PDA

View Full Version : Налектрилизирана коса



Sladyranna
01-27-2008, 22:03
Значи напоследък косата ми много се наелектрилизира (ако така се пише де :oops: ) и незнам какво да я правя. Само да я пипна или да я допра до нещо и стръчва нагоре все едно съм бръкнала в контакта!

Майка ми казва,че е от зимата,но никоя зима до сега не ми е била такава косата...А една фр ми каза, че е защото се къпя всеки ден :-o нз....
Не е от дрехите...защото на дрехи,които съм носела преди и ми е нямало нищо,сега става така.

Някой да знае нещо с което да я мажа или де да знам...нещо такова?

Послепис: Извинявам се ако е имало такава тема преди,но аз търсих и нищо не можах да намеря :oops:

_crazy_baby_
01-27-2008, 22:05
kupi si 4etka ot estestven kosym ne s plastmasoviq greben da si reshesh kosata

GaBiIi__
01-28-2008, 03:01
kupi si 4etka ot estestven kosym ne s plastmasoviq greben da si reshesh kosata +1 ili darvena 4etka

sladur4eto_f
01-28-2008, 06:24
az nqmam takav problem oba4e se opitai da q mie6 prez den za6toto taka se izto6tava a i se premiva a sa6to taka ima edni balsami koito sa bez izmivane probvai nqkoi ot tqh :(

Liar
01-28-2008, 12:10
Вземи си шампоан и балсам с антистатичен ефект и както ти казаха преди мен-дървена четка или гребен.

rakiQ
01-28-2008, 19:13
пръскай с лак за коса :D

zaharnatafeq
01-29-2008, 13:34
като ми се наелектризи си я заглаждам с кристали, или със спрея на л'ореал за блясъм и разресване, самоче не си го пръскам направо на косата, а на дланите и после заглаждам :)

NeaDekVatnA
02-01-2008, 12:46
мм..не определено не е защото се къпиш всеки ден спокоино ..ама аз лично сащо някои зими го имам този проблем затова слага6 на раката си савсем малко крем (без значение какъв ) и по краищата на косата размазваш има страхотен ефект .. :)

donkihot
02-01-2008, 13:24
отиваш зна4и в аптеката,магазина или супермаркета..казваш си проблема...дават ти едно таковааа бяло може да е балсам му викат,ако не си 4увала е време е да се запознаеш с него...ако косата ти е гъста или прекалено рядка избери подходящ за твоята коса балсам...виж как се ползва...и после о 4удо косата ве4е не хвър4и или ако ти е 4уплива косата просто използвай пяна по-силна фиксация! и за правата коса се отнася същото

chipi_kaoo
02-01-2008, 15:19
За наелектризирана коса, използвай балсам. И както казаха за четка с естествен косам. :P

zaharnatafeq
02-03-2008, 00:19
мм..не определено не е защото се къпиш всеки ден спокоино ...
напротив, премитата коса се наелекртизира повече ;) сухата и изтощена също