PDA

View Full Version : Имам обилно жълтеникаво течение от влагалището!



nqkoqsi
01-26-2008, 11:36
znachi moq problem e che ot edna sedmica imam obilno j1ltenikavo techenie ot vlagalishteto ,s1shto taka imam s1rbej i mi shtipe kogato hodq po malka nyjda ;[[ pls daite s1vet ako e v1zmojno po razlichen ot tova {da otida na ginekolog}

LadyCarameL
01-26-2008, 11:46
1.Жълтеникаво течение+2.Сърбеж+3.Парене=Ин екция=>Гинеколог..

stomah4eto
01-26-2008, 14:34
znachi moq problem e che ot edna sedmica imam obilno j1ltenikavo techenie ot vlagalishteto ,s1shto taka imam s1rbej i mi shtipe kogato hodq po malka nyjda ;[[ pls daite s1vet ako e v1zmojno po razlichen ot tova {da otida na ginekolog}
Може да е цистит някоя раничка.... нз задължително на лекар бягаи! :) успех :)

LuCiFersAngeL
01-26-2008, 16:31
znachi moq problem e che ot edna sedmica imam obilno j1ltenikavo techenie ot vlagalishteto ,s1shto taka imam s1rbej i mi shtipe kogato hodq po malka nyjda ;[[ pls daite s1vet ako e v1zmojno po razlichen ot tova {da otida na ginekolog}
За съжаление не може да е по-различен от това да отидеш на гинеколог. Здравето не е шега работа и трябва да продолееш страха/срама си и да отидеш на лекар. Бъди спокойна, там не ядат хора 8-) А и симптомите, които изброи наистина не се за пренебрегване. По-добре въви възможно най-скоро, защото ако несе действа навреме можеш да си навлечеш доста по-сериозни проблеми. Успех!

nqkoqsi
01-26-2008, 19:21
misi mn za s1vetchetata..uspehcheta i na vas;]

Korrnyy
01-26-2008, 19:34
Аз имах същия проблем...цистит се оказа след като посетих ЛЕКАРЯ...И ти иди задължително

nqkoqsi
01-26-2008, 19:42
i...kakvo e tova cistit ?mn li e losho i s kakvo se lekyva?pls kajete ;[

great_mari
01-26-2008, 19:43
mm naistina mai 6te e po-dobre da ide6 na lekar :(
za da ne puskam druga tema re6ih dapi6a v tazi za koeto se izvinqvam na avtorkata - mm ot g/d edna godina ve4e imam bqlo(s leko jultenikuf ottenuk) te4enie,bez surbej ili drugi takiva.Tva normalno li e pri polojenie 4e sum na 13 i nqmam menzis? :oops: moersi ako nqkoi se otzove i za da ne fluudq 6te pomolq ako moje da pi6ete li4no :?

Korrnyy
01-26-2008, 19:49
Цистита представлява най-общо казано възпаление на пикочните пътища!Не е страшно, лекува се с лекарства, но иди на лекар!Все пак не ти знам точно случая и не съм експерт 8)

nqkoqsi
01-26-2008, 20:08
mm naistina mai 6te e po-dobre da ide6 na lekar :(
za da ne puskam druga tema re6ih dapi6a v tazi za koeto se izvinqvam na avtorkata - mm ot g/d edna godina ve4e imam bqlo(s leko jultenikuf ottenuk) te4enie,bez surbej ili drugi takiva.Tva normalno li e pri polojenie 4e sum na 13 i nqmam menzis? :oops: moersi ako nqkoi se otzove i za da ne fluudq 6te pomolq ako moje da pi6ete li4no :?
nPz milichka tova e normalno! s1shto taka tova e priznak che s1vsem skoro shte ti doide ...spox i yspeh :)

nqkoqsi
01-26-2008, 20:10
Цистита представлява най-общо казано възпаление на пикочните пътища!Не е страшно, лекува се с лекарства, но иди на лекар!Все пак не ти знам точно случая и не съм експерт 8)
10x vse pak :)