PDA

View Full Version : газ,мац и оцет или травитаминол ?



sLaDkA_GrEsHkA
01-27-2008, 19:56
коя от двете маски е по добра ? мога ли да ползвам и двете ???

Alex_f
01-27-2008, 20:01
От първата има да миришеш 5 след това!Пробвай с тривитаминол!

_crazy_baby_
01-27-2008, 20:18
а 6то неземе6 да си купи6 една ка4ествена маска за коса ? :shock:

portokalkaa
01-27-2008, 20:23
а 6то неземе6 да си купи6 една ка4ествена маска за коса ? :shock:
Защото тези са мн по-добри!

LuCiFersAngeL
01-27-2008, 21:16
Защо не пробваш да ги миксираш по някакъв начин. Класическата бабина рецепта е: газ+оцет+свинска мас. Ти можеш да приложиш изобретателност и да пробваш с зехтин, бадемово масло, стимулант за коса... Има много продукти, които можеш да използваш в домашната маска.
П.С. Газта не миришр след измиването (поне не и на моята коса) На мен по ми мирише яйцето :smt078 Майка ми сумати време ме убеждава, че яйцето било много полезно и косата ставала много хубава и аз най-накрая се реших. Дали става по-хубава косата не можех да преценя, защото за да се оттърва от гадната яйчена миризма се наложи да си мия косата всеки ден в продължение на 3-4 дни :x

Water_lili
01-28-2008, 06:23
бе газ маз и оцет не се ли слагаше срещу въшки :shock: , аз лично не бих си сложила нищо което има нещо общо с мас на главата това сигурно няма измиване с дни :?

kaka_lara
01-28-2008, 07:52
а 6то неземе6 да си купи6 една ка4ествена маска за коса ? :shock:
Защото тези са мн по-добри! нема що, такава гадост не бих си причинила някога

sweet_bubka
01-28-2008, 10:43
ami poprincip v maskata za kosa s trivitaminol se slaga gas.mas i ocet! :-x ne se slaga samo trivitaminol!

sexa_na_kompleksa
01-28-2008, 11:03
Маската с мас и гас по принцип знам, че се използва не само за въшки, но и за подхранване на косата. Една приятелка ми беше казвала, че си е правела такава маска и че била останала много доволна. Бих ти препоръчала тази маска, защото бабините рецепти са най-добри, но решението си е твое - може да си купиш и готова маска. ;)

Kisses_P
01-28-2008, 13:22
Гас,мас,оцет и тривитаминол :wink: Можеш да добавиш 1жълтък/ако си с боядисана коса, по-добре го пропусниче извлича цвета на косата/, кисело мляко,зехтин,мед, някакъв алкохол/ще помогне да се измие всичката мазнотия от маската/, също ако имаш рициново,бадемово или някакво друго масло няма да е лошо да го сложиш