PDA

View Full Version : Няколко въпроса относно тревата



palen_idiot
01-25-2008, 21:27
1 Дочул съм от много места че не пристрастява от един път а трябва да си испечен наркоман и да пушиш всеки ден.Примерно да пушиш 1 път на 1 месец не е пристрастено нали?
2 Има много теории споед които тревата е обявена за наркотик заради други горивни своиства които биха понижили печалбите на призводителите на пертол.Лично мнение?
3 След пушене не марихуана и тест за наркотици може ли да се намерят следи от това вещество.
4 Напълно против съм всякакви "твърди наркотици"
5 Просто съм си направил домашната и малко проучвания и съм стигнал до заключението че цигарите по павильончетата са много по вредни от тревата,най-малкото поради катраните и никотина.В тревата до колкото знам няма толкова вредни работи.
Мита че марихуанато убива мозъчни клетки е доказан неправилен.Или ако убива,за станете пълни идиоти ви трябва години солиден пушач да сте.
Знам че има повече повествование отколкото въпроси но все пак може ли отговор.
Мерси предварително :)

01-25-2008, 21:32
аз немога да разбера какво те боли?

XceSS
01-25-2008, 21:36
1.Към марихуаната се появява много слаба зависимост (на психична основа),а това за първия път е смешно просто както и да е.От 3 години си пуша а бях направил пауза 3 месеца (сам си прави изводи за зависимостта)
2.НИЩО НЕ РАЗБРАХ БРАТЛЕ СЕРИОЗНО !
3.Може да се намерят и то бая време след това.Зависи от тестовете дали са добри -по - скъпи или по кофти ама средно по 2 седмици след като си пушил показват.
4.Евала
5.Тревата вреди когато се злоупетребява с нея.За убиването на мозъчни клетки не знам дали е вярно но яко пушиш по няколко пъти на ден се усеща проблема с краткотрайната памет. :)

Ти реши дали да пушиш !

RuKsP1n
01-26-2008, 12:44
'Има много теории споед които тревата е обявена за наркотик заради други горивни своиства които биха понижили печалбите на призводителите на пертол.Лично мнение?'


Теорията е, че от конопеното растение може да се произвежда гориво, в пъти по-калорично от обикновения нефт и за това петролните магнати са го заклеймили.

Спред мен е само мит.



Иначе евала на автора, че е осъзнал колко по-вредни са цигарите от тревата.