deca ima :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sexa_na_kompleksa
01-26-2008, 12:19
Ааа не, повдигна ми настроението! :D

Zodiac
01-26-2008, 14:16
ee nqqmmm mn gre6ki f pisaneto ti pa... :grin: :grin: :grin: ..a za fitrinata..prosto trqbfa da se fidi na jifo.. :grin: :grin: ina4e ne..nimoi sa pridstafi :grin: :grin: :grin:

и аС така мислиа!

H8_mE
01-26-2008, 15:09
Ти фрет ли си :lol: ?

Момчето го е яд,че се е запознало с теб,тя го гони като ненормална!Земи са стегни и остави момчето да живее спокойно Божкее!Най-доброто ,което можеш да направиш сега е да се образоваш поне мъничко повече,защото ме отчайваш! :?

vvs_go
01-26-2008, 21:53
mn umelo izpolzva6 emoticonite

BaiboCo
01-26-2008, 23:32
1 минута от живота ми безвъзвратно изгубена в четене..

nikol4eto0o0o
01-27-2008, 00:12
spored men kolkoto pyti si se opitfala da go zabrai6 tolko pyti si go sre6tala tfa mai zna4i ne6to uspex :-)

iveto0
03-14-2008, 20:41
:D :D Казах ли ти аз че си флюбена ф него ама ти нееее :D а тфа за фитрината :razz: :razz: :razz: :razz: омг :razz:

Yoyoyoyoyo
03-14-2008, 20:53
Иэвинявай,ама си тъпа,малка киФла! :D
Раэбра ли ме ,или трябва да го кажа отноФо???? 8-)

tan0
03-14-2008, 20:58
:razz: :razz: :razz: :razz: апфффф напрао щях да падна от стола докато го четях :razz: ок а са сериозно..очевадно е че след близо година момчето не е прявило никъв интерес към тебе..кво повече...еййй има ли смикъл да тичаш подир някого който се праи че не те вижда..пф а тва за витрината ме заби :razz: :razz:
+1

Spiderm@n
03-14-2008, 21:02
Ам аз така кат ви гледам, май всите трее фанете по едно речниче и да почетете малко. ФлУбени мандолини тавика. НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ, ЧЕ ИМА ТАМЪН 9 БУКВЪ ВРЪЗ ТАЗ КЛАВИАТУРА, ДЕТО НА СА СИ НА МЯСТОТО, ОТ ТЯХ 2 ИЗПОЛЗВАТЕ КАТ ХОРАТА, ОСТАВАТ 7. 4 И 6 НЕ СА БУКВИ В НИКОЯ АЗБУКА. ПИСНА МИ ОТ ПРОСТОТИИ. Ако покажа т'ва съобщение на някоя даскалица по БЕЛ ще се фане за главата и ще спре да преподава.

5StaR
03-14-2008, 21:03
фиште фя,фа фе фУБОффФф. фоЙ фтом фе е фъснал фъф фитрината фачи е фого флиуфен, фсе фак фубофта е фо филна от фсичко

Тъпо нали?

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-15-2008, 06:19
1 минута от живота ми безвъзвратно изгубена в четене..
Само 1? :lol:

hooliganka89
03-15-2008, 07:09
Samo kato vidq nachina po koito pishesh,i nqmam nikakvo jelanie da cheta temata ti,zashtoto mi e poveche ot qsno,che e porednata malumna tema na edno zabludeno lape kato teb.
Kato vidq takiva temi i napravo sam na raba na nervna kriza.

LovePoisoned
03-15-2008, 07:20
Научи се да пишеш...

По темата. И аз съм изпадала в такава ситуация. Спомням си, че веднъж той дойде в нашата стая в даскало, нещо му беше на кеф, седна на бюрото, а аз бях на чина пред него.. и той ми вика: "Дай пет ве!" :D И аз му ударих ръката и бях някакво много на кеф... Но нищо повече, той не ме забелязваше. :( Веднъж си спомням, когато си тръгвах, той ме изгледа два пъти много странно... и в погледа му забелязах дори омраза!! Много гадно ми стана и когато една "приятелка" изпя пред класа (половината), че го харесвам... Тогава едно момче (приятел на момчето) от класа тръгна по коридорите, искаше да иде до биологията, за "да му честити". Беше ужасно... :? Аз тогава, преди 3-4 години беше, бях и по-пълничка и неподвижна, но за пръв път бягах така бързо... направо хвърчах след "другарчето" ми, стигнахме до биологията, където се оказа, че госпожата я няма отдавна. :razz: :P И предателят почна да се смее, а аз бях на плач. После тръгна да ми се обяснява: "Ми виж, и аз харесвам З. от класа, тя мен не, всички знаят, ама на мен пука ли ми?!" Стоях сърдита, плачех ли, не помня... оня си тръгна без едно "извинявай" да ми каже.. Така де, аз продължих да си го харесвам това момче, докато един ден... не ми светна крушката! :lol: Вече не мога да разбера как съм го харесвала някога! :lol: :lol: Така че, момиче, тези неща се преживяват...

Не знам дали е от любовта или дали по принцип си пишеш с краката. :razz: :razz: :razz: :razz:

Sarabi
03-15-2008, 07:32
НаЙстина ли 8-) ?
Еми лош късмет. Заеби го, цяла година да се занимаваш с нещо, което не става малко трябва да те навежда на мисълта, че... трябва да го заебеш 8-) .

BlueFace
03-15-2008, 07:41
Oлеле...просто от начина ти на писане не успях да разбера историята...
Явно това момче което се е забило във витрината сега те харесва...След като си оправиш правописа и пунктусцията може и да се пробваш с един от двамата!!!

heartless*charm
03-15-2008, 08:41
ахаххахахахахах ти си луда ...в лошия смисъл
дано поне си хубава, че иначе си обречена
а работата с този, за когото говориш и казваш, че обичаш, е абс загубена
за в бъдеще да знаеш - не преследвай момчетата, за да не се окажеш с няколко ограничителни заповеди зад гърба си

Rofl4e
03-15-2008, 08:48
Yah do kato go 4etoh se hvanah za glavata 1 4e ima6 mn gre6ki dr 4e...ni6to ne se razbira tuk go vidqla zabravila go tam go vidqla spomnila si go olee kfo e tva ne6to.. :razz: :razz:

evelinka1122
03-15-2008, 09:26
:D :D Казах ли ти аз че си флюбена ф него ама ти нееее :D а тфа за фитрината :razz: :razz: :razz: :razz: омг :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ако ще се ФлюбФаш друг път гледай да не досаждаш да хората една година! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PepiDesigns
03-15-2008, 09:34
Хихи .. научи се да пишеш хубаво ..
кви са тия заглавия
кВо Да пРаФя ?!

:D
Тва е тъпо ..

Относно темата ти - ако си влюбена в него наистина , чудно ми е как ще го забравиш ...
И като виждаш че нещата не се получават - не се занимавай повече , избий си го и това е ..
Що направо не го питаш дали те иска, да се взимате , и така .. ако е - Не .. значи е Не , и забравяш .. сигурно ще ти е трудно , но тва е решението ..


ей , ии намали тия 4-ки в Поста .. за 14 години доста кофти пишеш :D

serialk
03-15-2008, 09:44
за пръв път да пиша като съм се издразнил.как може леле такава простотия бе ше ти ефа майката фроста.ако се мислиш да оригинална лъжеш се :shock: :-x

Rebellion_Angel
03-15-2008, 10:12
ee nqqmmm mn gre6ki f pisaneto ti pa... :grin: :grin: :grin: ..a za fitrinata..prosto trqbfa da se fidi na jifo.. :grin: :grin: ina4e ne..nimoi sa pridstafi :grin: :grin: :grin:

:lol: Сериозно? Леле...


Кифла

reni7o0o
03-15-2008, 10:19
:D :razz: :D :razz: :D blysnal se v vitrina :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: maikooooo ne oooh nz ama po dobre pyrvo se nau4i da pi6e6 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

summergir1
03-15-2008, 10:21
или темата е ебавка, по-възможния вариант-не вярвам да има толкова тъпо същество или ... има :razz: :razz: :razz:

fUcK_LoF
03-15-2008, 10:46
Еми...и аз пиша така по някога... :oops: :oops: Ама пък сега убидихте момичето бе :-D Хъм...сега неще да каже какво е станали :x :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

w0sh
03-15-2008, 11:20
Нека уточня за себе си.
Тя го зарибява в скайп заедно с своя приятелка.
Сумати време тича подир него и още храни надежди.
Обича го без да о познава.
Колко по-смешно може да стане?

h0t_bAbE
03-15-2008, 11:24
Нека уточня за себе си.
Тя го зарибява в скайп заедно с своя приятелка.
Сумати време тича подир него и още храни надежди.
Обича го без да о познава.
Колко по-смешно може да стане?
Винаги има накъде повече :wink:

punkrock
03-15-2008, 11:33
Xaxax стига сте нареждали момичето бе, мен Па Мъ КеФи :D 8-) :razz:

Еми след като толкова време не ти е обърнал внимание, начи не те харесва и толкоз. Колкото и да го харесваш просто приеми, че нямаш шанс. Изтрий от скайп, тъй че следващия път като го видиш дори и пак да се върнат старите чувства и да искаш да се свържеш с него да не можеш :D
Ай успех

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-15-2008, 11:58
Знам, че любовта е сляпа, но трябва и ти да го разбереш. Момчето сигурно се е блъснало във витрината, понеже не е очаквало пак да види теб :lol: Разбери, сигурно вече му е мн неприятно, ти непрекъснато го преследваш, досаждаш му.. :? А ти самата не искаш да го разбереш.. Малка си още, ще се научиш.. Съветвам те да го оставиш на мира и да си живееш хубавия живот. :) Колко любов има да срещаш.. И не следвай тая "оригинална" мода на замяната на буквите, тъпо е и вече мн се изтърка, че чак дразни окото. ;) Успех ;) И се осъзнай, някой ден и ти ще срещнеш истинската любов, животът е пред теб. ;)

_BuNnY_
03-15-2008, 12:12
Научи се да пишеш първо! И кво го занимаваш горкото момче - явно не те харесва! И офффффффффф дразни ме тва твойто писане, за буквата В да си чувала?!

LovePoisoned
03-15-2008, 13:06
Еми...и аз пиша така по някога... :oops: :oops: Ама пък сега убидихте момичето бе :-D Хъм...сега неще да каже какво е станали :x :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Може да сме я убидили, но защо да е обида, като е вярно - момичето пише с гъзъ на клавиатурата! :D

К'ви са тия все "ф"-та, ве жено, няма ли други букви?! То право момчето...

Iv4eTy
03-15-2008, 13:30
Първо научи се да пишеш, че с тея "Ф"-та ии недовършени думи къртиш... Другото което е на колко си?! 13?! "Забравих го, но го видях и пак се влюбих и пак го забравих.. бла бла" Щом не е проявил интерес толкова време дали сега ще прояви?! Ако едно момче те харесва ще направи някакви опити да го забележиш, а тоя като гледам го боли *** за тебе

evi_vd
03-15-2008, 14:01
хахахахаха :razz: тоа па тоа па къв се е ударил във витирната хахах :razz: .. будала
амиии ако тая витрина се беше счупила.. фо праиме?? :o

dimanushka
03-15-2008, 15:15
maleeeee.. ama kak moje da ima takiva individi be... ujas... Bulgaria se napulni s ligli... kato za nachalo se vurni v 1 klas da se ponauchish da pishesh puk posle pishi kakvoto iskash i kudeto iskash...
kolkoto do "problema" ... tva ne e problem. tva e prostotiq. ama shto li se uchudvam... :D :D :D :D :D

sabaku_no_gaara
03-15-2008, 15:43
ee nqqmmm mn gre6ki f pisaneto ti pa... :grin: :grin: :grin: ..a za fitrinata..prosto trqbfa da se fidi na jifo.. :grin: :grin: ina4e ne..nimoi sa pridstafi :grin: :grin: :grin:

:lol: Сериозно? Леле...


Кифла
ъхъ
1.Научи се да пишеш бре малко грешки си имала
2.Момчето се е блъснало ВъВ Витрината защото си е казало "офф пак ли тая бе"
3.като гледам и не си толкова Влюбена В него след като си го забраВила няколко пъти и като го Видиш си спомняш че го харесВаш..
4.НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ