PDA

View Full Version : Влюбена съм



<-ChelseA->
01-27-2008, 17:53
эдравейте!!!
Влюбена съм :D Много се радвам ,че най-после намерих човек,който да може по някакъв начин поне малко да ме накара да эабравя момчето,което вече години не мога да эабравя.Е още не съм го эабравила и като се сетя эа него ми става доста гадно,но сега е по-раэлично.Това момче ме кара да се чувствам щастлива.НО (естествено ,че има НО :D ) не сме эаедно.Той се държи много добре с мен,на моменти имам чувството,че иска да ме гушне или да направи нещо по-мило,но явно нещо го спира ,не энам какво.Аэ попринцип съм по-срамежлива и не энам как да му го кажа......моля ви эа съвет хора :-) Притеснявам се ,че може да не иэпитва чувства към мен и да се иэложя ако,после да не мога да го погледна :(
Благодаря виии :oops: :-)

bungle
01-27-2008, 17:54
От нас какво се очаква да направим? :-o

Lost_Kiss
01-27-2008, 17:56
От нас какво се очаква да направим? :-o

+1 :? :?

nicolepcd
01-27-2008, 17:58
Много хубаво, радваме се, ама наистина... :-o Какво трябва да направим? :D Иначе да си го обичаш много :)

suunlight
01-27-2008, 17:59
Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:

nicolepcd
01-27-2008, 18:04
m00rnInGstaR]Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:
Иеееееееееееееееееееее :grin: :D

suunlight
01-27-2008, 18:13
m00rnInGstaR]Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:
Иеееееееееееееееееееее :grin: :D


Благодаряя тии .. !! (F) (F) (F)

SeXyAdrenaLinka
01-27-2008, 18:16
ех любоввввв.. :-) :-) :-) :-) :-) :smt049

donkihot
01-27-2008, 18:18
аз кво бих направила...ще му се хвърля на врата пък квото ще да става и да ме отреже и да ме вземе все ще има много смях...рискувай! ина4е все ще се 4удиш..ами ако...ами ако

<-ChelseA->
01-27-2008, 18:29
аз кво бих направила...ще му се хвърля на врата пък квото ще да става и да ме отреже и да ме вземе все ще има много смях...рискувай! ина4е все ще се 4удиш..ами ако...ами ако
Благодаря ти эа съвета :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-27-2008, 18:52
миличка .. 1 прост съвет


RUUNNN!!!!!

sharkybul
01-28-2008, 08:55
m00rnInGstaR]Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:
Иеееееееееееееееееееее :grin: :D

и аз и аз

DiabolicAngel
01-28-2008, 09:15
Следващият път направо ми скочи! :-D

jarod
01-28-2008, 09:18
миличка .. 1 прост съвет


RUUNNN!!!!!
+2 8)

elsy
01-28-2008, 16:04
m00rnInGstaR]Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:
Иеееееееееееееееееееее :grin: :D

и аз и аз
me too :D

Diggity
01-28-2008, 16:07
m00rnInGstaR]Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:

аз пък не съм :D

nicolepcd
01-28-2008, 17:57
m00rnInGstaR]Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:
Иеееееееееееееееееееее :grin: :D

и аз и аз
me too :D
Иеееееееееее, браво на децатааа!!! :grin: Много любов по тоя свят, ваааааааааааааа... :lol:

elsy
01-28-2008, 18:02
Любовта ще спаси светаа :-) А ти nicolepcd не ми се прави на по-различна :razz: :razz: :razz:

nicolepcd
01-28-2008, 18:09
Любовта ще спаси светаа :-) А ти nicolepcd не ми се прави на по-различна :razz: :razz: :razz:
Еее... :oops: :oops: :oops:

Castaway
01-28-2008, 18:57
Хм.. здравей мацка :)

така...ами значи, да ти кажа, и аз бях така!С едно момче, много го харесвах, знаеме се от.. вече половин година и повече.Държеше се супер мило с мен, даже и си ме е гушкал, ама само като френдове :( .. и един ден, един негов фр някак си беше усетил или разБрал,че аз нали го харесвам, че искам да съм с него..и бях разбрала,че са говорили и че един вид момчето вече знае..и после като го видех някъде по центъра или в някое кафе, направо ми идеше да се скрия под масата .. обаче той като разбра, нищо не промени в държанието си и аз се отказах щото не виждах смисъл...

оБаче, не щеш ли ..след има няма един месец .. нито сме си писали, нито сме се виждали..е така де, видяхме се един ден случайно..после още един.. започнахме пак да си пишеме..каза ми той,каквото каза..казах му и аз..и излезнахме си нали пак на кафе, аУ..глупости .. и раБотата взе, че стана :oops: :oops: :oops: и сеГа сме си заедНо ...

и аз каТо теБ, мога да кажа, че той е човекът с когото съм щастлива и се чувствам добре саМу деТо е две глави над мене (не че съм ниска, 165 съм, на 14 съм .. ) и отстрани сме яко забавнИи :D :D :D

абе.. т'ва любовта и щастието са хубави неща, само дето винаги завършват със сълзи и тъга, за т'ва кефи се сега на момента .. признай на твоя човек каквото мислиш и чувстваш .. и да не стане раБотата, нищо няма да загубиш.А в днешно време и момчетата са мн срамежливи, все си мислят,че момичето ще ги отблъсне, и чакат момичето да направи първата крачка, така че ДЕЙСТВАЙ :)

:-) :-) :-)

nicolepcd
01-28-2008, 19:34
Хм.. здравей мацка :)

така...ами значи, да ти кажа, и аз бях така!С едно момче, много го харесвах, знаеме се от.. вече половин година и повече.Държеше се супер мило с мен, даже и си ме е гушкал, ама само като френдове :( .. и един ден, един негов фр някак си беше усетил или разБрал,че аз нали го харесвам, че искам да съм с него..и бях разбрала,че са говорили и че един вид момчето вече знае..и после като го видех някъде по центъра или в някое кафе, направо ми идеше да се скрия под масата .. обаче той като разбра, нищо не промени в държанието си и аз се отказах щото не виждах смисъл...

оБаче, не щеш ли ..след има няма един месец .. нито сме си писали, нито сме се виждали..е така де, видяхме се един ден случайно..после още един.. започнахме пак да си пишеме..каза ми той,каквото каза..казах му и аз..и излезнахме си нали пак на кафе, аУ..глупости .. и раБотата взе, че стана :oops: :oops: :oops: и сеГа сме си заедНо ...

и аз каТо теБ, мога да кажа, че той е човекът с когото съм щастлива и се чувствам добре саМу деТо е две глави над мене (не че съм ниска, 165 съм, на 14 съм .. ) и отстрани сме яко забавнИи :D :D :D

абе.. т'ва любовта и щастието са хубави неща, само дето винаги завършват със сълзи и тъга, за т'ва кефи се сега на момента .. признай на твоя човек каквото мислиш и чувстваш .. и да не стане раБотата, нищо няма да загубиш.А в днешно време и момчетата са мн срамежливи, все си мислят,че момичето ще ги отблъсне, и чакат момичето да направи първата крачка, така че ДЕЙСТВАЙ :)

:-) :-) :-)
Много хубава историйка :)

Invisible'Paladin
01-28-2008, 20:13
эдравейте!!!
Влюбена съм :D Много се радвам ,че най-после намерих човек,който да може по някакъв начин поне малко да ме накара да эабравя момчето,което вече години не мога да эабравя.Е още не съм го эабравила и като се сетя эа него ми става доста гадно,но сега е по-раэлично.Това момче ме кара да се чувствам щастлива.НО (естествено ,че има НО :D ) не сме эаедно.Той се държи много добре с мен,на моменти имам чувството,че иска да ме гушне или да направи нещо по-мило,но явно нещо го спира ,не энам какво.Аэ попринцип съм по-срамежлива и не энам как да му го кажа......моля ви эа съвет хора :-) Притеснявам се ,че може да не иэпитва чувства към мен и да се иэложя ако,после да не мога да го погледна :(
Благодаря виии :oops: :-)


Дано и момчето ти да е с подобни чуства.....

suunlight
01-28-2008, 21:30
m00rnInGstaR]Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:
Иеееееееееееееееееееее :grin: :D

и аз и аз
me too :D
Иеееееееееее, браво на децатааа!!! :grin: Много любов по тоя свят, ваааааааааааааа... :lol:

ае, че не е нужно да сме деца .. не е :) хаха, че любов .. има има ;) ама различна .. хахах :) тва кво общо има .. кво приказвам ? хаха
ае други влюбени няа ли .. ? де забихте .. хфалете се .. сяа е момента :D :D :D

Vangeloff E.I
01-28-2008, 21:57
аз кво бих направила...ще му се хвърля на врата пък квото ще да става и да ме отреже и да ме вземе все ще има много смях...рискувай! ина4е все ще се 4удиш..ами ако...ами ако
+1

emviii
01-29-2008, 05:56
spored men ne biva tolkova da se pritesnqvash ... pravi mu nameci taka ligavi se i to lesno si otiva na tam gushni go posle predpolagam znaesh ... :D

koalka
01-29-2008, 07:05
Ти му признай чувствата си, пък той може и да няма чувства, ноо така няма да се изложиш.Ако тръгнеш да му говориш "сега, имаш чувства към мен, какво те спира" рискуваш да се изложиш, не знаеш наистина.

<-ChelseA->
01-29-2008, 15:16
Благодаря на теэи хора,които все пак ми дадоха някакви съвети и ми вдъхнаха кураж (колкото и малко да бяха :o ) !
И всееее пак мене все още си ме е шубе и се притеснявам от реакцията на моя човек :D Ебати бъэлата съм...

manik
01-29-2008, 15:19
ili iz4akai o6te malko wreme da prekarate zaedno za da si swiknete ili direktno,no takti4no pogowori s nego

LaDy_DaQnA
01-29-2008, 15:26
m00rnInGstaR]Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:
Иеееееееееееееееееееее :grin: :D

и аз и аз
me too :D


opaa i az sym v vas :-)

Spider4eto
01-29-2008, 15:40
m00rnInGstaR]Да и аз съм влюбена .. радвайте ми се ;) :grin: :grin:
Иеееееееееееееееееееее :grin: :D

и аз и аз
me too :D


opaa i az sym v vas :-) и аз и аз :P

Castaway
02-05-2008, 19:48
Хм.. здравей мацка :)

така...ами значи, да ти кажа, и аз бях така!С едно момче, много го харесвах, знаеме се от.. вече половин година и повече.Държеше се супер мило с мен, даже и си ме е гушкал, ама само като френдове :( .. и един ден, един негов фр някак си беше усетил или разБрал,че аз нали го харесвам, че искам да съм с него..и бях разбрала,че са говорили и че един вид момчето вече знае..и после като го видех някъде по центъра или в някое кафе, направо ми идеше да се скрия под масата .. обаче той като разбра, нищо не промени в държанието си и аз се отказах щото не виждах смисъл...

оБаче, не щеш ли ..след има няма един месец .. нито сме си писали, нито сме се виждали..е така де, видяхме се един ден случайно..после още един.. започнахме пак да си пишеме..каза ми той,каквото каза..казах му и аз..и излезнахме си нали пак на кафе, аУ..глупости .. и раБотата взе, че стана :oops: :oops: :oops: и сеГа сме си заедНо ...

и аз каТо теБ, мога да кажа, че той е човекът с когото съм щастлива и се чувствам добре саМу деТо е две глави над мене (не че съм ниска, 165 съм, на 14 съм .. ) и отстрани сме яко забавнИи :D :D :D

абе.. т'ва любовта и щастието са хубави неща, само дето винаги завършват със сълзи и тъга, за т'ва кефи се сега на момента .. признай на твоя човек каквото мислиш и чувстваш .. и да не стане раБотата, нищо няма да загубиш.А в днешно време и момчетата са мн срамежливи, все си мислят,че момичето ще ги отблъсне, и чакат момичето да направи първата крачка, така че ДЕЙСТВАЙ :)

:-) :-) :-)
Много хубава историйка :)

хубава, хубава ... ама дойде и на нея края, като във всяка приказка.И двамата живяли щастливо, но просто в нашия случай сега вече не сме заедно..но както и да е.. :)