PDA

View Full Version : Много ми е гадно!



efito_f
01-26-2008, 15:34
Здравейте, не искам никакъв съвет просто искам да споделя с някой мъката си, много одавна не сум харесвала толкова много момче. Значи излизах с едно момче, целувахме се, всичко точно, но това беше преди 2 седмици...От тогава все казва, че няма време и, че не може. Той също казва, че иска да излизаме ама просто няма време... Вчера му писах смс и го питах последно дали иска да излизаме или не, той даже не ми отговори , щото е спал.. Днес като си писахме ми каза, че иска да излизаме, но просто няма време, защото свършва даскало 4-5-6 часа и след това е на тренировки до 8 и докато се прибере, окъпи и наяде става 9... И ми каза, че ще си помисли и ще ми каже като реши, питах дали ще е скоро и той каза да... Мисля си, че ще каже, че няма смисъл и т.н и за това ми е толкова сдухано и тъжно... :( Знам, че не е единствения, но в последно време ми е трудно да кажа ей така майната му...

bibo
01-26-2008, 15:39
да ти имам проблемите....на мен ми се пуши трева две не вийдам....а приятеля ми го няма и няма от кой да си зема...ПОМОООООООООООООООО ООООООООООООЩ :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

bungle
01-26-2008, 15:40
Мо отиди му на гости,бе! И хич да не ти пука от родителите.

Zodiac
01-26-2008, 15:40
да ти имам проблемите....на мен ми се пуши трева две не вийдам....а приятеля ми го няма и няма от кой да си зема...ПОМОООООООООООООООО ООООООООООООЩ :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:


prodawam!pi6i na LS

sexa_na_kompleksa
01-26-2008, 17:11
Ебаси даскалото до 4-5-6 часа!! И всеки ден ли е на тренировки ??? Нещо е съмнителна тази работа. :-o

bqsna_teenagerka
01-26-2008, 17:25
точно така иди му на гости :-P

efito_f
01-26-2008, 17:29
Ебаси даскалото до 4-5-6 часа!! И всеки ден ли е на тренировки ??? Нещо е съмнителна тази работа. :-o
Еми той по принцип е междинна смяна и почва от 10-11-12... иначе за тренитовките си прав, на мен също ама...

MiMcHeToOo
01-26-2008, 17:39
Е може верно да няма време ..

Lost_Kiss
01-26-2008, 17:41
Vseki lud s problemie si :D :D :D :D Momi4e razsmiva6 me .... Otivai pri nego ;].. ko mu se moli6 i pita6, otivai naprao... Makar 4e ima veroqtnost da te otbqgva naro4no

efito_f
01-26-2008, 17:43
Vseki lud s problemie si :D :D :D :D Momi4e razsmiva6 me .... Otivai pri nego ;].. ko mu se moli6 i pita6, otivai naprao... Makar 4e ima veroqtnost da te otbqgva naro4no
Според тебе къде да отида при него, не знам къде живее...

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:02
Vseki lud s problemie si :D :D :D :D Momi4e razsmiva6 me .... Otivai pri nego ;].. ko mu se moli6 i pita6, otivai naprao... Makar 4e ima veroqtnost da te otbqgva naro4no
Според тебе къде да отида при него, не знам къде живее...

Ем незнаеш ли къде учи... разбери коя смяна е, и или преди даскало или след даскало, или след тренировките му... Изненадай го...

punkrock
01-26-2008, 19:17
Мился, че те лъже за всичко, но просто не иска да ти каже истината. Човек като иска нещо винаги намира начин да го направи :?

efito_f
01-27-2008, 06:54
Мился, че те лъже за всичко, но просто не иска да ти каже истината. Човек като иска нещо винаги намира начин да го направи :?
Попитах го така ли е, каза, че иска да излизаме, но просто няма време... и аз незнам колко е вярно.

DiabolicAngel
01-27-2008, 07:35
Е баси заетия човек! :-o
Намери си друг! :D

Alabalaportokala
01-27-2008, 07:36
Обикновено когато някое момиче не ми допада или харесва и не искам да я обидя или нараня гледам деликатно да я разкарам. Намирам "непреодолими" оправдания затова да не излизаме. Не ми се ще да те обеокуражавам, но човека може просто да не иска да излезне с тебе и по - добре би било да го оставиш намира и повече да не го закачаш. Ако той иска нещо от тебе повярвай ми ще те намери. Така както вие ни отказвате за излизане, така стоят и при нас нещата. Престани да караш насила момчето за излизане и стига си го притискала , защото както виждаш получаваш един и същ отговор от него. Не нахалствай !

efito_f
01-27-2008, 13:04
Обикновено когато някое момиче не ми допада или харесва и не искам да я обидя или нараня гледам деликатно да я разкарам. Намирам "непреодолими" оправдания затова да не излизаме. Не ми се ще да те обеокуражавам, но човека може просто да не иска да излезне с тебе и по - добре би било да го оставиш намира и повече да не го закачаш. Ако той иска нещо от тебе повярвай ми ще те намери. Така както вие ни отказвате за излизане, така стоят и при нас нещата. Престани да караш насила момчето за излизане и стига си го притискала , защото както виждаш получаваш един и същ отговор от него. Не нахалствай !
Виж сега това го знам много добре и вече спрях да го питам за излизане, просто чакам този негов отговор, какво ще каже и тайно се надявам да не е така както аз си мисля...

akitametam
01-27-2008, 13:11
[quote=bibo]да ти имам проблемите....на мен ми се пуши трева две не вийдам....а приятеля ми го няма и няма от кой да си зема...ПОМОООООООООООООООО ООООООООООООЩ :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:



на мен приятелката ми я няма и ми се пуши трева : :D

Lost_Kiss
01-27-2008, 15:27
[quote=bibo]да ти имам проблемите....на мен ми се пуши трева две не вийдам....а приятеля ми го няма и няма от кой да си зема...ПОМОООООООООООООООО ООООООООООООЩ :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:



на мен приятелката ми я няма и ми се пуши трева : :D

Ае скрийте се, тревомани такива 8-)