PDA

View Full Version : Партньор + приятел - две в едно :)



^Serena^
01-26-2008, 15:22
Здрасти всички. :) Пускам тази тема, защото случайно се натъкнах на едно нещо, което прочетох - че когато се сприятелиш с партньора си и започнете да имате и приятелски отношения, да си споделяте много и тн, сексуалното привличане изчезвало. Така ли е според вас? Може ли хем да имаме пълноценна сексуална връзка, хем да бъдем добри приятели с гаджетата си или двете се самоизключват взаимно. Аз лично смятам, че това твърдение е абсурдно и подкрепям тезата си с много примери в живота, но ми е интересно да чуя и вашето мнение.

bibo
01-26-2008, 15:25
питай майка ти и баща ти... :grin: :grin:

Sevt
01-26-2008, 15:29
Е това вече е абсурд. Сериозна връзка без приятелство изобщо не може да съществува. Точно в това е смисъла на цялата работа да станете супер близки и човекът до теб наистина да е ДО ТЕБ, да можеш дори когато си абсолютно сам да се опреш на него. И това само може да стимулира сексуалното ви привличане. Другото са връзки основани само на сексуална основа.

bungle
01-26-2008, 15:32
Глупости. Това, че споделям с приятеля си, не означава, че не ми се прави секс с него. Дори с времето желанието нараства. 8-)

Zodiac
01-26-2008, 15:33
Е това вече е абсурд. Сериозна връзка без приятелство изобщо не може да съществува. Точно в това е смисъла на цялата работа да станете супер близки и човекът до теб наистина да е ДО ТЕБ, да можеш дори когато си абсолютно сам да се опреш на него. И това само може да стимулира сексуалното ви привличане. Другото са връзки основани само на сексуална основа.

MiMcHeToOo
01-26-2008, 17:48
Е това вече е абсурд. Сериозна връзка без приятелство изобщо не може да съществува. Точно в това е смисъла на цялата работа да станете супер близки и човекът до теб наистина да е ДО ТЕБ, да можеш дори когато си абсолютно сам да се опреш на него. И това само може да стимулира сексуалното ви привличане. Другото са връзки основани само на сексуална основа.

Напълно точно казано ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-26-2008, 18:02
Моят приятел например ми е ако не най-близкият човек, то сред най-близките. Мога да кажа, че ми е най-добрият приятел: всичко мога да му споделя, той също ми споделя, и всеки от нас знае, че другия ще продължи да държи на него както преди, а ако има проблем, другия ще даде всичко от себе си да се отстрани. А още не сме правили секс. ;) Вече почти 7 месеца сме заедно, но понеже съм девствена, страх ме е все още да се впускам в сексуални контакти, а той нито за миг не ми е намеквал, че иска нещо повече от това, което му давам, и е на мнение, че не това е най-важното в нашата връзка. Ето на това му казвам истински приятел, който не гледа на теб само като на сексуален обект, и смятам, че точно такива трябва да са взаимоотношенията между двама души, които държат истински един на друг.

Kisses_P
01-26-2008, 20:51
Това са глупости за мен.Човекът до мен е и сексуален партньор, и приятел.Той е първият човек на който мога да споделя абсолютно всичко и ще знам,че ще ме разбере и окаже помощ и подкрепа.Защо заради това да изчезва сексуалното желание?

sWeeT_eLichkA
01-26-2008, 21:33
Глупости. Това, че споделям с приятеля си, не означава, че не ми се прави секс с него. Дори с времето желанието нараства. 8-)

+1 :-P

lLady_MooN_RaiN
01-27-2008, 12:16
Твърдението е абсурдно. За да правя секс с някого, трябва да съм влюбена в него, за да съм влюбена, трябва да ми е приятел....

Ice_Queen_
01-27-2008, 12:24
Здрасти всички. :) Пускам тази тема, защото случайно се натъкнах на едно нещо, което прочетох - че когато се сприятелиш с партньора си и започнете да имате и приятелски отношения, да си споделяте много и тн, сексуалното привличане изчезвало. Така ли е според вас? Може ли хем да имаме пълноценна сексуална връзка, хем да бъдем добри приятели с гаджетата си или двете се самоизключват взаимно. Аз лично смятам, че това твърдение е абсурдно и подкрепям тезата си с много примери в живота, но ми е интересно да чуя и вашето мнение.

И кво?След като си споделяме - вече да не ни се прави секс ли? Пффуу..
че ако няма споделяне то цялата връзка начи ще се гради на секс само?
А и все пак ,според мен партньора ми трябва да е най-близкото ми същество ,да мога вс да си му кажа..иначе ако искам само секс ще си купя вибратор най-малкото

gPa3HuTeJl
01-27-2008, 16:34
why not..