PDA

View Full Version : искам да съм силна..



мухоморка
01-26-2008, 21:00
съжелявам ,че пускам излишна тема но просто искам да споделя..не ме интересува вече кой ще я оплюва и кой-не....

омръзна ми вече да се боря със трудните моменти....нямам сили за нищо..понякога ми иде да се надрусам като "свсиня"но понякога се усещам и си викам
"не трябва ,бъди силна!"
но не мога :smt087 тежко ми е ..
изнервяща ми е обстановката в къщи,майка ми не се прибира с вечери..баща ми не го бях виждала от седем години..но преди месец го видях,наще са разделени..

и днес научих ,че баща ми е в кома за 2-ри път..
първия път лекарите едвам му спасиха живота (1 месец беще в кома)
събуди се..не помнеше нищо ии слава на Бога се оптрави .
но днес ми казаха ,че са го намерили на улицата припаднал.....
споделих с една моя роднина и тя вика
:ако умре ще ти дават пенся"

не ми е за тъпите пари ..искам баща си искам да съм щастлива искам всичко да е наред ..искам спокоиствие.. :cry:

Glezanka
01-26-2008, 21:12
За да си силна не бива да се самосъжаляваш,трябва да вярваш в себе си и собствените си умения.Гледай напред,вярвай че нещата ще се оправят,може би не наведнъж,може би всичко ще изисква време ... но все пак вярвай в себе си :)

Roiroi
01-26-2008, 21:16
Takyv e jivota...Ne proshtava. Nai-lesno e da se predadesh...
Ako sama ne si pomognesh nqma koi da go napravi...
Sychuvstvam ti :( :( :(

Seducti0n
01-26-2008, 22:18
Здрвей, миличка.Докато четях постта ти, наистина много се натъжих.Знам, че не ти е никак лесно да се справяш с всичките проблеми, пред които живота те изправя, но няма друг начин.Именно, трудностите, са тези, които ни правя по-силни и борбени. :)

Така, че каквото и да се случва, никога те се оставяй да се носиш безметежно по течението.Докато ти самата не се предадеш, нищо не би могло да те откаже...

Знам, че думите ми не биха спомогнали кой знае колко.Все пак аз съм една непозната и шанса да те обнадеждя е доста малък.Опитай се, все пак да видш светлината в края на тунела.Искрено ти пожелавам баща ти да излезне час по-скоро от комата и ти да се успокоиш.

:arrow: "Вярвай в трудните моменти, смей се когато решиш, лесно е да се откажеш, трудно е да победиш!" :)

Madness
01-27-2008, 11:18
Начукайте си ги тия заучени фрази...

А ти,ти се нареви...хубаво...
Прави нещо,което ще ти излее яда...и болката..
Иди на фитнес,блъскай,плачи,викай. ..

И после...си кажи,че когато се съсипваш не помагаш на баща си...и не оправяш нещата...

Presley
01-30-2008, 13:18
Начукайте си ги тия заучени фрази...

А ти,ти се нареви...хубаво...
Прави нещо,което ще ти излее яда...и болката..
Иди на фитнес,блъскай,плачи,викай. ..

И после...си кажи,че когато се съсипваш не помагаш на баща си...и не оправяш нещата...
Вярно,вярно..

Seducti0n
01-30-2008, 14:59
Madness-Изказването ти беше, много грубо.Ти си имаш свое мнение по въпроса-изкажи го без да порицаваш моето. :)

d0mat4et0
01-30-2008, 15:53
И аз съм в подобна ситуация....Сравнително "по-приятна" , ала и аз се справям...Баща ми и майка ми също са разделени , но пък за това съм много близка с майка ми и я чувствам като сестра....Много я оби4ам и си давам сметка какво е тя за мен...Винаги когато някоя приятелка започне да ми разказва за татко и онова....татко и това.....//// на мен ми става хипер кофти и се натъжавам много , но намирам сили и някакси се справям....МОят съвет е да си поплачеш хубаво и да намериш сили да се справяш с нещата....Сподели с приятел , на когото можеш да разчиташ и се отдай на живота , колкото и егоистично да звучи това....Това е от мен :-)

ThunderGoddess
01-30-2008, 16:10
Ти вече си силна, мила. Ако наистина през цялото време, всичките тези неща, които са ти се случили не си се надрусала и не си се съсипала, значи си силна. Просто каквото и да правиш, не можеш да спреш на чувстваш ... тоест можеш, но от празнината боли ... предполагам, че ти е много трудно, но трябва да продължаваш да се бориш, да оцелееш и да постигнеш нещо въпреки всичко. Защото каквото и да се случи с баща ти, той никога не би искал да пропаднеш заради него, със сигурност ти иска най-доброто и единственото, което можеш да направиш е да се постараеш да го постигнеш в името на това, което обичаш.

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 12:50
Ти вече си силна, мила. Ако наистина през цялото време, всичките тези неща, които са ти се случили не си се надрусала и не си се съсипала, значи си силна. Просто каквото и да правиш, не можеш да спреш на чувстваш ... тоест можеш, но от празнината боли ... предполагам, че ти е много трудно, но трябва да продължаваш да се бориш, да оцелееш и да постигнеш нещо въпреки всичко. Защото каквото и да се случи с баща ти, той никога не би искал да пропаднеш заради него, със сигурност ти иска най-доброто и единственото, което можеш да направиш е да се постараеш да го постигнеш в името на това, което обичаш.

+1

UnaBletoLoVeU
01-31-2008, 13:36
Madness-Изказването ти беше, много грубо.Ти си имаш свое мнение по въпроса-изкажи го без да порицаваш моето. :)


ЪъЪъ...не че се заяждам, ама само да отбележа-Абе мила, ти тия запетайки къде ли не ги слагаш...и двойните т-та...ама предимно запетаите...много мнения съм ти чела и ми харесва начина, по който мислиш, ама тия запетаи...Та тъй де...само ти казвам...може би ще ти е от полза да почетеш малко къде се слагат (=

А по темата...аз ако бях на твоето място до сега да съм умряла сто пъти...=> успяла си да бъдеш силна, а сега потърпи още и продължавай да бъдеш такава...

Madness
01-31-2008, 17:06
Як профил^

Madness-Изказването ти беше, много грубо.Ти си имаш свое мнение по въпроса-изкажи го без да порицаваш моето. :)

Порицавам ти мнението?
Извинявай,миличка :-#

UnaBletoLoVeU
01-31-2008, 18:09
Як профил^

Madness-Изказването ти беше, много грубо.Ти си имаш свое мнение по въпроса-изкажи го без да порицаваш моето. :)

Порицавам ти мнението?
Извинявай,миличка :-#

Мерси :)

Bubbly
02-01-2008, 14:44
Не знам какво да ти кажа. :( Успех и помни че все някога щастието ще ти се усмихне

sasha_90
02-01-2008, 17:32
Не се отчайвай!Живей напук на всички гадости,които ти се случват и вярвай,че един ден всичко ще се оправи.

Lorinkoff
02-02-2008, 14:54
Вече е клише ,но БЪДИ СИЛНА! От една година преминавам през много труден период (найстина е такъв). Много пъти съм мислил да сложа край на живота си,въпреки ,че съм само на 13,много пъти съм мислил да започна да вземан наркотици,да пуша... и много други работи,обаче никога не съм правил опити за 3те неща отгоре. На човек винаги му олеква когато сподели с най-близкия си приятел,прави го и ти!

TheNewReligion
02-07-2008, 20:20
Прочетох темата до половината , но смятам , че съм наясно с проблема ти .Виж сега , за да оцелееш в този живот трябва да се бориш много , без да спираш .Ако спреш всички проблеми се струпват и да не искаш пак трябва да се бориш - иначе няма да ти е по-лесно .Продължавай напред ! :-) :-) :-)

DevilWish
02-07-2008, 21:29
Ox ,tova naistina e mnogo kofti.До някъде те разбирам ,макар че не съм била в точно същата ситуация ,но подобна ;) . . . Незная какво мога да ти кажа . . . освен наистина да бъдеш силна.
И едно съветче каквото й да правиш само недей с наркотици . . .личен опит . . . ----> бях ужасно затънала и то с гаден хероин и да чувствах се отлично и ми беше много по-добре от колкото ,когато бях чиста ,но добре ,че се преместих в друга държава и спрях ,докато все още можех . . . само не почвай с дрогата ,защото наистина е нещо страшно ;)
Успех и се надявам всичко с баща ти да се оправи ;)