PDA

View Full Version : 1st TIme



StillNoob
01-27-2008, 18:49
Zdr na si4ki s priqtelkata mi 6te pravim seks skoro . I na dvamata 6te ni e za purvi put ! Znam kak da q vuzbudq na max no po se 4udq kfo to4no da napravq i kak to4no se pronikva ??! Znam 4e ima mn takia temi am za seki e inndividualno !
Mерси

amatorium
01-27-2008, 19:09
Pishi mi lichno da ti obqsnq. 8)

bibo
01-27-2008, 19:10
1.мн е важно да си надървиш хуя
2.отваряш и краката
опа...1.2 слагаш капута
3.вкарваш го
4.изкарваш го
5.вкарваш го
6.изкарваш го
предвид това че ти е за 1ви път след 3 мин си готов
ЧЕСТИТО!!!ВЕЧЕ СИ МЪЖ :D :D

Butterfly^
01-27-2008, 19:11
първо с пръсти- 1, 2, 3 за да свикне с усещането че има нещо там..след това го вкарваш само че трябва да бъдеш много внимателен и да наблюдаваш всяка нейна реакция. Ако ти каже да спреш- спираш. И мой съвет е тя да е от горе за да може сама да определя натиска :) Успех и не очаквайте чудеса от първия път :-)

marmalad4e
01-27-2008, 19:14
първо с пръсти- 1, 2, 3 за да свикне с усещането че има нещо там..след това го вкарваш само че трябва да бъдеш много внимателен и да наблюдаваш всяка нейна реакция. Ако ти каже да спреш- спираш. И мой съвет е тя да е от горе за да може сама да определя натиска :) Успех и не очаквайте чудеса от първия път :-)

+1 съгласна съм :) първия път дори е по4ти сигурно 4е няма да се полу4и нищо...просто от притеснение вси4ко се слу4ва..и като сте възбудени и двамата вси4ко идва от само себе си... :D

anjelina_vip
01-27-2008, 20:40
такаааа.... и аз преди мнооого време го имах това притеснение за първия път...мога да те посъветвам няколко неща като за начало и на двамата трябва да ви е комфортно...аз лично първите два пъти бях адски разочарована...та така значи явно сте решили да го направите настанете се удобно и започнете с лека лубовна игра...целувки,прегръдки,до ир... след това започни да я събличаш бавно...както са те посъветвали вече вкараи пръст за да може тя да свикне с усещането след това пробвай с два пръста докато не усетиш че тя е достатъчно възбудена (ще разбереш дали се е възбудила от това дали усещаш влага) след това се погрижи да се възбудиш и ти задължително използваите презерватив!и от там нататък когато доиде момента на същинското удоволствие сам ще усетиш какво да правиш то ще ти доиде отвъте!пожелавам ти успех!

suunlight
01-27-2008, 20:48
уу искам секс .. възбудихте ме ..хаххх :grin: :grin: :grin:

Така по темата : задължително .. започни с пръст .. после с 2 .. и накрая с 3 ..най-много с 3 и то само ако усетеш, че не я боли много .. ;) така .. но това трябва да е поне 5-7-9 минути .. , за да свикне с факта, че има нещо във п**ката и. после ти ше се възбудиш на 100% .. слагаш кондома там .. и леко ..ама леко го вкарваш, защото може да боли мноого .. и така ..бавно бавно. Както казаха .. слушай тя кво ти казва.., ако кажее спри -спираш ..,ако каже бавно - забавяш .. ако каже .. давай вече по-бързо .. даваш, но не много де отново .. Но резултата от това, че и двамата сте девствени .. няма да е хубав секс .. това трябва да го знаете от сега

ludoto_f
01-28-2008, 07:13
ne e zaduljitelno purvo s prusti.. men ne me otvoriha s tqh ami s kakvoto si trebe :lol: 8)

Virgin
01-28-2008, 07:14
ne e zaduljitelno purvo s prusti.. men ne me otvoriha s tqh ami s kakvoto si trebe :lol: 8)

и мен и мен :D :grin: :P

ludoto_f
01-28-2008, 07:15
]
ne e zaduljitelno purvo s prusti.. men ne me otvoriha s tqh ami s kakvoto si trebe :lol: 8)

и мен и мен :D :grin: :P

evalata ;) 8)