PDA

View Full Version : prezervativi



aanitogb
01-28-2008, 12:18
do kolko sex s prezervativ e bezopasen i sex s protivoza4ata4ni hap4eta koe izbirate kolko ot vas pravqt sex s prezevrativi kak mislite sex bez prezervativ po hybav li e temata e nova

Spider4eto
01-28-2008, 12:28
ами зависи тя от колко време има цикъл мове още да не се е нормализирал и да закъснява защото аз от 2 години имам цикъл и тоя месец ми дойде със седмица по рано така че не е проблем но за всеки случай да си вземе тест от аптеката и да провери дали е бременна стискам палци да не е :)

aanitogb
01-28-2008, 12:33
mi do kolkoto znam tq e imala mestryaciq dosta ot malka i vinagi e bila redovna a za test tq si pravi predi sedmica i be6e otricatelen

Spider4eto
01-28-2008, 12:36
ми за секи случай може да си направи и още един и ако все пак продължи да не и идва може да посети гинеколог. а тя впрочем пила ли е противозачатъчни защото от тях също може да закъснее

aanitogb
01-28-2008, 12:43
mi za protivoza4ata4ni mislq 4e nee pila za6toto tq samo edin pat e pravila sex i nesa i bili neobhodimi

aanitogb
01-28-2008, 12:46
a vsa6nost az vinagi pravq sex s prezervativ a za protivoza4ata4ni kakvi to4no ima naprimer takiva koito se piqt sled sex nqkoi znaeli kakvo im e deistvieto i kakvi efekti moje da imat tezi hap4eta i sa6to do kolko vredni sa i polezni

Spider4eto
01-28-2008, 12:47
ми нз нека си направи още един тест и ако не е бременна и продължи да не и идва да отиде на гинеколог

amatorium
01-28-2008, 12:50
Znachi kato cqlo ne mojesh da vqrvash za zabavqneto, che e nqmalo izprazvane. Cikula sled zapochvane na polov jivot se izmestva i e tvurde veroqtno zaradi tova da e. I vse pak e dobre edin test da si napravi za bremennost. Na tozi etap ako e bremenna nqma hapcheta, koito da q spasqt. Tvurdo protiv vsqkakvi protivozachatuchni. A za ginekologichniq pregled - ne nishto osobeno. Pitai maika si ili GP-to ili priatelka za dobur lekar i idi pri nego. Samiq pregled e razgovori i preglejdane na vaginata. Nqma ot kakvo da se pritesnqvash. 8)

aanitogb
01-28-2008, 13:03
za izprazvane sam sigorna 4e izprazvane nqma pone 90 procenta za6toto poznavam mom4eto s koeto e bila moita priqtelka toi sa6to kazva 4e izprazvane nee imalo nqma pri4ina da me lajat