PDA

View Full Version : Да се епилират ли момчетата?



savoy
01-27-2008, 17:25
Ай кажете си мнението по тая анктета :)

т.7
krem4et0

GreenFairy
01-27-2008, 17:34
Съгласна съм да се бръснат под мишниците и мустаци, бради такива работи, ама за крака и ръце ми се вижда прекалено... Просто не мога да го възприема...

savoy
01-27-2008, 17:39
Да лична хигиена е това.
Освен краката... :-)

e аз говора за краката не за х*я 8)

suunlight
01-27-2008, 17:41
Да .. аз обичам навсякаде да е гладко .. като на бебе да му е кожата ..навсякаде ;)

TH33N
01-27-2008, 17:43
много странен въпрос към женската част на форума.. звучи по следния начин... "на нас ни е гадно като си епилираме разни части на тялото.. защо да не гласуваме, че е правилно и мъжката аудитория да го прави.. няма ни е гадно само на нас я......"
с 2 думи.. според мен е твърде педалски мъж да се епилира.. хората са измислили самобръсначки - пък и не е фатално, когато жена се окаже в леглото с пряк потомък на горила.. но ако на мъж се случи това.. как да река... :-o

Jeuelle
01-27-2008, 17:49
Не обичам да гледам епилирани мъжки ръце и крака....

hottie
01-27-2008, 17:59
Съгласна съм да се бръснат под мишниците и мустаци, бради такива работи, ама за крака и ръце ми се вижда прекалено... Просто не мога да го възприема...

+1 !!

ludoto_f
01-27-2008, 18:01
emi ne ne neobxodimo ;)

wasntme_
01-27-2008, 18:05
Не обичам да гледам епилирани мъжки ръце и крака....

аз па не оби4ам некви космясали... метеросексуалните рулират :-) :P

varnen4e
01-27-2008, 18:05
Честно казано на мен ми е все едно.. всеки си решава за него.. ;)

bibo
01-27-2008, 18:08
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149196&photo=334


...и к'во бръснатите крака са кофит така ли!?![/url]

DevilWish
01-27-2008, 18:09
Tam doly да 100% ;) А другаде ,вече си е тяхна работа ,все ми е тая ,макар че мъж без козинка не е мъж много :))))))

krem4et0
01-27-2008, 18:16
Да си седи както е-аз искам нормален човек до себе си, а не някой, който ще се притеснява за всеки косъм повече или по-малко!

savoy
01-27-2008, 18:52
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149196&photo=334


...и к'во бръснатите крака са кофит така ли!?![/url]


е тоя да нее некаф педал... я го гледай....

Ей ма мене малко съм малък ама ;) става

http://mucunki.com/u:66571

bibo
01-27-2008, 18:54
[/quote]е тоя да нее некаф педал... я го гледай....


т'ва съм аз бе олиго...

sWeeT_eLichkA
01-27-2008, 19:10
Tam doly да 100% ;) А другаде ,вече си е тяхна работа ,все ми е тая ,макар че мъж без козинка не е мъж много :))))))

+1 :grin:

Schnitzer
01-27-2008, 19:15
Кои нормален мъж се епилира бе вие луди ли сте?Епилатора е за жени!

savoy
01-27-2008, 19:23
Кои нормален мъж се епилира бе вие луди ли сте?Епилатора е за жени!


и аз така мисля но като гледам кфо пишат по форумите момичетата не искат никой с косми а аз си имам в повече :( e нее да имам 10см пърцали на гърба както и по гърдите имам малки които се забелязват от близо :D ама съм на 15 и нз още колко ще растят, и като знам че нещат никой с косми и малки да са...

Ето ме и мене, е поне съм малко хубав :D - http://mucunki.com/u:66571

Schnitzer
01-27-2008, 19:28
Кои нормален мъж се епилира бе вие луди ли сте?Епилатора е за жени!


и аз така мисля но като гледам кфо пишат по форумите момичетата не искат никой с косми а аз си имам в повече :( e нее да имам 10см пърцали на гърба както и по гърдите имам малки които се забелязват от близо :D ама съм на 15 и нз още колко ще растят, и като знам че нещат никой с косми и малки да са...

Ето ме и мене, е поне съм малко хубав :D - http://mucunki.com/u:66571Ми те маи тия момичета искат приятелки а не гаджета(момчета).Недеи се влияи от акъла на тия,и да казват че не им харесва през уя да ти е.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-27-2008, 19:28
Мотото на метросексуалния :
"Епилирам си краката,
а с краката и ръката
отивам на дупето
обикалям и парчето
а във ваната под душа
бръсна мойта круша (ташаци)
подмишниците с внимателни движения
показвам завидни обезкосмителни умения
обичам да съм гладък и мъжествен
тъй за него съм най-божествен !!! ""

Sevt
01-27-2008, 19:29
Кои нормален мъж се епилира бе вие луди ли сте?Епилатора е за жени!

Дам.

savoy
01-27-2008, 19:32
Мотото на метросексуалния :
"Епилирам си краката,
а с краката и ръката
отивам на дупето
обикалям и парчето
а във ваната под душа
бръсна мойта круша (ташаци)
подмишниците с внимателни движения
показвам завидни обезкосмителни умения
обичам да съм гладък и мъжествен
тъй за него съм най-божествен !!! ""


хахах приби ме :razz: :razz: :razz:

Rysa_Kykla
01-27-2008, 19:35
Ай кажете си мнението по тая анктета :)

т.7
krem4et0

разбирасееееееееееееееее тва си е хигиена...небих биила с някои обрасляк :shock: :shock:

savoy
01-27-2008, 19:37
Ай кажете си мнението по тая анктета :)

т.7
krem4et0

разбирасееееееееееееееее тва си е хигиена...небих биила с някои обрасляк :shock: :shock:


Говорим за краката айде за ташаците по може? :D Незнам като си небръснем някой краката какво лошо и нехигиенично има!

savoy
01-27-2008, 19:45
Айде да направим така за ваше удобство ние ще си обраснем краката а вие ще правите следните неща:

1. Ще си слагате силикон защото на нас ни харесват по-големите цици!
2. След като родите ще отидете на операция за стягане на задните части щото нещем увиснали задници!


естествено за нас няма проблем по-горните неща защото на нас нормалните не ни пука много! Докато повечето мъже остават по красиви до по-голяма възраст а пък ако имат и пари и вече вие не сте толкова млади ще ви иневеряват с накоя по-млада!

pitbul15
01-27-2008, 19:57
emi da az se obezkosmqvam no ostavqm krakata za6toto ne me kefi da nqmam nikade kosmi 8-)

Schnitzer
01-27-2008, 20:13
Айде да направим така за ваше удобство ние ще си обраснем краката а вие ще правите следните неща:

1. Ще си слагате силикон защото на нас ни харесват по-големите цици!
2. След като родите ще отидете на операция за стягане на задните части щото нещем увиснали задници!


естествено за нас няма проблем по-горните неща защото на нас нормалните не ни пука много! Докато повечето мъже остават по красиви до по-голяма възраст а пък ако имат и пари и вече вие не сте толкова млади ще ви иневеряват с накоя по-млада!Ти от ся ли се готвиш жена ти да ражда бе? :D

aLakaZam
01-27-2008, 20:51
Чувствам се "по-чист" един вид ако съм обезкосмен по краката :)

lithium4e
01-27-2008, 21:10
а бе да се обезкосмяват..пък дали ще се епилират,бръснат или ще ходят на кола маска си е тяхна работа..

Atula
01-27-2008, 21:18
Не обичам да гледам епилирани мъжки ръце и крака....

Ти си фен на тежките стари холивудски филми ли, Jeuelle? Направи ми впечатление изборът ти на картинки за аватар и подпис 8)

Virgin
01-27-2008, 21:20
m00rnInGstaR]Да .. аз обичам навсякаде да е гладко .. като на бебе да му е кожата ..навсякаде ;)

мммммххххммммм :grin: само по ръцете позволявам да има :-D :-) 8)

Blab
01-27-2008, 21:27
Не обичам да гледам епилирани мъжки ръце и крака....
Още повече гърди и корем...

tenaglia
01-27-2008, 21:51
http://212.36.3.59/site_pics/194/a_1132188901_abcdef.jpg

http://leezer.files.wordpress.com/2007/09/hairy-man.jpg


вие си избирайте ....

Blab
01-27-2008, 22:21
^т'ва е заболяване, не можеш да го даваш за пример.

The Shadows Madame
01-27-2008, 22:24
абе за мене не е толко важно...просто за мене е педалско да се бръснат...
За мене мъжа е мъж като си е в целия мъжествен блясък с всичките косми 8-) само брадата от време на време да си оформя

tenaglia
01-27-2008, 22:31
и някой мой роднини страдат от него.... :)

air_J
01-28-2008, 00:09
и някой мой роднини страдат от него.... :)
Като спомена роднини - роднините ви, като 99% от тях не се обезкосмяват да ги считаме ли за гнусари и хора, лишени от всякакви хигиенни навици, щото напоследък доста младежи вероятно неумишлено обиждат роднините си на тема хигиена. :razz:

HardlyAwakened
01-28-2008, 06:15
Tam doly да 100% ;) А другаде ,вече си е тяхна работа ,все ми е тая ,макар че мъж без козинка не е мъж много :))))))

:)

ludoto_f
01-28-2008, 07:34
Tam doly да 100% ;) А другаде ,вече си е тяхна работа ,все ми е тая ,макар че мъж без козинка не е мъж много :))))))

:)

savoy
01-28-2008, 14:15
Добрее ние ще си епилираме ръцете и краката но се съгласявате да ви хвърляме на боклука на 30 години щото вече сте много грозни :-o :D :D :D :grin:

savoy
01-28-2008, 14:20
Чувствам се "по-чист" един вид ако съм обезкосмен по краката :)

Хаха и малко по-женствен и от време на време търсиш дупка между краката!

savoy
01-28-2008, 14:25
Добрее ние ще си епилираме ръцете и краката но се съгласявате да ви хвърляме на боклука на 30 години щото вече сте много грозни :-o :D :D :D :grin:


е тва е малко грубо де :? :)

Spider4eto
01-28-2008, 14:30
Добрее ние ще си епилираме ръцете и краката но се съгласявате да ви хвърляме на боклука на 30 години щото вече сте много грозни :-o :D :D :D :grin: а вие на 30 сигурно ще сте мъжкари от сякъде :razz:

savoy
01-28-2008, 14:32
Добрее ние ще си епилираме ръцете и краката но се съгласявате да ви хвърляме на боклука на 30 години щото вече сте много грозни :-o :D :D :D :grin: а вие на 30 сигурно ще сте мъжкари от сякъде :razz:

ами да :o :o 8)

Spider4eto
01-28-2008, 14:41
Добрее ние ще си епилираме ръцете и краката но се съгласявате да ви хвърляме на боклука на 30 години щото вече сте много грозни :-o :D :D :D :grin: а вие на 30 сигурно ще сте мъжкари от сякъде :razz:

ами да :o :o 8) хехе ама и ние бохме се възползвали от някое младичко и енергично 8-) :P

savoy
01-28-2008, 14:42
все пак ние можем да си намерим нещо за ебане срещу 10 лв на магистралата дори и на 50 да сме но вие не... :D

savoy
01-28-2008, 14:43
Добрее ние ще си епилираме ръцете и краката но се съгласявате да ви хвърляме на боклука на 30 години щото вече сте много грозни :-o :D :D :D :grin: а вие на 30 сигурно ще сте мъжкари от сякъде :razz:

ами да :o :o 8) хехе ама и ние бохме се възползвали от някое младичко и енергично 8-) :P


АБЕ кой млад ще се навие да такова 35-40-50 годишна...

Spider4eto
01-28-2008, 14:45
все пак ние можем да си намерим нещо за ебане срещу 10 лв на магистралата дори и на 50 да сме но вие не... :D а аз на 50 мисля да съм си щастливо омъжена с мъж който да си ме шибка 8)
т.9
krem4et0

savoy
01-28-2008, 14:46
то най-накрая ще зема да се ускуба и аз :( :( :( :( :(

Spider4eto
01-28-2008, 14:58
:grin: а по темата всъщност много се смея на мъже с бръснати ръце или крака :razz: но пък за сметка на тва от космите на гърдите ми се повръща :-&

Atula
01-28-2008, 15:00
Да ви кажа косматите мъже никой не ги харесва и всеки ги намира за противни. Те миришат, като се изпотят са мазна гледка.
Предпочитаме мъжете които имат прекомерно окосмяване да го премахват. Аз държа на обезкосмяването там долу и ако по принцип момчето си няма много косми тук и там няма за какво да се престарава. Под мишниците съшо трябва да се махат, а на ръцете вече е прекалено.



8)

Electronic
01-28-2008, 15:54
vie ludi li stee govorite za suvsem razli4ni ne6ta
1 ako si dosta obrusnat e PEDALSKO ne e krasivo ami PEDALSKO
2 ako si zdrawata ubrasal pak e lo6o..

savoy
01-28-2008, 16:33
Да ви кажа косматите мъже никой не ги харесва и всеки ги намира за противни. Те миришат, като се изпотят са мазна гледка.
Предпочитаме мъжете които имат прекомерно окосмяване да го премахват. Аз държа на обезкосмяването там долу и ако по принцип момчето си няма много косми тук и там няма за какво да се престарава. Под мишниците съшо трябва да се махат, а на ръцете вече е прекалено.



8)

ммм абе не мирише потта спокс се пак никой не се поти по краката :D а за мишниците там трябва да се махат...

LoLiPoP4o
01-28-2008, 16:43
Да ви кажа косматите мъже никой не ги харесва и всеки ги намира за противни. Те миришат, като се изпотят са мазна гледка.
Предпочитаме мъжете които имат прекомерно окосмяване да го премахват. Аз държа на обезкосмяването там долу и ако по принцип момчето си няма много косми тук и там няма за какво да се престарава. Под мишниците съшо трябва да се махат, а на ръцете вече е прекалено.



8)


i samo taka za leko infoo nemirishat horata koito sa kosmatii edno tqlo zapochva da mirishi kogato kojata mu e mrysna ima bakterii i se izputi togava mirishi ako tqloto i kojata sa ti chisti i nqma bakteri po tqh kolkot i da si poten/potna nqma da mirishish :)

savoy
01-28-2008, 17:11
Да ви кажа косматите мъже никой не ги харесва и всеки ги намира за противни. Те миришат, като се изпотят са мазна гледка.
Предпочитаме мъжете които имат прекомерно окосмяване да го премахват. Аз държа на обезкосмяването там долу и ако по принцип момчето си няма много косми тук и там няма за какво да се престарава. Под мишниците съшо трябва да се махат, а на ръцете вече е прекалено.



8)


i samo taka za leko infoo nemirishat horata koito sa kosmatii edno tqlo zapochva da mirishi kogato kojata mu e mrysna ima bakterii i se izputi togava mirishi ako tqloto i kojata sa ti chisti i nqma bakteri po tqh kolkot i da si poten/potna nqma da mirishish :)


много точен отговор :))

savoy
01-28-2008, 17:25
eми от тая тема нищо не разбрах...исках да вида момичетата какво мислят по въпроса а те момчетата също гласуват... Даже неразбрах защо момичетата искат да си бръснем краката, някой се оправдават с това, че потта мирише, че не е хигиенично, което не е вярно защото ако човек не се мие тогава мирише...

Spider4eto
01-28-2008, 17:26
eми от тая тема нищо не разбрах...исках да вида момичетата какво мислят по въпроса а те момчетата също гласуват... Даже неразбрах защо момичетата искат да си бръснем краката, някой се оправдават с това, че потта мирише, че не е хигиенично, което не е вярно защото ако човек не се мие тогава мирише... аве не си бръснерте краката отвратително е аз на такива педровци им викам сети се сам кво искам да кажа :)

LannyBarbie
01-28-2008, 17:33
Да.

savoy
01-28-2008, 17:34
еми те половината готини момичета мразят косми майката да им еба(извинявам се) :-x


Да се епилират ли момчетата?
Да
47% [ 35 ]
Не
52% [ 38 ]

Общо гласове : 73

половината гласа с НЕ са на момчета 100% съм сигурен

Spider4eto
01-28-2008, 17:38
еми те половината готини момичета мразят косми майката да им еба(извинявам се) :-x


Да се епилират ли момчетата?
Да
47% [ 35 ]
Не
52% [ 38 ]

Общо гласове : 73

половината гласа с НЕ са на момчета 100% съм сигурен дам и моя беше не

savoy
01-28-2008, 17:40
ммм чекай ти момче/момиче? :D

CfEtii
01-28-2008, 17:40
Долу-задължително.Другите места са по лична преценка.По принцип не ми пречат косми.Пък и епилирането на ръцете ми се вижда прекалено

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-28-2008, 17:43
ммм чекай ти момче/момиче? :D

средно .... майка ми е Афродита, а тати е Хермес :shock:

savoy
01-28-2008, 17:44
Долу-задължително.Другите места са по лична преценка.По принцип не ми пречат косми.Пък и епилирането на ръцете ми се вижда прекалено


абе за доло е ясно там е гадно вече и се махат :)

Spider4eto
01-28-2008, 17:44
ммм чекай ти момче/момиче? :D момиче :P

Spider4eto
01-28-2008, 17:45
ммм чекай ти момче/момиче? :D

средно .... майка ми е Афродита, а тати е Хермес :shock: ще ти дам аз на тебе едно средно [-(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-28-2008, 17:46
ммм чекай ти момче/момиче? :D момиче :P


:shock: не вярвам !!!

бтв темичката се разви :) мъжете стават женствени, а момичета се кефят на своите нови "приятелки"

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-28-2008, 17:47
ммм чекай ти момче/момиче? :D момиче :P


:shock: не вярвам !!!

бтв темичката се разви :) мъжете стават женствени, а момичета се кефят на своите нови "приятелки" в секса :) най използваната подкана става :
"Мила, вкарвай го вече!"
а той : " След 20 мин ... само да го избръсна пак !" :lol:

savoy
01-28-2008, 17:48
ммм чекай ти момче/момиче? :D момиче :P


:shock: не вярвам !!!

бтв темичката се разви :) мъжете стават женствени, а момичета се кефят на своите нови "приятелки"

стига обижда бе...


май така става :(

FunnYboY
01-28-2008, 18:15
Относно интимните части аз съм ЗА обезкосмяването при нас (мъжете). За мен това е важен фактор, който съпровожда и личната хигиена. За останалите части, всеки сам си решава :)


Естесвено и предпочитам същото и от другата страна :D 8)

Spider4eto
01-28-2008, 18:16
Относно интимните части аз съм ЗА обезкосмяването при нас (мъжете). За мен това е важен фактор, който съпровожда и личната хигиена. За останалите части, всеки сам си решава :)


Естесвено и предпочитам същото и от другата страна :D 8) естествено не да търсиш дупка в джунгла :razz:

savoy
01-28-2008, 18:28
Относно интимните части аз съм ЗА обезкосмяването при нас (мъжете). За мен това е важен фактор, който съпровожда и личната хигиена. За останалите части, всеки сам си решава :)


Естесвено и предпочитам същото и от другата страна :D 8) естествено не да търсиш дупка в джунгла :razz:

eми да де :D но темата е за краката и гърдите не за оная работа ;)

FunnYboY
01-28-2008, 18:33
Относно интимните части аз съм ЗА обезкосмяването при нас (мъжете). За мен това е важен фактор, който съпровожда и личната хигиена. За останалите части, всеки сам си решава :)


Естесвено и предпочитам същото и от другата страна :D 8) естествено не да търсиш дупка в джунгла :razz:

eми да де :D но темата е за краката и гърдите не за оная работа ;)


Ако въпроса е към мен, ЗА епилирането на краката съм. Не желая лятото да се заплитат мухи в крата ми ... :D :D :D :D (това беше метафора)

Не знам... лично аз държа на хигиената и не виждам нищо лошо, в това и момчетата да се спилират по краката. 8)
(лично и неангажиращо мнение)

savoy
01-28-2008, 18:36
Относно интимните части аз съм ЗА обезкосмяването при нас (мъжете). За мен това е важен фактор, който съпровожда и личната хигиена. За останалите части, всеки сам си решава :)


Естесвено и предпочитам същото и от другата страна :D 8) естествено не да търсиш дупка в джунгла :razz:

eми да де :D но темата е за краката и гърдите не за оная работа ;)


Ако въпроса е към мен, ЗА епилирането на краката съм. Не желая лятото да се заплитат мухи в крата ми ... :D :D :D :D (това беше метафора)

Не знам... лично аз държа на хигиената и не виждам нищо лошо, в това и момчетата да се спилират по краката. 8)
(лично и неангажиращо мнение)



хаха :lol: :lol: :lol:

Spider4eto
01-28-2008, 18:50
Относно интимните части аз съм ЗА обезкосмяването при нас (мъжете). За мен това е важен фактор, който съпровожда и личната хигиена. За останалите части, всеки сам си решава :)


Естесвено и предпочитам същото и от другата страна :D 8) естествено не да търсиш дупка в джунгла :razz:

eми да де :D но темата е за краката и гърдите не за оная работа ;)


Ако въпроса е към мен, ЗА епилирането на краката съм. Не желая лятото да се заплитат мухи в крата ми ... :D :D :D :D (това беше метафора)

Не знам... лично аз държа на хигиената и не виждам нищо лошо, в това и момчетата да се спилират по краката. 8)
(лично и неангажиращо мнение)



хаха :lol: :lol: :lol: ем който го смята за нужно нека го прави но се пак мъжкото си е космато 8-)

igular
01-28-2008, 18:53
Giveq v Burgas, a po moreto e kato che li prosto zadylgitelno da se epilirash.Obache kolkoto po navytre v stranata navlizash tova se promenq i vse po malko se robuva na tova. I qvno sig vsichko e zaredi lqtoto i zatova che na plaga trqbva da izglegdash perfect ... Az se obeskosmqvam absolutno navsqkade osven po rycete, i obikonoveenno si stoq i s brada po liceto ponege sam si okosmen kato absolutno normalen myg bylgarski myg ... Osven vsichko sam i sportist i tova dopylnitelno me zadylgava da se obeskosmqvam ... V nachaloto mi beshe zaredi putkite i zaredi tova che vsichki go pravqt i da ne se chuvstvam kofti ... S techenie ne vremeto stana neshto obichaino koeto go praveh za kef ... I taka trqbva pone spored men edinstvenoto mqsto kydeto myg moge da ima kosmi e po rycete,po liceto i moge bi po gyrdite ( no ne e zadylgitelno ). I edno ot nai vagnite neshta e moge bi che obezkosmqvaneto e mnogo po higienichno a i kogato chukash nqkoq pytka i se prepotish e mnogo po qko kogato imash gladki kraka i korem , ne vylnqsali koito da se slepvat :D . No vse pak vseki si ima pravo na izbor i nikoi nqma pravo da go uprekva ( obache ako iskash da bydesh haresvan ( t.e. da ebesh poveche ) trqbva da se syobrazqvash s sredata v koqto si ... ) :D:D:D ...

savoy
01-28-2008, 18:59
Giveq v Burgas, a po moreto e kato che li prosto zadylgitelno da se epilirash.Obache kolkoto po navytre v stranata navlizash tova se promenq i vse po malko se robuva na tova. I qvno sig vsichko e zaredi lqtoto i zatova che na plaga trqbva da izglegdash perfect ... Az se obeskosmqvam absolutno navsqkade osven po rycete, i obikonoveenno si stoq i s brada po liceto ponege sam si okosmen kato absolutno normalen myg bylgarski myg ... Osven vsichko sam i sportist i tova dopylnitelno me zadylgava da se obeskosmqvam ... V nachaloto mi beshe zaredi putkite i zaredi tova che vsichki go pravqt i da ne se chuvstvam kofti ... S techenie ne vremeto stana neshto obichaino koeto go praveh za kef ... I taka trqbva pone spored men edinstvenoto mqsto kydeto myg moge da ima kosmi e po rycete,po liceto i moge bi po gyrdite ( no ne e zadylgitelno ). I edno ot nai vagnite neshta e moge bi che obezkosmqvaneto e mnogo po higienichno a i kogato chukash nqkoq pytka i se prepotish e mnogo po qko kogato imash gladki kraka i korem , ne vylnqsali koito da se slepvat :D . No vse pak vseki si ima pravo na izbor i nikoi nqma pravo da go uprekva ( obache ako iskash da bydesh haresvan ( t.e. da ebesh poveche ) trqbva da se syobrazqvash s sredata v koqto si ... ) :D:D:D ...



е тва мнение ме уби апфахахахаххааааааааааааа аааа

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-28-2008, 19:00
Giveq v Burgas, a po moreto e kato che li prosto zadylgitelno da se epilirash.Obache kolkoto po navytre v stranata navlizash tova se promenq i vse po malko se robuva na tova. I qvno sig vsichko e zaredi lqtoto i zatova che na plaga trqbva da izglegdash perfect ... Az se obeskosmqvam absolutno navsqkade osven po rycete, i obikonoveenno si stoq i s brada po liceto ponege sam si okosmen kato absolutno normalen myg bylgarski myg ... Osven vsichko sam i sportist i tova dopylnitelno me zadylgava da se obeskosmqvam ... V nachaloto mi beshe zaredi putkite i zaredi tova che vsichki go pravqt i da ne se chuvstvam kofti ... S techenie ne vremeto stana neshto obichaino koeto go praveh za kef ... I taka trqbva pone spored men edinstvenoto mqsto kydeto myg moge da ima kosmi e po rycete,po liceto i moge bi po gyrdite ( no ne e zadylgitelno ). I edno ot nai vagnite neshta e moge bi che obezkosmqvaneto e mnogo po higienichno a i kogato chukash nqkoq pytka i se prepotish e mnogo po qko kogato imash gladki kraka i korem , ne vylnqsali koito da se slepvat :D . No vse pak vseki si ima pravo na izbor i nikoi nqma pravo da go uprekva ( obache ako iskash da bydesh haresvan ( t.e. da ebesh poveche ) trqbva da se syobrazqvash s sredata v koqto si ... ) :D:D:D ...

доста компетентно

mainata90
01-28-2008, 22:02
Твърдо ЗА епилацията. Както някой по-горе каза гадно е да ти се лепнат малки мушици... по хигиенично е, а и по добре ми очертава формите на краката. Някои казвате, че мъжът не е мъж без косми. Що да не е ? Има ли *уи начи е мъж. А в миналото за жените също е било норамлано да са космати 8-)

DeadpooL
01-28-2008, 23:15
Изруси косата, избръсни краката и весело запей - аз съм гей!

bibo
01-29-2008, 06:11
абе хора не мога да разбера как разсъждавате вие...щом като едно момче си бръсне краката значи е гей така ли?т'ва е супер детско мислене ама не ви обвинявам тъй като повечето от вас са на по 14-15 год и въобще някой неща от живота са им много мътни още...щот на мен т'ва ми го казвло момче,което си изправя косата с преса и ползва фон дьо тен...ама после аз съм бил обратния щот съм се обезскосмявал....

Virgin
01-29-2008, 07:56
Твърдо ЗА епилацията. Както някой по-горе каза гадно е да ти се лепнат малки мушици... по хигиенично е, а и по добре ми очертава формите на краката. Някои казвате, че мъжът не е мъж без косми. Що да не е ? Има ли *уи начи е мъж. А в миналото за жените също е било норамлано да са космати 8-)

yess е тва беше мнение :D :grin: 8)

pala
01-29-2008, 08:40
Косматковци:

Рамбо, Роки, Терминатор....

Робин Уилямс, Роби Уилямс, Том Джоунс....


Бръснати:

Денди, Генчо Минчев, Ъшер...


Трябва ли да коментирам повече?

Bousz
01-29-2008, 08:57
Ni6to lo6o nevijdam daje e hubavo :) li4na higiena e tova pak i stava gadi4ko ... Napravete si izvodite haresva vi da pipate krakata na gajeto si nalii ???? 8-) i vi dostavq udovolstvie i sledovatelno moje i obratnoto :P

dekovbg
01-29-2008, 09:11
според мен не е ненормално мъж да си бръсне краката ...
за спортистите е нормално даже е за предпочитане
но да се бръснеш около *** и под мишниците е мисля задължително ако искате да изглеждате и миришите по добре .... 8)

rashito0o
01-29-2008, 09:15
краката да ама рацете :?

DeadpooL
01-29-2008, 09:15
според мен не е ненормално мъж да си бръсне краката ...
за спортистите е нормално даже е за предпочитане
но да се бръснеш около *** и под мишниците е мисля задължително ако искате да изглеждате и миришите по добре .... 8)
+1

rockmanqk
01-29-2008, 09:26
не знам за вас ама това си е чисто педераски работи.какавто сам такав ако нqкое момиче не ме хареса заради това че съм мъж,каквото означава окосмяването ,значи не ме заслужава.
пак такива мъже целите глатки като жени.
това са е***си и педерасите и като правят любов си барат техните задници а не на момичето :-D

sharkybul
01-29-2008, 09:59
ръцете е прекалено вече....


ма ако имаш хубава предмишница и искаш да я показваш що не :o

Mitio_man
01-29-2008, 11:59
Не!!!Гейско е според мен

FelisDirus
01-29-2008, 12:14
Твърдо не. Не желая путка до себе си.

sLaDkA_GrEsHkA
01-29-2008, 12:25
Мотото на метросексуалния :
"Епилирам си краката,
а с краката и ръката
отивам на дупето
обикалям и парчето
а във ваната под душа
бръсна мойта круша (ташаци)
подмишниците с внимателни движения
показвам завидни обезкосмителни умения
обичам да съм гладък и мъжествен
тъй за него съм най-божествен !!! ""


:grin: bravooooo ... az ne vijdam kakvo mujestveno vijdat momi4etata v tiq tipove... vupros na vkus de ama nali trqbva da e MUJ ako iskat neshto tolko gladko da si hvanat nqkoq qka macka i da mluknat :-P

Bubble15
01-29-2008, 13:39
по интимните 4асти да ама по краката и ръцете не . тва е много педалско според мен

Van4y
01-29-2008, 14:05
Аве що бе кат са избраснат насякаде и станат гладки като Дупешко бебе ,таман ще правят конкуренция на мацката до него :razz: Иначе според мене подмишниците задължително! и *уя може ама с ножицата :grin: 8-)

miss_91
01-29-2008, 21:05
Съгласна съм да се бръснат под мишниците и мустаци, бради такива работи, ама за крака и ръце ми се вижда прекалено... Просто не мога да го възприема...

+1 !!
suglasna...za krakata vupros na li4na precenka ne mi pre4i

tenaglia
01-29-2008, 21:28
явно повечето момичета в тоя форум харесват косматите резняци :-D

GUDZO
01-29-2008, 21:35
Еми момче съм и за ся имам косми на:глава :) вежди,мигли,ръце(за ръцете поне за сега имам :) ) по другите части или бръснач или кола маска :) просто така харесвам

rockmanqk
01-29-2008, 22:01
аз си бръсна само интимните части ,другаде не,педалско е наистина пък и то няма смисъл ,то като си е такъв човек и да се бръсне няма смисъл щото даже по грозно ще стане.
пък за миризмата на пот,то си е до човек,едни миришат други не .
не зависи от окосмяването,това си е до хигиена.

*~!-TIESTO-!~*
01-30-2008, 00:07
Ай кажете си мнението по тая анктета :)

т.7
krem4et0

разбирасееееееееееееееее тва си е хигиена...небих биила с някои обрасляк :shock: :shock:Ама курво ква хигиена ма? Окосмяването не е признак за нехигеичност! На 18 години съм, а краката ми са космати кат за 28 годишен, ма мислиш ли, че ми пука? Само педалчетата си бръснат краката!!! Надхуйника, подхуйника и подмишниците редовно трябва да се бръсне. Там вече да, ама да си бръсна краката, или задника...само един педал би го направил! За мустаци, брада и т.н по лицето коментарът е излишен!

П.С Момчета не си бръснете краката и задниците, че колкото повече ги бръснете толкова повече никнат косми!
П.П Никога не съм си бръснал краката и задника и никога не бих го направил! Това е мъжка част! А жените се епилирайте където си искате! Про вас е задължително!

Коалиция "Не на косматите путки" и "Без жени шофиори" !!! 8) 8) 8)

Virgin
01-30-2008, 00:22
апф, друго си е да слагаш всичко под общ знаменател, при тва да обиждаш, без причина :shock: :?

savoy
01-30-2008, 11:39
явно повечето момичета в тоя форум харесват косматите резняци :-D


ЦЕНЗУРА!
Ти бан ли си просиш с този офтопик и с тези обиди?
Последно предупреждание-после ще следват санкции!
krem4et0

mainata90
01-30-2008, 17:10
Ай кажете си мнението по тая анктета :)

т.7
krem4et0

разбирасееееееееееееееее тва си е хигиена...небих биила с някои обрасляк :shock: :shock:Ама курво ква хигиена ма? Окосмяването не е признак за нехигеичност! На 18 години съм, а краката ми са космати кат за 28 годишен, ма мислиш ли, че ми пука? Само педалчетата си бръснат краката!!! Надхуйника, подхуйника и подмишниците редовно трябва да се бръсне. Там вече да, ама да си бръсна краката, или задника...само един педал би го направил! За мустаци, брада и т.н по лицето коментарът е излишен!

П.С Момчета не си бръснете краката и задниците, че колкото повече ги бръснете толкова повече никнат косми!
П.П Никога не съм си бръснал краката и задника и никога не бих го направил! Това е мъжка част! А жените се епилирайте където си искате! Про вас е задължително!

Коалиция "Не на косматите путки" и "Без жени шофиори" !!! 8) 8) 8)

Растат повече като ги бръснеш!!!! Ако не знаеш има и други начини за обезкосмяване. И педерас е човек, който има сексуални отношения с човек от същия пол, а не щото си обезкосмява краката!!!

riise_gb06
01-31-2008, 09:55
Аве немога да разбера , защо в тоя форум някои не мислят преди да пишат... "било педераско" я кажи симптомите на един педерас да знам кога съм педерас :D аве вий сте абсурдни ве..

bibo
01-31-2008, 10:10
Аве немога да разбера , защо в тоя форум някои не мислят преди да пишат... "било педераско" я кажи симптомите на един педерас да знам кога съм педерас аве вий сте абсурдни ве..


абсолютно!!!Това че някои хора са с закостенели разбирания не им дава право да критикуват другите и да ги обиждат :-x :-x

led_i_ogyn
01-31-2008, 11:00
И аз обичам навсякъде да ми е гладко...

riise_gb06
01-31-2008, 15:04
Някъде по надолу прочетох едно мнение в което един пич обесняваше че спорта налага да си бръснеш краката и подмишниците за да не се изпотяваш - за което съм напълно съгласен. Това , че половината са някви закоравели чикиджий ,които киснат по цял ден пред компа и не спортуват тръгнали да ми обесняват че и да не си бръснат краката не се потели и че бръсненето не било въпрос на хигиена ... да пред компа зор се хваща пот, може и да не се къпете !!!

GreenFairy
01-31-2008, 17:43
Хей! Айде да не си налагате мнението, а? Щото точно на това ми прилича... Всеки тук изразява лично мнение!


Според мен и само за мен! един мъж не е много мъж ако си маха космите по краката... За мишниците съм напълно съгласна, но за крака и ръце не ми харесва...

riise_gb06
02-01-2008, 07:07
Добре съгласен съм ама ми писна да слушам , койт си ги маха по краката е педал ... кое ми е педалското за 2 път искам някои да ми обясни да се аргоментира ако може ... :(

Ifan4o
02-01-2008, 12:34
Чувствам се "по-чист" един вид ако съм обезкосмен по краката :)

+1

XLaDy
02-01-2008, 19:12
Е няма лошо да са обезкосмяват ... :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-01-2008, 19:40
ДА!!!!!!!!!!!!! с 2 ръце и 2 крака .. :)

savoy
02-01-2008, 19:42
a[N]D[i]T[k]a]ДА!!!!!!!!!!!!! с 2 ръце и 2 крака .. :)
]

dobre de razbrahme ve4e mul4ete....

PoPsI
04-18-2008, 08:12
такам разглеждам тази тема понеже се чудя точно как да се обезкосмявам....тука видях някви изцепки от сорта никои не се потял по краката и такива...няма такова нещо аз се потя по краката особено като съм на тренировка...та както и да е по темата гласувах с да, но мисля че това си е въпрос на личен избор и зависи с какви хора движиш... ако си в среда на хора които всички са обезкосмяват няма там да стоиш обрасал ....отделен е въпроса че ако са ти мн космите и черни изглежда гадно...разбирам да са ти по светли и на рядко няма за ко да ги махаш

Choby85c35
04-18-2008, 10:30
Е добре бе , разбирам да си обръсна , пениса, тестисите , подмишниците и лицето , ама да си обръсна краката , ръцете и гърдите ... А кола маска на задника не искате ли да си правим ?
Аиде стига глупости бе !!!

Choby85c35
04-18-2008, 10:35
Добре съгласен съм ама ми писна да слушам , койт си ги маха по краката е педал ... кое ми е педалското за 2 път искам някои да ми обясни да се аргоментира ако може ... :(
Аргумент ли искаш , ето сега ще ти го дам !!!
Какво обичат жените в един мъж- Мъжественост
Какво е мъжественост - косми , мъсколи , подкрепа , мъжко държание
Какво е обратното на мъжественост - Една долна п..ка , която си е лъснала ръчичките и крачетата , после ги е дезодорирала и намазала с кремче и после се прави на мъж

AceXe
04-18-2008, 10:41
Добре съгласен съм ама ми писна да слушам , койт си ги маха по краката е педал ... кое ми е педалското за 2 път искам някои да ми обясни да се аргоментира ако може ... :(
Аргумент ли искаш , ето сега ще ти го дам !!!
Какво обичат жените в един мъж- Мъжественост
Какво е мъжественост - косми , мъсколи , подкрепа , мъжко държание
Какво е обратното на мъжественост - Една долна п..ка , която си е лъснала ръчичките и крачетата , после ги е дезодорирала и намазала с кремче и после се прави на мъж

Напълно те подкрепям. Ръцете и краката, никога няма да си ги обръсна. Така си ми харесва. Гърдите също. Едно момиче иска мъж, а не пут*а, която си прави кола-маска/епилира като майка си и пищи като една мърла ако види две косъмчета някъде. А за интимните части, това вече е въпрос на собствен избор.

IcCeTo
04-18-2008, 10:53
Mi ako ne sa 4uvstvame komfortno kato sme "kosmati" 6to da ne izpolzvame epilator a ??? :D

Choby85c35
04-18-2008, 10:57
такам разглеждам тази тема понеже се чудя точно как да се обезкосмявам....тука видях някви изцепки от сорта никои не се потял по краката и такива...няма такова нещо аз се потя по краката особено като съм на тренировка...та както и да е по темата гласувах с да, но мисля че това си е въпрос на личен избор и зависи с какви хора движиш... ако си в среда на хора които всички са обезкосмяват няма там да стоиш обрасал ....отделен е въпроса че ако са ти мн космите и черни изглежда гадно...разбирам да са ти по светли и на рядко няма за ко да ги махаш
Ти от другите ли гледаш , ми ако всички около теб са си татоирали на обръсната глава паяк на главата за да не ги кацат мухите по главата и ти ли ще се татоираш , нямаш ли си собствено лично мнение ?
Сам си решава за себе си , а не някой да решава вместо теб .

cS_LaMeRkA
04-18-2008, 11:14
Еми според мен лично е по добре да се епилират, но зависи къде... всм. по гениталите под мишниците естественоо ама и краката и ръцето...корем... е тфа е гейско вече :shock: 8-)

ubuntu
04-18-2008, 12:09
Допреди 5 месеца бях гладък като момиче .. :oops: Ама ми писна да се занимавам с епилатора и са космите по краката ми са точно такива квито ми бяха в 6ти клас 5-6 косъмчета и то руси :grin: а по ръцете попринцип са ми малко и руси само тях не съм пипал ... Но все пак идва лято не се знае какъв факс ще получа .... :grin:

BaTe_Martoo
04-18-2008, 12:17
Da no bez rucete :D

viva_love_
04-18-2008, 13:37
на мен ми харесват епилиранки :P мн е яко кат е гладичък и кат го намажеш с бебешко олио и е мн яко :-)

MpbcHuk
04-18-2008, 13:48
Я че тука много разбиращи да попитам...
Какъв епилатор да си взема...

PHILIPS с дискове или на BRAUN с пинсети..?

Май с пинсетите повече болезнено било.., това ме кара да си взема с дискове.., ама пък на BRAUN няма мисля с дискове и значи PHILIPS

Ако греша нещо поправете ме, моля...

8)

EnriqueIglesias
04-18-2008, 13:51
glasuwam poneje minah prez towa muchenie i ne iskam da go powtarqm po dobre kola maska epiliraneto e otwrat

bibo
04-18-2008, 13:53
Я че тука много разбиращи да попитам...
Какъв епилатор да си взема...

PHILIPS с дискове или на BRAUN с пинсети..?

Май с пинсетите повече болезнено било.., това ме кара да си взема с дискове.., ама пък на BRAUN няма мисля с дискове и значи PHILIPS

Ако греша нещо поправете ме, моля...

8)

aми моя лично е philips и съм много доволен...а за пинсетите е наистина вярно - боли много :smt119 ама то зависи и много от самото ти окосмяване..мен лично с епилатор не ме кефи шот не мога да държа много на болка затва прибягвам до доброто старо бръснене или депилатоар..

TopTa
04-18-2008, 14:41
pri po-ve4eto muje e nujna malko pilacia, da :) po-higieni4no e! ma ne e nujno da stavat goli ohluvi :-D

SexYLipS
04-18-2008, 14:48
ауу какъв си там Бибо ли кфо си... ти си 90% женско ](*,)

Да ви еба всичките женственни момченца в тоз форум ](*,)

Като видя по плажа едно момиче и момче с бръснати крака, всеедно виждам две тъпи блондинки.. ](*,)

::: Единмъж ако няма косми по краката и ръцете не е мъж а разглезен олигофрен.Много харесвам също мъже с дълги прави коси и брада тип катинарче или само под долната устна като лентичка.. яко е :D По половите органи и подмишниците естественно, но не и краката.А за космичките по гърдите и около пъпчето нямам нищо против..

ПП:Забелязъла съм, че на басейна (аа тренирам плуване) по-голямата част от момчетата си бръснат краката и ръцете, но при тях е различно.Първото е, че като си космат времената ти падат с 1 или 2 секунди, понеже космите правят съпротивление.Затова е по-хубаво да си гладичък като бебе.

N_a_G_a
04-18-2008, 14:53
Не обичам да гледам епилирани мъжки ръце и крака....

аз па не оби4ам некви космясали... метеросексуалните рулират :-) :P

страх ги е, да немаме по хубай крака от техните :o егоисти :D

N_a_G_a
04-18-2008, 14:54
ауу какъв си там Бибо ли кфо си... ти си 90% женско ](*,)

Да ви еба всичките женственни момченца в тоз форум ](*,)

Като видя по плажа едно момиче и момче с бръснати крака, всеедно виждам две тъпи блондинки.. ](*,)

::: Единмъж ако няма косми по краката и ръцете не е мъж а разглезен олигофрен.Много харесвам също мъже с дълги прави коси и брада тип катинарче или само под долната устна като лентичка.. яко е :D По половите органи и подмишниците естественно, но не и краката.

ПП:Забелязъла съм, че на басейна (аа тренирам плуване) по-голямата част от момчетата си бръснат краката и ръцете, но при тях е различно.Първото е, че като си космат времената ти падат с 1 или 2 секунди, понеже космите правят съпротивление.Затова е по-хубаво да си гладичък като бебе.

нали треа да е космат като маимуна и да мерише на пот :(

SexYLipS
04-18-2008, 15:02
ауу какъв си там Бибо ли кфо си... ти си 90% женско ](*,)

Да ви еба всичките женственни момченца в тоз форум ](*,)

Като видя по плажа едно момиче и момче с бръснати крака, всеедно виждам две тъпи блондинки.. ](*,)

::: Единмъж ако няма косми по краката и ръцете не е мъж а разглезен олигофрен.Много харесвам също мъже с дълги прави коси и брада тип катинарче или само под долната устна като лентичка.. яко е :D По половите органи и подмишниците естественно, но не и краката.

ПП:Забелязъла съм, че на басейна (аа тренирам плуване) по-голямата част от момчетата си бръснат краката и ръцете, но при тях е различно.Първото е, че като си космат времената ти падат с 1 или 2 секунди, понеже космите правят съпротивление.Затова е по-хубаво да си гладичък като бебе.

нали треа да е космат като маимуна и да мерише на пот :(

Е не като маймуна... нормално.А отностно потта-надали има свясно момче което ще се остави да мирише на пот.

nicolepcd
04-18-2008, 16:04
Няма нужда да си причиняват тази болка :shock:

st1ka
04-18-2008, 19:12
Съгласна съм да се бръснат под мишниците и мустаци, бради такива работи, ама за крака и ръце ми се вижда прекалено... Просто не мога да го възприема...

+1

bibo
04-18-2008, 19:23
ауу какъв си там Бибо ли кфо си... ти си 90% женско ](*,)

Да ви еба всичките женственни момченца в тоз форум ](*,)

Като видя по плажа едно момиче и момче с бръснати крака, всеедно виждам две тъпи блондинки.. ](*,)

::: Единмъж ако няма косми по краката и ръцете не е мъж а разглезен олигофрен.Много харесвам също мъже с дълги прави коси и брада тип катинарче или само под долната устна като лентичка.. яко е :D По половите органи и подмишниците естественно, но не и краката.А за космичките по гърдите и около пъпчето нямам нищо против..

ПП:Забелязъла съм, че на басейна (аа тренирам плуване) по-голямата част от момчетата си бръснат краката и ръцете, но при тях е различно.Първото е, че като си космат времената ти падат с 1 или 2 секунди, понеже космите правят съпротивление.Затова е по-хубаво да си гладичък като бебе.

ПФ не знам как разсъждаваш относно момчетата,пък и чесно да ти кажа мнението ти не ме интересува особено...Искам само да ти кажа (по темата) че 90% от момичетата които познавам (ся не знам как е из другите по-малки градове и села) харесват обезкосмени момчета,в рамките на нормалното.Да,аз съм преценил че да си епилирам краката ще е добре от хигиенична гледнаточка за мен...Пък и приятелката ми страшно се кефи..Така че теб кат те кефят космати маймуни ОК все пак разнообразието е най хубавото нещо на тоя свят.. 8)

Thuglife
04-18-2008, 20:12
аз имам две машинки едната е на Филипс - bodygroom (тя бръсне) а другата е като машинка за постригване ама пак пригодена за тяло :) . Неизползвам епилатори нито пък някфи такива болезнени :) .

GerSity
04-18-2008, 20:16
m00rnInGstaR]Да .. аз обичам навсякаде да е гладко .. като на бебе да му е кожата ..навсякаде ;)
(agree) само без ръцете,ако не е мега рунтаво и там...

evi_vd
04-18-2008, 21:20
аз съм за.. не са ми готини некфи тарзановци с бради като на робинзон крузо .. обаче е мн сладко момчета с наболи брадички или мустачки .. :-D :-) :-)

DisciplineAndOrder
04-19-2008, 10:06
абсурд

tItEufFf
04-19-2008, 19:44
Подмишниците и там долу задължително .. краката не чак толкова, а ръцете ... не, освен ако не са много гъсти и черни

Jaffs
04-21-2008, 06:33
Изцяло си зависи от окосмяването на мъжа, но не виждам нищо лошо да се поддържа. :)
Виждала съм такива фрапиращи случаи, че там с косачката да мина пак ще остане. :-D
Принципно съм За. :)

Carmen_Kass
04-21-2008, 08:31
много странен въпрос към женската част на форума.. звучи по следния начин... "на нас ни е гадно като си епилираме разни части на тялото.. защо да не гласуваме, че е правилно и мъжката аудитория да го прави.. няма ни е гадно само на нас я......"
с 2 думи.. според мен е твърде педалски мъж да се епилира.. хората са измислили самобръсначки - пък и не е фатално, когато жена се окаже в леглото с пряк потомък на горила.. но ако на мъж се случи това.. как да река... :-o


+1

karit0
04-21-2008, 12:44
Краката задължително ДА :grin:

sWeeTy_pLamI
04-21-2008, 21:59
хах.. ми трябва.. :? поне краката.. :grin:

SiNiStEr
06-20-2008, 09:39
омфг ?
И ся кво,ако всички ''момчета'' започнат да се бръснат (НЕ ДАЙ СИ БОЖЕЕ) ние няма да можем да се различаваме бе...

adizitk1
06-20-2008, 09:44
Да :) .

Kassu
06-20-2008, 09:49
Не!
Ама защо напоследък всеки втори в даскалото ми е с по-гладки крака от на сестра ми?!

:( Разбирам те, момче.. в моя клас всички са с гладки крака, ние с моя фр им се чудим.. ОТ КАКЪВ ЗОР АЗ ЩЕ СИ ОБРЪСНА КРАКАТА???
Космите там даже не пречат, нито им обръщам внимание нито нищо, даже няма да си по-чист, ако ги махнеш, а пък гладки крака е супер.. женствено.. или за момче е педалско
Пък и като станеш на години няма да можеш да си обуеш панталона от косми там, пфф



хах.. ми трябва.. Confused поне краката.. Very Happy

Сигурно нямаш и 12 нали? ПОНЕ КРАКАТА, да бе..

pcdollsbmagi
06-20-2008, 11:24
Съгласна съм да се бръснат под мишниците и мустаци, бради такива работи, ама за крака и ръце ми се вижда прекалено... Просто не мога да го възприема...
+1

Wrathchild
06-20-2008, 11:48
Абсурд. Отвратително е и сериозно не мога да възприема като сексуален обект някой, който се обезкосмява. Подмишници - ОК, брада - добре, гърди и корем - хубаво. Но някой да ми се разхожда с по-гладки ръце и крака от мойте - благодаря, не.

so_confused
06-20-2008, 20:36
НЕ! Не знам кой пусна на мъжете мухата да се епилират, но мразя изчистени крака. Корема и гърдите .. все тая, но предпочитам косми, отколкото пъпки от епилация, защото тези места са нежни и се получават обриви. Колкото до останалото... хубаво е, но няма да се погнуся ако видя косми на онези места. За Бога хора, това са мъже... какво ще се случи, ако всички земат да се епилират? Вече и на маникюр ходят.. остава да почнат и да се гримират...

PollyPoi
06-20-2008, 20:36
Съгласна съм да се бръснат под мишниците и мустаци, бради такива работи, ама за крака и ръце ми се вижда прекалено... Просто не мога да го възприема...
+1

vesssiii
06-20-2008, 20:37
мм и на мен за краката и ръцете ми е странно.. :x

NaskoKaulitz
10-21-2008, 08:12
Естествено че трябва.Живеем в 21 век, вече не трябва да сме космати маймуни :booooomb:

varnen4e
10-21-2008, 08:13
Ако искат да се епилират. Мисля, че въпросът е глупав.

mimsssssss
10-21-2008, 11:17
под мишниците,лицето,гениталии те + гърдите ако е много буйна рстителност :D
ръце и крака не

Slashy
10-22-2008, 08:01
мишници,лице и др - да!
ноо..ръце и крака... :smt068 тъпо е

Slashy
10-22-2008, 08:02
Естествено че трябва.Живеем в 21 век, вече не трябва да сме космати маймуни :booooomb:

за тебе знаем :D

no_baby
10-22-2008, 08:24
m00rnInGstaR]Да .. аз обичам навсякаде да е гладко .. като на бебе да му е кожата ..навсякаде ;)

AnIcHkAtA
10-22-2008, 08:41
Зависи-ако не е като горила, по-добре да си остави краката, ръцете и коремчето, без да ги обезкосмява, но ако е мн космат, мисля, че е по-добре да ги маха

EarthShaker
10-22-2008, 14:26
Естествено че трябва.Живеем в 21 век, вече не трябва да сме космати маймуни :booooomb:

а тряабва да сме гърбави педераси със мазни коси ли? ай ше те видим тебе след 20 години бръснене дали ше мязаш на по-малко маймуна от мене..

lady94
10-22-2008, 18:22
мен лично ме е мн гнус като видя няой адски космясал преличащ на йети едва ли не според мен трябва да се епилират разбира се ако е мн космат ако не карай :-)

xaoc777
03-06-2009, 10:27
Аз си купих от един BG сайт машинка за лазерна епилация в домашни условия. Вече я ползвам няколко месеца и има видим ефект. Просто трябва да се спазват указанията, като това да се обръсне желанотомясто 2 дни предварително, да се прави тест на кожата, за да не боли. Мене лично въобще не ме е боляло след като спазвам указанията. А и машинките хич не са скъпи. Всички знаеме какви цени предлагат студията, а аз за доооста по малко се епилирам, та и цялото семейство Smile
сайта мисля че беше www homeepilation com

PanaH
03-06-2009, 17:46
Не...Не казвам, че трябва да са някакви космати, но няма да ми е приятно също така и да съм с някой, който се епилира по-често и от мен :Х :-D

metalcheto
03-08-2009, 20:15
mishnici, brada, tam dolu(moje i gardite-zavisi kolko e kosmat), no racete i krakata v nikakav sluchai -tova granichi s pedalshtina :(

Gunnercho0
03-09-2009, 10:53
Аз си махам космите "там долу" и си бръсна подмишниците. Сега се чудя дали да си махам космите на гърдите и коремчето... а за краката не знам... чудя се дали да ги махам :lol:

Дамите какво ще кажат? :P

Charmmmed
03-09-2009, 14:19
Пфф .. :?
Приятелят ми си бръсне краката :o но само лятото
и не ми харесва гледката,на гладко обръснати мъжки
крака, и някакви такива ...просто ужас :?
А сега,зимно време като не си ги маха,и като се допрат до мойте
и усещам само едни твърди храсталаци 8-)
действами доста възбуждащо 8-) :oops:
Така че не,останете си космати
Нали все пак се водите мъже :lol:

BigFakeSmile
03-09-2009, 14:38
Да .. аз обичам навсякаде да е гладко .. като на бебе да му е кожата ..навсякаде ;)

точно...^^
да ти прай кеф да пипаш
и си е по-красиво :grin: :D

titinkaa
03-09-2009, 14:54
даа,особенно някои които са мн космясали задължително да се бръснат

shmatka888
03-25-2009, 08:22
Абе ай бе как няма да се епилирате...на вас много ли ви е приятно да видите космясало момиче :D щом ние го правим и вие ще го правите! хаха

EyJus
06-06-2009, 19:41
Е, добре... Не, че искам да обидя някой, но да се замислим малко... Защо напоследък, за да си добре изглеждащ, в крак с модата и "мъжествен" трябва да носиш розово и да си обезкосмяваш краката , ръцете ... абе да се обезкосмяваш навсякъде? Е, питам аз това ли харесват днешните момичета?

teenems
06-06-2009, 19:42
аз съм за . предпочитам мъже без косми :)

lipstik
06-06-2009, 19:49
о да.Предпочитам гладките крака пред вълнясалите.

Ros
06-06-2009, 20:11
Аз съм за това момчетата да се епилират :)

NqkfaNikakva21
06-06-2009, 20:32
Съгласна съм да се бръснат под мишниците и мустаци, бради такива работи, ама за крака и ръце ми се вижда прекалено... Просто не мога да го възприема...

TeenSpirit
06-07-2009, 08:35
Епилирайте се !

Dumb
06-07-2009, 09:08
Ако може и роклички да облекат ще са прекрасни, сладки и гладки- истински мъже, нали момичета?
Ебаси, писна ми от травестити!

a123456a
06-07-2009, 13:37
за гърди и мишници да но за крака НЕ остава и да почнат и червила и молив да си слагат за да подчертаят устните или очите :? сига бе хора събудете се малко момче с бръснати крака за мен е женствено именно тва че са по-космати от момичетата ги прави мъжествени тва е едно от нещата което ги различава от момичетата за розовите дрешки няма да коментирам че има да пиша с дни колко е грозно едно момче в розово нямам нужда от мъжко копие на ПарисХилтън 8)

TellMeYourName
06-07-2009, 15:13
Ако може и роклички да облекат ще са прекрасни, сладки и гладки- истински мъже, нали момичета?
Ебаси, писна ми от травестити!
Как ги насоли само :D

епилирайте си и дупетата :oops: :-)

EroSennin
06-07-2009, 15:21
херетосексуалните момчетата/мъжете не се обезкосмятав по краката/ръцете/гърдите

TeenSpirit
06-07-2009, 15:32
Сигурно е много приятно като погалиш кракът на приятеля си, пръстите ти да се заплитат в космаци...

Mastta
06-07-2009, 15:39
Сигурно е много приятно като погалиш кракът на приятеля си, пръстите ти да се заплитат в космаци...

оле от всичко мъжко как точно си избрала да "галиш" краката :D

Mastta
06-07-2009, 15:44
по темата:
- Аз съм момче на 14 и наистина ми е много отблъскващо момче с епилирани крака.. До преди година смятах, че никога няма да си обезкосмя краката, НО тази година забелязвам, че космите ми по крата са пораснали толкова много и ми е много гадно (но и епилирано не ме кефи) От друга страна се страхувам, че ще стана обект на подиграяки ся лятото, че имам доста дулги косми по краката, но ако си ги обръсна пак може да се подиграват, че е "женствено" направо ще полудея незнам какво да правя.. ПОМОЩ???

TeenSpirit
06-07-2009, 15:44
Понеже сава въпрос за епилиране на крака и ръце... Капиш?

TeenSpirit
06-07-2009, 15:46
по темата:
- Аз съм момче на 14 и наистина ми е много отблъскващо момче с епилирани крака.. До преди година смятах, че никога няма да си обезкосмя краката, НО тази година забелязвам, че космите ми по крата са пораснали толкова много и ми е много гадно (но и епилирано не ме кефи) От друга страна се страхувам, че ще стана обект на подиграяки ся лятото, че имам доста дулги косми по краката, но ако си ги обръсна пак може да се подиграват, че е "женствено" направо ще полудея незнам какво да правя.. ПОМОЩ???
Като толкова те интересува мнението на околните си стой у вас.

roksana_1
06-07-2009, 16:03
искам само да отбележа.... не ми е до спорове сега , но savoy от коментарите който беше дал (а те бяха доста изчерпателни и много) имам чувството , че ти си против момичета ,който харесват епилирани момчета като каза цитирам :



a[N]D[i]T[k]a]ДА!!!!!!!!!!!!! с 2 ръце и 2 крака .. :)
dobre de razbrahme ve4e mul4ete....

е какво и казваш разбрал си , да млъкне тя ! ТОВА е тема и тя просто казва своето мнение.Ти какъв и си да и казваш да млъква и подобни :?

Попринцип за ръцете е хипер... смешно и гейско за мен , но това си е предпочитанието на момчето.Неиска да има косми и толкова.Ти като псуваш тука и само се заяждаш няма да му промениш гледната точка . Аз попринцип за краката също не съм за премахване на косми ,но ако е някаква ГОРИЛА.... ;x но си решава самото момче какво ще прави. А за интимните части и подмишници няма нужда и да го обсъждам - там е задължително.

deni15
06-14-2009, 07:54
мисля че чак краката не е необходимо,но днес вече момченцата почти не се различават от нас.Имам един гладък приятел който ония ден ми взе пудрата,отиде пред огледалото и се намаца като..............а наскоро видях 3 момчета които чакаха на козметичка да си оскубят веждите

riise_gb06
11-23-2009, 18:07
мисля че чак краката не е необходимо,но днес вече момченцата почти не се различават от нас.Имам един гладък приятел който ония ден ми взе пудрата,отиде пред огледалото и се намаца като..............а наскоро видях 3 момчета които чакаха на козметичка да си оскубят веждите
да разбирам ли, че си потресена от факта, че някой момчета се гласят повече от момичетата ? :D , a и в прочем мисля, че даже се повтарям, някои момчетата, в което включая и аз, си бръснем краката, защото спортуваме и са ни в повече косъмчетата и се изпотяват краката ... а в някои спортове(не заради традиция, а недостиг на пари) екипировката се предава от човек на човек и трябва да сме хигиенични ...

vampire_girl_
11-23-2009, 18:11
Да си седи както е-аз искам нормален човек до себе си, а не някой, който ще се притеснява за всеки косъм повече или по-малко! :)

RoYaLTy
11-24-2009, 08:06
Хах Момчетата се епилират за да се харесат на секси мацките. Пък самите момичета незнаят ко искат и то се вижда в тая тема хем ако бил много космат било гнусно и нехигиенично хем ако е епилирал бил педерас.... ами няма как да спреш косъма на половина или си космат или не.


Аз лично се епилирам навсякъде без ръцете за да се харесам на момичетата. И на тях наистина им харесва даже ми пипат краката и се кефят :P :oops: ама така е ако искаш яка мацка.... ако си търсиш просто дупка ходи както искаш

Neopitom3na
11-24-2009, 09:38
зависи

riise_gb06
11-24-2009, 11:35
Хах Момчетата се епилират за да се харесат на секси мацките. Пък самите момичета незнаят ко искат и то се вижда в тая тема хем ако бил много космат било гнусно и нехигиенично хем ако е епилирал бил гей.... ами няма как да спреш косъма на половина или си космат или не.


Аз лично се епилирам навсякъде без ръцете за да се харесам на момичетата. И на тях наистина им харесва даже ми пипат краката и се кефят :P :oops: ама така е ако искаш яка мацка.... ако си търсиш просто дупка ходи както искаш

Вярно батко, ама ако си тъп и грозен, ако ще и космите в носа да си епилираш ... :D (не визирам никого)

Glamour92
11-24-2009, 13:29
да,да-краката,ръцете,веждите,под ишниците...всичко да е гладичко като яйце...направо красота :D :D :D

nadetyYy
11-24-2009, 15:57
Да! :-)

Dimana99
11-24-2009, 16:00
Аз съм против обезкосмяването (http://kakvomislish.com/za-obezkosmqvaneto-pri-mujete.htm) при мъжете

RoYaLTy
11-24-2009, 19:18
Хах Момчетата се епилират за да се харесат на секси мацките. Пък самите момичета незнаят ко искат и то се вижда в тая тема хем ако бил много космат било гнусно и нехигиенично хем ако е епилирал бил гей.... ами няма как да спреш косъма на половина или си космат или не.


Аз лично се епилирам навсякъде без ръцете за да се харесам на момичетата. И на тях наистина им харесва даже ми пипат краката и се кефят :P :oops: ама така е ако искаш яка мацка.... ако си търсиш просто дупка ходи както искаш

Вярно батко, ама ако си тъп и грозен, ако ще и космите в носа да си епилираш ... :D (не визирам никого)

И това мислех да напиша ама се опасявах да не засегна някого

gunnergirl
11-24-2009, 19:29
Крака и ръце- не :?

lipstick
11-25-2009, 18:10
Според мен трябва да си махат космите по онази работа :D ,по краката,по гърба и по гърдите

Korrnyy
11-25-2009, 18:26
Зависи колко е окосмен... но по гърдите, подмишниците и по оная работа не трябва да има нищо :D

GerYy
11-25-2009, 18:38
Да се обезкосмява под мишниците ,там долу и лицето да! Но за крака,ръце....предпочитам да има тук там косъмчета..да не е като гол охлюв.... :?

tonie__
11-25-2009, 19:13
мразя косми по лице,подмишници,интимни части и гърди.по ръцете да има-нали е мъж,а по краката..абе по-приятно ми е да няма 8-) ест гаджето ми не го интересува тва и си ходи небръснат 8-)

teenems
11-25-2009, 19:54
Еми както си искат.

dimetto
11-25-2009, 21:56
Tam doly да 100% ;) А другаде ,вече си е тяхна работа ,все ми е тая ,макар че мъж без козинка не е мъж много :))))))

+1 :grin: :)

runnera93
11-26-2009, 09:08
аз немога да разбера кой простак измисли че 21 век тряа да сме гладки обръснати всички мъже :shock: то стига само кажи го под мишниците и ташаците да се обраснеш и тва е мойто лично мнение... Аз си имам тук таме малко и на гърдите и съм още на 16 и за сички на мойта възраст който се питат дали ще растат още :D няма да растат повече тва е ;] :razz: мен па ме кефи съм кинг-конг :-P който неме харесва си гледа гейчетата 8)

dakata123
11-26-2009, 09:17
според мен трябва да се обезкосмяват всички зони освен краката и ръцете (ако и те са обезкосмени е много педалско ) иначе доло по члена, подмичниците, гърба и гърдите е хубаво, защото при изпотяване става мазано

runnera93
11-26-2009, 09:27
според мен трябва да се обезкосмяват всички зони освен краката и ръцете (ако и те са обезкосмени е много педалско ) иначе доло по члена, подмичниците, гърба и гърдите е хубаво, защото при изпотяване става мазано


абе то при испотяване при сички хора става мазно няма значение дали има или няма косми :|

dakata123
11-26-2009, 09:31
според мен трябва да се обезкосмяват всички зони освен краката и ръцете (ако и те са обезкосмени е много педалско ) иначе доло по члена, подмичниците, гърба и гърдите е хубаво, защото при изпотяване става мазано


абе то при испотяване при сички хора става мазно няма значение дали има или няма косми :|
Вярно е, но си представи изпотено момче и изпотено момиче, момчето е космато,а момичето не. Кой ще мирише повече, според теб.

runnera93
11-26-2009, 09:55
според мен трябва да се обезкосмяват всички зони освен краката и ръцете (ако и те са обезкосмени е много педалско ) иначе доло по члена, подмичниците, гърба и гърдите е хубаво, защото при изпотяване става мазано


абе то при испотяване при сички хора става мазно няма значение дали има или няма косми :|
Вярно е, но си представи изпотено момче и изпотено момиче, момчето е космато,а момичето не. Кой ще мирише повече, според теб.

тва н яма нищо общо с космите по гърдите попринцип под мишниците там вече ако неси ги маха който и да е човек естествено ще мирише повече

NaskoKaulitz
11-26-2009, 10:01
Абсолютно задължително ! Що за глупава тема

OldSchoolH8
11-26-2009, 10:08
Според мен нито момичетата,нито момчетата трябва да се епилират! :-D

NaskoKaulitz
11-26-2009, 10:10
Според мен нито момичетата,нито момчетата трябва да се епилират! :-DХахаха :razz: :razz: :razz: :razz:

daru6a1
11-27-2009, 09:46
Абе има си суеверни момчета и мъже :-D Всеки си преценя за него си ,, кат му е кеф да изглежда пич ми да го прави .. Пък ка`т не ,, да не го прай :!:

wesley98
05-06-2012, 21:49
според мен не е ненормално мъж да си бръсне краката ...
за спортистите е нормално даже е за предпочитане
но да се бръснеш около *** и под мишниците е мисля задължително ако искате да изглеждате и миришите по добре .... 8)

Wai neeeeee. I ko da ima 2 metra kosmi pod mi6nicite..I kato leko se izpoti da mire6e na por .Neee neee tva ne e normalno

raror
05-06-2012, 21:53
Съгласна съм да се бръснат под мишниците и мустаци, бради такива работи, ама за крака и ръце ми се вижда прекалено... Просто не мога да го възприема...


много странен въпрос към женската част на форума.. звучи по следния начин... "на нас ни е гадно като си епилираме разни части на тялото.. защо да не гласуваме, че е правилно и мъжката аудитория да го прави.. няма ни е гадно само на нас я......"
с 2 думи.. според мен е твърде педалски мъж да се епилира.. хората са измислили самобръсначки - пък и не е фатално, когато жена се окаже в леглото с пряк потомък на горила.. но ако на мъж се случи това.. как да река... :-o

Казаха си. :D Все пак наистина изглежда педалско...

wesley98
05-06-2012, 21:55
kato si protiv e naprai go s nqkoi i kato mu l*pa6 da ti vlqzat nqkoi kosmi v ustata nqma da ti e mnogo priqtno a ???

wesley98
05-06-2012, 22:16
Za tezi koito kazvat 4e da si brasne6 tqloto e geisko ne e vqrnooo!!Gei e tozi koito spi s maj!Tolkova li ste tapi. Estestweno 4e trbva da se brasne!! Az sam za! Mom4e sam i jiveq v burgas ..Tolkova e sramno da se sable4e6 po 6orti i da ti se vijdat nqkvi 4erni kosmi.Ili pod mi6nicite!!Kogato 4ovek otdelq pot tq zastava na kosmite i miri6e ujasno.Po gardite kato se sable4e na plaja da se pokazvat nqkvi naviti na kadrici kosmi..ili na onaq rabota momi4etata kato l*pat da im vlizat kosmi v ustata..ili po garba kato se izpoti6 teniskata ti zalepva po garba...Tova e ujasno!!....AKO HARESVATE TOVA NARE4ETE NI GEIOVE!!!!!!!

Hayashi
05-06-2012, 22:38
Пиши на кирилица! -.-

sweetxstar
05-07-2012, 14:37
Аз не харесвам епилирани момчета..за мен не е мъжествено ддз( E за мустаци ест, но иначее ;х)..Ако момчетата, вече почнат и краката да си епилират ;х, :D

ronyrony
05-07-2012, 15:31
НЕ .!.!.!...

shaunaa
05-07-2012, 21:00
Еми хем съм за да, хем за не. От една страна е по-хубаво да видиш момче, със стегнати обезкосмени крака, отколкото някой накойто не може да му видиш кожата от косми. И подмишниците също и то задължително, първо заради лична хигиена, второ, заради външния вид. Но съм само за крака и мишници и корем ! Но пък от една страна е малко смешно, някое момче, да има по гладки ръце и крака от момиче, което се поддържа ;;дд И аз незнам за кое съм и двата варианта си имат + и - !!

alchy
05-07-2012, 21:10
Естествено, че ДА! Обескосмяване подмишника, отдолу и краката - задължително!

venivr
05-12-2012, 18:07
без краката и ръцете

UNITED2
05-12-2012, 21:28
Не е нормално!Аз си бръсна само оная работа и един път в годината мое да си хвана и подмишниците :D

Обичам също и лека брадичка,като ми стане набола хич няма да я бръсна даже.. ама въпрос на вкус :D