PDA

View Full Version : Лимфен възел!



Val4etoO
01-25-2008, 22:29
Interesuvam se nqkoi ot vas dali e imal raz6ireni limfni vuzli na 6iqta i glavata i poprincip vsi4ko,koeto znaete za tqh?please spe6no mi trqbva informaciq

Momchence
01-25-2008, 22:42
ееее имал съм :) Когато си увеличат размера значи някъде в теб има инфекция
http://www.teenproblem.net/school/s/1344.html

Presley
01-30-2008, 14:33
Не съм имала,така че не мога да кажа нищо от личен опит.но наскоро сестра ми имаше.Всъщност тя беше бола от някаква ангина.Пи някакви лекарства по самопредписание и по едно време се чувстваше добре.Реши,че се е оправила.Мина се един месец горе-долу и се появи точно тоэи проблем,эа който ти говориш.Окаэа се,че се е въэпалил поради недоиэлекуваната болест.Последствията бяха доста гадни.пи антибиотици около един месец,ходи по лекари,наложиха се и някакви нагревки...абе не си е работа :D Така,че ако имаш някакви такива питеснения,по-добре тичай на доткор навреме.

Kisses_P
01-30-2008, 20:03
На мен като бях 7ми клас ми излезнаха на врата,шията и седяха цялата година.Отдавам го на стрес,защото след изпитите изчезнаха.

Seducti0n
01-30-2008, 21:22
Лимфните възли са част от имунната система на човешкия организъм.Лимфоцитите са най-малките бели кръвни клетки.Когато, започне развитието на дадена болест,техният брой намалява.
При възпаление на лимфити се усеща силно изявено напражение и болка, а съща така уголямяване на самите възли.Хубаво е в такива случаи да се потърси лекарска помощ. :)

LadyDy
01-31-2008, 05:29
Винаги през зимата, когато не съм със шалче около врата, след няколко дена получавам инфекция от студа и ми се подуват лимфните възли....После започва да ме боли гърлото ....и това значи, че ще се разболявам... Не знам, но мисля, че лимфнимте ми възли са доста чувствителни.... :?

kalpazanka
01-31-2008, 09:35
Заминавай на лекар! Не се знае какво може да е!