PDA

View Full Version : Най-добрата ти приятелка се обяснява в любов...



bibo
01-26-2008, 07:09
Как да и кажа че не я харесвам без да я нараня...Вече 5год сме супер добри приятели и тя изведнъж ми изцепи че ме обича...Напрао като гръм от ясно небе ми дойде...А аз си имам нещо като гадже(даже гaдже е силно казано,щото се виждаме един път на седмица за да правим само sex).Семействата ни са супер близки.Аз въобще не я харесвам,(като човек да,ама като жена никак)макар че е супер сладка...Страх ме е че нещата можа да изляза извън контрол..

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-26-2008, 07:11
Хм... А възможно ли е да е объркала приятелската обич с друг вид привличане?

bibo
01-26-2008, 07:14
ами аз и казах че за 5 год ако съм я харесвал нещо щеше да е станало отдавна...пък и ми е мн чудно как така се заобичва един човек чак след 5 год. щото тя ми каза че наскоро е почнала да ме харесва,а аз преди това съм и бил просто приятел..

koalka
01-26-2008, 07:14
Еми, като сте били толкова близки хич не ме очудва, че се е случило така.Почти винаги става по същия начин.Това приятелство между момиче и момче рано или късно от едната страна вече има нещо повече от приятелство, факт...
Ти си й казал какво изпитваш към нея - приятелски чувства, сега трябва да поговориш с нея и да видиш как ще е най-добре за двамата.Дали да се виждате по-рядко, за да те забрави или в последствие, което ще е по-трудния вариант.

bibo
01-26-2008, 07:19
ами тя живее в моя блок(над нас) и ще е малко трудно да не се виждаме :(

TheNewReligion
01-26-2008, 08:27
Епа , незнам !

Zodiac
01-26-2008, 08:54
Епа , незнам !

СПАМ!!

по темата-не те разбирам .....добри приятели ....секс??Разбирам приятелски целувка за "Чао" ,но секс......Подкрепям напълно колка

Just_say_no
01-26-2008, 09:19
Може би те обича като приятел и не иска да те загуби но не се е изразила правилно ... знам ли ?!? На мен като най добрия ми приятел ми каза, че ме харесва и аз не му отвърнах, започнахме да страним един от друг... Вече дори здрасти не си казваме. Бъди подготвен за това. Макар че може и да не се случи, но все пак.