PDA

View Full Version : Как мислите?!...



Marinceto
01-26-2008, 07:18
Такам ..значи една фр от моя клас харесва едно момче ..и вчера той буквално се зарибяваче с мен и импулс ..а аз секи комент удрях да бз ,щот знам че тя го харесва ..мкар че го отрича ..и след малко гледам въпростното момиче почва да ми държи сметка и да ми се нахвърля заедно с една др моя фр от класа ..и почва да ме поучава и да ми казва кфа съм била,кфо да правя ..аз спр мн се издразних,щот тя ако ми беше толкова фр за колкото ми се пише ..нямаше да си мисли ,че бих тръгнала момче,което харесва..зЗ ..Та искам да видя какво мислите вие .. Кой е крив и кой прав ..но просто аз не съм такъв човек ..ужасно е да гледаш как наи-добрите ти фр ти се нахвърлят и те упрекват за някфи кирливи коментари ..а бтв аз не съм го зарибявала а той мен ... Та така --вие кажете ..какво мислите ?!.. ; ))

BeboP
01-26-2008, 07:27
Хах
Ех, тия момчета... Всичко развалят 8-) Друг е въпроса колко истинско може да е едно приятелство между момичета... :-o

Та, моето обяснение е, че в случая приятелката ти изпитва най-малкото ревност. Наречи го яд, завист, ако щеш.. Вероятно се страхува, че може да и намалиш шансовете с това момче.. Но за да изясните ситуацията, задължително поговорете. Щото това, което правите в момента, си е чисто и просто лапешка работа - "тя се сърди, аз не съм виновна" и т.н. Проведете един зрял разговор, наистина е яко тъпо, когато има "виновни невинни" ( 8-))
Айде...успех! :wink:

InFluEnCe
01-26-2008, 08:53
ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da kaja na "priqtelkite" si da se e*at v gazovete :lol: mn me nervqt takiva momi4eta koito kato haresvat edno mom4e pak to zaribqaa neina fr i ve4e i senahvarlqt zareji gi i im kaji 4e moje6 da se zaribqaa6 s koito si iska6 :-P 8-)