PDA

View Full Version : СТРАХЪТ ОТ ПРЕЖИВЯНОТО



marilyn
01-25-2008, 21:50
zdr na si4ki. sigurno ima takava tema no az pone ne uspqh da namerq su6tata. momi4e sam na 15 god ot sf. ne sam imala gaje i pr vreme haresvah edno mom4e koeto me otrqza po mn brutalen na4in. sega haresvam drug koito e mn po razli4en no ne go poznavam tolkova dobre a iskam da sme zaedno. problema e 4e me e strah kak 6te raegira ako mu kaja a i az sam momi4e kak da go napravq. molq vi pomognete. merci na si4ki. :-)

B3B0K
01-25-2008, 22:05
da mu kaje6 4e si momi4eee ? :-o

Blab
01-25-2008, 22:08
Превеждам:
Тя е момиче, как да прави първата стъпка?

ПП:Аз не мога да ти помогна.

B3B0K
01-25-2008, 22:15
Превеждам:
Тя е момиче, как да прави първата стъпка?

ПП:Аз не мога да ти помогна.
oo mrs za prevoda :D mi kak ne e lesno da se obqsni ako si po pritesnitelna nqma da ti e lesno .govori na pravo az kato go pravih mi kazaha evalQ! dano i na tebe :P

marilyn
01-25-2008, 22:30
ama ti si mom4e qsno e. a az kakvo da napraa poburkvam se ve4e......a i sega mom4eto krak si s4upi i ne hodi nito na daskalo nito nqkade drugade i az iskam da si pi6em ili ne6ty ama nito gsm-a mu imam nito skype

MiMcHeToOo
01-25-2008, 23:37
Е споко де не е умрял.. А тебе ако те е страх така до никъде няма да стигнеш.. В живота тряя да се рискуша, щото хората са различни. Един те е отрязал, друг ще те отреже ама третия вече няма. Айде успех ;)

Just_say_no
01-26-2008, 09:25
Винаги има риск до една степен. Никога нещата не са сигурни, но пък не отивай при него и да изтърсиш "Здрасти аз те харесвам" Постараи се преди това да му привлечеш вниманието, да те забележи. Чак тогава му вземи телефона или skype ( не е задължително да е директно от него - питай някои негов приятел ). И не позволявай това че не си сполучила един път, да ти попречи да продължиш напред.

mon4eto
01-26-2008, 09:51
Napravi vsi4ko vazmojno da mu nameri6 skype-a pitai negovi fr i t.n. Posle si pi6ete i tuko vij izgrqlo slance i na tvoita zemq :)

MaRiNkA_16
01-26-2008, 20:29
Е споко де не е умрял.. А тебе ако те е страх така до никъде няма да стигнеш.. В живота тряя да се рискуша, щото хората са различни. Един те е отрязал, друг ще те отреже ама третия вече няма. Айде успех ;)
+1 pravo napred derzai bez strah

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 20:31
скайп :D добери се до него ...

sexa_na_kompleksa
01-27-2008, 06:32
Оставете го тоя скайп - само ви промива мозъците!
Преди да признаеш на момчето колко много го обичаш и как искаш да сте forever and ever заедно, го опознай!

sapphirr
01-27-2008, 08:28
а ли4ен гор4ив опита само ще ти кажа,4е ако имаш късмета да му кажеш какво изпитваш-направо го отпиши.а това,което можеш да направиш в твоя полза е да намериш на4ин да се запознаете "слу4айно" и да си траеш пред приятелки,4е те са ти най-големия враг и на 15 още пове4е си правят устата пред въпросния 4овек уж ,за да те уредят,а целта всъщност е да пуснат клюки4ки и да се хилотят после докато ти обясняват "ей,недей такааа вси4ко ще се оправи,ще ти обърне внимание"-друн-друн.ако ти не си помогнеш няма кой.води политика и бъди естествена!-по-добре от това на къде???

sapphirr
01-27-2008, 08:33
Оставете го тоя скайп - само ви промива мозъците!
Преди да признаеш на момчето колко много го обичаш и как искаш да сте forever and ever заедно, го опознай!

тва ми хареса...ама от другото дет го про4етох ми иде да се кръстя......С ДВЕ РЪЦЕ :shock:

къв скайп бе,кво дерзаене-ох,майко мила!!!
после защо реват по форумите.. :?

akitametam
01-27-2008, 13:32
отиди до тях и го виж :)

ХрС
01-27-2008, 18:00
Ами да видим. Значи и с мен стана така, първата ми любов беше направо провал. Първоначално той ме харесваше, а аз го отрязах брутално. След това аз го харесах, а той си ми го върна още по-брутално. Оттогава просто се държа някакво студено с тези, които ми казват , че ме обичат. Дори сега след толкова време , все още се съмнявам, ако някой ми го каже. Не прави и ти така. В любовта има и падения, които понякога са чести, но ние не трябва да се отказваме. Това е лошото, че някои го правят. :)

TheNewReligion
01-27-2008, 18:08
Пфффффффффффффф... как момиче ще предлага на момче , бе? Ти нещо не си у ред... ако той те харесва - ще ти предложи ... ако не няма какво да му се вреш! Не се и учудвам , че миналия те е скъсал брутално ... :-D :-D :-D :-D

sharkybul
01-28-2008, 09:01
Ако те е страх от висури по добре не пускай компютъра!
Пък после що те нямало в скайп.....




пп: Там някаде е истината в думите ми :)

desinkata
01-28-2008, 16:19
spored men ne my kazvai opitai se da se zbliji6 s nego ni6to li4no i go nakarai toi da se vlubi v teb a i sled kato go opoznae6 moje i da ne go haresva6 ;) :shock: :oops: