PDA

View Full Version : Случка в супермаркета...



Heaven_Can_Wait
01-27-2008, 10:00
По италиански имаме домашна - съчинение, започващо със следните думи "Онзи ден в супермаркета се случи нещо странно..." Можете ли да ми дадете идеи за някаква случка в супермаркета? :lol: Мерси предварително!

mrysnika
01-27-2008, 10:16
Оргия с пордавачките и присъстващите в супермаркета :D

Mariolcheto
01-27-2008, 10:20
Онзи ден в супермаркета се случи нещо странно...Бях заедно с едни мои приятели и пазарихме.В магазина правиха промоция и раздаваха бонбони!Всички ги опитахме!Неочаквано една жена припадна.Бяхме притеснени!Извикаха лекарска помощ,но докато тя идваше възрастната жена се събуди!Докторите казаха,че това най-вероятно е от онази шоколадовата бонбониера на която правеха промоция.Сега не мисля да опитвам повече нищо каквото и да било :? Знам ли...и на мен може да се случи...
:lol: Това е от мен!Кратко но по темата! :razz:

Heaven_Can_Wait
01-27-2008, 10:22
Онзи ден в супермаркета се случи нещо странно...Бях заедно с едни мои приятели и пазарихме.В магазина правиха промоция и раздаваха бонбони!Всички ги опитахме!Неочаквано една жена припадна.Бяхме притеснени!Извикаха лекарска помощ,но докато тя идваше възрастната жена се събуди!Докторите казаха,че това най-вероятно е от онази шоколадовата бонбониера на която правеха промоция.Сега не мисля да опитвам повече нищо каквото и да било :? Знам ли...и на мен може да се случи...
:lol: Това е от мен!Кратко но по темата! :razz:

Това е хиипер яко... :grin: Мерси! :-) Давайте още идейки... :)

_showy_
01-27-2008, 10:24
Онзи ден в супермаркета се случи нещо странно...
Вечерта, докато се чудех кое мюсли да си взема, с ядки или без ядки, със стафиди или без... За малко да се блъсна в една жена. Тя беше около метър и 60 висока и цялата облечена в черно, обаче не и се виждаше лицето. Колкото и да гледах и да се взирах не можех да го видя... Отминах я, но бях леко учуден/а и изплашен/а. Мислех си "Уау Каква жена..". Запътих се към сушените плодове и когато се спрях пред тях забелязах, че тя ме е последвала и стои на около метър два от мен и ме наблюдава. Беше застанала на такова място, че не падаше светлина върху нея и отново не можах да зърна лицето и....

Айде за сега толкова. По-късно, ако ми дойде музата може да си довърша историята.

ПП. Сори, ама италиански не разбирам.

Mariolcheto
01-27-2008, 10:33
Onzi den v supermarketa se sluchi neshto stranno...Napazarih si i otidoh na kasata.Bqhme samo az i edin muj koito beshe pred men.Vidqh che me izgleda mnogo stranno,no neznaeh zashto.Zamulchah si!Kogato izvadi portofeila si i go otvori imashe mnogo pari...naistina mnogo!Stana mi interesno.Gogato magazinerkata mu kaza smetkata za plashtane toi otnovo me pogledna s prezrenie i togava mnogo se uplashih,neiskah da izlizam ot magazina za da ne mi napravi neshto!Kogato pochna da vadi parite magazinerkata se beshe zalisala na komputara,no az vidiah che parite koito davashe ne bqha istinski!Mnogo mi se iskashe da kaja na prodavachkata,no nqmashe kak a ako bqh iz4akala muja da si tragne veche shteshe da e kasno!
Oshte edno ot men :-D

HexGirl
01-27-2008, 14:06
Onzi den v super marketa se slu4i ne6to stranno .Trqbva6e da kupq sirene i qica i namerih az tarsenite produkti i se zaputih kam kasata platih gi i izleznah> I znae6 li koe be6e nai strannoto o6te ne bqha izmislili supermarketite 8-)
16.03.2009
predi novata era

Sevt
01-27-2008, 15:13
mrysnika и АТАКАBG счупихте ме от смях :lol:

TellMeYourName
01-27-2008, 15:14
Оргия с пордавачките и присъстващите в супермаркета :DС продавачите* момиче е май :D

bruteca
01-27-2008, 15:15
Онзи ден в супера се случи нещо странно обграбиха го някфи негри и ме взеха за заложник и те така..

AvaLan4e
01-27-2008, 15:16
Станал е обир и си присъствал на момента в който сентименталния обирджия се е разкаял защото дядото които е избутал се е разплакал.
Нямаш ли въображение??

Violenza
01-27-2008, 15:48
Станал е обир и си присъствал на момента в който сентименталния обирджия се е разкаял защото дядото които е избутал се е разплакал.
Нямаш ли въображение??
Точно за такава домашна въображение много не се иска. ;)
По-важно е да е написано правилно...

Sevt
01-27-2008, 15:52
Станал е обир и си присъствал на момента в който сентименталния обирджия се е разкаял защото дядото които е избутал се е разплакал.
Нямаш ли въображение??
Точно за такава домашна въображение много не се иска. ;)
По-важно е да е написано правилно...

Не е баш така. Въобръжението може да ти бъде огромен плюс и ако историята е написана интересно и увлекателно това може да компенсира дори и да имаш някои правописни/ граматични грешки...тва ако учителят ти не е комунист де...

AvaLan4e
01-27-2008, 16:22
Станал е обир и си присъствал на момента в който сентименталния обирджия се е разкаял защото дядото които е избутал се е разплакал.
Нямаш ли въображение??
Точно за такава домашна въображение много не се иска. ;)
По-важно е да е написано правилно...
('= На италиянски ли да го напиша?

Madness
01-27-2008, 17:11
Дошли са извънземни,уплашил си е,а те само са си взели бомбони и си отишли...

Дошли много маймуни,после е оказало че са избягали от зоопарка...

Видял ди човек със едно ухо и татуировка,после вечерта като си гледал новините казали че голям бандит,сериен убиец и изнасилвач с едно ухо и татус се издирва...

Намерил си листче със цифрички,които си запомнил и на другия ден се коазва,че това са печелившите там номерца за джакпота от тотото...

Violenza
01-27-2008, 17:31
Не е баш така. Въобръжението може да ти бъде огромен плюс и ако историята е написана интересно и увлекателно това може да компенсира дори и да имаш някои правописни/ граматични грешки...тва ако учителят ти не е комунист де...
Е да, така е.
Но като гледам темата, не мисля, че госпожата е очаквала някакво велико произведение... :)
А по-скоро да напишат какъвто и да е текст, но правилен.


сладичко би, е ние направо да й напишем домашната. :D

AvaLan4e
01-27-2008, 17:39
сладичко би, е ние направо да й напишем домашната. :D
Не виждам други цели на повечето теми всъщност (=

Heaven_Can_Wait
01-27-2008, 18:28
^Не, в никакъв случай не искам да ми пишете на италиански.. 8-) Просто идеи...та.. току-що го написах...

"Onzi den v supermarketa se sluchi neshto stranno...Napazarih si i otidoh na kasata.Bqhme samo az i edin muj koito beshe pred men.Vidqh che me izgleda mnogo stranno,no neznaeh zashto.Zamulchah si!Kogato izvadi portofeila si i go otvori imashe mnogo pari...naistina mnogo!Stana mi interesno.Gogato magazinerkata mu kaza smetkata za plashtane toi otnovo me pogledna s prezrenie i togava mnogo se uplashih,neiskah da izlizam ot magazina za da ne mi napravi neshto!Kogato pochna da vadi parite magazinerkata se beshe zalisala na komputara,no az vidiah che parite koito davashe ne bqha istinski!Mnogo mi se iskashe da kaja na prodavachkata,no nqmashe kak a ako bqh iz4akala muja da si tragne veche shteshe da e kasno!
Oshte edno ot men"

Нещо такова, но малко променено, малко по-интересно... 10х много на всички.. :D

AvaLan4e
01-27-2008, 18:36
Не, в никакъв случай не искам да ми пишете на италиански.. 8-) Просто идеи...та.. току-що го написах...

"Onzi den v supermarketa se sluchi neshto stranno...Napazarih si i otidoh na kasata.Bqhme samo az i edin muj koito beshe pred men.Vidqh che me izgleda mnogo stranno,no neznaeh zashto.Zamulchah si!Kogato izvadi portofeila si i go otvori imashe mnogo pari...naistina mnogo!Stana mi interesno.Gogato magazinerkata mu kaza smetkata za plashtane toi otnovo me pogledna s prezrenie i togava mnogo se uplashih,neiskah da izlizam ot magazina za da ne mi napravi neshto!Kogato pochna da vadi parite magazinerkata se beshe zalisala na komputara,no az vidiah che parite koito davashe ne bqha istinski!Mnogo mi se iskashe da kaja na prodavachkata,no nqmashe kak a ako bqh iz4akala muja da si tragne veche shteshe da e kasno!
Oshte edno ot men"

Нещо такова, но малко променено, малко по-интересно... 10х много на всички.. :D
Хахаа. Понеже си падам отвратителен, злобен кретен ще ти кажа, защо и кое в разказа ти е странно. <3 Всмисъл темата беше странно..(=
Първо. Той те е изгледал, ти интуитивно си усетила, че нещо не е наред заради погледа, но веднага си решила защо. Няма начин да не си измислила нещо, иначе не би го запомнила. Странното е, че след като те е изгледал така странно ти си си направла тръда да гледаш в портфейла му...Още по-странно, че ти е станало интересно. Неподходяща дума за човек току що изгледан странно и в ощърбна позиция. Любопитсвтото в такива случаи винаги е свързано повече със страх. Логично е, че ко го запаш пак ще те погледне. Този път си се оплашила, пак логично, защото си усетила, че му се бъркаш и това може да е лошо и той да се ядоса. Странното е, че магазинерката има компютър, но не и машинка с която всички МНОГО пари се проверяват. Стига толкова. ('=

Heaven_Can_Wait
01-27-2008, 20:28
подробнoсти... :D Мерси все пак... :oops: