PDA

View Full Version : пръстен от бившия



loveisfr
01-26-2008, 08:54
Значи аз съм на 17 приятелката ми е на 16 и сме заедно от няколко месеца вече мн я обичам и тя ми казва че ме обича ... но има един пръстен които и го е подарил едно нейно бившо гадже и тя винаги го носи :/ принципно не съм ревнив немога да и забраня да го носи но дали изпитва чуства към него и иска пак да се съберат :( щом му носи още пръстенчето дето и е подарил....

Zodiac
01-26-2008, 08:56
Твърдо не.Според мен (с две думи) това и е спомена от него.Се пак са се харесвали/обичали!

Just_say_no
01-26-2008, 09:04
Може да и харесва самото пръстенче.

PiNk_GiRl
01-26-2008, 09:50
Може да и харесва самото пръстенче.

да и аз така мисля,ако искаше да се съберат едва ли щеше да ти каже,че те обича.

mon4eto
01-26-2008, 09:53
Moje bi haresva prastena i za tva ne iska da go svali...az ako bqh na neino mqsto sa6to 6tqh da go nosq ako mi haresva6e nezavisimo ot koi e :) Taka 4e spoko 6tom se obi4ate edva li iska da se varne pri biv6iq :wink:

4you
01-26-2008, 09:57
Mi podari i i ti prystenche.Ako svali staroto znachi vsichko e ok.
Ako go sloji na drugata ryka ili pryst prosto q popitai spored men shte se pochuvstva obichana 8-)

MoHuTo
01-26-2008, 10:39
Ми най-вероятно й харесва пръстена и не иска да го свали, ко толкова лошо има в това?

sexa_na_kompleksa
01-26-2008, 10:44
Ако толкова те притеснява, я попитай дали изпитва още нещо към него.

bibo
01-26-2008, 10:57
според мен бившия и е направил магия чрез този пристен и докато тя го носи никога няма да е щастлива с друго момче осен него и най-накрая ще се върне при него след много години....решението-отрежи и пръста веднага!!!

loveisfr
01-26-2008, 11:07
според мен бившия и е направил магия чрез този пристен и докато тя го носи никога няма да е щастлива с друго момче осен него и най-накрая ще се върне при него след много години....решението-отрежи и пръста веднага!!!xaxaxa

Mementomori
01-26-2008, 11:11
Само защото носи пръстен,който е подарък от предишно гадже,не означава,че иска да се съберат или нещо подобно.Недей да се психираш за няма нищо.Явно харесва пръстена,а и все пак е имала връзка с даденото момче,сигурно имат приятелски чувства помежду си.Въпреки че не са заедно,не бива и да се мразят.Не се хващай за дребни детайли.Сега е с теб и това е най-важното.Не търси в хубавата магия на любовта несъществуващ проблем!Успех и не се спичай за глупости!

MiMcHeToOo
01-26-2008, 11:25
Нищо не значи един пръстен, споко :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 11:48
по-скоро е свикнала да носи бижуто ... не мисля че му предава сантиментална стойност ...въпрос на навик

Момиченце
01-26-2008, 11:53
Всъщност зависи от самия човек.
Аз съм сантиментална и всяко бижу или предмет ми навява спомени за определен човек/момент от живота ми.
Можеш да я попиташ. Или просто и ти и подари пръстен/колие.

sharkybul
01-26-2008, 13:04
Аз нося 1 гривничка от момичето с което спинках за първи път :) Казал съм на любимата ми... стана й гадно но ме разбра :)

Може би помага факта,че нося гривна с нейното име(тя с моето) както и сребърно орленце :grin:



пп-сантиментален съм много

_BoSSy_
01-26-2008, 13:07
Когато тръгнах със сегашното гадже, носех едно синджирче от бившия ми в продължение на 2-3 седмици..Дори не ми правеше впечетление че е на мен и един ден приятеля ми се загледа в него и се намръши,но нищо не ми каза.Като се прибрах го свалих..
Може наистина да е свикнала с него...Хах..купи и и ти един да си има и от теб :-P

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN гледам ти аватара от 2-3 дни и направо ме разбива.Мн е готин !! :-D

Sevt
01-26-2008, 15:25
Едва ли просто и харесва като пръстен и затова го носи. Което в никакъв случай не трябва да те притеснява. Аз и до ден днешен нося един пръстен от едно старо гадже. Но просто когато е имало нещо истинско между двама души, дори и вече да го няма това не означава, че трябва да унищожиш всичко от него и да скъсате всякакви контакти. Това е изключително детинско и е признак на слабост и неувереност във връзката ви, която не трябва да проявяваш. Доверие му е майката :)

EmO_KiD_;(
01-26-2008, 15:51
Mi az nosq edna grivna ot biv6iq,naistina mn q haresvam,ne 4e izpitvam ne6to kum nego,prosto grivnata mi haresva...

loveisfr
01-27-2008, 13:21
мерси

Madness
01-27-2008, 17:17
Моя си пази сувенирчета и други подобни...няма проблем...

ХрС
01-27-2008, 17:49
А какво ще кажеш за мен, при положение, че носех със себе си всечки , което ми е подарило бовшето гадже, при положение че бях с друг....
Ами какво да ти кажа, след толкова много време вече го забравих него, но останах със момчето, с което бях и преди това и постепенно започнах да оставям нещата, които бяха от него.Не ги носех вече.
Може би и тя все още да има чувства към него, или просто наистина може да й харесва пръстена.Попитай я,ако счетеш за нужно, и ако това започва да те дарзни и виждаш, че само за това мислиш.

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
01-27-2008, 17:59
Не мисля,че това,че носи пръстена означава,че още има чувства към него.Може би наистина и харесва.Аз също имам подаръци от почти всеки един бивш приятел,което не означава,че след като сме се разделили ще ги изхвърля..Напротив,мисля че това си остава спомен там някаде в миналото.. и само до там :)

Ice_Queen_
01-27-2008, 19:16
Братче..все едно бившият да ми е подарил диамантен пръстен,да скъсаме и аз да не го нося..да не съм луда?!

nPocTo_a3
01-27-2008, 19:58
е нес екоси за това ако носи замо този пръстен ,а има и др ,но неги слага можев да се замисляш ,но ако носи и дртуги наред с него значи няма страшно просто мн и харесва пръстена :)

foxy-to
01-27-2008, 20:06
edno gadje ot predi 6 godini mi podari prasten. mn si go haresvam i o6te go nosq. tova 4e ve4e ne si s daden 4ovek ne zna4i 4e ne trqbva da haresva6 bijutata, samo za6toto sa ot nego. moito gadje sa6to ima prasten ot biv6ata si. hubav e i mu sedi dobre, ne me pritesnqva 4e e ot neq. i ti ne trqbva da se pritesnqva6 ot tova. vajnoto e 4e e s teb , a ne s nqkoi drug nali :)

Atula
01-27-2008, 21:07
Харесва само пръстена- недей да си мислиш, че е нещо повече. Аз съм много сантиментална и у нас е пълно с картички, любовни излияния, изсушени рози от бивши и прочее. И не давам да ми се държи сметка за това. Щом съм с някого-- с него съм и никакъв пръстен не променя фактът 8)

4you
01-28-2008, 07:54
Абее много сте сладки ти и приятелката ти..тоя аватар не мога да му се нагледам :grin: :grin: :grin:
По темата: поговори с нея..кво толкова нали ше се сгодяватее :grin:
Айдее успех ви желая 8-)

Krem4eto
01-28-2008, 12:51
Може да има чувства към него още,а може и не :neutral: Питай нея най-добре!

•._.•No_NaMe•._.•
01-28-2008, 12:58
ne se pritesnqvai we .sus sigurrnost go nosi samo za6toto go haresva tova ne ozna4ava 4e o6te obi4a biv6iq.puk i davala li ti e povodi da si misli6 taka osven prastena.pogovori s neq no ne mislq 4e trqbva da se pritesnqva6 :)