PDA

View Full Version : Много съм объркана...и незнам какво да правя ;(



VliUbenA v jIvoTa
01-26-2008, 12:04
Направо се побърквам и незнам какво да правя .. хода с едно многоо хубаво момче уникален е хубав мил и ме обича .. но преди да тръгна с него си харесвах едно друго момче но той си имаше гадже и все още има де .. и преди няколко дни ми призна че е влюбен в мен от няколко месеца .. отделно много ми липсва едно друго момче един бивш който много обичах и все още изпитвам чувства към него .. но той ме мрази заради нещата които му причиних .. той ми беше подарил една веришка златна преди като ходехме ии аз още си я нося .. нищо че сега не се носи злато .. аз му бях подарила един пръстен смисъл пръстена е мой но той ми го беше взел и аз му казах да го носи винаги в себе си и докато е в него значи още ме обича .. ии миналата седмица бях на рожден ден и той беше там и говорим си ама само общи неща и той нещо ми вика бръкни ми в якето и там ми е протмонето и вземи пари за цигари и аз като го отворих ии там ми беше пръстена .. ии сега незнам какво да правя и с кой да бъда .. и ми е мн трудно ;(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 12:08
аз трима ли изброих ? я си стой с момчето !!! това си е психологическа изневяра

sexa_na_kompleksa
01-26-2008, 12:11
На твое място бих си намерила друго четвърто момче! Ебаси филма, в който си се вкарала ...

VliUbenA v jIvoTa
01-26-2008, 12:42
e to az ni6to nqma da naprava .. za6toto neznam kvo da naprava mn e oburkano ii ;( Mi verno basi filmite ;(

unicorn_f
01-26-2008, 12:53
Ми изглежда с последното момче,там бившия с пръстена нищо няма да стане или поне на мен така ми се струва :? Другото момче дето си харесвала с гаджето,той пък ти казва че те обича,но още ходи с др.
ИИИ иМаш си готино гадже и се чудиш кво да правиш :? :? :? Ти не си наред стой си с твойто момче бе,ко те бъркат другите :shock: Бъди щастлива с гаджето си ;-)

nqkoqsi
01-26-2008, 12:55
ami..pogovori s tova momche deto si my podarila pr1sten i go pitai dali vse oshte te obicha i ako e taka se v1rni pri nego ako ne stoi si s toq deto te obicha ..deto si s nego v momenta
:)

VliUbenA v jIvoTa
01-26-2008, 13:10
damm Mitko (bivshiq) predi mnogo se obi4ahme ama preebah ne6tata i ot togava toi me mrazi znam go shot toi mi kaza 4e sujalqva 4e me poznava i 4e za nego sum murtva ve4e i e po dobre ako e taka i sekvi takiva .. puk Bobi mom4eto s koeto sega hodq yh toi e tolkova hybav i mil 4e naprayy neznam ko prai s men .. i mn si me kefi .. a pyk drugoto mom4e Vesky deto predi mn se haresvahme toi mi kaza ako mu kaja 4e i az go obi4am 6te zareje gadjeto si i 6te sme zaedno .. ii sega neznam s koi trqbva da sum ;(

MakeMeLaugh
01-26-2008, 13:55
Ей такива гадни капризни лигли най-ги мразя, дето не знаят какво искат и само филмират хората околло тях... ХИЧ НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ повече.
Преди си имах работа с такава патка,. но добре, че в стечение на обстоятелсватат се отървах от нея...
Не филмирай хопратра. Или си остани с твоето момче или късай с него и стой на сухо.

MoHuTo
01-26-2008, 14:22
Абее ти с колко момчета се занимаваш, егати докат успея да разбера за кво става въпрос... 1000 момчета... избери си един и стой с него!

VliUbenA v jIvoTa
01-26-2008, 17:45
mii mai se opraih sega sum s gadjeto si ii s mom4eto deto mn se haresvahme predi toi si ima fr az si iam fr ama sme zaedno hxahxah taino :-D :-D :grin:

MiMcHeToOo
01-26-2008, 17:49
mii mai se opraih sega sum s gadjeto si ii s mom4eto deto mn se haresvahme predi toi si ima fr az si iam fr ama sme zaedno hxahxah taino :-D :-D :grin:

Боже, боже :D

VliUbenA v jIvoTa
01-26-2008, 17:57
miii MiMcHeToOo .. ii gospod nemoje mi pomogne hxahxahxa

Lost_Kiss
01-26-2008, 18:27
Ми изглежда с последното момче,там бившия с пръстена нищо няма да стане или поне на мен така ми се струва :? Другото момче дето си харесвала с гаджето,той пък ти казва че те обича,но още ходи с др.
ИИИ иМаш си готино гадже и се чудиш кво да правиш :? :? :? Ти не си наред стой си с твойто момче бе,ко те бъркат другите :shock: Бъди щастлива с гаджето си ;-)

Мхм, мхм и аз така мисля... Това, че си намерила пръстена в него, може да не значи нищо... Недей се въвлича в ситуации,в които после няма отърване :) :)

adidas_boy
01-26-2008, 19:15
a be q si stoi pri gadjeto ..

boy toy
01-27-2008, 08:09
po dobre si stoi pri gadjeto ii ne se zanimavai s drugi :?

sapphirr
01-27-2008, 08:47
от това дет про4етох останах с впе4атление,4е сърцето ти е като SinCity (демек като дискотека).я си стой с 4овека (1вия споменат).кво като тоя и оня бил влюбен или бил носил някъв пръстен в някво портмоне-я малко по-сериозно,ти кво да не се 4удиш на кой по-напред да угодиш.било квот било,гледай си интереса и себе си
....защото съм сигурно,4е запо4неш ли да умуваш как да зарежеш настоящия,да се върнеш при тоя с бижутерията и накрая да се добереш до тоя влюбения-накрая ще останеш сама и ревяща.

не те познавам,но едно мога да ти гарантирам (без зна4ение колко ще се тръшкаш като го про4етеш)4е ти си ли4ност,която страда от липса на независимост и собствено мнение.и преди да ме препсуваш 1176 пути си помисли дали не съм права.искаше мнение-ето ти мнение!

VliUbenA v jIvoTa
01-27-2008, 09:12
XhxahxHhxa MIiI iskAM gi i 3-ta i to mnogo vseki me kara da se 4uvstvam po razli4en na4in .. ii super 6tastliva i s 3-ta sum bila Noo qvno po dobre da si ostana s moq pyk kato se razdelim togava shte go mislq nadqvam se da ne se razdelim skoro za6toto si go haresvam mersi na vsi4ki

directed
01-27-2008, 09:15
bace spored men trqbva da razbere6 ti samata kakvo iska6 i kakvi sa ti 4uvstvata kum tezi mom4eta i koito 4uvstva6 nai nai blizak prosto budi s nego 1vo trqbva da razbere6 ti samata kakvo iska6 za6toto az predi dosta vreme se bqh zaburkala v takava sapunka ne znaeh kakvo da pravq i vsi4ko preebah i sa te me mrazat zatova trqbva hubavo da porazmi6lqvaz6 no ako ne moje6 prosto i lesno ostanii sas sega6niq ... ilik po skoro sas tazi s prustena za6toto toi qvno mn te obi4a ako ne se strahuv6 ot lubovta deistvai ili ako nito edin ve4e ne har budi si sam ili zavarti lubovna avantura sas vsi4kite osven ako ne sa hiper pe4ena abe nz 1vo razberi ti kakvo i koi iska6!!! :)