PDA

View Full Version : Преди около година....



sharkybul
01-26-2008, 14:01
Преди около година се регнах тук за първи път.... писах 1-2 седмици.... 300мнения бях направил но ми втръсна да чета за 12 годишни чукани от 5 момчета в дебюта на суксуалният им живот и то в трамвай.....


Мина 1 година но доста хора от тогава ги гледам киснат и сега тук... не ви ли умръзва/умръзна :)

то хубаво развлечение,ма да не ти стане ЖИВОТА туй :)

SpOrTs_GiRl
01-26-2008, 14:12
Хмм.. аз бях по същия начин ;) .. Бях тук няколко седмици и написах над 500 мнения (незнайно защо ми изписва, че по-малко съм писала .. трили са ги явно .. ) .. Бях постоянно тук, но ми поомръзна ;) .. Сега след няколко месеца пак започнах да влизам от време на време :) .. А явно има и много хора, на които не им омръзва ;) И има защо.. .. Сайта доста си го бива :) Лятото постоянно имаше форумни срещи ;)

ЕPu
01-26-2008, 14:15
просто ми е навик вече..
има маса тъпи хора и мнения, но има и стоиностни хора и теми, които си струва човек да чете :)

psychopath
01-26-2008, 14:15
на стария профил имах към 7300 мнения....

fuckingwhore
01-26-2008, 14:17
просто ми е навик вече..
има маса тъпи хора и мнения, но има и стоиностни хора и теми, които си струва човек да чете :)

RoyTheReaper
01-26-2008, 15:15
Много пъти съм си задавал въпроса какво правя тук. На всичкото отгоре съм и дърт. Опитвал съм да го откажа, но не става, винаги се завръщам. Цигарите се оказаха по-лесни за спиране отколкото тийнпроблем. Нелепо, но факт.

bboy_bunker
01-26-2008, 16:16
Не знам как не ни Умръзна :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LiveFlower
01-26-2008, 16:19
i as ve4e tolko vreme sum registrirana tuk,nikoga ne mi e omruzvalo da razglejdam foruma,vinagi ne6to me durpa tuk.dori kogato imam da u4a adski mnogo samo si kazvam"ae za 10-na minutki v teenproblema",a to cel den edva li ne.A nai-gadnoto e,4e ve4e foruma ne e su6tiq kolko qko be6e predi i nai-ve4e predi da se navudqt novite moderatori.sus starite si be6e adski qko i razbira se sus starite uz1ri :grin:

P4ela
01-26-2008, 16:25
Форумът ми прилича на вестник- има няколко интересни неща всеки път, а останалите са пълнежът. Но наистина омръзва бързо :)

Decu
01-26-2008, 16:28
Форумът ми прилича на вестник- има няколко интересни неща всеки път, а останалите са пълнежът. Но наистина омръзва бързо :)

И на мен по едно време ми беше омръзнал..но пак писах..
След това пак ми стана интересно и за това съм още тук (: не че пиша от отдавна де..

HopeLesss
01-26-2008, 16:59
Много пъти съм си задавал въпроса какво правя тук. На всичкото отгоре съм и дърт. Опитвал съм да го откажа, но не става, винаги се завръщам. Цигарите се оказаха по-лесни за спиране отколкото тийнпроблем. Нелепо, но факт.

Същото е и при мен... истината обаче е, че усещам как желанието ми да влизам намалява все повече и повече. Изглежда е останал само навика.

Madness
01-26-2008, 17:26
Няма да ви пиша по темата обаче,Деси,кажи ми моля те...тоя вляво как се казвашееееееееееее...мамка му...
Моля те

Boot
01-26-2008, 17:35
Хийт Леджър е тоя в ляво
:(

Madness
01-26-2008, 17:39
о.О
Добре...нищо няма да кажа по въпроса за глупостта си
Мерси

Decu
01-26-2008, 17:49
Хийт Леджър е тоя в ляво
:(

Да :-# Беше един от идеалите ми за мъже :-k

RoyTheReaper
01-26-2008, 18:06
Много пъти съм си задавал въпроса какво правя тук. На всичкото отгоре съм и дърт. Опитвал съм да го откажа, но не става, винаги се завръщам. Цигарите се оказаха по-лесни за спиране отколкото тийнпроблем. Нелепо, но факт.

Същото е и при мен... истината обаче е, че усещам как желанието ми да влизам намалява все повече и повече. Изглежда е останал само навика.

И при мен е така, но се появи кофата и... :lol:

InitialD
01-26-2008, 18:12
Еми аз за първи път се регнах тук като бях 9 клас (2002 година) .. но нз какво стана тогава спрях да пиша .. и се завърнах през 2006 и аз нз защо .. а все още кисна тук защото има неколцина свестни хора заради които си заслужава да пиша!

SINDEL
01-26-2008, 20:52
Оо, ве4е пове4е от година се мотая из форума, но има хора и теми, заради които си струва.
Вярно, 4е се напълни с безумни 10-12 годишни, които разбират от вси4ко, но има и много то4ни юзъри.
Друг въпрос е, 4е не съм ги виждала на живо и едва ли и ще ги видя, ама какво да се прави... :)

Sun_Shine`f
01-26-2008, 21:23
Ооо аз за първи път писах тук 2004та, но по едно време ме баннаха (края на 2005 май че беше), както и много други от редовните тогава потребители. Тогава форумът беше много по-различен...
Беше ми станало като навик да влизам тук и малко трудно се отказах, но след като интересните потребители намаляха, появяваха се все повече и повече тъпи теми и ентусиазмът ми изчезна.
Сега, когато ми е скучно преглеждам някои теми, но само до там... вече нямам нито времето, нито желанието да пиша из форуми.

Sevt
01-26-2008, 21:25
Ами всъщност регването ми тук беше по - скоро да се хиля на разните споменати по - нагоре 12 годишни...но истината е че тук таме има свестни потребители, пишещи по - дълбоки мнения. Точно за това и още се мотая наоколо :)

miloto_girl_4e
01-26-2008, 21:53
Това, че посещаваш дадено място, не значи, че живееш само в него..
Аз посещавам форума почти 4 години(след 1 месец стават толкова), но.. това е, защото тук ми харесва и ми е приятно именно тук да си убивам свободното време :) Всяко нещо правено с мярка е приятно и полезно :)

Devilsplaymate
01-26-2008, 22:09
Ами не знам. Просто навик. Бях престанала да влизам, но от скоро пак започнах да го правя.

white_chik
01-27-2008, 18:54
От бая време съм регната,но нямам чак толко мнения,защото с никого не съм се заяждала и не съм пускала безсмислени постове.Иначе форумът определено преди ми се струваше як,сега просто убивам време.

П.С. Пише се Омръзна

namina
01-27-2008, 18:59
Това, че посещаваш дадено място, не значи, че живееш само в него..
Аз посещавам форума почти 4 години(след 1 месец стават толкова), но.. това е, защото тук ми харесва и ми е приятно именно тук да си убивам свободното време :) Всяко нещо правено с мярка е приятно и полезно :)
По-тази логика и да пушиш с мярка е полезно,a то в същност не е. :D

Saymon90
01-27-2008, 19:02
Бил съм в този форум и преди около 2-3 години. После спрях и това лято пак се регнах...
Не е лош форумът, но вече нямам време да се бъзикам по много тук. А и няма особено интересни неща или хора - да речем, че са 5-6 и те вече ми писнаха.

А ти, неграмотнико, не се опитвай да държиш сметка на другите и да намекваш, че нямат личен живот, защото не е твоя работа.

bungle
01-27-2008, 19:07
Това е моят порок. 8-)

Особено пък ако ми е кофти си го изкарвам във форума. :o

rosskata
01-28-2008, 23:00
:shock: Ами като се замисля, не знам. Регнах се преди малееее. 4 години и 8 месеца, ся съм от дърта по- дърта. Направо мога да се боря за титлата Баба на форума.

Имало е и моменти, когато съм и мегазарибена... ПОне по няколко седмици на година... Друг път не влизам по няколко месеца... НО старият навик е голяма работа. Като пушач, който дори и да не е пушил от много време, пак му се иска понякога... И като изпуши една, отива до магазина и си купува цяла кутия... 8)

Mitio_man
01-29-2008, 14:28
еми и аз съм регнат тука от доста време,но почти не писах,а само четях мнения.сега от 20 дена пиша и направих 600 мнения :shock: .за тези 20 дена ми стана навик и не мога без поне един път да съм изчел всичко във форума и да съм отговорил на някви теми.предполагам навик :)

st1ka
01-29-2008, 18:15
Превърна ми се в навик...вечер като се прибера една от първите ми работи е да видя какво ново има във форума!

teenkopele
01-29-2008, 18:20
Абре какво да ти кажа....форума си е голяма работа. Може да е пълно с простотии, да не е това, което беше преди години....но като него втори няма.
По едно време се беше превърнал в част от живота ми....сега не е баш така.

Вива тийнпроблем. 8-)

AvaLan4e
01-29-2008, 18:21
опитния педофил/за който е и нета/кисне средно 20 часа в нета (; нали смяташ колко му се падат забавленията на горкия (=

Decu
01-29-2008, 18:30
Вива тийнпроблем. 8-)
http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/sportlich/g035.gif