PDA

View Full Version : от превръзките



Baby_b
01-26-2008, 13:38
Здравеите на всички. Преди 3 дни ми доиде и използвах превръзки, към които явно съм алергична или просто кожата ми е твърде чувствителна и преди 2 дена кожата ми отдолу е станала по-чувствителна и е зачервена. Е вече не съм с тея превръзки де ама пак не ми е минало изцяло. На вас случвало ли ви се е и как се справяте с това. Плс кажете някакво средство да ми мине по бързо, защото е много неприятно :(

kaulitzgirl
01-26-2008, 14:02
Такаа аз ползвам Always и съм много доволна никакви проблеми не ми правят.Мисля че лайката помага при такъв проблем като твоя

ThePowerOfLove
01-26-2008, 14:56
Аз не ползвам някви специални,а каквито майка ми купува - обикновени :neutral: и не съм имала някви проблеми... може да пробваш да го мажеш с някакъв крем не знам :neutral:

nqkoqsi
01-26-2008, 15:09
az izpolzvam everbel i s1m si dovolna ..a za s1vet kakto kazva
Такаа аз ползвам Always и съм много доволна никакви проблеми не ми правят.Мисля че лайката помага при такъв проблем като твоя
naistina laikata pomaga !Napravi si chai i stoi pod parata ..malko e nepriqtno ,no pomaga ili kogato e istinal moje da se majesh s edno pamyche :)

mon4eto
01-26-2008, 15:58
Az si polzvam savsem obiknoveni na broika det gi prodavat ot aptekata i nikoga ne sam imala takav problem..4uvala sam tova 4e laikata naistina pomaga kakto kaza momi4eto vav vtoriq post :)

LuCiFersAngeL
01-26-2008, 16:18
Кажи първо какви превръзки си ползвала. Може ако са били от онези с т.н. копринено покритие да ти се е раздразнила кожата, защото и аз понякога се чувства малко кофти когато съм с тях. Препоръчвам ти да си вземеш от тези Sensitive с памучно покритие, което не дразни кожата (вече повечето марки предлагат този вариант превръзки: Alway, Everbel, Bella... и др.) Наистина са по-удобни и приятни. А за да ти мине по бързо се мажи с крем "Здраве" или "Бочко". И двата вършат отлична работа за тази цел (говоря от опит). Успех! :-)

Baby_b
01-27-2008, 10:41
Превръзките бяха евърбел копринени. Повече няма да ги ползвам. От тия кремове няма ли да се наруши киселиността отдолу?

princesa_viki
01-27-2008, 10:47
Аз не ползвам някви специални,а каквито майка ми купува - обикновени :neutral: и не съм имала някви проблеми... може да пробваш да го мажеш с някакъв крем не знам :neutral:
и аз така.
една приятелка ми беше казала,че си е купила ароматизирани ежедневни превръзки и е имала обрив от тях.да не и твоите да са такива?

foreverr
01-27-2008, 18:25
Ами на мен не ми са се получавлаи такива неща от превръзките никога!Пробвай превръзките олеис семзитив-мисля, че от тех няма да е така :P

Baby_b
01-28-2008, 14:24
Офф днеска бях на гинеколог заради това от превръзките обаче съм закъсняла и нямаше никой, а личната ми беше първа смяна :( :(

sometimes_
01-29-2008, 14:33
И на мен ми се е случвало и то от почти всички видове превръзки, защото кожата ми е много чувствителна. Доволна съм единствено от Always, пробвай с тях или другия вариант - тампони. Колкото до възпалението - ще се махне, може да използваш някакъв крем, защото иначе е малко болезнено.

Baby_b
01-29-2008, 14:44
Днеска бях при личната и ми предписа Нистатин. Дано ми мине вече :)

Presley
01-30-2008, 12:37
Все пак ти е эа първи път.това е нещо ново.Може пък просто да е реакция на кожата към новите условиа,в които е попаднала-целодневното спарване от тая превръэка...нормално :D

BeBoNcHeTo
02-02-2008, 17:12
Пробвала съм от всичко но Always за мен поне са най-добрите.Изполвала съм ии мн измислени марки от липса на голям избор като съм на село но щом си пробвала с Еварбел вземи някакви др за да няма същите проблеми :)

penka
02-03-2008, 15:40
otivash na lekar i sledva6tiq pat polzvash Always :)

SweEety
02-27-2008, 15:38
dam opredeleno Always sa nai hubavite :grin: :grin: :grin:

darla
02-29-2008, 20:06
mi 6te polzva6 krem,prednazna4en za intimnite 4asti.... :shock:
az za tova izpolzvam samo tamponi,prevrazkite sa kofti,zaparvat malko ili mnogo,a i e super kofti da stoi6 s prevrazkata,vse pak ne moje6 da q smenq6 pri vsqka padnala tam kapka,i dopira na te4nostta do kojata me pobarkva....tampon4eta....intimno du6 gel4e...i far4i6!!!!!!