PDA

View Full Version : Каде да отидем (усамотим) с приятелката в СОФИЯ



sharkybul
01-27-2008, 14:52
Става дума идният петък....
няма свободни апартаменти.....дайте някфи идей за през деня.... да кажем от 12 до 17h....

bungle
01-27-2008, 14:54
Билярд важи ли ?

Briseis
01-27-2008, 15:16
хотели за вас няма ли бе 8-)

bungle
01-27-2008, 15:17
искат да се нае*ат бе,какъв билярд?

ми в парка да ходят, кво терен ли да им намирам!
Аз мога да се усамотя с гаджето и без да правя секс с него. Вие пък веднага, секс. Развратници..

hamilcar
01-27-2008, 15:17
http://sofia.bghotelite.com/

Тук трябва да има полезна информация.

Sevt
01-27-2008, 15:40
По малките улички по центъра на София има хотелчета точно с тая цел. За нощ взимат бая, ама може да отидеш и точно по обедните часове има една опция " отдих " ...за няколко часа цената е ниска.

sharkybul
01-27-2008, 16:24
Трябва ни нещо за няколко чака както каза Serv(мерси за помоща пирятел) нещо като хотелче или нещо подобно около центара да не излиза солено

_showy_
01-27-2008, 16:28
Хотел "Св. Валентин" в София. :)

air_J
01-27-2008, 17:06
Абе, ти на колко си години, че те е срам да заведеш гаджето си у вас и да я наебеш? Какво като вашите са в другата стая? Казваш й да се държи по-дискретно и да не скимти много високо и готово. От поне 5 години насам, когато съм с момиче в нас и има някой родител в апартамента, никой не смее да влезе, защото им е ясно какво може да има. Влизат само ако предварително съм предупредил, че няма проблеми. 8)

bulgarche
01-27-2008, 19:50
Абе, ти на колко си години, че те е срам да заведеш гаджето си у вас и да я наебеш? Какво като вашите са в другата стая? Казваш й да се държи по-дискретно и да не скимти много високо и готово. От поне 5 години насам, когато съм с момиче в нас и има някой родител в апартамента, никой не смее да влезе, защото им е ясно какво може да има. Влизат само ако предварително съм предупредил, че няма проблеми. 8)
Мен са ме питали "няма ли давлязат", при положение че в момента се прибират. А те не влизат дори когато съм си сам. Може в първите няколко чака от идването на гостенката, или ако е някоя която не са виждали от доста време, ама в повечето случаи са само приятелики. Има един случай за който fake разказа, ама не е чак толкова фрапиращ. При положениече вметвам в разговорите какво правя...Тя сестра ми и снимки била разглеждала. Всъщност ги правех докато майка ми беше в другата стая. fake, тъпо ли ти стана като майка ми, сестра ми и приятелят й се прибраха докато се къпахме :D :-D

AvaLan4e
01-27-2008, 20:54
Трябва ни нещо за няколко чака както каза Serv(мерси за помоща пирятел) нещо като хотелче или нещо подобно около центара да не излиза солено
Твоята приятелка едва ли те обича много. При положение, че не обича себе си достатъчно, че да й се прище да ти излезе солено, при това направо горчиво и да изпташ от това само сладост.... Човече, не ви разбирм тийнейджърите. Страстта трябва са си е страст, пък като има любов тярбва да е ммм. Когато се предвижда нещо трябва да е скъпарско. А хотелоте са си шит. Колкото и да са скъпи. При това даже не могат да бъдат достатъчно мръсни, когато си си все пак с любимата/любимия.

ABSOLUTme
01-27-2008, 21:47
И аз го имам тоя проблем с терена,с бивши гаджета все нямаше къде да се нае*еме,да му е*а майката :-x

Ти оттогава ли мразиш билярда? :D