PDA

View Full Version : Искам съвет



manik
01-28-2008, 12:44
Здравейте, имам сериозен проблем и не зная какво да правя. С приятеля ми сме заедно от 2 години, но преди това ходихме 2 пъти, както и да е. Влюбих се в него и бях мн щастлива. Обещах му, че вечно ще го обичам, че никога няма да се оттърве от мен и т.н. Той ме обича изключително мн, готов е на вси4ко за мен, гледа да ми угоди по всякакъв на4ин, държи се много мило с мен, с една дума мъж-мечта. Но последните няколко дни незнам какво изпитвам към него, сякаш 4увствата ми из4езнаха. Направо съм ужасена от ставащото с мен. Мн се притеснявам, а той усеща че нещо не е наред и мн се тревожи. Не искам да го нараня. Знам 4е ще ми се присмейте 4е съм мн глупава за да го загубя. моля ви дайте някакво мнение. Благодаря предварително! :(

ThePowerOfLove
01-28-2008, 12:46
Може би започва да ти омръзва,знам ли :neutral:

manik
01-28-2008, 12:48
i az taka mislq, no wse pak ne moga toku tai da go zareja i mn raboti sme prejiweli zaedno

•._.•No_NaMe•._.•
01-28-2008, 12:48
Може би започва да ти омръзва,знам ли :neutral:
+1 :P

Tazadar
01-28-2008, 12:48
Гръмни се ма, патко нещастна :x

•._.•No_NaMe•._.•
01-28-2008, 12:51
i az taka mislq, no wse pak ne moga toku tai da go zareja i mn raboti sme prejiweli zaedno
e da ama nqma ve4no da ste zaedno q :lol: :? :)

olive_oil
01-28-2008, 13:25
no name, не е мн учтиво да се присмиваш на объркано момиче :(
а по темата - колко често се вижадате? може би ако се виждате рядко, това да е причината да си охладняла към него. може друг да ти е направил впечатление и т.н. Знам ли, гадна е ситуацията, въпреки че нямаш нужда да ти го казвам. Мисля, че ако седнеш и поговориш с приятеля ти ще си изясниш какво именно чувстваш и какво ще следва от тук нанатък. Смятам, че каквото и да има с един откровен разговор ще се разреши. Успех : )

pitan4icata
01-28-2008, 13:35
raznoobrazete vrazkata si normalno e da si omarznete no tva netrqbva da ozna4ava krai! spodeli s nego.. taka i toi 6te se postare da napravi ne6to za da sajivi 4ustvata ti... si4ko e popravimo 6tom e imalo lubov pak 6te q ima.. v karen slu4ai si daite mlako po4ivka..i vsi4ko trq se naredi.... ;)

manik
01-28-2008, 13:40
vijdame se wseki den, no sega sam waw wakanciq i towa e muni4ka razdqla,dokolko otkroweniq razgowor toi we4e se sastoq i nie stignahme do saa6tiq izwod-da go raznoobrazim

•._.•No_NaMe•._.•
01-28-2008, 14:10
no name, не е мн учтиво да се присмиваш на объркано момиче :(
а по темата - колко често се вижадате? може би ако се виждате рядко, това да е причината да си охладняла към него. може друг да ти е направил впечатление и т.н. Знам ли, гадна е ситуацията, въпреки че нямаш нужда да ти го казвам. Мисля, че ако седнеш и поговориш с приятеля ти ще си изясниш какво именно чувстваш и какво ще следва от тук нанатък. Смятам, че каквото и да има с един откровен разговор ще се разреши. Успех : )
ne se prismivam izvinqvam se 4e mnenieto mi e napravilo takova vpe4atlenie prosto emot4etata me kefqt i ponqkoga si gi slagam ei taka :grin: :P :)

olive_oil
01-28-2008, 18:46
no name, не е мн учтиво да се присмиваш на объркано момиче :(
а по темата - колко често се вижадате? може би ако се виждате рядко, това да е причината да си охладняла към него. може друг да ти е направил впечатление и т.н. Знам ли, гадна е ситуацията, въпреки че нямаш нужда да ти го казвам. Мисля, че ако седнеш и поговориш с приятеля ти ще си изясниш какво именно чувстваш и какво ще следва от тук нанатък. Смятам, че каквото и да има с един откровен разговор ще се разреши. Успех : )
ne se prismivam izvinqvam se 4e mnenieto mi e napravilo takova vpe4atlenie prosto emot4etata me kefqt i ponqkoga si gi slagam ei taka :grin: :P :) мн са яки тия емотиконки, спор няма 8-) 8-) 8-)

natity91
01-28-2008, 19:27
Spored mene nemoje da ohladnee6 za nqkolko dena
To se trupa...moje bi mene donqkyde bi me otblasnalo 4e e gotov na vsi4ko
Tova e mn qko ama 2 god da mi obe6tava lubov primerno
Iz4ezva trypkata 4e moje6 da go zagubi6.... :---)

MiMcHeToOo
01-28-2008, 19:47
Разнообразие ви трябва.. Не може да тъпчете само на едно и също място и да искате сичко да е така розово..

Invisible'Paladin
01-28-2008, 19:47
Времето си минава хората се променят....както и чуствата.....

ХрС
01-28-2008, 19:59
За мен това е прекалено дъго време. Не се виждам да съм с един и същи човек толкова много време. На мен просто не ми е в природата. :)
Но за това ти си знаеш най-добре как стоят нещата при теб. Може наистина вече да е започнал да ти омръзва и от много време, просто да си с него, защото не искаш да му причиняваш болка. И този момент го има. И при мен е ставало. Но все пак, трябва да живее той живот, все пак никой не знае колко му е писано.

sh3_1s_7h3_0n3
01-28-2008, 20:08
Така се случва като даваш подобни обещания. Сигурно нямате повече от 15-16год, обаче сте твърде убедени, че ще се обичате вечно...
ах, любов, любов... от нищо не се оглупява повече...

дайте си известно време почивка. спрете да се чувате известно време или да си пишете или нещо такова. ако ти залипсва - ок, значи просто 'ще ти идва', ако ли не... - момчета бол. разделяте се като големи хора и всеки продължава по пътя си.