PDA

View Full Version : Изв. бележка по семейни причини?



DarkAvenger
01-28-2008, 14:14
К'во пишем в нея?

gabi_94
01-28-2008, 14:20
Уважаема госпожо ..............................., моля да извините дъщеря ми/синът ми ............................................ поради семейни причини!

Надявамсе молбата ми да бъде приета!

подпис.............
дата..............

еми нещо от тоя род, майка ти трябва да я напише и да се подпише

•._.•No_NaMe•._.•
01-28-2008, 14:21
ami mama kato bqh po malka pi6e6e poredi kakvi pri4ini ot koga do kaga sam otsastvala imeto i i tova e (ili ti iska6 da ti predlojim poradi kakvi pri4ini) ;-)

bebeto0o
01-28-2008, 14:33
Mi ne6to takova:
Gospojo .. molq da izvinite du6terq mi / sina mi ... 4e otsastva ot u-6te po semeini problemi na ... (data) .. Nadqvam se molbata mi da bude .. ne zn si kvo tam :D

PaMcHetO
01-28-2008, 14:39
ем то и моята майка пише долу-горе такива бележки,хора на вас често ли ви се налага да отсъствате по семейни причини и всъщност семейни ли са или не? :D

chipi_kaoo
01-28-2008, 14:56
Г-жо / Г-н .......... Синът ми / дъщеря ми е отсъствала на.......... по семейни причини.
Моля да му/и бъдат извинени отсъствията.


с уважение:....................
потпис на родител

Madness
01-28-2008, 16:18
Г-жо / Г-н .......... Синът ми / дъщеря ми е отсъствала на.......... по семейни причини.
Моля да му/и бъдат извинени отсъствията.


с уважение:....................
потпис на родител
фалшифициран*
:-D

PaMcHetO
01-28-2008, 17:20
бр,бр давайте в същият дух!е тука не ви ли е страх че ще ви хванат? :D :D

XaMcTePKa
01-28-2008, 17:24
не ви ли е страх че ще ви хванат? :D :D
хахаха нем по принцип имаш право на 3 дни моите такива бележки бяха 5-6 хахаха и нямаше проблем

sherry
01-28-2008, 17:24
Ъъ, аз ли не съм наред или вие отдавна не сте писали такива бележки :-o ?
Защото нас ни караха да пишем в такъв вид бележки, когато бяхме 3 клас, сега не се обръща родителя към учител, а към директора. Пишеш на 1 лист голям формат следното:

Господин Директор,

моля отсъствията на дъщеря ми/сина ми ....(име) на ....(дата) да бъдат извинени, тъй като е отсъствал/а поради семейни причини. Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена!

с уважение:....(подпис)

горе в ляво се пишат имената на родителя, който праща молбата. Когато родителите ти напишат тая бележка, отиваш при директора и той се разписва на нея, че е одобрена един вид. Вече в тоя вид я даваш на класната си да ти извини отсъствията. Поне при нас е така...

AliceSw
01-28-2008, 18:30
До г-н Директора
на ГЧЕ "Екзарх Йосиф 1"

Уважаеми г-н директор, моля дъщеря ми Светлина ... ... от 12 "а"клас да бъде освободена от учебни занятия на 12.02.2008.


Надявам се молбата ми да бъде изпълнена

С Уважение: (име, подпис)
Ловеч
10.02.2008

при нас представлява нещо такова, но се представя задължително преди да отсъстваш, даваш на класната, отивате при секретарката и тя я заверява, освена ако не сте като в моя клас и последната година да ви забраняват вие да си внасяте молбите, а да го прави само родител(:

ThunderGoddess
01-28-2008, 18:40
При нас бележката е във формата на:

Уважаеми господин Панчев,
моля да извините отсъствията на дъщеря ми Симона Димитрова Маринова, която отсъства на 32.13. 2800 година по семейни причини.
Подпис
/Боряна Маринова/
Има едно но ... трябва преди това майка да се е обадила на Панчееввв ;)

Mitio_man
01-28-2008, 19:36
Уважаема госпожо ..............................., моля да извините дъщеря ми/синът ми ............................................ поради семейни причини!

Надявамсе молбата ми да бъде приета!

подпис.............
дата..............

еми нещо от тоя род, майка ти трябва да я напише и да се подпише+1

PaMcHetO
01-28-2008, 20:01
При нас бележките все още до класната :) ама и ние трябва първо да се обажда ме {това пък хич не ми харесва ама ко да се прай така искат хората} :( и при нас май щяло да има и някакви бланки или нещо такова и тях вече май ще попълваме

GleZeNa7a_gLeDaNa7a
01-29-2008, 09:59
Mi na4i to v na6ata gimnaziq izob6to ne priemat takiva belejki!!Ako iska6 da otsustva6 trqbva da napi6e6 taz belejka 3 dena predi tova i to do direktora :( :(

chipi_kaoo
01-29-2008, 10:08
Ъъ, аз ли не съм наред или вие отдавна не сте писали такива бележки :-o ?
Защото нас ни караха да пишем в такъв вид бележки, когато бяхме 3 клас, сега не се обръща родителя към учител, а към директора. Пишеш на 1 лист голям формат следното:

Господин Директор,

моля отсъствията на дъщеря ми/сина ми ....(име) на ....(дата) да бъдат извинени, тъй като е отсъствал/а поради семейни причини. Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена!

с уважение:....(подпис)

горе в ляво се пишат имената на родителя, който праща молбата. Когато родителите ти напишат тая бележка, отиваш при директора и той се разписва на нея, че е одобрена един вид. Вече в тоя вид я даваш на класната си да ти извини отсъствията. Поне при нас е така...
Аве как и да я напишеш, няма да я върнат. А за твойте, имам чувството, че майка ми ще кандидатства за работа в даскалото :razz: то тва не е бележка, а си е цяла молба :shock:

пп Автобиография ще трябва ли :oops: