PDA

View Full Version : Краят ;(



Insatiable
01-26-2008, 07:35
И този момент дойде... Може би го очаквах.. Знам ли и аз? Само при мисълта, че всичко ще ми липсва ужасно много и се побърквам... Още не мога да оправя и да подредя напълно мислите си, но в главата ми са единствено красивите спомени... Всичко свърши... милите думи, нежните докосвания, страстните целувки и прегръдки... Нищо няма... Караниците, ядовете и огорченията... Тях също ги няма... Празнота, само това чувствам, празнота... И как ще се справя, не знам, как ще продължа напред? Знам, така трябваше да стане... но е трудно и БОЛИ........
Исках просто да споделя мъката си :cry:

bibo
01-26-2008, 07:41
ОХХХХХХХ пълно е с такива теми :shock: ..както се казва съчувствам ти ама на мога да ти помогна...след време ще го забравиш уверявам те...стига да не го виждаш де...

Vladkoy
01-26-2008, 07:44
Оп и от мен едно съчувствие.

bungle
01-26-2008, 08:15
Горе главата. Усмихни се. Виж какво хубаво слънце грее. :)

TheNewReligion
01-26-2008, 08:18
И от мен съчувствие!Ще го забравиш! 8-)

Just_say_no
01-26-2008, 08:21
Спокойно ще се намери друг които да ти открадне сърцето... и естествено после ще го стъпка. Но ако тръгнеш да се съсипваш заради всеки един... няма смисъл просто. :neutral:

one_love
01-26-2008, 08:26
И от мен съчувствие!Ще го забравиш! 8-)

+1 :)

faShIoN_faNtAsYy
01-26-2008, 09:00
sa4ustvam ti naistina nlo 6te go prejivee6 :P

mon4eto
01-26-2008, 10:00
I az bqha taka predi nqkolko sedmici ama mi mina..gledai napred se6tai se za tezi momenti i 6te vidi6 kak v edin moment nqma da ima salzi v o4ite ti :)

sexa_na_kompleksa
01-26-2008, 10:59
И аз съм в подоно положение в момента... Гадно е да, ама кво да се прави.. Все пак живота наистина продължава, гледай само напред ... Пускай си хубава музика, излизай с приятелки... Гледай да си постянно заета и да не оставаш сама, защото иначе почваш да си мислиш за него ... и става шит. ..
Успех, мацка!

Mementomori
01-26-2008, 11:20
Съжалявам за случилото се.Сега ще ти е много трудно,но ти не бива да се предаваш,защото,колкото и банално да звучи,животът продължава.Имаш два варианта:или да се сдухваш постоянно и дори да не искаш да излизаш и да общуваш с никого,да страдаш по една изгубена връзка,или да се стегнеш и колкото и да е трудно,да преодолееш този нелеп случай,защото заслужаваш нещо по-добро!Според вторият ултиматум е по-добрият,защото пълноценно ще изживееш живота си и след време само с добри спомени ще се сещаш за това момче и моментите,прекарани с него!Бъди силна и покажи,че можеш да се справиш с всичко!Оповавайки се на приятелите си,ще осъзнаеш,че,колкото и да е несправедлив светът,трябва да извлечеш максимално приятното от него!Ние те подкрепяме,Мила!Успех!Вина и можеш да пишеш на ЛС!;)

MiMcHeToOo
01-26-2008, 11:22
Ще се оправиш, не се притеснявай. Ще намериш нова любов а и кой знае след време съдбата може да те срещне отново с него ;)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 11:52
споко девойче сърцето е за многократна употреба

maybelline
01-26-2008, 12:21
И аз съм късала с момче (с едно и също 3 пъти), което обичах, и всеки път трябваше да го 'забравям' (нищо, че ми е в класа и това усложни забравянето сериозно). Зная,че е много трудно. И е страшно - може да е страшно като смъртта на някой човек (напълно познато чувство ми е). Ето как ще се справиш - просто го направи, разбирам, че нямаш желание (аз също нямах, ама никакво желание). Затова, без да мислиш много, просто опитай.
Внимавай каква музика слушаш и какви филми гледаш. От личен опит ти казвам, ако слушаш любимите си песни сега, после ще ти напомнят на Него и ще ги намразиш. Засега ако можеш, не слушай любима музика.
Вземи всички подаръци (плюшени или каквито и да са) от момчето и ги сложи в някой килер. Не ги изхвърляй - ще ти стане гадно. Когато му дойде времето, сама ще пожелаеш да ги изхвърлиш (а може и никога да не пожелаеш, това си е до характера ти). В килера (предварително събрани в някоя торба) ще им е много добре.
Излизай с приятели момчета. По възможност наистина приятели,а не просто някои си, само защото са от мъжки пол и ги познаваш. Ако избереш втория тип - само ще ти стане по-гадно. Но ако избереш първите - ще ти помогне много.
Излизай с приятелки. Отново става въпрос за истинкти приятелки,а не за какви да е момичета. Не както аз направих - споделих всичко на две приятелки (които после не се оказаха такива май) и едната веднага започна да сваля бившето ми гадже. Та, много е важно да не излизаш сама, особено в дъждовно време. Излизайте на кино или някъде, където ще ви хареса и на трите.
Запиши се да тренираш някакъв спорт(или свирене на музикален инструмент),който ти е интересен. Много е важно да ти е интересно. Ако нищо не ти харесва,по-добре не се записвай.На тренировките (или уроците) е много вероятно да откриеш нови страхотни приятели(при мен стана така), които могат много да ти помогнат да се справиш.
Вечерта излез с приятели/приятелки на дискотека, а през деня излизайте на други интересни места. Не е хубаво да се затваряш сама у дома. Ще ти доскучее и ще започнеш да си мислиш за него, а сега това не е най-блестящата идея на земята.

От всичко изброено, най-важното е всички излизания и т.н. да са с хора, които обичаш и цениш и са ти приятни. С истински приятели. Не с който и да е. Също така можеш да поговориш с някой,който и да е (приятел, познат, роднина, училищен лекар, учител, всеки) и много от тях ще и дадат добър съвет или най-малкото ще те изслушат и разберат. Също така е добре да поговориш с някой, който е преживял раздяла и знае за какво става въпрос (дори непзнат да е, няма значение). Късмет! Ще го преодолееш, ще видиш ;)

Insatiable
01-26-2008, 13:23
maybelline искрено ти благодаря за поста (и на другите също). Всъщност и ние се разделяме за трети път... този път е окончателно :( Е каквото и да става все пак живота продължава... Лека полека започвам да се успокоявам и има сигурно 3 часа да не съм плакала вече :)

bibo
01-26-2008, 15:16
купи си вибратор...успокоява :grin: :grin: :grin: :grin:

KimBerLy1912
01-26-2008, 15:56
Наистина ужасно съжелявам...знам колко е гадно да загубиш любимия човек....Спомена че доста често сте се карали и към 3-4 пъти сте се разделяли...сигурна ли си че е окончателно... :?
И все пак ако наистина е окончателно само мога да ти кажа "ужасно съжелявам" ....най-искренно ти пожелавам щастие...и нова любов....опитай се да се усмихнеш въпреки сълзите :) :-)

KimBerLy1912
01-26-2008, 15:56
Наистина ужасно съжелявам...знам колко е гадно да загубиш любимия човек....Спомена че доста често сте се карали и към 3-4 пъти сте се разделяли...сигурна ли си че е окончателно... :?
И все пак ако наистина е окончателно само мога да ти кажа "ужасно съжелявам" ....най-искренно ти пожелавам щастие...и нова любов....опитай се да се усмихнеш въпреки сълзите :) :-)

bungle
01-26-2008, 16:01
абе.. я се съберете. :-) Попаднах на една моя темичка, в която пишех колко съм влюбена и ти беше писала, че знаеш как се чувствам и колко много се радваш, направо ти иде да крещиш от щастие.

Няма непоправими неща. Освен смъртта, разбира се.
Импосибъл ис нотинг!

BeBsItO
01-26-2008, 16:24
milo momi4e napalno te razbiram :( kakto kaza maballine... tova e kato smurta..... vse edno ne moje6 da vurne6 vremeto.... no v sa6toto vreme ,ni6ot ne se znae... moje pak da se suberete :( iskreno se nadqvam da ne strada6 :( nqma i az da povtarqm postovete otgore kakvo da izbqgva6,te ve4e ti kazaha :( iskam da te popitam smao ako moje ot kolko vreme ste zaedno ( bqhte*)? :(

namina
01-26-2008, 19:51
И този момент дойде... Може би го очаквах.. Знам ли и аз? Само при мисълта, че всичко ще ми липсва ужасно много и се побърквам... Още не мога да оправя и да подредя напълно мислите си, но в главата ми са единствено красивите спомени... Всичко свърши... милите думи, нежните докосвания, страстните целувки и прегръдки... Нищо няма... Караниците, ядовете и огорченията... Тях също ги няма... Празнота, само това чувствам, празнота... И как ще се справя, не знам, как ще продължа напред? Знам, така трябваше да стане... но е трудно и БОЛИ........
Исках просто да споделя мъката си :cry:


А кой е умрял? :-o

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:56
И този момент дойде... Може би го очаквах.. Знам ли и аз? Само при мисълта, че всичко ще ми липсва ужасно много и се побърквам... Още не мога да оправя и да подредя напълно мислите си, но в главата ми са единствено красивите спомени... Всичко свърши... милите думи, нежните докосвания, страстните целувки и прегръдки... Нищо няма... Караниците, ядовете и огорченията... Тях също ги няма... Празнота, само това чувствам, празнота... И как ще се справя, не знам, как ще продължа напред? Знам, така трябваше да стане... но е трудно и БОЛИ........
Исках просто да споделя мъката си :cry:

:( :(

sWeeT_eLichkA
01-26-2008, 20:08
Ще се оправиш, не се притеснявай. Ще намериш нова любов а и кой знае след време съдбата може да те срещне отново с него ;)

+1 :-)

Insatiable
01-26-2008, 20:32
Никой не е умрял... Умря една любов... Това е :(
Относно въпроса колко време сме били заедно - 2 години почти.
bungle просто няма смисъл да продължаваме заедно...

koalka
01-26-2008, 20:43
Определено разбирам как се чувстваш, чувството е ужасно, но в крайна сметка, както и другите казаха - продължаваш напред и това е, смисъл да се измъчваш няма и все пак е гадно.Нормално е също - днес сте се разделили, изчакай да мине време, да го забравиш като нещо повече от приятел.

Alabalaportokala
01-26-2008, 20:44
http://i72.photobucket.com/albums/i182/TakahiroO/EMO_kill_yourself.jpg

princesa_viki
01-26-2008, 20:45
Спокойно ще се намери друг които да ти открадне сърцето... и естествено после ще го стъпка. Но ако тръгнеш да се съсипваш заради всеки един... няма смисъл просто. :neutral:
съгласна съм напълно с теб.много добре казано
:)