PDA

View Full Version : моята странна история



inSane_baby
01-28-2008, 15:07
е.. никога не съм вярвала че и аз ще пиша нещо такова тук просто защото не смятах за нужно да разказваш своите проблеми на непознати. ще се опитам да бъда максимално кратка макар че едва ли ще успея. та... ходя с едно момче, той е адски готин, ходим от скоро (1 месец някъде) преди това дълго време си говорихме по телефона писахме си смси и излизахме на кафе. и ето че уверявайки се че нещо би могло да се получи между нас тръгнахме. всичко вървеше по план, не беше голямата любов, но наистина адски държахме един на друг. (защ0 говоря в минало време..) не се виждахме всеки ден тъй като сме в различни гимназии, делеше ни и това че баща му има дискотека в която той е всеки петък и събота, докато аз ходя 1 път в месеца, просто защото всичките ми приятели са в дискотека близо до нас. разликата ни е 3 години (ако има значение) на 16 съм той на 19. не твърдя че съм изпитала всичко в любовта но смея да кажа че съм много повече от петокласничка която се страхува да не е бременна.. та.. в събота той както винаги е излизал на диско аз не се чувствах добре и не излизах никъде, легнах си към 9 и веднага заспах. на следвашия ден така се случи че не бяхме говорили втори ден (от петък следобед) на мен ми беше кофти ден звъннах му и открито му поисках обяснение що не ми е писал поне някой смс.. той каза че телефона не го носел напоследък и нещо от сорта. поговирихме си малко и тъй като сметката ми този месец надвишаваше 50 лв (толкова е обикновено за да мога да я плащам без да създавам грижи на нашите) след 3-4 минути затворихме. с мисълта че всичко мина добре му писах смс нещо от сорта на: наско извинявай че толкова ти се развиках но се ядосах че не ми беше звънял а и днес ми беше кофти ден". понеделник сутринта тръгвам на училище с единственото желание той да ми пише смс да излезем на кафе или нещо от сорта. уви. на всичкото от горе едно момиче от класа ми (което посещава дискотеката на баща му и е бивша негова дълготрайна връзка) се появява с 2 смучки на врата твърдейки че не са от гаджето и, и че заради човека който и ги е направил ще зареже сегашното си гадже (изпечен наркоман и дилър). от начало не ми направи никакво впечатление знаех я що за стока е... но тъй като седи на задния чин я чух да си шушука с едно момиче нещо от рода на: смяташ ли да и кажеш? -тихо, ще чуе! и нещо от сорта. тъй като с въпросното момиче не сме в лоши отношения а просто нямаме общи теми я заговорих за смучките с думи от рода на "ивайло доста се е постарал" тя най демостративно ми отговори че не са от него и започна да ми разказва историите си с гаджето ми. накрая ми каза' иве мислех те за по умна, толкова много ти подсказах, още ли не се сещаш кой ми направи смучките' тук вече изникнаха съмненията ми. казах й да ми подскаже малко, тя каза живее на няколко преки от нас (наско живее на няколко преки от тях) даде ми още няколко жокера на които той отговаряше напълно. накрая на деня в час по химия ми писа бележка "сладур ко праиш кажи нещо че ще замра в тоа час" и почна да ми разправя за човека направил и смучките. аз написах НАСКО??? а тя КАЗА само хаха ти си луда не е той, макар че нищо не смея да твърдя и нищо немога да ти кажа докато самия тоз човек не ми разреши. следобеда дойде до нас да ме покани на кафе. и без това не ми се учеше и излязох. през цялото време ми говори за връзката си с моето гадже. как са излизали как се целували как тръгвали скъсвали карали се и тн... каза ми още че е говорила с въпросния човек направил й смучките и той забранил да ми казва нещо, искал лично да говори с мен. докато бяхме на кафето и си говорехме за смучките й дойде една нейна приятелка която аз не познавам, също посещаваща неговата дискотека и тя каза че ако била на мое място изобщо нямало да се интересува, каза че било по добре да незнам. и ето ме тук седя и се измъчвам успя ли една уличница да ми вземе гаджето. вероятно всички ще кажат говори с него, е писах му смс- наско, имаш ли да ми казваш нещо!? до сега не получих отговор, а го писах преди около половин час. БЛАГОДАРЯ НА ВСЕКИ, КОЙТО ПРОЧЕТЕ ВСИЧКО ТОВА!
уж не трябваше да се унасям, но неможех да го разкажа по по сбит начин. дори не искам съвет или посока. просто някакво мнение защото сама немога да разбера какво става и как света около мен се срива а дори не съм сигурна че е така. държа да отбележа че с момичето не сме приятелки а просто познати. обикновено не ходим на кафе, дори незная защо днес тя ме повика...

pyfpaff
01-28-2008, 15:20
nz..spored men edinstvenoto koeto mjesh da napravish e da si otkajesh ot nego..iznveril ti e qvno i..na vseki se sluchva 1 pyt e prostimo,no sled sluchkata da pogovori s teb i da ti kaje...a ne da ne ti sse obajda i nqkva si kuchka da ti kazva sichko i t.n.... nz..ako si pogovorite s nasko pishi da vidim razvitieto :) uspeh

Spider4eto
01-28-2008, 15:27
ох милата дано не е бил той ама така като чета май е той :neutral:

inSane_baby
01-28-2008, 15:39
ще пиша веднага след като има някакво развитие. за сега дори нямам отг. на смса...

maackata
01-28-2008, 16:31
Oh tolkova poznata slu4ka..ta imala sam podobna istoriq pak ot okolo 1mesec hodehme , no toi zamina na more s majka kompaniq (pokani me no ima6e pri4ini i ne otidoh) i sled 5 dena tam uj si4ko be6e ok no kogato trqbva6e da se varni nito mi se obadi nito pisa 4akah, za6toto togava bqh tarpeliva i sled nqkolko dni razbrah 4e si e do6al ot drugade togava mu pisah kakto ti: ima6 li ne6to da mi kaje6? a toi pisa sled baq vreme da sme se videli da pogovorim togava razbrah kvo stava :booooomb: bil e s nqkva na moreto sled tva si4ko priklio4i pokasno pak me tarse6e no ot tva koeto razkazah vijda6 4e sa edenti4ni slu4kite.Saveta mi e da go zareje6 6te nameri6 po-dobar koito 6te dava vsi4ko za tebe.Uspeh :-)

FunnYboY
01-28-2008, 16:44
Здравей,

Прочетох ти историиката и ми направи впечатление, че си едно силно и обичащо момиче. Също съм имал такава спонтанна връзка, която за съжаление трябваше да прекратя, поради голямото разтояние м/у мен и момичето (над 200км) и рядкото виждане... :( :cry: В името на една любов, тя страдаше, но виждам че сега е щастлива с друг... докато аз все още мисля за нея :cry: Трудна е неразбраната любов... та, отплеснах се.



Мисълта ми беше че тази, твоя приятелка може да ти е казала това, нарочно и така да и се иска да бъдат нещата. Има си начин да разбереш. Давам ти един съвет, когато поговориш с приятеля си - гледай го право в очите, те никога не лъжат ;) Или малко са хората, които могат да си контролират всички външни движения :) Така лесно ще разбереш дали те будалка, дори и да твърди обратното.

А до липсата на връзка между двамава ви според мен означава че той временно е загубил интерес. Постарай се да поддържаш ти връзката временно в този период, ако не стане - жалко. Просто е загубил интерес.

Стискам ти палци :) :-)

dIdiTy_bE
01-28-2008, 16:45
Ми стана ясно че таз твойта съученичка е пълна кучка и че иска да те направи на 2 стотинки без дори да те убижда.....Той също не е цвете за мирисане...щом не ти е казал нищо и изобщо не те търси явно е виновен и дори да не е с нея ефекта е един и същ....Аз те съветвам да го зарежеш стига през този 1 месец да не си е заслужил 2 шанс(което на мен не ми се вярва)

MiMcHeToOo
01-28-2008, 17:19
Спри да му пишеш, не бъди глупачка. Ако той реши да ти обесни, изслувай, тогава реши какво ще правиш..

inSane_baby
01-29-2008, 14:00
още след като му писах "имаш ли да ми казваш нещо" си обещах това да е последния ми смс към него докато той не реши да ме потърси а може би дори и след това! в последствие разбрах че въпросната нощ на дискотеката е бил пиан... наистина смятам да оставя всичко на съдбата... ако е писано всичко ще се оправи... ако ли не, ще има и други. колкото до момичето от моя клас откакто стана въпросната случка тя се опитва да се сприятели с мен разказвайки ми стари историйки, каза че ще зареже сегашното си гадже...

Spider4eto
01-29-2008, 14:02
а той отрече ли че е бил с онова момиче от класа ти

inSane_baby
01-29-2008, 16:29
а той отрече ли че е бил с онова момиче от класа ти

не сме говорили... не сме се виждали и не сме се чували, откакто му писах онзи смс не съм го търсила нито той мен

Spider4eto
01-29-2008, 16:30
а той отрече ли че е бил с онова момиче от класа ти

не сме говорили... не сме се виждали и не сме се чували, откакто му писах онзи смс не съм го търсила нито той мен ем май явно е оплескал работата сигурно е било в момент на пиянство но пиян или не аз изневери не прощавам и на твое място не бих го търсила повече 8)

inSane_baby
01-29-2008, 19:55
а той отрече ли че е бил с онова момиче от класа ти

не сме говорили... не сме се виждали и не сме се чували, откакто му писах онзи смс не съм го търсила нито той мен ем май явно е оплескал работата сигурно е било в момент на пиянство но пиян или не аз изневери не прощавам и на твое място не бих го търсила повече 8)

тази вечер видях че ми е звънял и му кликнах но само това си остана...

inSane_baby
01-30-2008, 14:08
Моля някой модератор да изтрие темата!