PDA

View Full Version : щом загубиш нещо осъзнавап че го обичаш?!



RoSsY88
01-28-2008, 07:58
Здравейти на всички..от сумати време не сам писала ама ся съм объркана..уж вече се справям сама с проблемите...Та моят въпрос е дали наистина чак като загубиш нещо осъзнаваш че го обичаш и се опитваш да го върнеш...Аз съм на 20 години и съм студента във варна инак съм от Велико Търново..от лятото се заниамвам с едно момче,същност той ме хареса раздели ме с поредната ми забивка за лятото и тръгнахме около месец...след тва ме заряза,каза че ми липсвало нещо,че съм заминавала за Варна нямало смисъл от вразка от разтояние...Приех го,наистиан тъкмо хлътнах по него,но не един път са ми разбивали сърцето и не плача и ен ми пука за нищо вече станала кажи речи безчуствена към тея неща...просто обърнах гръб и продължих напред....След 2 седмици ме потърси и почнахме пак да с ежийдаме без връзка...ходехме на кафе,на дискотеки се засичахме но просто приятелски...прекарвахем мн от времето си в тях...страмното беше,че рядко се стигаше до секс,аз лично секи път си го искяах,щот май тва беше основната причина да го търся,е да с всеки път хлътвах повече по него и го заобичах...но той рядко ми го даваше,повечето вреем се гушкахме,целувахем,споделя ше ми мн...беше се скарал с най-добрата си приятелка...рискувах да го загубя и ги събрах...а да подчертая неговата най-добра приятелка е и моя най добра приятелка за тва на диско се сядаше на наща маса:) та нещта се развиваха доста страмно...връщах се събота и неделя от варна..единият ден бях с него у тях а другият ден по купони и кафета с приятелките ми...Заобичах го,но той се правеше на големият мъж,не изпитвал любов към никой,не можел да обичал,никой и нищо не му липсвало...Понякога се даржеше ужасно смен,признавам,отказвал ми е да се видим щот излизал с приятели,развалял ми е уговорки с приятели и ми е казвал илис евиждаме или близкият емсец няам се видим...е прощавах...Заобичах го,признавам у варна се занимавах с няколко,но само до някой друго кафе се стигна...е той разбра само за едини е реакцията беше ужасна,ревнив е мн но не го показва,доколкото знам а и съм сигорна че няма друга...на бъдни вечер бяхме заедно..каза ми "нали мн искаше да ме видиш на гледайме" беше разбрал за един от пичовете от варна...не го излъгах..имам доста обожатели,и съм израснала с момчета,така че секи ден кажи речи съм с различен на кафе...както и той има мн приятелки и си излиза с тях...преди да си тръгна от тях му казах че съм цял седмица да ходим да пием кафе..той се обърна подигравателно и ми каза "за къф чеп съм ти аз нали имаш друг у варна за ко търсиш мене...не го ли разбра кото и да правиш няма да си с мен няма да те обичам" само ме остави у нас без целувка без нищо...е доста плаках...но си казах край изтрих номера,махнах го даже от безплатните си минути(а аз му звънях на 2-3 седмици само да му кажя кога си ида и да се разберем да се видим")...на другият ден той катастрофира,нямаше му нищо но си намачка колата...гордоста ми не ми позволи даже да го потърся,за мене беше минало..прибрах се у варна да празнувам нова година и да влизам в сесия...на нова година ми прати смс "бласнаха ми колата,докато ен я оправя няма да излизам за тва няма да се виждаме скоро..пр изкарване извинявай за всичко" ... отг му мн студено...беше минало за мен...ако ме харесваха един двама разбирам...намерих друг .. започнах да се занимавам с него,но си обичах бившият макар че нащо връзкан е може да се нарече,заебах тоя и реших повече никакви мъже...скасахаме на два от изпитите...гадно го преживях щот мн бях учила..бившяи ми звънна успокояваше ме..почна приятелски чат в скайпа...разбрахме се за кафе,потъурсиме катос е прибрах и се доразбрахме да отида до у тях да го събудя,че е бил нощна смяна и да ходим на кафе..е не отидохме на кафе викна ме да го топля в леглото...беше напълно променен...нежен,добър,мил,р азпиваше ме за всичко...имах чуството че съм сбъркала къщата...каза ми ,че няма да правим секс...нямало смисал да се чукаме и да си тръгвам ид асе чусвам използвана(е кофти ми беше но и и аз си имам нужди)каза,че трябва да правим и други неща,да ходим на кафета на кино ме вика като си оправ колата...чесно тва не беше човека...чудя се дали не си е ударил главата при катастрофата...през цялото време ме гушкаше,целуваше,кефише мис еко съм хубаво и амлко :( :? направо не знаех,по принцп е такъф мн да се ебава и да се басика но ся нищо...на другият ден пак ме потърси ся си чатим само,че излизам с приятелки и имам работа а той е зает също...чудя се далис е е осъзнал,иаммс и едно голямо на ум...но се пак...а междудругото лятото след като пакс е събрахме каза,чемн неща не харесва в мен във външноста ми и характера...аз мислех да се променям,точно тея неща преди време но никога не ми стискаше..но варана,комапнията всичко ме промени..почнах да се обличам мн по секси и предизвикателно,гримирвам се а преди бях спортен тип...а и станах гадна кучка което мн не харесвам в себе си ама так като се попадам на неподходящи...Та мн писах мн ще благодаря ако някой го прочете и ми отг,имам доста правописни грешки щот мн бързо пиша...

PerfectStrang3r
01-28-2008, 08:47
Не разбирам какво точно трябва да ти отговорим. Аз така като го прочетох.. ти се хвалиш каква си станала готина и т.н. Пича, ако се е променил и го харесваш.. еми, зимайте се. Ако си е същия - по - добре го заебавай.

CucAgMuH
01-28-2008, 08:58
"Join The Dark Side And Get a Free Cookie"

Samo az li zabelyazvam ochevadnite neshta? :) Ot vsichko opisano po-gore razbrah che prez po-golyamata chast ot sedmicata ne mojete da ste zaedno i da se vijdate. Teb ti nalita kuco i sakato, s jelanie da se vyzproizvedete. Logichno e na nego da mu shtraka neshto iz glavata, che ako se hvyrli v nyakakva seriozna vryzka moje da izleze seriozno precakan ot situaciyata. Sledovatelno vzema logichnoto reshenie da ne se hvyrlya. Reshil e vmesto da si gubi vremeto da misli s koi si, kyde si i kakvo pravite - da se radva na jivota si. Samogyznik edin vid. Dopada mi. Da go cunkash ot mene.

"System is offline, use cookies..."[/code]