PDA

View Full Version : Проблем със сближаването?



HelliosAi
01-26-2008, 21:40
Та, имам си един доста голям проблем - Да се сближавам с хората от другия пол.
Доста бързо се сприятелявам с момичета, нямам проблеми при общуването с тях , при правенето на каквото и да е с тях но , стигне ли се до интимната част просто мозъка ми излючва. Имал съм не или 2-3 такива моменти, ахам да се целуна с момичето и ... всичко приключва, до там >.< да не говорим за нещо повече от целувка.
Имал съм не една или две кандидатки, не мога да кажа , че съм не сигорен в себе си - даже съм доста сиурен в себе си и понякога доста арогантен (аз винаги съм прав а ти не ;) ).
И все пак, проблема си остава? :razz:
Най-яркия спомен си остава, когато седях на една пейка, прегърнат с едно от най-невероятните момичета който съм срещал и хъц, пиехме бира и слушахме музика и тамън да се целунем и аз оаках работите >.<
Чувствам се , като 13 годишна пикла , която е несигурна дали да пусне на 3000 годишния си приятел >.<

Castaway
01-26-2008, 21:49
Хм .. май аз ще пиша първа по темата а? :D

та.. така, значи според мен се притесняваш.В смисъл ти си казваш едва ли не "ето сега, ще я целуна .. ама знам, че ще оплескам работата.." и то ХОП, хванеш, че верно я оплескаш ..

Отпусни се,бъди себе си .. момичетата харесват момчета, който са сигурни в себе си и в това, което искат и правят.Не трябва да показваш,че си притеснен, но пък да не си и някакъв дето да е все едно си мисли "аз съм най!Мога всичко да постигна.. бла бла.." (мисля, че разБра за какво ти говоря де..)

Та, не се сещам сега какво друго да ти кажа.То просто трябва да се отпуснеш и да не си мислиш как ше оплескаш всичко, мисли си за хубави неща .. бъди сигорен в себе си..

останалото, ще стане от самосебе си :)

УСПЕХ :) :P

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 21:51
Чувствам се , като 13 годишна пикла , която е несигурна дали да пусне на 3000 годишния си приятел >.<

това е причината

MiMcHeToOo
01-27-2008, 00:40
Чувствам се , като 13 годишна пикла , която е несигурна дали да пусне на 3000 годишния си приятел >.<

това е причината

А така. Бъди по-уверен в себе си.. Няма да прецакаш нищо бе, я виж къв си пич и колко надъхано говориш:) Само 1вия път ше ти е трудно.. После сичко ше е тип-топ :)