PDA

View Full Version : Свети Валентин-ИДЕИ-



ihkk
01-26-2008, 14:29
Е,в тази тема,вси4ки влЮбени във форума,могат да споделят своите идеи за това как ви се иска да изненадате лЮбимия 4овек, с какъв подарък или просто как ще изкарате празника.
Така може и да си помогнем взаимно,защото съм сигурна ,4е не съм единтсвенната която все още не е избрала подарък на гаджето си.
Споделяйте всякакви идеи,или разкази от предишни години.....
:-)

Zodiac
01-26-2008, 14:39
ima takawа тема

ihkk
01-26-2008, 14:50
ДА,извинявам се,ама току-що я видях.
Ако иска някох мод може да изтрие темата

BeBsItO
01-26-2008, 15:52
az p1k 6te ti otgovorq vapreki 4e i az bqh pusnala takava tema :D
ta za sv valentin pravim godina, koeto zn 4e minalata bqh s nego.... lo6oto e 4e az ne mu bqh zela podaruk... a toi na men edno sur4ice, s karti4ka i poslanie koeto mn mi dopadna... vid namek... koito dovede v kraq na ve4erta i do tova da prodaljim zaedno napred.ina4e da prava si, az sa6to ne sam mu vzela o6te podaruk i go obmislqm! 4udq se kakvo romanti4no bi mu haresalo.... po princip zn kakvo da mu vzema ama romanti4no mn se 4udq :(a praznika e i po spec za men..... ako ima6 nqkakva ideq kaji :P pri teb kak sedqt ne6tata? :D

ihkk
01-30-2008, 14:18
Ами все още не съм решила,но ми казаха,4е имало някъкав сайт в който имало много идеи за подаръци то4но към половинката,само 4е незнам адреса на този сайт....издирвам ги така да се каже 8-)

Макар4е докато избера кво да подаря ще си дойде 14ти и пак сигурно в последния момент ще се ходи по магазини и тнт.... :-o

m0nkataa
01-31-2008, 00:58
Ейй много ще съм ви благодарна ако ми дадете и на мен някакво съветче за Св.Валентин. Значи аз съм в момента в Англия, а моя приятел е в Чехия...за съжеление сме разделени...Взела съм му една огромна и супер красива картичка...но искам да му направя някаква изненада...За Коледа му направих едно клипче с нашата си любовна история...ако мога да помогна на някой със тази идейка :-)
Ако имате някакви предложения пишете!
Thanks!