PDA

View Full Version : Закъснява ми с 3 месеца



vanPersieFan11
01-27-2008, 16:37
OT OKOLO 3 MESECA,CIKALA MI ZAK1SNQVA,NO NE SAM BREMENNA.PRIQTELITE KAZVAT 4E TRQBVA DA OTIDA NA LEKAR,VIE KAK MISLITE....

Insatiable
01-27-2008, 16:44
Ти майтапиш ли се?
Разбира се, че трябва да идеш на лекар!

LadyCarameL
01-27-2008, 16:59
Вземи си направление от личния и бягай на гинеколог :)

Tazadar
01-27-2008, 17:01
Ти от тва, че кървиш по пет дена в месеца не си умряла, нищо няма да ти стане и от това, че ти закъснява :x

foreverr
01-27-2008, 18:23
От колко време имаш цикъл и от колко време водиш полов живот?

Seducti0n
01-27-2008, 19:59
Започни да се изразяваш по-ясно за да не се получават двусмислици.Ето двете версии, между които се чудя:

:arrow: Цикълът ти е нередовен от 3 месеца на сам(І версия).
:arrow: Нямш цикъл от 3 месеца насам(ІІ версия).

Айде разясни ни сега. :)

проблемна
01-27-2008, 20:40
Кога ти е дошло? Ако е било скоро е напълно нормално .. ако не отиваш на лекар

lussi
02-03-2008, 11:21
И аз съм имала такъв случей преди време. Три месеца не ми беше идвало и ходих на лекар и ми предписа едни витамини първо, ама те не помогнаха и после предписа едно лекарство, което ме оправи. Нещо хормонално ми беше. Но са съм ок :wink:

_BoSSy_
02-03-2008, 14:14
Ако водиш полов живот си купи тест(е така за всеки случаи).Няма да ти навреди с нищо..
И ходи да те прегледат-това е мн важно нещо и не трябва да се отнасяш така безотговорно!!Още на първия месец е трябвало да ходиш на преглед... :)

foreverr
02-03-2008, 15:30
Aми ти все пак на никои от наще въпроси не отговори! :-o Тогава кажи-водиш ли полов живот и от колко време имаш цикъл-ако водиш полов живот си направи тест за бременност ама не някой тъп евтин тест а за 3-4 лева някъде!А ако не водиш полов живот и имаш цикъл от скоро-от около 1 година или година и половина или по малко от година-тогава няма за какво да се притесняваш(не мен ми беше прескочило 2-3 месеца!)!Но ако пък имаш цикъл от 2 години и повече тогава вече трябва да идеш на лекар!!!!!!!

penka
02-03-2008, 15:37
badi malko po-konkretna,za da moje da ti otgovorim ako mojem,no nai-dobre 6te e vednaga da idesh na lekar,toi nai-dobre 6te ti kaje kakvo ti e i kakvo da pravish

rubi
02-04-2008, 00:05
според мен нищо ти няма...може нсаледствено да ти закъснява....при мене е така на майка ми никога не и е било редовно и затова като е забременяла с мене не е разбрала защото то се свиква с това да ти закъснява.....и при мен е така.....ходила съм на гинеколог и искаха да ме тъпчат с хормони за да ми е редовно но ми казаха че няма проблем ако си остане така...тей че спокс...
само едно НО
ако водиш полов живот трябва много да внимаваш да не забременееш и задължително трябва да ползваш контрацептиви