PDA

View Full Version : Моля за съвет



stoilov
01-27-2008, 22:49
Искам да ви кажа 1 малка историа който може да помогне ...


Бях с 1 момиче година и половина,тя ми беше първата и истинска любов....Преди 3 седмици се разделихме но защо?След поредната караница несе бехме виждали,чували,писали апсолютно никъква връзка..Накрая се премирих и писах смс..."Дали я интересува че сме скарани дали въобще и пука?"Тя ми отговори .."Не ми пука като знам че отново ще сме заедно хаха :) "...Както и да е скасахме и вече 3та седмица несме заедно..Аз си намерих друго момиче,но въпросът е в това че аз още си обичам момичето с което бях година и половина..Незнам просто какво да правя явно ТЯ не проявава никакъв интерес към мене и думите че ме обича и какво ли не са били напразно..аз не искам пак да и падам в краката като парви я потарся оставих я да видя какво ще направи дали ще направи някакав опит да се сварже с мене но уви....не искам да наранявам това момиче с което съм в момента но..с нея се караме за това че аз постоянно споменавам предишното гадже***


:?: 8-[

Та така ако може кажете какво да правя..

pipilona
01-27-2008, 23:02
oooo lubov..........

freedom
01-27-2008, 23:08
Никога не см приемала това...да си с човек към когото не изпитваш нищо...Пълна простотия.. По-добре се разделете,няма смисъл да чакаш това момиче да се привърже към те,и да не дава Господ да се влюби и ти да продължаваш да говориш за бившата...Така ще я нараниш много повече от колкото ако я оставиш сега...Повярвай ми,от личен опит го знам!!! А за бившата ти..извинявай ама тя е много ТЪПА!!! Според мен не си заслужава да й тичаш след задните части..не те заслужава явно момичето...трябва да се спре на нещо по-простичко...като за нея.Не искам да те обидя с това,ама аз така ги виждам нещата =)

stoilov
01-27-2008, 23:20
freedom не се обижам ...Еми просто бившата трябва да разбере че не секи е като мен(не че се хваля) но просто аз не гледам в 1 момиче колко е хубава и как да я наеба и да я зарежа...но ще разбере с времето..А относно настоящата харесва ми,симпатична ми е..и ще се пробвам с нея да забравя предишната..поне така мисля да направа ако несе оплескат нещата..и някои хора неме потарсят..

Mementomori
01-28-2008, 07:41
Наистина е изключително глупаво и безсмислено да си с някого,само защото ти е симпатичен или нещо подобно.Къде отидоха чувствата?Не смятам,че като си с едно момиче,ще успееш да забравиш другото,въпреки всенародната глупост-"Клин,клин избива!"Все пак сме в 21 век и не бива да робуваме на такива измислици.С това свое начинание(визирам новата приятелка) показваш на бившата си,че нямаш чувства към нея и как тя да направи първата стъпка,при положение,че си казва:"Той сега си има друго,мн му пука за мен,няма да се унижавам да го търся и да ми се хвали с нея!"Не е трябвало да започваш нова връзка,щом искаш да си с предишното си гадже.Ако все още държиш на това си желание,трябва да скъсаш със сегашното момиче и да потърсиш другото.Риск печели,риск губи!Успех!

vvs_go
01-28-2008, 07:57
ooo kele6lyk

•._.•No_NaMe•._.•
01-28-2008, 10:38
q ostavi momi4eto samo 6te q narani6. :)

sapphirr
01-28-2008, 12:27
готин,отпиши я.след тия реплики от нейна страна и липсата на интерес,няма какво да се буташ пове4е.дай шанс на моми4ето до теб и след 1 месец ще си на съвсем разли4но мнение.въпроса е да преодолееш психологи4еската си нагласа ,4е все още я оби4аш,обожаваш и сякви такива.

maybelline
01-28-2008, 12:38
Сигурно ти е трудно в момента. Всеки от форума може да си каже мнението, но крайното решение е изцяло твое, защото ти познаваш най-добре и двете момичета. Съветвам те първо да оставиш момичето, към което е изпитваш чувства. Да, ще бъде наранена, но много по-нараняващо за едно момиче е един ден да разбере, че след дълга връзка (например половин година или повече), момчето което обича всъщност няма чувства към нея. Обясни и в какво положение си. Най-вероятно ще е много разочарована, може да те обиди 2-3 пъти, може и да те намрази (ако вече е сериозно влюбена в теб), но така ще си честен и със нея и със себе си.
Не разбрах кой от двамата (ти или момичето, с което сте били заедно) е скъсал, но независимо от това, по-добре е ти да я потърсиш пръв. Не се карайте - няма смисъл. Обсъждайте проблемите заедно, а не един срещу друг. Да я потърсиш пръв не е постъпка, която ще те покаже като човек без достойнство (така разбрах от поста ти), а напротив - това показва, че не си поредният ебач, на когото не му пука с коя е и за колко време. Ще й покажеш, че наистина държиш на нея. Момичетата също рядко търсят момчето първи. Това и при двата пола е глупав начин да покажат някакво достойнство, а в крайна сметка правят точно обратното. Разбира се, нямам предвид да й падаш на колене и да я молиш да се съберете. Това наистина би било недостойно. Но да поискаш да поговорите, за да сте наясно един с друг и да работите заедно (а не един срещу друг) за да сте щастливи и двамата (заедно или поотделно - както решите, че е най-добре) е достойна постъпка и показва зрялост. От поста ти разбрах, че всъщност не е имало съществена причина да скъсате.
Друго, на което искам да обърна внимание, е че са минали само 3 седмици откакто си скъсал с приятелката си, и вече имаш ново гадже. Защо очакваш тя да те потърси първа? Сигурно е много наранена от това, че след година и половина връзка, ти се забиваш с първата срещната и предполагам, че точно това е причината изобщо да тръгнеш с другото момиче - за да нараниш бившата си приятелка. След като нямаш чувства към някого, това е следващата НЕлогична причина да се забиеш с някоя друга. Какъв е смисълът да накараш бившата си приятелка да страда? Мислиш ли, че след като я нараниш така, тя ще иска да се върне при теб? Като знае, че ако нешо стане НЕ според твоите планове, веднага ще се обърнеш срещу нея? Това ли искаш да й внушшиш? Защото освен болката, това е другото, което тя разбира. Не й предлагаш никаква сигурност, а момичетата имат нужда от това във връзките си. Ако идеята ти е била да я накараш да ревнува - ми браво - най-вероятно си успял...и какъв беше смисълът? Да нараниш момичето, което обичаш - това ли е представата ти за достойно мъжко поведение? Не че повечето не биха направили като теб, но повечето са дечица до навърване на поне 20-21 години и само се правят на мъже. Момчетата, които наистина могат да претендират, че са зрели и имат достойнство са по-малко, но именно такива търсят момичетата (не си ли се питал защо някои твои приятели нямат гаджета и обратното - защо пък други имат?). Засега това е от мен. Обмисли ситуацията и сам прецени дали си заслужава да държиш на един инат и да загубиш човека когото обичаш. Успех!

stoilov
01-29-2008, 03:42
maybelline до някаде си права до някаде не си..Пропуснах да кажа някои неща...преди време пак се бехме скарали и нещатата варвяха на добре да се оправим..вечерта тя ми пише смси и ми казва че ме обича,имахме среща за другия ден да се видим да поговорим..излизаме с приатели и я гледам пред очите ми се целуваше с някво мче..както и да е преглатнах го пак се сдобирхме минало заминало...Другото което испуснах да кажа е че тя в момента незнае че аз си имам приателка разбирате ли в момента знаят само най-добрите ми приятели че аз имам друго момиче..Неска ми съобщиха че момичето с което ходих година и половина си има приятел..Аз мисля че явно за нея несам означавал нищо..Мисля че няма повече какво да и кажа поне така си мисля ?!?!?!?