PDA

View Full Version : Среща



lovelyone
01-26-2008, 15:18
Эдравейте!!!
Пиша ви эащото скоро ще иэлиэам с едно момче и доста се притеснявам.Попринцип не съм много притеснителна,но когато иэлиэам эа пръв път с някое момче се притеснявам.Малко съм срамежлива още от малка.Энам,че е лоша черта,но не мога да я отстраня.Притеснявам се.И то доста,эащото го харесвам.Като се притесня и или ще почервенея или ще эацепя и няма да энам какво да кажа,или ще говоря пълни глупости.Не энам как да отстраня тоэи проблем и съм доста уплашена.Радвам се ,че ще иэлиэаме ама се притеснявам много.Нещо съм се шашнала тотално!И се притеснявам какво ще стане ,ако настъпи някакво неловко мълчание.....ох моля ви дайте някакви съвети.Энам,че всички ще кажете да бъда естествена.Това си го энам,опитвам се,но тоэи срам ,тоа притеснение много ми пречаттттттт :(
Благодаря ви,хора :-)

MartyParty
01-26-2008, 15:24
Ми отпусни се. Ако се познавате отскоро е напълно нормално да помълчите поне по 2 минути...за падналите в борбата с бездомните кучета....ама не се стряскай От кога се познавате?

bibo
01-26-2008, 15:26
напий се преди срещата :grin: :grin: :)

Zodiac
01-26-2008, 15:45
Има едно важно нещо.Само 1!!!!Мисли,да не мислиш че на момчето не му притеснено!Говорете малко,хоби,приятели,бъдеще. Все ще намериш нещо!

lovelyone
01-26-2008, 16:47
MartyParty,ами да,поэнаваме се отскоро.Може би именно това е най-голямата причина да се притеснявам.Попринцип сред хора,които си поэнавам,доста по-лесно се отпускам и не се притеснявам.Но сега мнооого се притеснявам..

bibo,ахахаха еми да,така сигурно ще се поотпусна,но не мисля,че е добра идеята.Не е много приятно човека срещу теб на първа среща да вуни на алкохол.. 8-)

Zodiac,ами да така е.Энам,че може би и той ще се притеснява поне малко,но се съмнявам.Той е доста комуникативна личност,има доста контакти с момичета,абе съмнявам се да се притеснява.И това още повече ме плаши...аэ ще се държа притеснено и ще эацепвам,а той ще си мисли колко тъпо се държа......... :D Абе параноята май яко ме е подгонила..

Моля ви,дайте още някакви съвети,эащото ще иэдивея.Не энам эащо такова притеснение ме е налегнало.Все си каэвам,че ще се успокоя ,обаче тея мисли нахлуват постоянно...все си мисля,че ще эациклим аууууу :o

sexa_na_kompleksa
01-26-2008, 17:08
Нормално е на първа среща да се притеснявваш поне малко. Сигурна съм, че той ако изпитва нещо към теб, ето щом ви е първа среща не са някви кой знай кви чувства, но ако си му симпатична и той ще се притеснява. Единствения начин да не си толкова притеснителна е опита - просто трябва да контактуваш повече с момчета.
Айде успех! :)

MartyParty
01-26-2008, 17:26
Споко де няма от какво да се притесняваш.Мога да ти кажа една история,която може да те успокои.Аз в началото,първият път когато отидох на гости на приятеля си, и толкова се бях притеснила,че ми стана лошо и...такова :lol: почна да ми се повдига...и нататака се сещаш няма нужда да разказвам.Ти не вярвам да стигнеш чак до там просто ти казвам че има и много по зле :smt008 сигурна съм че и той се притеснява поне малко.А щом казваш,че с приятели си по отпусната,значи можете да излизате с някои общи познати.Все пак не сте се запознали случайно на улицата нали?А това с напиването е кофти идея :? сама се сещаш защо,ама...мъже-какъв съвет да ти дадат?

lovelyone
01-26-2008, 18:50
моля ви дайте още някакви съмте,драснете нещоооо
И беэ това може и да няма среща,но моля ви драснете нещичко.

Lost_Kiss
01-26-2008, 18:55
напий се преди срещата :grin: :grin: :)

Хахахааа... това е добра идея :D яхяхяяя

punkrock
01-26-2008, 19:20
Не се притеснявай и се дръж естествено :)

GreenFairy
01-26-2008, 19:57
Ами първо ще ти е супер притеснено, но после няма и да усетиш как ще ти стане съвсем естествено държанието... Пробвала съм, ще ти стане супер готино след около половин час...

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:59
Ами първо ще ти е супер притеснено, но после няма и да усетиш как ще ти стане съвсем естествено държанието... Пробвала съм, ще ти стане супер готино след около половин час...

4e i po malko ot polovin 4as....

xXxScreamxXx
01-26-2008, 20:06
emm.. kato znae6 4e si4ki 6ti kajem da si estesvena ... kfo drygo o4akva6 .................are az za da se razli4a ot dr-te ...... 6ti kaja da se prai6 na nekfa ku4ka .. sloji 4 tona grim i edna k1sa pola .. are yspexx

vvs_go
01-26-2008, 21:40
напий се преди срещата :grin: :grin: :) toi se ebava no realno poglednato raboti samo ne prekalqvai

Alabalaportokala
01-27-2008, 00:42
Той е доста комуникативна личност,има доста контакти с момичета,

Тогава няма от какво да се притесняваш затова неловко мълчание. Имаш ли си работа с комуникативно момче, до такива моменти няма да се стига. Ако има малко акъл и майсторлък да те предразполага към говорене до 5 минутки и забравяш за срама си 8)

MiMcHeToOo
01-27-2008, 00:47
Ами първо ще ти е супер притеснено, но после няма и да усетиш как ще ти стане съвсем естествено държанието... Пробвала съм, ще ти стане супер готино след около половин час...

Така е \:D/

slun4ice_90
01-27-2008, 07:54
Моят среща с моето момче е днес,малко съм притеснена,но ще гледам да се отпусна,не се притеснявай,нещата ще станат от само себе си.Успех. :grin:

kPuCkA
01-27-2008, 08:33
Ама те момчетата не хапят,спокойно,защо всеки те съветва така все едно ти си единствения човек,който ще води разговора?Споко,всеее ще намерите за какво да говорите (:

lovelyone
01-27-2008, 12:43
Моля ви дайте още съвети,че съм в шок :D
Кажете некви интересни теми,эа които можем да говорим,а не обичайното като хобита,книги ......
Мерси

Zodiac
01-27-2008, 14:30
sa kwo iska6 da ti raskajem intimnia ni jiwot li ?

princesa_viki
01-27-2008, 16:24
Ами защо не му кажеш своите притеснения.
Всеки се притеснява при първа среща.Нормално е да настъпи мълчание,но все някак си ще започнете друга тема.