PDA

View Full Version : "Трагедията" на Максим Стависки



scorpias
01-28-2008, 10:39
Защо Максим спекулира с положението си и се прави на жертва при още незавършен процес срещу него и то с доказана вина!!?Съдът не би трябвало да го интересува,че с кариерата му е свършено и колко зле се чувствал!!!Зле се чувства и шофьора на камиона от Бяла, ама бързичко го осъдиха на 10 години...че и още искат!За мен той не е по-виновен от Максим..
Върха на айзберга дойде от едно "предаване" ,където беше пусната анкета ВИНОВЕН ли е стависки ,и се обади тъпа стара чанта ,която се изсра: "Какво толкова е станало" ,или някаква тъпа кранта ,че е прославил България и трявало да му се размине ,и всичко това ,след като беше гост ,роднина на починалото момче и момичето в кома
Сега на Максим ще му дадат ословна присъда сигурно ,защото... О не няма да продължавам
Вие какво мислите по въпроса?

Water_lili
01-28-2008, 10:53
оф напълно подкрепям мнението ти защото не смятам че някой ,който се е качил в колата си след толкова алкохол е невинен. Тези хора просто се мислят за недостижими смятам ,че някой трябва да ги свали на земята, все пак е починал човек. А и съм сигурна ,че ако починалия беше някой близък на максим ,той щеше да използва всичките си връзки за да накажат този човек...ще е пълна подигравка със семействата на пострадалите ако му дадът ословна присъда.
П.П искам само да кажа, че съм фенка на фигурното пързаляне и на двойката им ,но това не е оправдание да убиеш някой.

_showy_
01-28-2008, 11:08
И аз подкрепям предните 2 мнения.
Това, че е шампион на леда не го оправдава. Факт е, че е отнел живот, факт е, че не е внимавал, както е факт, че се е качил в колата пил. Това не трябва да остане безнаказано. :?

bebeto0o
01-28-2008, 11:51
ebasi vinagi taka stana v tupata bulgariq - imat pari, izvesni sa = nevinni sa :@

OtherDimension
01-28-2008, 11:53
мисля, че каквото и да стане не трябва да е толкова малко разстоянието между "Осанна" и "Разпни го" ..
преди месеци го наричаха велик българин , герой.. а сега - пияна, руска свиня

jujulinkaa
01-28-2008, 12:11
дам като има пари и все едно едно че нищо не е направил...трябва да изгние в тоя затвор !!!

Madness
01-28-2008, 13:55
преди месеци го наричаха велик българин , герой.. а сега - пияна, руска свиня
мда

Blacklisted
01-28-2008, 13:59
...and justice for all.

_showy_
01-28-2008, 15:10
Кой го е наричал "велик българин"? Медийте? Хах..
:?

ATAKABG, евала брат! По-добре не можеше да го кажеш!

Saymon90
01-28-2008, 15:31
А вие какво искате? Да каже "А, виновен съм, пращайте ме в затвора!"?? Естествено, че ще се опита да избегне решетките. А и не можете да отречете, че благодарение на него и Албена, доооста повече хора са чули за България. Едно е бай Иван, гумаджията, а друго е Максим. Може, да ви се струва несправедливо, но социално разделение ИМА...
Иначе и аз мисля, че трябва да си излежи присъдата...

Jeuelle
01-28-2008, 16:24
Герой убиец....

Shine`
01-28-2008, 16:44
Максим повече загуби от славата си, отколкото спечели.
Да не е първия, който е убил човек? Всеки ден стават катастрофи с жертви. Защо това не ви прави чак толкова впечатление и защо не пускат тема тогава?? Защото няма замесена известна личност, нали?
На всеки може да му се случи.
Да, Максим не изживява и грам колкото родителите не пострадалите, само те си знаят какво им е, ама е смешно сега да го обиждате и да му се нахвърляте зверски, при положение, че допреди няколко месеца сте му се възхищавали..

_showy_
01-28-2008, 16:56
Е, как да не му се нахвърляме? Непрекъснато гледам и слушам "Ми дано с кариерата ни не е свършено" и подобни... Това е наглост! :-x
Е, със сигурност му е кофти, че е убил човек, но в такива случаи разкаянието не е достатъчно.

Weary
01-28-2008, 17:06
'баси и уверените съдници.

по ваш'та логика може да търпи цялото недоволство на такива като вас в България и в чужбина, което не се случва на неизвестните хора в същото положение, но не може да му бъде смекчена присъдата, щото е известен?
значи всички минуси на известността да търпи, ама плюсовете - не.

освен тва нищо още не се знае за присъдата му, ама всички се възмущават как, щото е известен, няма да лежи в затвора. откъде знаете бе? или само трябва да се плюе и плюе..

мога да предположа къв процент от ваш'те роднини се е случвало да карат пияни и/или с превишена скорост /дори само няколко пъти/. между тях и Максим разликата е само в късмета.

Seducti0n
01-28-2008, 17:50
Никой не може да отрече приноса,на Максим за българския спорт и за прославянето, името на страната ни в чужбина.Независимо от това, обаче той е извършил престъпление.Не умишлено, разбира се, а след употребата на алкохол.Погубил е човешки живот и би следвало да си плати за това.Каквато и присъда да му се възложи, той не ще върне обратно загиналите.В момента кариерата му на фигурист е възможно най-нищожния му проблем...

sherry
01-28-2008, 17:54
Аз съм против тези, които доскоро са го хвалили, че е българска звезда, но сега му викат турска свиня. Не го мразя Максим, не заслужава хорските обиди, защото е направил много за България, но трагедията се е случила така или иначе. Кофти е, но всеки трябва да отговаря за действията си. Абсолютно всеки. Аз няма да спра да го виждам в съзнанието си като шампион, но това е животът-за грешките се плаща.

LiveFlower
01-28-2008, 18:09
of deewa pisna mi ot teq dvamata,to toi sega stana geroi.samo da vi kaja jiveeme v edna mnogo nespravedliva durjava,moje li sega edin obiknoven 4ovek da izvur6i su6toto prestuplenie i da go vkarat zad re6etkite 15 minuti po-kusno,a toa ruski piqnica 3 meseca ve4e go takat,pff ama mn se nerva ot takiva.I taq Albena mn tupo par4e,kato po4nat "nie sega nqmame bude6te",ami predi da si 6ofiral,pomislil li si za tvoeto bude6te :-x

Mooo6no
01-28-2008, 18:10
мисля, че каквото и да стане не трябва да е толкова малко разстоянието между "Осанна" и "Разпни го" ..
преди месеци го наричаха велик българин , герой.. а сега - пияна, руска свиня
Абсолютно. Много ми напомня на случая с медицинските сестри. Показва колко елементарни и тъпи са българите като народ.

Случая с Максим не е важен. Той минава и заминава. Точно това много бързо сменяне на мненията за мен е важно. Не може толкова години да величаеш някого и в даден момент заради случайност да обърнеш мнението на 180 градуса за него. И ако с Максим има причина, то за сестрите нямаше причина, освен зависта и елементарността на повечето българи.

v_shveda
01-28-2008, 18:31
Каква ви трагедия,каква ви кариера???
Все пак този човек отне живот.Другия пат пак дасе качи пиян да кара.Трябва даго вкарат за дълги години в затвора да е мислил преди дасе качи да кара.Трабва дасе измисли такав закон за пияните шофиори отнели невинен живот поне 10-15 год с какав акъл се качват да карат когато са пили. :-x :-x :-x :-x Може би след измислянето на подобен закон ще намалеят пияните шофиори по пътищата ни

air_J
01-28-2008, 18:45
Никой не може да отрече приноса,на Максим за българския спорт и за прославянето, името на страната ни в чужбина.Независимо от това, обаче той е извършил престъпление.Не умишлено, разбира се, а след употребата на алкохол.Погубил е човешки живот и би следвало да си плати за това.Каквато и присъда да му се възложи, той не ще върне обратно загиналите.В момента кариерата му на фигурист е възможно най-нищожния му проблем...
Не е ли пародийно, че шофира след стабилна употреба на алкохол, а в същият момент е едно от лицата на кампанията - "Ако си пил - слез, искам да стигна жив!"? :oops:

Are u sure?
01-28-2008, 18:52
Скоро казваха по новините, че музиката, произведението, на което Максим и Албена са изпълнявали танца (или както там се казваше) си, с които са спечелили Световното първенството било прокълнато, защото било реквием на Моцарт, а самият Моцарт умрял докато го пишел. И даваха там как други двойки са танцували на този реквием и след известно време се е случило нещо доста лошо с тях. Та, ся дошъл ред да Албена и Максим. Направо го използваха като извинение за сторенето от Максим. :?


П.С. Не слушах много и се извинявам, ако нещо съм объркала.

Momchence
01-28-2008, 19:09
Максим заслужава мусю Гилотин както и всички които шофират пили

elsy
01-28-2008, 19:13
Къвто ще да е, каквото ще да е направил за България той си остава световен шампион, но трябва да си получи заслуженото

Momchence
01-28-2008, 19:15
...ми да..всички в дрънголника ще му се радват искрено..толкова известен, красив и нежене...а ако се усмихва на дебелата лелка от кухнята може да му пльоква повче овесена каша

LiveFlower
01-28-2008, 20:05
ama 4akai we,ako teq deca deto gi prekazi bqha bude6tite 6ampioni na Bulgariq?mene kvo me gree,4e e donesul nekuv si medal.
aaaaa ama ako be6e vlasta po-dobra ili Kostov be6e na vlast 6teha da go oko6arat za nula vreme

_showy_
01-28-2008, 20:08
Бла, бла.. "Герой, прославил България, шампион..."... На баба ви гъза!
На колко от вас ви се подобри живота като "ни прослави"? Прославил той... Единственото което направи е да отнеме живот и да съсипе още няколко. Постъпката му е крайно нагла и безотговорна.

SuNsEt
01-28-2008, 20:10
Както вси4ки сме хора и имаме равни права,така и той не е по-разли4ен и заслужава да си понесе последствията.Имаше една жена от тази анкета,за която говориш,тя беше казала,4е трябвалои да се направи компромисза него...Ами тогава..ако всеки запо4не да прави компромиси,какво ще стане питам аз?! :-x

namina
01-28-2008, 20:27
Народе......нали знаете,че ''имаш ли парички -обичкат те сички''.
Понеже в БЪЛГАРИЯ и най-голямата корупция.....естествено,че ще му се разминe.......Иначе....както каза ''sam'90'' , по -горе ^^ ,....естествено,e че като има пари ще плати 2 обещетения на родителите на починалото момчe,и на момичето,което вече излезе от кома,ще си плати и на полицията,ако трябва да не го вкарат в пандиза,макар,че една америкаска звезда,не помня име ...точно,но младо момиче беше.....шофирала пияна през ноща,и я хванали и си излежала присъдата.Също така,Парис Хилтън също излежа някака присъда,aко помните....е там и милярдерите,каквато беше ПАРИС...казвам беше,защото дядо и дал почти сичките си пари на дом за сираци май,а и не одобрявал поведението на внучка си ПАРИС.
А и там няма такива неща..., като,... '' aз ще си платя 1 000 000 и няма да ме вкарвате в пандиза'',а примерно,някой който няма толкова пари,да лежи присъдата си,само защото не е имал пари да си плати.ЗАЩОТО там има закони,и те се спазват,както от обикновенните хора като нас,така и от супер известни личности като ШЕР и МАДОНА например,но там хората спазват законите,a тук секи прави какото си иска.Тук е най- голямата корупция от цял cвят.

B3B0K
01-28-2008, 20:39
nqkoi kaza kvo kato e proslavil bg ti useti li promqna ...mii ne ama se 4uvstvah gorda v edno ne6to pone se predstavqhme dobre .toi pomogna mnogo za tova nqma spor tva be6e edin ot malkoto sportove v koito bqhme na varha .da prova li si karierata i ima pravo da sajalqva za6toto q e gradil s godini vs bi sajalqval ako pravi ne6to tolkova godini.. mi predstavi si 4e na teb ti se slu4va cql jivot nqma da si go prosti6 no na vs otgore si vinoven za smarta na o6te hora na 4ieto semeistvo ve4e nqma kak da pomogne6 .....i za kapak na vs vs go opluvat ne kazvam 4e e prav ili 4e trqbva da ne vliza v zatvora no vs bi se opital da si smali prisadata nali ?i do v4era toi be6e balgarin i to ot lubimcite ni dnes e dolen rusnak... :? za men te dvamata si ostavat 6ampionite na leda

Blacklisted
01-28-2008, 20:46
Не е ли пародийно, че шофира след стабилна употреба на алкохол, а в същият момент е едно от лицата на кампанията - "Ако си пил - слез, искам да стигна жив!"? :oops: Виж - ей тази лицемерна постъпка е най - отблъскваща.

AvaLan4e
01-28-2008, 20:47
:lol:

namina
01-28-2008, 20:51
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:

LiveFlower
01-28-2008, 20:53
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:su6toto i as se pitah

scorpias
01-28-2008, 20:55
Едва ли и е смешно ,просто си проверява новия WALLPAPER как и седи във профила................



А иначе по темата ,както си и мислех ,повечето споделят моето мнение
[/code]

air_J
01-28-2008, 23:39
Между другото, понеже някой каза, че Максим имал кинти и щял да оттърве затвора - личното ми мнение е, че не само има пари, а също така е известен. Да, но това в случая му носи само отрицателни точки, защото случая както е видно е силно раздухван и поради огромният интерес подкупите са сложно нещо. Ако беше кварталната мутра, досега да имат извънсъдебно споразумение, постигнато по трудния, или лесния начин, а за по-упоритите - влачене на делото до немай къде. Та накратко - според мен не само, че ще го осъдят, но ще има и ефективна присъда (тоест, ще полежи и в затвора), но за сметка на това, адвокатите му ще издействат супер минимална присъда, която няма да се учудя при добро поведение да премине още на първата година в домашен арест, или смаляване на годините затвор. А иначе Максим не виждам какво го е страх чак толкова от затвора, като ще бъде във ВИП килията, и няма по никакъв начин да има срещи с разни отрепки, още по-малко пък ще бъде каран да работи - по цял ден ще гледа телевизия и ползва Интернет, излегнат срещу климатика. Страх от затвора е нормално да има, ама то пък неговото че ще бъде един затвор....

rosskata
01-28-2008, 23:57
Те че ще го осъдят, ще го осъдят. ДА си покажат, че им "работи" системата.

КОлкото до това какъв бил. Човека е много добър спортист, доскоро едва ли не национален герой. И това не може и не трябва да му се отрича.
Извършил е престъпление, и ще си получи колкото трябва там за това. Не виждам защо трябва да се плюе толкова по него. Не защото не е виновен или не заслужава... А защото ако не беше известен, нямаше да ви пука.

Винаги съм се ужасявала от това нещо "известност". Хората са толкова гнусно любопитни когато става въпрос за живота на тези "известни хора", които са далеч - далеч от нашия живот, а си затварят очите за неща и хора и събития, които се разиграват точно пред носа им...

DeadpooL
01-29-2008, 01:01
еба му се живота край с кариерата

ludoto_f
01-29-2008, 08:14
vsi4ko sasipa.. karierata si.. jivota.. lubovta.. ot edno nevnimanie.. :-x

Water_lili
01-29-2008, 08:37
значи аз вече казах ,че по принцип съмм му фенка ,но като спортист това определено не означава ,че като човек и личност е добър...и не мисля ,че това че е велик споретист означава,че не носи отговорност за поведението си.Ако имате съмнения по темата ще кажа само: Майк Тайсън- може би един от най -великите боксьори за времето си ,но това не го прави по-добър човек,даже напротив и той си беше повярвал ,че като е велик и известен може да получи всичко без никой да му търси сметка...А и не мога да разбера какво са ревнали сега всички ,че максим и албена нямали бъдеще и леле боже какво ще правим сега, не виждате ли, че това си е чист шантаж и опит да се маниполира общественето мнение, защото още преди повече от година те казаха че смятат да преклучат участието си на спортни състезания.. :-x , тъй ,че стига сте се вайкали как за един миг сме си променили мнението ,ние не сме си го променили ,но просто смятаме,че всеки трябва да си носи отговорност за действията си..

П.П. а там някой каза нещо и за медиците, че сме им били завиждали и за тва сме ги оплювали,пък те горките били невини, айде стига глупост моля ви се. Не смятам ,че някой който съзнателно произвежда алкохол и проституира в страна в която това се наказва със смъртна присъда е невинен . И кво за да ги отърват тия опростиха либииския дълг ,без да ни попитат нас, хората на който реално погледнато той "принадлежи", за да оправят бакийте на хора, който са били достатачно алчни за да останат в тая страна до край. Ми то на тоя принцип дай да спасяваме и всичките ни трафиканти на дрога къде кво има по света :-x

Seducti0n
01-29-2008, 08:50
Никой не може да отрече приноса,на Максим за българския спорт и за прославянето, името на страната ни в чужбина.Независимо от това, обаче той е извършил престъпление.Не умишлено, разбира се, а след употребата на алкохол.Погубил е човешки живот и би следвало да си плати за това.Каквато и присъда да му се възложи, той не ще върне обратно загиналите.В момента кариерата му на фигурист е възможно най-нищожния му проблем...
Не е ли пародийно, че шофира след стабилна употреба на алкохол, а в същият момент е едно от лицата на кампанията - "Ако си пил - слез, искам да стигна жив!"? :oops:

И това, щях да спомена в постта си, но реших че е излишно.Да пародия е,ужасно е да участваш в подобни кампании, а същевременно да допускаш такива основни гешки и да се качваш в колата, в нетрезво състояние.Както и да го въртим , станалото станало.Естествено е да му е гадно, да страда заради съсипаната си кариера, но народа го е казал."Кой каквото си направи, никой друг не може да му го направи!" :wink:

rosskata
01-29-2008, 12:09
Освен това смятам, че "трагедията" не трябва да се пише в кавички.
Вие го изкарахте, че едва ли не си е казал "Абе дай да изляза пиян и да утрепя някой"... И после потъркал ръце и си казал "нях, нях, на им на гадните плазмодии"...

Пък и както каза експлоитед, савата само носи негативи в подобни ситуации. Ако беше някой слски бек, последици нямаше да има. За това трябва да ви пука повече...

AvaLan4e
01-29-2008, 17:58
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:su6toto i as se pitah
:shock:
:lol:
:razz: :razz: :razz:

B3B0K
01-29-2008, 18:06
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:su6toto i as se pitah
:shock:
:lol:
:razz: :razz: :razz:
ne naistina spodeli kvo e tolkova sme6no spored tebe ...,...

psychopath
01-29-2008, 18:07
деба руското копеле

Blacklisted
01-29-2008, 18:09
Те тава е българинът - силно люби и мрази, от Ботев насам еволюцията ни е заебала :)

psychopath
01-29-2008, 18:12
Те тава е българинът - силно люби и мрази, от Ботев насам еволюцията ни е заебала :)"силно да любя и мразя.." те тава ми е девизо 8-)

AvaLan4e
01-29-2008, 18:26
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:su6toto i as se pitah
:shock:
:lol:
:razz: :razz: :razz:
ne naistina spodeli kvo e tolkova sme6no spored tebe ...,...
Внимание! Оу внимание <333 :D (=
Ами самото заглавие, самите идеи, които описвате, самото заключение на това на какво се смея, без да знаете. Всъщност всичко е толкова комично, граничещо със сърказма, защото всички тоооолкова много знаете по темата <3 ('=

scorpias
01-29-2008, 18:49
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:su6toto i as se pitah
:shock:
:lol:
:razz: :razz: :razz:
ne naistina spodeli kvo e tolkova sme6no spored tebe ...,...
Внимание! Оу внимание <333 :D (=
Ами самото заглавие, самите идеи, които описвате, самото заключение на това на какво се смея, без да знаете. Всъщност всичко е толкова комично, граничещо със сърказма, защото всички тоооолкова много знаете по темата <3 ('=
Ти като разбираш ,защо не кажеш нещо ?
Комплекси лесно се избиват...

AvaLan4e
01-29-2008, 18:52
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:su6toto i as se pitah
:shock:
:lol:
:razz: :razz: :razz:
ne naistina spodeli kvo e tolkova sme6no spored tebe ...,...
Внимание! Оу внимание <333 :D (=
Ами самото заглавие, самите идеи, които описвате, самото заключение на това на какво се смея, без да знаете. Всъщност всичко е толкова комично, граничещо със сърказма, защото всички тоооолкова много знаете по темата <3 ('=
Ти като разбираш ,защо не кажеш нещо ?
Комплекси лесно се избиват...
Виждам и затова диво се забавлявам. Напрво си умрях от смях :?
Нека ако някой сложи точка тези не комплексари след него да говорят за него, не виждам нищо лошо, пак толкова комично, колкото обсъждането с а, ъ, о, у за една катастрофа ('=

B3B0K
01-29-2008, 19:08
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:su6toto i as se pitah
:shock:
:lol:
:razz: :razz: :razz:
ne naistina spodeli kvo e tolkova sme6no spored tebe ...,...
Внимание! Оу внимание <333 :D (=
Ами самото заглавие, самите идеи, които описвате, самото заключение на това на какво се смея, без да знаете. Всъщност всичко е толкова комично, граничещо със сърказма, защото всички тоооолкова много знаете по темата <3 ('=
Ти като разбираш ,защо не кажеш нещо ?
Комплекси лесно се избиват...
Виждам и затова диво се забавлявам. Напрво си умрях от смях :?
Нека ако някой сложи точка тези не комплексари след него да говорят за него, не виждам нищо лошо, пак толкова комично, колкото обсъждането с а, ъ, о, у за една катастрофа ('=


ti ili si mn zle ili.....

AvaLan4e
01-29-2008, 19:45
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:su6toto i as se pitah
:shock:
:lol:
:razz: :razz: :razz:
ne naistina spodeli kvo e tolkova sme6no spored tebe ...,...
Внимание! Оу внимание <333 :D (=
Ами самото заглавие, самите идеи, които описвате, самото заключение на това на какво се смея, без да знаете. Всъщност всичко е толкова комично, граничещо със сърказма, защото всички тоооолкова много знаете по темата <3 ('=
Ти като разбираш ,защо не кажеш нещо ?
Комплекси лесно се избиват...
Виждам и затова диво се забавлявам. Напрво си умрях от смях :?
Нека ако някой сложи точка тези не комплексари след него да говорят за него, не виждам нищо лошо, пак толкова комично, колкото обсъждането с а, ъ, о, у за една катастрофа ('=


ti ili si mn zle ili.....
Много съм зле, горкана ('= 8-)

LiveFlower
01-29-2008, 20:32
:lol:

нещо смешно да има в това че МАКСИМ е отнел 1 човешки живот?!?!?!??????? :o :shock:su6toto i as se pitah
:shock:
:lol:
:razz: :razz: :razz:
ne naistina spodeli kvo e tolkova sme6no spored tebe ...,...
Внимание! Оу внимание <333 :D (=
Ами самото заглавие, самите идеи, които описвате, самото заключение на това на какво се смея, без да знаете. Всъщност всичко е толкова комично, граничещо със сърказма, защото всички тоооолкова много знаете по темата <3 ('=
Ти като разбираш ,защо не кажеш нещо ?
Комплекси лесно се избиват...
Виждам и затова диво се забавлявам. Напрво си умрях от смях :?
Нека ако някой сложи точка тези не комплексари след него да говорят за него, не виждам нищо лошо, пак толкова комично, колкото обсъждането с а, ъ, о, у за една катастрофа ('=


ti ili si mn zle ili.....
Много съм зле, горкана ('= 8-) nekfa si katastrofa vika,s we aloooo tva e otnet jivot,ne tam ne6to si

air_J
01-29-2008, 21:13
Стига сте се цитирали, бе, клошари! Мазало стана! :-x

shadow4e
01-29-2008, 21:30
Случая с Максим не е важен. Той минава и заминава. Точно това много бързо сменяне на мненията за мен е важно. Не може толкова години да величаеш някого и в даден момент заради случайност да обърнеш мнението на 180 градуса за него.

За каква случайност говориш, какво смяташ, че само този път е карал така? За това той как кара, с каква скорост, на червено и тн съм чувала и много преди инцидента и то от хора, возили се в неговата кола /занимаващи се с фигурно пързаляне/. И ако за толкова години не му се случи нищо, освен да си посмачка колите, то все някога късметът няма да е на негова страна. Въпорсът е, че не се върна на него, а на невинни хора. Сигурна съм, че съжалява, но и аз гледах предаването и го изкарват жертва, а жертва не е!


За сестрите си прав и това, което напарвиха доста хора показа колко лесноманипулириема е масата от хора- средностатистическият човек.