PDA

View Full Version : Странно.......



largof
01-26-2008, 08:40
Ми аз от скоро гледам вашия форум и гледам че сте помогнали на бая хора и реших и аз да пробвам :
значи става дума за 1 момиче което страшно харасвам държа се мило с нея защитавам я ,но тя така и не ми обръща внимание :( и незнам вече какво да правя и реших да пиша тук чувал сам от неини приятелки че ме харесва но не виждам нищо такова ....... канел сам я много пъти по кафета а тя се овърта .......

Zodiac
01-26-2008, 08:42
Тя знае ли,че я харесваш??Питай я какво чувства испитва към тебе!!!Не е голема философия

largof
01-26-2008, 08:45
тя знае много добре че я харесвам......

Zodiac
01-26-2008, 08:47
еее така кажи.Разведи я некъде настоявай,трябва да се бориш.Пиши и по скайп.Прецени дали я дразниш вече.Сближи се просто с нея в един клас ли сте?На колко си?

lwsu
01-26-2008, 08:51
а вие на каква възраст сте? .. смятам че има значение, за да знаем как да действаме :)

largof
01-26-2008, 08:54
ми ни сме в 1 клас по на 15 сме

Zodiac
01-26-2008, 08:55
иммено!

Just_say_no
01-26-2008, 08:58
Може да я е срам или да не иска връзка с момче от класа. Аз лично избягвам такива защото винаги се намразваме с гаджетата след като скъсаме и после идва неловкото мълчание и тъпото държание когато се засечем. Може да иска да избегне това...

Или трети вариант - не те харесва :neutral:

trg_ahmed
01-26-2008, 09:29
Може да я е срам или да не иска връзка с момче от класа. Аз лично избягвам такива защото винаги се намразваме с гаджетата след като скъсаме и после идва неловкото мълчание и тъпото държание когато се засечем. Може да иска да избегне това...

Или трети вариант - не те харесва :neutral:


Exactly,единствения сигурен вариант да разбереш дали и пречиш или й е приятн0 да си пише с теб е кат0 я поканиш на кафе,и тя ак0 каже не знам,казваш "Ти искаш ли с мен да излизаш на кафе или ти досаждам,кажи ми за да знам да не ти д0саждам п0вече".Ак0 отговора е "Не ми пречиш" т0ва означава че нещ0 има к0ето я спира да излизате но в същ0то време има чувства към теб и не иска пр0сто да ти каже НЕ

Ак0 пак ти отговори с "НЗ" пак същ0то 0значава

ПП: С "не знам" отговарят по не0питните
С "не ми пречиш" 0тговарят п0 отраканите

ППП: Ти прецени тя каква е и какв0 иска

ПППП: Дан0 съм п0могнал :grin:

mon4eto
01-26-2008, 09:48
6tom ovarta zna4i edva li izpitva nqkakvi simpatii kam tebe :( Otkaji se :(

largof
01-26-2008, 09:51
вижте аз знам че ме харесва канил сам я много пъти ,но винаги сменя темата не я дразня знам как да подхождам с моми4етата ,но може би е заради това
Just_say_no
МнениеПуснато на: Съб Яну 26, 2008 12:58 pm Заглавие:
Може да я е срам или да не иска връзка с момче от класа

може да е за това ама то си личи дали ме харесва ,когато и говоря ми се усмихва когато флиртувам с друга я виждам ,че се дразни ама не мога да схвана точно какъв е проблема ........

PS: ако някои знае какъв е проблема ,моля да пише

TraviS_
01-26-2008, 10:10
ny mene ny skoro mi se slu4ii syshtoto...superrr mn har 1 momi4e ut klasa mi ... kazval sym i 4e q haresvammm ut neini frs znam 4e i tq me harrr no v krainy smetkyy nishuu ne stana izlizahme ny kafeta goworehme sii zy vsi4koo dorii tq mi beshe kazala 4e me harrr , no ne iskashe da trygvame zashtoto bqhme ut 1 klasss i shteshe da e koftii kato skysamee tyka 4e bratt po dobreee si ustanete frs zashtoto ako trygnete i skysatee v malyk shans imate za da ostanete frss ... ne si dlyjenn da me slushashh no sporedd men ne si razvalqite priqtelstwoto ,nqma golqma razlika m/u priqtelstwoto i da bydete gadjeta s neq -a samo 1 malku priqteli praqt seks po mejdu si ... twa e dosta glupostii nadrynkahh my ... :oops: :)

MiMcHeToOo
01-26-2008, 11:29
Е според мене си стигнал до такава фаза, че трябва да чакаш.. А да, престани да и ходиш по гъза.. Покажи и, че може да те изгуби.. Нека видим тогава кво ше направи...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 11:42
Е според мене си стигнал до такава фаза, че трябва да чакаш.. А да, престани да и ходиш по гъза.. Покажи и, че може да те изгуби.. Нека видим тогава кво ше направи...

и аз съм влюбен от момиче от класа ми ... и това е главния ни проблем ... по-добре да се откажеш и престани да и тичаш по гъза ...

п.с :( :( мн шибан ден :( ще си напиша тук че си ме човърка цял ден :( като патувах днес извън града написах на тази от моя клас СМС със усмивчица и целувчица .... от новия си номер който тя нз ... в последствие ми написа 2 СМС колко мило било това и с въпрос кой съм аз ... като и написах повече СМС не ми прати ... баси унизителното :( толко ми е трудно да се откажа от нея когато всеки ден съм на 1 метър от нея ... само да се протегна и мога да я прегърна, но уви ... само страдание...

MiMcHeToOo
01-26-2008, 11:47
Е според мене си стигнал до такава фаза, че трябва да чакаш.. А да, престани да и ходиш по гъза.. Покажи и, че може да те изгуби.. Нека видим тогава кво ше направи...

и аз съм влюбен от момиче от класа ми ... и това е главния ни проблем ... по-добре да се откажеш и престани да и тичаш по гъза ...

п.с :( :( мн шибан ден :( ще си напиша тук че си ме човърка цял ден :( като патувах днес извън града написах на тази от моя клас СМС със усмивчица и целувчица .... от новия си номер който тя нз ... в последствие ми написа 2 СМС колко мило било това и с въпрос кой съм аз ... като и написах повече СМС не ми прати ... баси унизителното :( толко ми е трудно да се откажа от нея когато всеки ден съм на 1 метър от нея ... само да се протегна и мога да я прегърна, но уви ... само страдание...

Еее споко бе сичко може да е станало... Може да е била навън и да и е паднала батерията.. Ако не е на сметка да и е свършил ваучера, ако е да си е прехфърлила лимита.. Споко ;)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 11:51
Е според мене си стигнал до такава фаза, че трябва да чакаш.. А да, престани да и ходиш по гъза.. Покажи и, че може да те изгуби.. Нека видим тогава кво ше направи...

и аз съм влюбен от момиче от класа ми ... и това е главния ни проблем ... по-добре да се откажеш и престани да и тичаш по гъза ...

п.с :( :( мн шибан ден :( ще си напиша тук че си ме човърка цял ден :( като патувах днес извън града написах на тази от моя клас СМС със усмивчица и целувчица .... от новия си номер който тя нз ... в последствие ми написа 2 СМС колко мило било това и с въпрос кой съм аз ... като и написах повече СМС не ми прати ... баси унизителното :( толко ми е трудно да се откажа от нея когато всеки ден съм на 1 метър от нея ... само да се протегна и мога да я прегърна, но уви ... само страдание...

Еее споко бе сичко може да е станало... Може да е била навън и да и е паднала батерията.. Ако не е на сметка да и е свършил ваучера, ако е да си е прехфърлила лимита.. Споко ;)

идеята е в това ако бях продължил да и пиша анонимно щеше да ми отговаря .... историята е супер шибана :( НЕ СЕ ВЛЮБВАЙТЕ В СЪУЧЕНИЦИ и това е .... просто толко е гадно че нямам думи ...

largof
01-26-2008, 12:09
мии ние нямахме приятелство от отдавна вмисал моя клас е специализиран след 7-ми се влиза и ся сме 8-ми познаваме се от скоро ,но за сега с всички бивши сам с много добри взаимонтошения но ако се налага да жертвам приятелството ще го направя защото много я харесвам и мисля че може да се получи нещо повече..... :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 12:13
мии ние нямахме приятелство от отдавна вмисал моя клас е специализиран след 7-ми се влиза и ся сме 8-ми познаваме се от скоро ,но за сега с всички бивши сам с много добри взаимонтошения но ако се налага да жертвам приятелството ще го направя защото много я харесвам и мисля че може да се получи нещо повече..... :)

ако се получи ми пиши лично съобщение за резултата и как си го постигнал ...

largof
01-26-2008, 12:47
виж ся не искам да се правя на "ибахти разбирача" но този номер много пъти е ставал с момичета правя се на загадъчен и примерно като ми кажи нещо сами се усмихвам (теи.. по черовно :) ) или пък през часовете я гледаш се едно ще заспиш :) и когато те погледне я гледаш още около сек. и веднага си отвръщаш погледа имам много приятелки които са ми казвали че това е нещо като знак че я харесваш не е нужно да бъдеш какъвто не си или пък има много хора дето се правят на биячи само и само да впечетлят някое момиче за разлика от тях аз почувам да я охажвам .... лъская я да се почувста ценена от някои

ПС: пробваи някои от тея номера може и да ти помогнат :)

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:50
Idi q cunkai :D :D :-)

TeKiLaSuNrIsE
01-27-2008, 09:48
ei pi4 ne univai idva sveti valentin kupii ne6to i q pokani i i kaji da ne uvarta prosto 1 sre6ta :-D

largof
01-27-2008, 10:01
на среща нестава трябва напрво на рд-то :) че то тогас са пада...

Castaway
01-27-2008, 10:22
Хм .. нали знаеш - Ако обичаш някого, пусни го на свобода..- От личен опит ти казвам, дай й малко свобода на девойката, тя каТо види, че почваш да се отдръпваш от нея, ще се опита да си те върне, ако въобще и пука де .. а ако нищо не реагира .. явно просто не е 'Твоята' мацка, и трябва да си търсиш друга :)


Или друг вариан, опитай се да поговорите.Кажи й, какво мислиш и чувстваш .. и .. да видиме какво ще излезе :) :P

largof
01-28-2008, 12:14
благодаря на всички за предложенията най-сетне се съгласи да излезем на кафе :grin: не помня кои точно каза в тази тема "да не и вървя след газъ" и точно така направих и след 1 ден имаше резултат
Пита ме защо съм я отбягвал ,аз и отговорих че вече немога да чакам отговора и и затова я питах направо

Харесваш ли ме ??
-Да
Ми тогава защо не излезем?
-Правех се на недостъпна ,защото знаех че ме харесваш,но сега разбрах че може да те изгубя,а не искам това.....

И така най-сетне се съгласи :grin:

Vladkoy
01-28-2008, 12:40
Хм .. нали знаеш - Ако обичаш някого, пусни го на свобода..- От личен опит ти казвам, дай й малко свобода на девойката, тя каТо види, че почваш да се отдръпваш от нея, ще се опита да си те върне, ако въобще и пука де .. а ако нищо не реагира .. явно просто не е 'Твоята' мацка, и трябва да си търсиш друга :)


Или друг вариан, опитай се да поговорите.Кажи й, какво мислиш и чувстваш .. и .. да видиме какво ще излезе :) :P

благодаря на всички за предложенията най-сетне се съгласи да излезем на кафе Very Happy не помня кои точно каза в тази тема "да не и вървя след газъ" и точно така направих и след 1 ден имаше резултат
Пита ме защо съм я отбягвал ,аз и отговорих че вече немога да чакам отговора и и затова я питах направо

Харесваш ли ме ??
-Да
Ми тогава защо не излезем?
-Правех се на недостъпна ,защото знаех че ме харесваш,но сега разбрах че може да те изгубя,а не искам това.....

И така най-сетне се съгласи Very Happy

И в стаята зазвучава силно и мощно БРАВО!

Съвет - никога, ама НИКОГА не ставай досадник.

Qnchety
01-28-2008, 12:45
Ми браво бе, човек! Дано да мине супер :}

Castaway
01-29-2008, 19:21
Ее, браво..раздвам се,че сме помогнали!

:grin: :grin: :grin:

аайде, после да пишеш тука в темата как е минало, успех :) :-P