PDA

View Full Version : Нима е възможно?



Canis_Dirus
01-28-2008, 11:31
От известно време разни хора ми говорят разни неща. И тези неща разтърсват основите на мирогледа ми. Става въпрос, че упорито се опитват да ме убедят в едно нещо.
Конкретно - жената разбира, че я обичаш без да я биеш!
Но това според мен е невъзможно. Как може да разбере една жена, че я обичаш, ако не я шамариш редовно? Айде разбирам, че на някои не им трябва кайш и тн., но без никакъв бой. какви са таз жени? Изобщо как разбират, че ги обичаш, ако не ги биеш поне един път на ден, не ги връзваш в къщи и не им се караш, когато не са сготвили вкусно?

Казват ми, че ставло и с цветя, бонбони и мили думи. Глупости. Само с твърда ръка става! Изобщо тук не става дума само за любов, ами и за съжителство. Една жена ТРЯБВА да бъде бита - често и по много. Иначе как ще живеее и обича?

Та кжете си вашето мнение по въпроса. Биете ли жената редовно? Тя обича ли ви, когато не я биете достатъчно?

quench
01-28-2008, 11:44
така е!

жените трябва да бъдат бити и малтеритрани не само от мйъжете си, но и от бащите си

обяснявам:
момичетата в днешно време израстват разглезени и разчитат на това, че ще ги намери някой богат глупак, за да ги храни

едно момиче, което бива малтретирано от малко има 2 варианта
1 - ако няма вродена воля, ще се превърне в нищожество, което е добре за мъжът, който сл;ед време ще я вземе - тя ще е без самочувствие, компелксирана и послушна

2 - ако е волева личност, ще използва комплексите си от малка и омразата към родителите си, за да се амбицира и да се самодожкаже - защото комплексите са един от най-добрите мотивационни методи

и в двата случая, една малтертирана от малка жена - предимно емоционално и психически, но ако се налага - и физически - ще може да открие каква е в действителност

затова е хубаво мъжът, ако обича жената, да продължава да я малтретира във връзката им, за да я амбицира към съответно благоприятно поведение

:D

FelisDirus
01-28-2008, 11:48
Хм, боят трябва да е само в леглото (тъй де.. от моя гледна точка). Но знам ли, може и да ми хареса. Досега не съм имала подобна връзка - почти абсолютно подчинение. Тоест, докато не пробвам, не мога да кажа дали одобрявам, или не.

Ооо, куенч, я да млъкваш. Баща ми ме е сцепвал от бой (и сега се случва понякога), правят ме на луда... определено се чувствам зле и имам усещането, че някой ден ще ги убия (нашите).

quench
01-28-2008, 11:54
айде де, не можете да кажете, че не съм генерално прав

bebeto0o
01-28-2008, 11:54
hora mn ste prosti bez da go priemate navatre.. na4i za da dokaje6 lubovta si trea da bie6 jenata/momi4eto bojeeeeeeeee :-o :shock:

Blacklisted
01-28-2008, 11:59
hora mn ste prosti bez da go priemate navatre.. na4i za da dokaje6 lubovta si trea da bie6 jenata/momi4eto bojeeeeeeeee :-o :shock:

Пробвала ли си как върви с якo кютек?

FelisDirus
01-28-2008, 12:09
hora mn ste prosti bez da go priemate navatre.. na4i za da dokaje6 lubovta si trea da bie6 jenata/momi4eto bojeeeeeeeee :-o :shock:

Пробвала ли си?


Това реторичен въпрос ли беше?

Много обичам изказвания на хора, които въобще нямат престава за какво става въпрос.

Blacklisted
01-28-2008, 12:13
Именно :)

Canis_Dirus
01-28-2008, 12:16
Хех, радвам се, че тук има истински мъже и жени, които бият и носят на бой!

SINDEL
01-28-2008, 12:19
Хех, радвам се, че тук има истински мъже и жени, които бият и носят на бой!

:D Кво, ако не биеш и не носиш на бой, не ставаш за нищо, така ли?

Canis_Dirus
01-28-2008, 12:22
:D Кво, ако не биеш и не носиш на бой, не ставаш за нищо, така ли?
Ставаш за изтривалка.

sexy_ebliva_15
01-28-2008, 12:27
И като изкарвам повече пари от мъжа си,на какво основание ще ме бие?

Парите определят авторитетът в семейството до голяма степен.

Ако печеля повече от мъжа си,аз съм силният пол,главата на семейството,моя е тежката ръка,в пряк и преносен смисъл.

HexGirl
01-28-2008, 12:38
dori i temata da e na 6ega se pak sam na tvardoto mnenie 4e majente nqmat absoliutno nikakvo pravo da biqt jenite si v nikakuv slu4ei kakto i obratnoto de 6toto i takiva slu4ei ima nekvi mo6ni lelki da nalagat majete si .No ina4e sam absoliutno protiv tva e glupavo i tapo kompleksirano povedenie

Sevt
01-28-2008, 12:40
Не сте нормални ^^

SINDEL
01-28-2008, 12:42
Не сте нормални ^^


:D Не сме..

sexy_ebliva_15
01-28-2008, 12:42
и кое те кара да си мислиш,че една жена,която е трудолюбива и амбициозна ще остане с мъж,който я бие?

Айде,добре,куенч каза,че една от причините да го търпи,е да му точи парите,но ако тя е по-способна от него?

Той за какво й е?
Тя може сама да си готви,да си пере,да чисти,да си роди деца от някой по-лесен мъж,да си се чука с него..

Гледате на нещата през някакъв си ваш мъжкарски начин,но за жената любов не значи бой.А вие трябва да се съобразявате с жените,както и жените с вас.

talisman4e_
01-28-2008, 12:45
По-глупавва тема от това до сега не бях виждала ....Жените са нежния пол ако не сте чували... Те не са създанени, за да бъдат бити , а за да бъдат обичани!!! Според мен обичтта не се изразява във това дали биеш жена си!!Аз съм на мнение,че ако си позволяваш да биеш момиче дори и да не е твоята приятелка , трябва да си изключително прост и нуждаещ се от лекарска помощ 8) 8)

Canis_Dirus
01-28-2008, 12:45
и кое те кара да си мислиш,че една жена,която е трудолюбива и амбициозна ще остане с мъж,който я бие?

Айде,добре,куенч каза,че една от причините да го търпи,е да му точи парите,но ако тя е по-способна от него?

Той за какво й е?
Тя може сама да си готви,да си пере,да чисти,да си роди деца от някой по-лесен мъж,да си се чука с него..
Но не може да се набие сама. Не и така, както един мъж би я набил! С тежката десница. С кожения кайш! И после да я пенатрира навсякъде. Това е то ЛЮБОФФФФФФ

HexGirl
01-28-2008, 12:48
и кое те кара да си мислиш,че една жена,която е трудолюбива и амбициозна ще остане с мъж,който я бие?

Айде,добре,куенч каза,че една от причините да го търпи,е да му точи парите,но ако тя е по-способна от него?

Той за какво й е?
Тя може сама да си готви,да си пере,да чисти,да си роди деца от някой по-лесен мъж,да си се чука с него..

Гледате на нещата през някакъв си ваш мъжкарски начин,но за жената любов не значи бой.А вие трябва да се съобразявате с жените,както и жените с вас.
emi to4no zatova gi ima takiva kreteni koito biqt jenite si 6toto se kompleksirat ot silata na jenite si kogato te sa po uspqli i nali znaqt 4e fizi4eski sa po slabi i gi nalagat zdravo .KOMPLEKSARI KVO ISKA6

Blacklisted
01-28-2008, 12:55
talisman4e_ и sexy_ebliva_15 вие имате бахти извратенита представа за любов... я се осъзнайте...

Special K
01-28-2008, 12:57
Ако някой ме бие, ще го отровя неразкриваемо....... :oops: :-D

Boot
01-28-2008, 13:00
Мдаааам, трябва повече бой - и в леглото, и извън него. Но повечето мъже сте си такива - само си говорите, пускате теми по форумите, а в живия живот няма кой да ти метне един здрав кютек. :cry: Бухалка да ви набутат в ръцете, пак нищо не вършите. НЯМА ИСТИНСКИ МЪЖЕ ТУК, всички само си дрънкат... :?

Canis_Dirus
01-28-2008, 13:01
Ако някой ме бие, ще го отровя неразкриваемо....... :oops: :-D И после? Ще умреш от глад в кухнята, както си закопчана за парното с белезници! Не става така таз работа. И как ще го отровиш? М?

Saymon90
01-28-2008, 13:02
Боят наистина учи и възпитава на много неща. Но имам предвид пляскането в детски години.
Да показваш на жена, че я "обичаш" чрез бой е глупаво. Така не показваш, че я обичаш, а че я притежаваш - има разлика. Е, тук идва въпросът дали в мъжката психика тези неща не се препокриват, но мисля, че все пак си има неща, които са недопустими.
А и от друга страна - кой трезвомислещ и свободен човек (дори и жена да е) би търпял някой да демонстрира притежание и власт, чрез бой? Не говоря за сексуални изживявания, а за чисто и просто битово ежедневие - и там, за мен, боят е недопустим.

quench
01-28-2008, 13:02
talisman4e_ и sexy_ebliva_15 вие имате бахти извратенита представа за любов... я се осъзнайте...

мхм

един шамар може да каже много повече от един скандал


помислете го така - след 3-4 години с един мъж ще почнете да се карате яко, а след караницата и двамата се чувствате зле, обиждате се, т.н.

ако мъжът ви изшие един здрав шамар, болката е силна, но кратка и след това нещата се оправят - вие си вземате поука кой е по-силен и съответно - прав и така

:)

мисля, че не може по-просто да го обясня - по-добре ли е един мъж да ви нарича "курва" и "пача"? якият кютек оправя всичко

ей, миналия месец видях на улицата как един мъж удари жена си и тя му се извини! направо ми се напълни душата! двама уши така да се обичат и разбират...

Special K
01-28-2008, 13:06
Ако някой ме бие, ще го отровя неразкриваемо....... :oops: :-D И после? Ще умреш от глад в кухнята, както си закопчана за парното с белезници! Не става така таз работа. И как ще го отровиш? М?
Зависи от човека.......ако пуши бих го отровила с никотин.......Или пък може би с диамантен прах.......Хе хе....Ще бъде нещо екзотично и трудноразкриваемо...... :-D

Canis_Dirus
01-28-2008, 13:07
ей, миналия месец видях на улицата как един мъж удари жена си и тя му се извини! направо ми се напълни душата! двама души така да се обичат и разбират... :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry:
Трогателно! каква обич! Какво нещо! Велико!

Canis_Dirus
01-28-2008, 13:08
Зависи от човека.......ако пуши бих го отровила с никотин.......Или пък може би с диамантен прах.......Хе хе....Ще бъде нещо екзотично и трудноразкриваемо...... :-D
Не пуша. Пия само вода, ям само неща, които сам съм приготвил!

sexy_ebliva_15
01-28-2008, 13:10
Не казвам,че боят е лошо нещо,но не е начин за покзване на любов..

Единствено при децата може да се вдигне ръка,от любов,но това е с възпитателни цели,а възпитанието означава грижа и съответно любов .

Жените не са деца,не са пластелин,не са глина,за да ги оформяте вие.

@Факин Хостил,ще ти покажа какво е любов,скоро обещавам. :)

Blacklisted
01-28-2008, 13:10
Сладката ми алхимичка, как бих те напляскал.

Любов без бой е като шкембе без чесън и оцен - не върви!

quench
01-28-2008, 13:10
Ако някой ме бие, ще го отровя неразкриваемо....... :oops: :-D И после? Ще умреш от глад в кухнята, както си закопчана за парното с белезници! Не става така таз работа. И как ще го отровиш? М?
Зависи от човека.......ако пуши бих го отровила с никотин.......Или пък може би с диамантен прах.......Хе хе....Ще бъде нещо екзотично и трудноразкриваемо...... :-D

за добрият криминолог няма тайни! :D

Special K
01-28-2008, 13:11
За всеки си има начин и химикал...... :D Може да не е със соли, а с газ или пък да го упоя и да му увия после главата в чаршаф напоен с хлороформ...... :-D Начини бол......само трябва да ти посегне достатъчно за да ти насочи мисленето в тая посока.....

Special K
01-28-2008, 13:12
Ако някой ме бие, ще го отровя неразкриваемо....... :oops: :-D И после? Ще умреш от глад в кухнята, както си закопчана за парното с белезници! Не става така таз работа. И как ще го отровиш? М?
Зависи от човека.......ако пуши бих го отровила с никотин.......Или пък може би с диамантен прах.......Хе хе....Ще бъде нещо екзотично и трудноразкриваемо...... :-D

за добрият криминолог няма тайни! :D
Разбира се......но не и в БГ...... :-D

quench
01-28-2008, 13:14
напротив, в БГ трябва най-много да внимаваш

ще те подушат, че си ог убила ти, после ще те бият до доказване на противното ;)

и пак няма да отървеш боя, само че тоя от куките ще е от лбов - към справедливостта

:D

Blacklisted
01-28-2008, 13:14
@Факин Хостил,ще ти покажа какво е любов,скоро обещавам. :)

Ще ти покажа аз трю ловE и друга песен ще запееш :-D

Special K
01-28-2008, 13:15
напротив, в БГ трябва най-много да внимаваш

ще те подушат, че си ог убила ти, после ще те бият до доказване на противното ;)

и пак няма да отървеш боя, само че тоя от куките ще е от лбов - към справедливостта

:D
Хехех знаеш ли.....имаш право..... :D

sexy_ebliva_15
01-28-2008, 13:15
@Факин Хостил
Окей,на 2ри беше казал,че си навит. :-)

quench
01-28-2008, 13:17
@Факин Хостил
Окей,на 2ри беше казал,че си навит. :-)

споко, той много-много не знае как да удря яко, ама аз ще го науча, спокойно 8-)

ще е яка обич 8-)

sexy_ebliva_15
01-28-2008, 13:19
Добре,ама ти пък каза,че няма да дойдеш,защото имаш изпит.Ама айде,в името на сакралната цел,ела..да видим как ще си изразите любовта. :)

Blacklisted
01-28-2008, 13:20
Знаех си! Научил съм се аз - на тия концерти дето ходя толкова много се обичаме... 8-)

quench
01-28-2008, 13:21
ммм
това ли ти е алтернативният профил,а?

Canis_Dirus
01-28-2008, 13:22
http://i31.tinypic.com/2w7jtwz.jpg
Това е нужно на една връзка! Подмокрихте ли се, дами?

sexy_ebliva_15
01-28-2008, 13:22
Аз ви обичам,обичайте се и вие.

ABSOLUTme
01-28-2008, 13:31
айде де, не можете да кажете, че не съм генерално прав

Бе до едно време ми беше смешно,ама сега ми е тъжно,докато ви чета глупостите.
Аз бой съм яла много,но не от нашите,а от треньори.Баща ми никога не ме е удрял(и добре че,щото ако замахне и дотам-едър е човекът 8-) ).Само веднъж си вдигна ръката(ама тогава го бях вбесила,не помня вече защо),но след някаква моя реплика,което не помня(от типа 'Удари ме и забрави,че имаш дъщеря')много набързо се отказа.Майка ми до съвсем скоро си мислеше,че се ебавам за шамарите,замерванията с бухалки,пляскането с пръчките от лентите оооооохххх йес бейби и всъщност никой от тези възпитателни 'методи' не ми се е отразил нито на психиката,нито на поведението и характера.Спортът възпитава,но не и боят. 8-)

п.с.И Ивето е права-всички тука и навън сте смотани,само мелите по форумите,а после кой ходи на пазар и готви? 8-)

FelisDirus
01-28-2008, 13:40
http://i31.tinypic.com/2w7jtwz.jpg
Това е нужно на една връзка! Подмокрихте ли се, дами?

Хм, мисля, че е време да ти купя крем за ръце. :?

ABSOLUTme
01-28-2008, 13:48
http://i31.tinypic.com/2w7jtwz.jpg
Това е нужно на една връзка! Подмокрихте ли се, дами?

Хм, мисля, че е време да ти купя крем за ръце. :?

Но уей,хи шууд съфър :D
Няма кво да го жалите,тея мазори ги получи,докато ми носеше пазарските чанти 8-)

HopeLesss
01-28-2008, 14:07
И малкото хора, които харесвах тук ми паднаха в очите. Може ли да сте толкова извратени?!?!? :x

И на това ми викаш обич? Красиво ли е???

http://img246.imageshack.us/img246/9792/batteredwoman8mhts9.th.png (http://img246.imageshack.us/my.php?image=batteredwoman8mhts9.png)

Canis_Dirus
01-28-2008, 14:14
http://img246.imageshack.us/img246/9792/batteredwoman8mhts9.th.png (http://img246.imageshack.us/my.php?image=batteredwoman8mhts9.png)
Свърших на монитора! Това е за раздел "секс" - такава снимка!

quench
01-28-2008, 14:15
И малкото хора, които харесвах тук ми паднаха в очите. Може ли да сте толкова извратени?!?!? :x

И на това ми викаш обич? Красиво ли е???

http://img246.imageshack.us/img246/9792/batteredwoman8mhts9.th.png (http://img246.imageshack.us/my.php?image=batteredwoman8mhts9.png)

баси хората сте...

:(

sexy_ebliva_15
01-28-2008, 14:19
Единственото,което ме притеснява е,че във всяка шега/ирония/майтап,се крие мъничко истина..

FelisDirus
01-28-2008, 14:21
Единственото,което ме притеснява е,че във всяка шега/ирония/майтап,се крие мъничко истина..


няма лошо

нали, синдел? :-)

quench
01-28-2008, 14:32
Единственото,което ме притеснява е,че във всяка шега/ирония/майтап,се крие мъничко истина..

точно ти трябва да си най-сигурна :D

SINDEL
01-28-2008, 14:34
Единственото,което ме притеснява е,че във всяка шега/ирония/майтап,се крие мъничко истина..


няма лошо

нали, синдел? :-)

Ах ти! Къде пак ме набута между шамарите? :D
Аз съм добро дете, не оби4ам да ме бият! Това е извратено и вси4ките сте ненормалници..
Срам ме е от вас :(

ПП: Набийте ме? Оби4ам ви? :oops: :D

RAWRRR
01-28-2008, 14:36
Единственото,което ме притеснява е,че във всяка шега/ирония/майтап,се крие мъничко истина..

точно ти трябва да си най-сигурна :D

Е,нееее,това беше злобно,но яко. :D
Ако намекваш за ника секси еблива 15. 8-)

Canis_Dirus
01-28-2008, 14:40
Оппа - застигна ни дългата ръка на закона!
Ама и вие сте едни! Аз говорех за лек профилактичен любвеобилен бой, а вие извадихте снимките на малтретирани жени. То по лицето не се бие.

HopeLesss
01-28-2008, 14:41
Много ми е интересно, дали наистина ви е толкова забавно.

Куенч, излагш се... много... :?

quench
01-28-2008, 14:44
аууу, ужас! срам ме е...

...ще приема със сведена глава урока по морал...

:-o

Canis_Dirus
01-28-2008, 14:46
Много ми е интересно, дали наистина ви е толкова забавно.
Беше. Преди ти да вземеш всичко толкова насериозно. Тук са се събрали бдсм фенове и си правят веселото и ти ...

А простата истина е, че си търся някоя домина в кожи. Да ми сложй каишка на врата и да ме разхожда из апартамента, да ям от кучешка паничка ида ме налага с камшик.

FelisDirus
01-28-2008, 14:50
Много ми е интересно, дали наистина ви е толкова забавно.
Беше. Преди ти да вземеш всичко толкова насериозно. Тук са се събрали бдсм фенове и си правят веселото и ти ...

А простата истина е, че си търся някоя домина в кожи. Да ми сложй каишка на врата и да ме разхожда из апартамента, да ям от кучешка паничка ида ме налага с камшик.

Нещо ново. От кога? На горещия стол друго каза.. 8-)

RAWRRR
01-28-2008, 14:50
Да ви имам бдсма виа тийнпроблем..
С едната ръка държа мишката,с другата прампампам.

FelisDirus
01-28-2008, 14:52
просто понякога не е забавно... ;)
и е проява на много лош вкус...


http://longanlon.bloghub.org/223/#more-223

има неща, които просто не са забавни... ;)


айде, айде.. забавни са

ако жена иска да бъде бита, то това си е нейно право и няма нищо по-хубаво да има кой да удовлетвори желанията й

точка

Canis_Dirus
01-28-2008, 14:57
Нещо ново. От кога? На горещия стол друго каза.. 8-)
Амиии намерих се едно МИЛФ-че, зарибих се да чета Леополд Мазох. Осъзнах, че винаги ме е првиличало да ме ритат в слабините и...

quench
01-28-2008, 14:58
просто понякога не е забавно... ;)
и е проява на много лош вкус...


http://longanlon.bloghub.org/223/#more-223

има неща, които просто не са забавни... ;)


101% ли си сигурен, че не са забавни някому?

и освен тва, кога последно съм искал някому мнението дали е забавно или не? ние питаме дали е рентабилно или не?!!

P4ela
01-28-2008, 15:10
http://www.petitiononline.com/fgm2003/petition-sign.html?

_showy_
01-28-2008, 15:14
:lol: Ужас...
Никога не бих стояла с човек който би ме ударил.
Абе я се осъзнайте. Само жените трябва да бием. :o

HopeLesss
01-28-2008, 15:22
айде, айде.. забавни са

ако жена иска да бъде бита, то това си е нейно право и няма нищо по-хубаво да има кой да удовлетвори желанията й

точка

Ти чуваш ли се какво говориш? Извинявай много, но не всичко изглежда ти е напълно ясно. Ти какво, мислиш си, че малтретираните жени чакат мъжа си пред вратата и му казват: "Айде бе, откога си чакам дневната доза юмруци в лицето и ритници в стомаха..."

Blacklisted
01-28-2008, 15:30
Гоненето на вещици почна^^

Намерихте в коя тема да се възмущавате,
че чак и петиция към американския президент :lol:
бдсм и за мен е загадка неразрешима,
което не ми пречи да се полигавя в няколко поста 8-)

Всичко е смешно, дори трагичното.

FelisDirus
01-28-2008, 15:39
айде, айде.. забавни са

ако жена иска да бъде бита, то това си е нейно право и няма нищо по-хубаво да има кой да удовлетвори желанията й

точка

Ти чуваш ли се какво говориш? Извинявай много, но не всичко изглежда ти е напълно ясно. Ти какво, мислиш си, че малтретираните жени чакат мъжа си пред вратата и му казват: "Айде бе, откога си чакам дневната доза юмруци в лицето и ритници в стомаха..."


Моля те, престани да изкарваш така нещата, не ме разбираш явно. Умишлено удебелих 'искам', но ти не обърна внимание и изкриви думите ми. Аз се моля на приятеля си да ме удря, това ми харесва, разбираш ли? Не ти говоря за малтретиране, а забавление, удоволствие. Щом ми допада защо да не го практикувам?

Тук никой нямаше предвид сериозни побоища над жени, които не го искат.

HopeLesss
01-28-2008, 16:03
ако жена иска да бъде бита

Не знам колко значения има на думата "бита", но аз се сещам главно за едно. Не съм изкривила ничии думи. Просто ти влагаш един смисъл в тях, а аз съвсем друг. Не ми се спори изобщо, защото вие явно намирате всичко това за забавно. Чак ми се повръща като се сетя...

П.П. И ако искаш да използваш думата "бой" с по-леко и "забавно" значение, поне можеше да кажеш "пошляпване"...

gorska
01-28-2008, 16:04
Много умна тема! И смислена. Направо да приемаш моите поздравления! До толкова се очаровах от силата на високоинтелектуалният ти мозък, че вече няма накъде...
Канис, за какво го правиш? Биеш на очи достатъчно... нямаш нужда от повече самоизтъкване! А бих казала, че имаш потенциал да се развиеш в нещо по-добро. Начинът ти на изразяване, събран с това, което говориш , ме извяжда на изводи, че ти отдавна си надхвърлил тийн възрастта./ако беше малко по не извън релси, щях да се съглася, но простотиите, които сипеш една след друга бих приела за човек на 15-16 год. - образно казано, само ако са казани по най, най-просташкия начин./
Няма да казвам, че никоя жена не би стояла при мъж, който я бие и малтретира, защото просто не мисля, че е нужно на 1 нормален човек - той си го знае това и сам.
А за тези като теб... прав им път, да ги видим ква жена ще си вземат?!

OtherDimension
01-28-2008, 16:09
това, че огромен процент от жените са малоумни и седят с половинките си, въпреки, че ги смелват от бой е вярно и си е лично техен проблем
а това, че писалите по-горе веселяци са откачили - също

AvaLan4e
01-28-2008, 16:14
"-Но аз ще те бия.
-Че как иначе ще разбера, че ме обичаш?"
/Луна и Горш/


Има милиони случаи на малтретирани жени, милиони случаи на не малтретирани жени, но почти винаги жената избира какво ще й се случи и какво ще търпи, даже да не го съзнава. Просто трябва да има повече мста на които да се учи за насилито, за последстията, за това как да го предвидим, как да се изплъзнем и защо.
На всеки еин час една жена е убита от съпруга си и най-често наследството им бива най-голямата жертва. Най-лесния начин за да се мотивира една жена да сложи край на тормоза, то е само чрез децата й.


И защо такива теми? Защо не за децата, жертва на родителите си? Това, че тати бие мама, не се отразява така, както мама бие детето си, а тати се гаври с него.

FelisDirus
01-28-2008, 16:18
ако жена иска да бъде бита

Не знам колко значения има на думата "бита", но аз се сещам главно за едно. Не съм изкривила ничии думи. Просто ти влагаш един смисъл в тях, а аз съвсем друг. Не ми се спори изобщо, защото вие явно намирате всичко това за забавно. Чак ми се повръща като се сетя...

П.П. И ако искаш да използваш думата "бой" с по-леко и "забавно" значение, поне можеше да кажеш "пошляпване"...


Ох, стига де, нямах предвид "пошляпване". Ако го имах, щях да го кажа. Мисълта ми беше, че ако мъж ми разбие устата, вкуся кръвта.. да, харесва ми! Да ме връзват, удрят, унижават. Това, че вие, останалите, не го приемате, е съвсем друга тема. Аз говоря за себе си, обсъждахме хора, на които това им допада.

Не съм казала, че във всяка връзка трябва да има бой! Не съм казала, че трябва да бият теб или някоя друга девойка, която не харесва подобни изпълнения.

Както и да е, забрави, нямам сили да споря, пък и трябва да ходя на урок. Приеми, че на някои това им доставя удоволствие. Да, единици сме, но ни има.


И Наско стига си квалифицирал хората. За теб всеки, който е по-различен от теб или има друго мнение, нещо не му е както трябва - откачил, ненормален, без ценности и т.н.


Изнервих се вече и спирам да пиша тук.


П.С.
Не искам да засегна никого, не се държа грубо (да кажа, че знам ли кво ще си помислите).

BlueMushroom
01-28-2008, 16:19
От известно време разни хора ми говорят разни неща. И тези неща разтърсват основите на мирогледа ми. Става въпрос, че упорито се опитват да ме убедят в едно нещо.
Конкретно - жената разбира, че я обичаш без да я биеш!
Но това според мен е невъзможно. Как може да разбере една жена, че я обичаш, ако не я шамариш редовно? Айде разбирам, че на някои не им трябва кайш и тн., но без никакъв бой. какви са таз жени? Изобщо как разбират, че ги обичаш, ако не ги биеш поне един път на ден, не ги връзваш в къщи и не им се караш, когато не са сготвили вкусно?

Казват ми, че ставло и с цветя, бонбони и мили думи. Глупости. Само с твърда ръка става! Изобщо тук не става дума само за любов, ами и за съжителство. Една жена ТРЯБВА да бъде бита - често и по много. Иначе как ще живеее и обича?

Та кжете си вашето мнение по въпроса. Биете ли жената редовно? Тя обича ли ви, когато не я биете достатъчно?

Подстрекател към домашното насилие такъв :razz:
абе тука много говорите за бой,ама като изляза навън и е пълно с жени които правят мъжете си на 5 стотинки на улицата. :-x

OtherDimension
01-28-2008, 16:20
единици сте, а първият се е казвал Дракула 8-)

FelisDirus
01-28-2008, 16:21
единици сте, а първият се е казвал Дракула 8-)

Е и? Няма лошо.

OtherDimension
01-28-2008, 16:23
няма
и не класифицирам чак така хората
шляпайте се с камшици, подритвайте се
обаче да има "вземи тоя тупаник", ей така, профилактично .. и това да ти харесва, да харесваш кръвта по разпуканата ти устичка

яй..

Canis_Dirus
01-28-2008, 16:25
А да ви кажа ли, кое ми доставя най-голямо удоволствие от малтретирането на жената? м?

Гнусно е, но...
обичам да й стискам гнойните пъпки по гърба. Да цръкнат така. Или от ети с топче. А тези с връх ухааааа

FelisDirus
01-28-2008, 16:27
няма
и не класифицирам чак така хората
шляпайте се с камшици, подритвайте се
обаче да има "вземи тоя тупаник", ей така, профилактично .. и това да ти харесва, да харесваш кръвта по разпуканата ти устичка

яй..


не харесвам камшици

и моля без ирония...

Saymon90
01-28-2008, 16:29
Чакайте, чакайте... все си мисля, че става дума за различни неща. Да те унижават, бият и т.н. докато сте в момент на "любовна игра" го приемам - там няма граници. Но когато става дума за риал лайф, не мисля, че е допустимо. И тук не говоря за "повечето хора", а за ВСИЧКИ - дори и тези единици, за които говорите. Не, в една връзка не трябва да има насилие. Нека да звучи банално, нека да е изтъркано - но е вярно.

OtherDimension
01-28-2008, 16:31
няма
и не класифицирам чак така хората
шляпайте се с камшици, подритвайте се
обаче да има "вземи тоя тупаник", ей така, профилактично .. и това да ти харесва, да харесваш кръвта по разпуканата ти устичка

яй..


не харесвам камшици

и моля без ирония...
каква ирония?
това е напълно обективно представяне на реална ситуация, която ти ми обрисува:)

Saymon90
01-28-2008, 16:34
А да ви кажа ли, кое ми доставя най-голямо удоволствие от малтретирането на жената? м?

Гнусно е, но...
обичам да й стискам гнойните пъпки по гърба. Да цръкнат така. Или от ети с топче. А тези с връх ухааааа
В момента сам превръщаш тезата си в глупост :)

quench
01-28-2008, 16:43
който е безгрешен, пръв да хвърли камъка ;)

удобното на тея теми е, че разни хора нарочно се правят на ударени и "уж" не забелязват явната й несериозност - а после идват и се правят на високоморални

на тези потребители - браво! +10 точки

водите ли вече в резултата? 8-)

OtherDimension
01-28-2008, 16:54
който е безгрешен, пръв да хвърли камъка ;)

удобното на тея теми е, че разни хора нарочно се правят на ударени и "уж" не забелязват явната й несериозност - а после идват и се правят на високоморални

на тези потребители - браво! +10 точки

водите ли вече в резултата? 8-)
темата и да е сериозна, и да не е - каква е разликата?
на този проблем би се подигравал и гаврил болен мозък, или сииилно желаещ за внимание субект

Canis_Dirus
01-28-2008, 16:59
темата и да е сериозна, и да не е - каква е разликата?
на този проблем би се подигравал и гаврил болен мозък, или сииилно желаещ за внимание субект
Хммм. Е направете един списък с теми, по които са възможни ебавки и такъв, където са абсолютно табу.

За мен няма нищо, с което да не може да се подиграва човек. Стига да му стиска. И явно попадам в графата болен мозък, понеже на няколко пъти писах, че е*а сирачета с благотворителна цел.

Явно някой хора тъгуват по "онова време" тип "култ към личността". чакат да дойде ВОЖДЪТ и да каже кое как и те да му ръкопляскат, докато не чуят звънеца. Е panta rei!
Виждате с какви неща се гавря и реакция никаква. Ей така - цинично и безцеремонно говорим за сериозни неща.

АМАН ОТ МОРАЛИСТИ!

P4ela
01-28-2008, 17:02
Точната дума е хуманисти май. И защо аман, та те са малцинство..

Canis_Dirus
01-28-2008, 17:04
Точната дума е хуманисти май. И защо аман, та те са малцинство..
Е, как да не е аман? Децата в Сомалия умират от глад, те тука за няколко шамара проблем правят. :D

Дарфур! Дарфур!

Saymon90
01-28-2008, 17:05
Никой не ти говори за морализъм... твърдиш нещо, после сам ни убеждаваш, че е било шега - значи се отричаш от думите си, така ли?!
Омг, последното нещо, което бих се нарекъл е моралист, но защо всичко да е ебавка, като може да се проведе и нормална дискусия?! Нужда от лигоч? Неизживяно детство? :)

Canis_Dirus
01-28-2008, 17:11
Никой не ти говори за морализъм... твърдиш нещо, после сам ни убеждаваш, че е било шега - значи се отричаш от думите си, така ли?!
Омг, последното нещо, което бих се нарекъл е моралист, но защо всичко да е ебавка, като може да се проведе и нормална дискусия?! Нужда от лигоч? Неизживяно детство? :)
Мисля, че начина, по който бе формулирана темата беше достатъчно красноречив, че е ебавка. То какво да пиша долу с дребен шрифт "ебавка" ли?
Думите, формулировката, стила - е какво съм твърдял?
Вие сигурно и като пуснете вечер телевизора и приемате случващото се в "женени с деца" за релано, както и актьорите, играещи роли при Слави за истински гости.

Saymon90
01-28-2008, 17:13
Не ме карай да цитирам фрази от рода на "Във всяка шега има голям процент истина"..... И все пак - щом си изпитал нуждата да пуснеш поредната тема-ебавка, окей. Сигурен съм, че е от голяма важност за теб, за това няма да я цапам с не-шеговитите си разсъждения...

OtherDimension
01-28-2008, 17:14
темата и да е сериозна, и да не е - каква е разликата?
на този проблем би се подигравал и гаврил болен мозък, или сииилно желаещ за внимание субект
За мен няма нищо, с което да не може да се подиграва човек. Стига да му стиска.
аха
и каква е тая смелост от тебе?..
не си голям герой, като си я направил тая тема.. защото все пак никой нищо не може да направи
значи не си голям куражлия:)
а иначе се правиш на интересен, особено онова с пъпките;>

Blacklisted
01-28-2008, 17:15
"Във всяка шега има голям процент истина" - bullshit.

Canis_Dirus
01-28-2008, 17:19
Та значи да обощим:
Мъжете бият жените си! - Това е лошо. Но да го погледнем от добрата страна - така жените ще бъдат под контрол и няма да създават главоболия.

Хранителните продукти поскъпват! - Това е лошо. Но да погледнем от добрата страна - хората ще ядат по-малко и ще намалиш процента на хорта с наднормено тегло.

Децата в Сомалия умират от глад! - Това е лошо и тн.

Така де - аз се мъчих да изсера теменужки, ама излезе ... е лайно излезе. Ама вие от куртоазия можете да казвате, че е теменужка. Да уважите труда един вид!

quench
01-28-2008, 19:47
както ти имаш право да се ебаваш, така и аз имам право да не считам ебавката за смешна или интересна и да си го коментирам... ;)

не може някой като се изсере и да ходим всички да душим с благоговение и да разправяме, че е люляк...

ако говорим персонално - ти да - защото не влизаш редовно в темата и не отваряш "голямата книга с мъдрите удобни и морални поучения" - било то библия, някой мъдър лаф от някой още по-мъдър сайт или кой квото му е казала баба му

а и ти и морал - пфу, колкото съм аьз морален, толкова си и ти

къде изобщо, батенце, се набута в мръсната група на моралистите?

rosskata
01-28-2008, 22:06
=D> Браво, браво.
Пълни глупости по сериозна тема-л''бимото ми.
Само не разбрах къде трябваше да се смея...
Някой да ме погъделичка?? :-o

Blacklisted
01-28-2008, 22:09
Kаква сериозна тема? Самото присъствие на Канис като автор на темата подсказва, че ще е ебавка...

Някои дето се мислят за 14 годишни май са прекалено дъртички всъщност
:-P

Canis_Dirus
01-28-2008, 22:12
Нещо намеквата, че не съм сериозен? А? Че не пускам сериозни теми?
Вярно, че съм оптимист, но все пак...

ГЛедам повече да се забавлявам и да си прекарвам весло с други хора.

Но щом е такава работата...
Утре ще пусна сериозна тема!. Тоест днес де. Вече е вторник. Но като се наспя. Ще предполага дискусия и ще порицавам всеки, които спами.
Дори аз ще направя опити да се въздържам от спам.

rosskata
01-28-2008, 22:25
Kаква сериозна тема? Самото присъствие на Канис като автор на темата подсказва, че ще е ебавка...

Някои дето се мислят за 14 годишни май са прекалено дъртички всъщност
:-P

Под "тема" разбирай темата на разговор- т.е насилието. ПОд "Пълните глупости" разбирай всеки пост, включително първия.:-D

А аз под това за 14-годишните и дъртаците обида ли да разбирам??

Canis_Dirus
01-28-2008, 22:28
Под "тема" разбирай темата на разговор- т.е насилието. ПОд "Пълните глупости" разбирай всеки пост, включително първия.:-D

А аз под това за 14-годишните и дъртаците обида ли да разбирам??
Темата никога не е била за насилието. Темата е за престореното ми неразбиране на нещо си. Правя се на напълно сепнат, че нещата не са такива, каквито са в клишето.

Но явно тук хората са с ампутирано чувство за хумор, или прсото не могат да се смеят на сериозни теми. Ако е второто - жалко.

Blacklisted
01-28-2008, 22:32
Kаква сериозна тема? Самото присъствие на Канис като автор на темата подсказва, че ще е ебавка...

Някои дето се мислят за 14 годишни май са прекалено дъртички всъщност
:-P

Под "тема" разбирай темата на разговор- т.е насилието. ПОд "Пълните глупости" разбирай всеки пост, включително първия.:-D

А аз под това за 14-годишните и дъртаците обида ли да разбирам??

Насилието стана тема в последствие...

за дъртаците закачка ;p

rosskata
01-28-2008, 22:33
Kаква сериозна тема? Самото присъствие на Канис като автор на темата подсказва, че ще е ебавка...

Някои дето се мислят за 14 годишни май са прекалено дъртички всъщност
:-P

Под "тема" разбирай темата на разговор- т.е насилието. ПОд "Пълните глупости" разбирай всеки пост, включително първия.:-D

А аз под това за 14-годишните и дъртаците обида ли да разбирам??

ако е всеки пост- най-смирено ще оттегля защитата си на позицията, че насилието спрямо жени е отвратително и ще се извиня публично, че пиша такива глупости... ;)

А така... Поне един да си признае, че пише глупости... :-D

Canis_Dirus, обожавам да се смея на сериозни неща, както и казах по- рано. Просто тази тема9 под "тема" разбирай постовете, а не това за което се говори) не ми бяха смешни и сега се заяждам. :smt019

п.с Какъв по- добър начин да си изкараш на тъпия свят че те дразни от това да се изакаш на някоя тема, в която хората се забавляват...
Искам да стана модератор... Мухахахах... :grin: