PDA

View Full Version : КуРтурно



EgoistPartY
01-27-2008, 05:11
Стига си говорила,наду ми главата.
Детето,детето...
Проклятие!Проклето дете
Devil child...
Дете, от потопа на космичексата сперма.
Мамка му , смърди .Всичко смърди на клизма.
СЪщата клизма на оная ,издръжлива курва която се чукаше ,с безвремието.

Разкарай ,кокетната си фуста от погледа ми,немога да те ге гледам,Раймунда.
...Щи зашлева една,мамка му.

-Моля!?!
-Курва.
-Курветина.
-Малка ,курвичка...
-Зъбките ще ти избия. и ще ти ги подредя като наниз на розовата, миризлива путчица.
-Курвенце..
-Една жена,която спи с много мъже е курва но един мъж ,когато спи с много жени, е женкар?
-Еми ,аз неможе ли да съм мъжкарана?
-Мохамед али бесмед хамет

Тъпаче.
Мъжкарана...
Боже господи прости й.И тя ,не си го иска.
Каква мъжкарана ,ма ?
Ти си дама!Трябва да бъдеш дама,мамка му.Едно момиче ,неможе да бъде дама,щом иска да бъде мъж.
Мамка му,проклетница.

-Имаме,един дебел колега ,който ходи с един анцуг и пишката му малко подскача,под изтъркания плат
-Циганче

Страхотно.Това е адски секси.Ако, и намирисва всичко е ОК.Няма нищо по яко от телесните миризми,знаеш...

-Дупето му,намирисва 100 процента.
-На засъхнало аки.
-Защото не го мие.

Знаеш ли...
-Какво
Мъжете като ги ебът много ,йм излиза един бял секрет от дупето.Велик е , този секрет.Прави секса толкова велик ,че мога да получа смислов оргазъм,Раймунда.Всичко около шибаният секрет ,е адкси секси.
-И на мен ми излиза такова като Ники ,ме чука в дупето.
-И аз обичам миризми
-И ти си животно

Велики, са тия миризми.Възбъждат много.Няма нищо по яко от това, една пишка да мирише на пишка...а,не на сапун,подяволите.Путките ,незнам дали са секси.

-Имам малко "Кока" ,в мен.Отивам да дръпна малко...

Понякога.
Някой ден,и след този ден ,всеки следващ...

-Някога,нестава всеки ден.Всичко нестава всеки ден.Най-яките неща, нестават всеки ден.Колкото и "някога", да мине.

Лада,вчера един ми написа нещо.Не си спомням какво ,ама ми влезна под кожата.Чакай, да ти го покажа.Мислих го 3 дни ,ама не го разбрах.
Намерих го .Ето-"Изкуството,фотографията е душевен курвалък" ?!?
К'во значи това, ма? Бях чувал за "чекия на душата", ама за това не бях увал.

-Чекия, е нещо което правиш на себе си,и неучастват други хора.Курвалък е нещо,което правиш за себе си ,но задължително са намесени и други хора.Което,означава ,че другите хора са фактор при курвалъка и ,ти искаш да се харесаш на другите хора ,да повече голотата в себе си .

И к'во общо имаше това с изкуството?
-Ако мислим по този начин,може да предположим ,че тази забележителна мисъл на един средностатистически гей,можем да прочетем следното : Той снима.Ок.Но той,много обича да прави свирки и някак си двете неща ги е свързал ,за да си обясни едното,с другото.И да се извини сам на себе си за нещата,който нехаресва,като им продаде тънинко усещане на стил и разкош.Хахх

и,на мен ми мина това през акъла,ама ми се стори мнго просто.Исках нещо повече.
-гейовете ,обичат да са стилни и разкошни.

Психологията е душевен курвалък.

Божее ,това звучи много тренди ,ма.
-О,да .Мечтая да видя и разбера мечтите на всички комплексари.Заветна цел.Шик.хахах
-Не ми звучи никак шик.ГЛупаво ми звъчи.Изтъркано,използвано .Някой,който е чел много,и има проблем със свирките.С раздаванетпо с дел ,продаване без пари и харесване.
-Обича да нарича това,че някой го чука без да го обича "душевен курвалък"

Това като тия, дето разправят ,че четът в картините.
Курва е да си заблуден гей.Който ,мисли ,че разбира от всичко и е велик.Всеки шибан педал си мисли ,че е велик защото е гей.

Педалите са луди,сестро.
Като Дидо.Той,е голям гей.
Ужас!мъртво са родени,Раймунда
От космическа сперма са правени.
Родени от курва.От оная същата курва дето беше любовница на безвремието,на обърканото мислене.На обърканото мислене на някой болен шизофреник от Плутон.Шизофреник с мотика,Раймундааа...

- точка

Снощи мислех дали, е яко да си курва.
-не е ,яко.ЯКо, е да си шеф,примерно.Шеф,да.

Лада...
-Свилен.
ЯКо, е да си Марлон Брандо
Ти откъде знаеш ,че е яко да си шеф?
-Е,как откъде,сигурна съм.В мен е,знам!Хората около мен искат да им бъда шеф.

ДА! Тя и циганката в теб, е там някъде.Сигурно се чукат с шефа.
Та коя е курвата в случая?
-Щом си шеф,и да си курва няма значение.
ЯКо е да си курва на шефа

И аз искам да бъда такава някой ден.Те са велики.Да си курва е велико.Ще бъда,безсмъртна и невидима курва,Раймунда.Ще мога да минавам през стените.Представяш ли си, да си курва на Симеон Сакскубурготски?Ама не...той ми е баща.
Ма то вярно,той и без това ни еба майката на всички.как, да не е .
Искам да си направя свирка.

-Аз имам проблем.Не си харесвам парфюм.Мисля,че това ще ме съсипе.

Какъв шок.ужас!
-не,не,не.Немога да мисля сега,лошо ми е.Парфюма ми .Нямам.Аз,нямам индивидуалност.
Много си тъпа!Как да нямаш индивидуалност?Нали харесваме белите влаканца от задника ти ?
-ТОй е имагинерен.Него,го няма.Аххх,мъка ,мъка.Аз,обичам дасе гушна в Ники и да си завра носа в подмишницата му.Чакай,да му се обадя да му кажа.

Това е велик момен.Миризмата,нали?
Имам проблем,Лада.
С някой хора,трябва да говориш по тъп начин.Тъпо говорене,Ладуно.Аз ,немога.Това тъпо говорене ми се струва слжно ,забога.
-Налиии,и аз немога.Мълча.Трудно е,затова пия и пуша.
Каза му на Ники.ТОй каза "Ебаси ,колко яко".

Баси колко яка призка е това.
-Нали?

Billy Spleen
01-27-2008, 07:16
Доста смислени диалози :grin:

Harum_Scarum
01-27-2008, 07:56
:D