PDA

View Full Version : филми със.....



estreq
01-28-2008, 13:15
Оня ден гледах филм с една бавачка и ми стана много интересен и бих искала да на пишете всички филми който знаете в който главната тема да е бавачки :grin: моля ви :oops: ако знаете такъв филм да пишете

П.П На който темета му се струва тъпа да подминава и изобщо да не си пише коментара :P

izka
01-28-2008, 15:31
Мисис Даунтфайър. Ne6to takova be6e. Razkazva se za edin ba6ta, koyto se razdelq s jena si i za da moje da vijda decata si se preobli4a kato jena i otiva na rabota kato bava4ka v k16tata na jena si. [/b]

Ivs Jonas
01-28-2008, 16:25
mary poppins. filma e na disney i e ot 64-ta ama men si me kefi :D

Mitio_man
01-28-2008, 20:00
mary poppins. filma e na disney i e ot 64-ta ama men si me kefi :Dхаха да знам го тоя.гледал съм го като бях пишлеме.тогава ми беше интересен,но ся нз

desinkata
01-29-2008, 18:38
mary poppins

EsenaMono
01-29-2008, 18:44
Мисис Даутфайър се казва филма :) и радва доста, пропоръчвам го !!

Повече за филма : Когато Даниъл Хилард научава, че бившата му жена си търси икономка, той веднага кандидатства за позицията. Но не като себе си, а преобразен чрез сложен грим в Мисис Даутфайър. След като е назначен, той си създава цял нов живот, грижейки се за семейството, което неотдавна е изгубил.

Безобразно смешен, изпълнен с комични ситуации и трогателни моменти - цялото семейство ще иска да гледа този филм отново и отново.

Режисьор: Chris Columbus
Сценарист: Randi Mayem Singer
Актьори: Robert Prosky, Robin Williams, Pierce Brosnan, Harvey Fierstein, Matthew Lawrence
Актриси: Sally Field, Mara Wilson

Жалкото е че е от 1993.. и надали ще си го намериш лесно !! Филма е комедия !! отново се повтарям.. препоръчвам го !!

Castaway
01-31-2008, 21:09
Но,

Филма ТАТКОВА ГРАДИНА ( Daddy’s Daycare ) - няма да съжаляваш за тоя филм, много е готин ето на кратко за какво се разправя - Чарли и Фил са толкова погълнати от работата си на рекламни специалисти, че напълно пропускат радостите на бащинството. Но след провал на рекламата им за зеленчукова каша, Чарли и Фил са уволнени. Това значи край на скъпата детска градина за децата им, ръководена от суровата мис Харидан. Докато си търси безуспешно работа и се грижи за четиригодишния си син Бен, в главата на Чарли се ражда страхотна идея. След като двамата с Фил могат да се грижат без проблем за двете си деца, надали ще е много по-трудно, ако поемат грижата за десет... Ще се окаже много по-трудно, отколкото са си представяли. Всяко дете е различно и всяко е отчайващо предизвикателство, независимо дали иска да яде, мисли се за любимия си супергерой, или просто унищожава всичко, което успее да докопа. Но след бурния старт, с помощта на чаровния лентяй Марвин и налудничавите им педагогически методи, новият им бизнес бързо се разраства... и ги въвлича в свирепа конкуренция с мис Харидан...

приятно гледане :-P