PDA

View Full Version : Той ме обича, а аз него не..



sladuranka =)
01-26-2008, 19:36
Zdr na si4ki :-P
iam problem smisal toi ne e to4no moi ama na4i ima edno mom4e koeto naistina mn vlubeno v men kvi ne6a e kazval na priqtelkite mi ne e istina ,no az ne izpitvam abslolutno ni6to kam nego a toi zapo4va da mi dosajda non stop mi pi6e v skype ako sam offline mi pi6e vav vbox-a a na osven tova se vnedrqva(ne sam sig dali e to4nata duma) v priqtelite mi a az ne sam tolko silna da mu kaja minata ti i nz kvo da pravq i po kav na4in da postapq

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:39
Zdr na si4ki :-P
iam problem smisal toi ne e to4no moi ama na4i ima edno mom4e koeto naistina mn vlubeno v men kvi ne6a e kazval na priqtelkite mi ne e istina ,no az ne izpitvam abslolutno ni6to kam nego a toi zapo4va da mi dosajda non stop mi pi6e v skype ako sam offline mi pi6e vav vbox-a a na osven tova se vnedrqva(ne sam sig dali e to4nata duma) v priqtelite mi a az ne sam tolko silna da mu kaja minata ti i nz kvo da pravq i po kav na4in da postapq

Ignore ot vsqkade :]

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 19:40
убий го и си направи коланче със зъби

punkrock
01-26-2008, 19:44
Еми не му обръщай внимание.

ПП. Ох, имам предчувствие, че след 2 седмици ще пуснеш тема, че си го отрязала, ама си го обичала, и ся той вече не те обича... 8-) :lol:

sladuranka =)
01-26-2008, 19:45
emi malko trydno 6e stane kat sme v edno daskalo i edna i su6ta smqna smisal :D ama az neiskam da go naranq a da mu go kaja po nqkav zaobikolen na4in i toi da ne bade naranen


Mne ne mislq 4e taka 6e stanae :X:X:X:X :D :D :D

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:47
emi malko trydno 6e stane kat sme v edno daskalo i edna i su6ta smqna smisal :D ama az neiskam da go naranq a da mu go kaja po nqkav zaobikolen na4in i toi da ne bade naranen


Mne ne mislq 4e taka 6e stanae :X:X:X:X :D :D :D

Em kaji mu : "Vij.... ne si podhojdame,... Az ne sym takawa za kakwato me misli6... Ne si ti vinoven.Mnogo si mil, dobyr i simpati4en, no prosto... Zaslujava6 ne6to po-dobro,.. Sorry" :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 19:51
emi malko trydno 6e stane kat sme v edno daskalo i edna i su6ta smqna smisal :D ama az neiskam da go naranq a da mu go kaja po nqkav zaobikolen na4in i toi da ne bade naranen


Mne ne mislq 4e taka 6e stanae :X:X:X:X :D :D :D

Em kaji mu : "Vij.... ne si podhojdame,... Az ne sym takawa za kakwato me misli6... Ne si ti vinoven.Mnogo si mil, dobyr i simpati4en, no prosto... Zaslujava6 ne6to po-dobro,.. Sorry" :)

с това няма да стане ... чисто отрязване и това ... директно с ножа в сърцето ... и те така :-)

Lost_Kiss
01-26-2008, 19:53
emi malko trydno 6e stane kat sme v edno daskalo i edna i su6ta smqna smisal :D ama az neiskam da go naranq a da mu go kaja po nqkav zaobikolen na4in i toi da ne bade naranen


Mne ne mislq 4e taka 6e stanae :X:X:X:X :D :D :D

Em kaji mu : "Vij.... ne si podhojdame,... Az ne sym takawa za kakwato me misli6... Ne si ti vinoven.Mnogo si mil, dobyr i simpati4en, no prosto... Zaslujava6 ne6to po-dobro,.. Sorry" :)

с това няма да стане ... чисто отрязване и това ... директно с ножа в сърцето ... и те така :-)

Em to in4e kakwo da napravi osven da go ignorira da se pravi 4e ne go poznava ili da mu kaje istinata v o4ite... Prosto nespodelena lubov- typo e! ama nqma kak ... I na mene mi e bilo kofti kat odrqzvam ama twa e jivota

sWeeT_eLichkA
01-26-2008, 20:17
убий го и си направи коланче със зъби
:razz: :razz: :razz: :razz:


iggnore 8)

Roiroi
01-26-2008, 20:19
Po-dobre ne mu go zachukvai v ochite ... toku vij se obesil i stanal izvesten :?

Vangeloff E.I
01-26-2008, 20:23
emi malko trydno 6e stane kat sme v edno daskalo i edna i su6ta smqna smisal :D ama az neiskam da go naranq a da mu go kaja po nqkav zaobikolen na4in i toi da ne bade naranen


Mne ne mislq 4e taka 6e stanae :X:X:X:X :D :D :D

Po-dobre mu go kaji direktno .. takuv zaobikolen na4in deto tursish za da ne go naranish NQMA.shtom te obi4a zna4i shte go zaboli .. ti reshi ..direktno(bez da go mu4ish) ili po zaobikolen(koeto shte e oshte po gadno za nego v posledstvie)

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
01-26-2008, 20:51
И мен ме обича,аз него не :) Шанс.. Кажи си му направо да не се надява на нищо,че не го искаш и че няма смисъл :)

Castaway
01-26-2008, 21:41
Охх, ми то.. в крайна смеТка, тряБва да му го кажеш на момчето..

аМм, такива деТо досаЖдат начи, много ги мразя и аз разкарах по едно време така едно момче :D .. и то каТ твоя, уж мн ме оБичаше, ама точно след 3 дена го видях с друга, ама нали се сещаш, че на мен не ми пукаше .. както и да е де, та ся по твойта тема :

ам иначе, кажи му на пич-а "виж какво, не мога да съм с тебе.Просто не чувствам същото към теБе.Може да си останеме френдове и всичко да си е както преди.Но нещо повече, няма да има .. съжалявам.. (и тука му даваш една фр прегрърка и готово ) .. :-P [/b]

the_unknown
01-26-2008, 22:01
Zdr na si4ki :-P
iam problem smisal toi ne e to4no moi ama na4i ima edno mom4e koeto naistina mn vlubeno v men kvi ne6a e kazval na priqtelkite mi ne e istina ,no az ne izpitvam abslolutno ni6to kam nego a toi zapo4va da mi dosajda non stop mi pi6e v skype ako sam offline mi pi6e vav vbox-a a na osven tova se vnedrqva(ne sam sig dali e to4nata duma) v priqtelite mi a az ne sam tolko silna da mu kaja minata ti i nz kvo da pravq i po kav na4in da postapq

Вече е на 12,а разбива мъжките сърца... :D :D :D :-D

psychopath
01-26-2008, 22:48
Еми кажи му ,че не го харесваш.

BaiboCo
01-26-2008, 23:44
emi malko trydno 6e stane kat sme v edno daskalo i edna i su6ta smqna smisal :D ama az neiskam da go naranq a da mu go kaja po nqkav zaobikolen na4in i toi da ne bade naranen


Mne ne mislq 4e taka 6e stanae :X:X:X:X :D :D :D

Em kaji mu : "Vij.... ne si podhojdame,... Az ne sym takawa za kakwato me misli6... Ne si ti vinoven.Mnogo si mil, dobyr i simpati4en, no prosto... Zaslujava6 ne6to po-dobro,.. Sorry" :)

с това няма да стане ... чисто отрязване и това ... директно с ножа в сърцето ... и те така :-)

Em to in4e kakwo da napravi osven da go ignorira da se pravi 4e ne go poznava ili da mu kaje istinata v o4ite... Prosto nespodelena lubov- typo e! ama nqma kak ... I na mene mi e bilo kofti kat odrqzvam ama twa e jivota
Режи сефтето с ножа танасе

MiMcHeToOo
01-27-2008, 00:51
Кажи му, че не искаш връзки а приятели и, че ако найстина иска да значи нещо за теб да ти бъде приятел.. Брех тва не знам как го измислих ама мисля, че ше стане :D