PDA

View Full Version : Нещо повече...



nobody13
01-27-2008, 18:09
veroqtno vseki misli po reazi4en na4in, no tova koeto mi pravi vpe4atlenie , e 4e v posledno vreme kato se oburna i vseki govori kak iska da trugne s nqkoi samo i samo za da prae sex s dadeniq 4ovek
taka e , ne osporvam...
vie kak mislite , ako gadjeto ne iska da go napravite kva 6te e reakciqta vi , 6te q zarejete li .
li4no az ne mislq da mi otvarqt prozoreto vse o6te i mi i intersno vse pak, kato 4eta ot mnogo malki se proebavate a izvinenie
ps. na 15 sum

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Zodiac
01-27-2008, 18:14
Не бих зарязала, ако го обичам дори и малко...а щом съм тръгнала с него това се подразбира...
Между другото това го правят момчетата...не момичетата... ;)

:)

koalka
01-27-2008, 18:26
Нормално е доста момичета на 15 години да не са готови за важната стъпка(правенето на секс)...Това не е важното в една връзка, ама ходи го обяснявай.Трябва да се проявява разбиране и естествено никой не би зарязал някой само, защото още не е готов/а, ако се обичате...

Lost_Kiss
01-27-2008, 18:30
Нормално е доста момичета на 15 години да не са готови за важната стъпка(правенето на секс)...Това не е важното в една връзка, ама ходи го обяснявай.Трябва да се проявява разбиране и естествено никой не би зарязал някой само, защото още не е готов/а, ако се обичате...

Да, така е, но има и друг вид момичета, които от 7 клас започват... :shock:

nikinkaa
01-27-2008, 18:33
Някои момчета са пълни простаци и си мислят,че като тръгнат с някое момиче,то непременно ще им пусне...Еми не е така-има момичета,които не смятат,че са готови и не мислят,че е разумно да го направят (като мен :oops: ).А момчетата,които зарязват като не им пуснат са К*****И :evil: :)

Lost_Kiss
01-27-2008, 18:36
Познавам много момчета, които не мислят така... Като се съберат компанията и секи започва да се фали кой колко минал, ала-бала... Ама иначе не всички момчета са такива :)

nobody13
01-28-2008, 17:09
mi sigurno ne vsi4ki sa ednakvi. no nali na 4ovek mu se iska da opita ot vsi4ko i kato ne go polu4i veroqtno se promenqt nqkoi ne6ta
vas rqzali li sa vi zaradi takiva raboti?

Just_say_no
01-28-2008, 20:52
veroqtno vseki misli po reazi4en na4in, no tova koeto mi pravi vpe4atlenie , e 4e v posledno vreme kato se oburna i vseki govori kak iska da trugne s nqkoi samo i samo za da prae sex s dadeniq 4ovek
taka e , ne osporvam...
vie kak mislite , ako gadjeto ne iska da go napravite kva 6te e reakciqta vi , 6te q zarejete li .
li4no az ne mislq da mi otvarqt prozoreto vse o6te i mi i intersno vse pak, kato 4eta ot mnogo malki se proebavate a izvinenie
ps. na 15 sum



Знаех си...

Теми като тази е имало и все още има супер много. Ползвай търсачката, ако чак толкова те интересува.

Invisible'Paladin
01-28-2008, 21:03
Никога няма да зарежа приятелката ми ,защото току там някой път ми отказала да го правим...

akitametam
01-29-2008, 14:52
според мен любовта не една ебня само :-x , за мен тя е нещо велико никога няма да зарежа момичето което обичам за дето не иска някой път да го праем :)

PLuScHeTo
01-29-2008, 17:36
побертет :-D

MaRiNkA_16
01-29-2008, 18:27
Нормално е доста момичета на 15 години да не са готови за важната стъпка(правенето на секс)...Това не е важното в една връзка, ама ходи го обяснявай.Трябва да се проявява разбиране и естествено никой не би зарязал някой само, защото още не е готов/а, ако се обичате...

Да, така е, но има и друг вид момичета, които от 7 клас започват... :shock:
e taka e ama az vuv 7 klas bqh na 14 ne mislq 4e ima problem.vseki se podgotvq v razli4na vuzrast za seksa i vse pak naistina v dne6no vreme 4eta 4e 11-12 godi6ni i mom4eta i momi4eta go pravqt,no tova si e za tqh nemojem da vinim drygite za tqhnite si gre6ki a trqbva da gledame purvo na6ti.

d0mat4et0
01-29-2008, 18:29
Един от най-добрите ми приятели още няма 14 , а вече го е правил....Според мен тфа не е нормално...И аз лично не бих зарязала някого за такава глупост.....Ако го лоф , го лоф.....А тва , че от малки се проебават е вярно ---> Знам мн примери :razz: