PDA

View Full Version : Най-добрия ми приялте обича гаджето ми .. ;(



dUrEx4o`LoVe`DiL
01-27-2008, 15:28
Моя проблем е че най-добур приятел обича гаджето ми !!! Мислех да зарежа нея но я обичам прекалено много ,а и няма да е чесно ..!Мислех да се сбия с него но и това е тупо според мен ... :( какво да правя ? Помогнете ми !!! :(
т.1
krem4et0

Sladyranna
01-27-2008, 16:11
Eми..За сега не прави нищо! Ако "най-добрия" ти приятел реши да се изяви като най-големия тъпанар и да и се обясни в любов тогава можеш само да разбереш колко в действителност гаджето ти те обича теб....друго незнам какво да те посъветвам

TheNewReligion
01-27-2008, 17:59
Ако приятелят ти и се обясни в любов , ще видиш колко те обича тя и ще се убедиш ,че той не ти е най-добър фр! 8-) 8-) 8-)

Krem4eto
01-28-2008, 13:18
Ако имаш силна воля , си дръж момичето!

Iv4eTy
01-28-2008, 13:47
Ами нищо недей да правиш. Колкото и да ти е кофти, просто ще е тъпо от страна на приятеля ти да иска да се разделиш с момичето.

HIStoiRES_dE_LUv
01-28-2008, 14:03
[i]и като се замисля в пове4ето слу4аи т1и става... влубва се в наи дбр приятел.. хмм.. миии не се бии :D ако я оби4а6 мн .. се 6те намери6 на4ин да си я запази6.. според мен трябва сам да ре6и6 на кого повече държиш //предполагам на фрката ти.. :)

Lost_Kiss
01-28-2008, 14:40
Eми..За сега не прави нищо! Ако "най-добрия" ти приятел реши да се изяви като най-големия тъпанар и да и се обясни в любов тогава можеш само да разбереш колко в действителност гаджето ти те обича теб....друго незнам какво да те посъветвам

+1.. нямам какво др да добавя :)

slun4ice_90
01-28-2008, 15:27
Много тъпа ситуация :( ,кажи на твоя френд,че тя е твоето момиче и той да забрави за нея.Успех :grin: :shock:

GregoryHouse
01-28-2008, 15:40
Интересно ми е ти как разбра мамка му? Той ли ти каза или тя? Щото който и от 2мата да ми го каже това...той вече за мен не е приятел дори да е имал чувства е трябвало да ги пази ак оти е фриенд пък той не му дреме явно...заебавай го на прави нищо и скивай нейната реакция...тя ще ти каже какво да направиш.

dUrEx4o`LoVe`DiL
01-28-2008, 16:04
Неска го викнах на страни и му казах е тя е моя..! И тои каза знам и от тва много ме боли ама кво да се прави ..! После ми каза че се опитжа да я забрави и че не би ме преебал ..!

crazy_style
01-28-2008, 17:51
e zna4i nqa namerenie da ti q zima.. i samo ti e kazal .. taka li ??

samoubiika
01-28-2008, 17:55
Ако приятелят ти и се обясни в любов , ще видиш колко те обича тя и ще се убедиш ,че той не ти е най-добър фр! 8-) 8-) 8-)

Прав си :D
ри мен за жалост е същата работа... :( моята НАЙ-добра приятелка се сваля на момчето с което съм...
Видях ги веднъж...и той я отблъскваше,но тя никак не е грозна...дори мога да кажа,че е по-хубава от мен...и ако му предложи нещо,което АЗ немога да му предложа,просто нямам шансове :cry:

Alabalaportokala
01-28-2008, 17:57
Засега бъди пасивен и нищо не прави но бъди на щрек. Преебат ли те, не се притеснявай и не унивай. Няма нищо по сладко от отмъщението, колкото по дълго узрява толкова по сладко е накрая - т.е. прееби ги и ти !


Щото който и от 2мата да ми го каже това...той вече за мен не е приятел

И как така бе мойто момче ? Нима като харесва приятелката му е по - малко приятел ? Знаеш ли кога се обезмисля приятелството между 2 момчета ? Когато заради путка единия прецака другия сеш се ? А щом той не я зарибява и се старае да я забрави няма проблем (стига това да не е пясък в очите)

Just_say_no
01-28-2008, 19:32
тегли му една мазна селска майна ! :D Тя е избрала теб !

Invisible'Paladin
01-28-2008, 19:41
Моя проблем е че най-добур приятел обича гаджето ми !!! Мислех да зарежа нея но я обичам прекалено много ,а и няма да е чесно ..!Мислех да се сбия с него но и това е тупо според мен ... :( какво да правя ? Помогнете ми !!! :(
т.1
krem4et0

Най-добрия ти приятел не ти е никъф приятел....давам ти пример....моя най-добър приятел ако се влюби в приятелката ми никога не би си позволил да прави каквото и да било с нея.....няма дори да каже на мен ,че той има чуства към нея...и ще се опита да направи всичко за да я забрави......
Въпреки приятелството Ви ...седни с него на една маса и му кажи как стоят нещата и ,че не искаш да ти закача гаджето.....

koalka
01-28-2008, 19:52
Не винаги човек може да си избира в кой да се влюби и в кой не...проста така се е случило.В случая няма какво да се направи, той ще я забрави след време.Тя остава с теб, щом имате чувства един към друг.

Van4y
01-29-2008, 13:30
Офф Тпоик : Аве паладине я прати тая снимка от подписа ти с тоя Нисан дет дрифти :P ,че ми трябва ако може в по голям размер.Скайп :
go6okarboratora

Spider4eto
01-29-2008, 13:38
ох вобще не ти е лесно и аз съм в подобно положение само че моята най добра приятелка е влюбена в гаджето ми, даже искаше да го зарежа ам като се замислих и осъзнах че аз ако бях на нейно място вобще нямаше да и кажа и осъзнах че не ми е никаква приятелка 8) но все пак ми е гадно бяхме като сестри и все още държа на нея нищо че тя в момента ми се сърди че съм предпочела него :cry:

MaRiNkA_16
01-29-2008, 16:26
Ако приятелят ти и се обясни в любов , ще видиш колко те обича тя и ще се убедиш ,че той не ти е най-добър фр! 8-) 8-) 8-)
+1

D@rk_AnGeL
01-29-2008, 17:58
Ако този въпросен "приятел" се обясни в любов на гаджето ти,ще излезе на яве дали тя истински те обича и дали наистина иска да е с теб............