PDA

View Full Version : Супер е самежлив.. :)



Lost_Kiss
01-26-2008, 18:18
Zdraveite :] Super otdvana ne sym vi pisala, za towa re6ih da pusna i az edna temi4ka :]]

Problema ne e koi znae kolko seriozen, znam... ;] Haresah si edno mom4e... Edin moi fr me zapozna s nego, i na mene mn mi haresa ... Kazaha mi 4e i az sym mu haresala..izlizahme edin pyt...Vseki den i vsqka ve4er si 4atame... Pitah go edin pyt dali iska da izlezem samo dvamata, 6toto drugo si e v skype, drugo face to face, no toi mi otkaza... Togava be6e zaet, trqbva6e da u4i edni listovki.. Ok! ... Posle, vze si listovkite toi, i vikam mu pak da izlezem, i toi PAk mi otkaza :( Stana mi mn kofti... Pitah priqtelq si, koito me zapozna s nego i toi mi vika, 4e e mn sramejliv...no ina4e kazal 4e mn me bil haresal... I vi pitam kak da go otpusna? Kakvo trqbva da napravq, za da ne se sramuva ot men... Nqkak si da mu vdyhna doverie ili ne6tu ot sorta...

Blagodarq vi predvaritelno :) I molq, bez typi komentari...

Alabalaportokala
01-26-2008, 18:23
Няма как да го оправиш и отпуснеш. Докато той не събере смелост и не преодолее срама си, няма да стане работата...

Christian
01-26-2008, 18:46
ok

Freeminded
01-26-2008, 18:48
Заголи бедро и кажи, че искаш да ти начеше пържолата. Да го видим тогава, ако се прояви като срамежлив или ти си дебела или той е ГЕЙ!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 18:48
предразположи го ... представи му план на срещата ... запознай го по-отблизо със себе си ...

Lost_Kiss
01-26-2008, 18:54
Заголи бедро и кажи, че искаш да ти начеше пържолата. Да го видим тогава, ако се прояви като срамежлив или ти си дебела или той е ГЕЙ!

Можеше да си спестиш коментара... Не си интересен ..

Just_say_no
01-26-2008, 19:00
Ами... предразположи го. Покажи му че няма от какво да се притеснява.

Freeminded
01-26-2008, 19:02
Заголи бедро и кажи, че искаш да ти начеше пържолата. Да го видим тогава, ако се прояви като срамежлив или ти си дебела или той е ГЕЙ!

Можеше да си спестиш коментара... Не си интересен ..

Еби се! 8-)

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:04
Заголи бедро и кажи, че искаш да ти начеше пържолата. Да го видим тогава, ако се прояви като срамежлив или ти си дебела или той е ГЕЙ!

Можеше да си спестиш коментара... Не си интересен ..

Еби се! 8-)

И ти :D :D

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:05
Ами... предразположи го. Покажи му че няма от какво да се притеснява.

Ем точно тва питам, как да го предразположа,... по принцип никога не съм била в такава позиция, все мене са ме предразполагали и за тва ми е малко трудно, пък ме кефи момчето

Freeminded
01-26-2008, 19:28
Заголи бедро и кажи, че искаш да ти начеше пържолата. Да го видим тогава, ако се прояви като срамежлив или ти си дебела или той е ГЕЙ!

Можеше да си спестиш коментара... Не си интересен ..

Еби се! 8-)

И ти :D :D

Е аз сам не мога ама ако искаш ела и ще се ебем. :oops:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 19:33
как :) еми не казвай нищо за него ... малко по-странични въпроси ... опитай се да не се взираш в него ако се срещнете ... а за да се срещнете ако трябва го умолявай докато се навие ...

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:36
как :) еми не казвай нищо за него ... малко по-странични въпроси ... опитай се да не се взираш в него ако се срещнете ... а за да се срещнете ако трябва го умолявай докато се навие ...

Tnx :]] 6te se opitam

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:37
Заголи бедро и кажи, че искаш да ти начеше пържолата. Да го видим тогава, ако се прояви като срамежлив или ти си дебела или той е ГЕЙ!

Можеше да си спестиш коментара... Не си интересен ..

Еби се! 8-)

И ти :D :D

Е аз сам не мога ама ако искаш ела и ще се ебем. :oops:

Nali sym debelana... Aide nameri dr da te ebe togava :P

Just_say_no
01-26-2008, 20:08
Ами... предразположи го. Покажи му че няма от какво да се притеснява.

Ем точно тва питам, как да го предразположа,... по принцип никога не съм била в такава позиция, все мене са ме предразполагали и за тва ми е малко трудно, пък ме кефи момчето

Е аз ако знаех... колко мъже щях да съм свалила 8-)

Freeminded
01-26-2008, 20:25
Заголи бедро и кажи, че искаш да ти начеше пържолата. Да го видим тогава, ако се прояви като срамежлив или ти си дебела или той е ГЕЙ!

Можеше да си спестиш коментара... Не си интересен ..

Еби се! 8-)

И ти :D :D

Е аз сам не мога ама ако искаш ела и ще се ебем. :oops:

Nali sym debelana... Aide nameri dr da te ebe togava :P

Гузен негонен бяга! 8)

ABF
01-26-2008, 21:36
спрете да спамите ве ла*на

Freeminded
01-27-2008, 08:55
спрете да спамите ве ла*на

Млъкни бе гъз!