PDA

View Full Version : Боя за коса?Londa или Garnier



Naughty_
01-27-2008, 11:52
Тези,които не се боядисват не е нужно да отговарят :wink:

LuCiFersAngeL
01-27-2008, 12:07
Преди време аз бях пуснала подобна тема, само че за Палете и Лонда.

Сега гласувах за Лонда. Доволна съм от резултатите и от трайността на цвета. Мислех да я заменя с Гарниер-а, но след като майка ми се боядиса с нея или корените й израснаха за 1-2 седмици или боята се отми доста бързо (по-скоро второто) и май ще се откажа да пробвам :?

zaharnatafeq
01-27-2008, 12:55
аз съм за Гарние, но за Нутриса-та, след боядисване косата ми е прекрасна, а цвета е много траен

Naughty_
01-27-2008, 14:31
Последния път се боядисах с Garnier Color Naturals и не съм особенно очарована..очаквах много повече :(

Briseis
01-27-2008, 14:47
Аз се мацам с Палете ХХЛ :grin: :grin: :grin: :grin: И съм си доволна.
Все пак червеното бързо пада де :x

Naughty_
01-27-2008, 19:54
Аз се мацам с Палете ХХЛ :grin: :grin: :grin: :grin: И съм си доволна.
Все пак червеното бързо пада де :x
и аз преди бях така..ама са си викам натурални съставки дрън дрън..нищо вярно немаа

LuCiFersAngeL
01-27-2008, 21:21
Аз се мацам с Палете ХХЛ :grin: :grin: :grin: :grin: И съм си доволна.
Все пак червеното бързо пада де :x
и аз преди бях така..ама са си викам натурални съставки дрън дрън..нищо вярно немаа
Аз преди бях с Palette intensive color cream. Ето тази:
http://www.vlasy-kosmetika.cz/files/product/1596/preview/preview.jpg
Останах с впечатлението, че след продължителна употреба, косата ми доста се поопърли. Много по доволната съм от "натуралната" Лонда и Palette Делукс. Определено са осезаемо по-щадящи за косата. :-|

kaka_lara
01-28-2008, 07:46
garnier

Naughty_
01-28-2008, 08:09
Аз се мацам с Палете ХХЛ :grin: :grin: :grin: :grin: И съм си доволна.
Все пак червеното бързо пада де :x
и аз преди бях така..ама са си викам натурални съставки дрън дрън..нищо вярно немаа
Аз преди бях с Palette intensive color cream. Ето тази:
http://www.vlasy-kosmetika.cz/files/product/1596/preview/preview.jpg
Останах с впечатлението, че след продължителна употреба, косата ми доста се поопърли. Много по доволната съм от "натуралната" Лонда и Palette Делукс. Определено са осезаемо по-щадящи за косата. :-| оня ден като бях на фризиор..се заговорихме за бои..и той каза че Палете мн горят косата..по -щадящи са Гарниер

LuCiFersAngeL
01-28-2008, 16:09
оня ден като бях на фризиор..се заговорихме за бои..и той каза че Палете мн горят косата..по -щадящи са Гарниер
Моята фризьорка каза същото, затова замених Палете-то с Лонда Нейчъралс. За Гарниер-а някак си не смея, защото днес като боядисвах майка ми ми се стори, че доста й е опадала боята :(

Naughty_
02-02-2008, 18:58
8)

BeBoNcHeTo
02-02-2008, 19:33
Гарниер

Naughty_
02-05-2008, 19:35
:P

radito
02-06-2008, 12:26
Аз се мацам с Палете ХХЛ :grin: :grin: :grin: :grin: И съм си доволна.
Все пак червеното бързо пада де :x
и аз преди бях така..ама са си викам натурални съставки дрън дрън..нищо вярно немаа
Аз преди бях с Palette intensive color cream. Ето тази:
http://www.vlasy-kosmetika.cz/files/product/1596/preview/preview.jpg
Останах с впечатлението, че след продължителна употреба, косата ми доста се поопърли. Много по доволната съм от "натуралната" Лонда и Palette Делукс. Определено са осезаемо по-щадящи за косата. :-| оня ден като бях на фризиор..се заговорихме за бои..и той каза че Палете мн горят косата..по -щадящи са Гарниер
Много ясно, че Palette най-много горят!А отностно анкетата.... то си зависи за кой цвят питаш.Аз лично русите им цветове не ги харесвам, уж са пепеляваи, пък всъщност ако случайно те хване те държи малко и ти става златиста после :? Вече си ползвам профеисонални бои, по-скъпи са ама поне косата ми става равномерна