PDA

View Full Version : Как да подходя и да я накарам да зареже приятеля си



Dark0
01-28-2008, 17:16
Здравейте на всички :)
Значи скоро бях на купон и се забих с едно много готино момиче ( поне за мене де) какво ли не правихме цяла нощ (без секс) и на другия ден като си тръгнахме от купона, като я изпратих до спирката осъзнах че я харесвам адски много, но за съжаление вчера разбрах че си има приятел ;( Но през ноща когато бяхме заедно съдейки по действията и не си личеше да има приятел.
От купона до сега абсолютно всеки ден си пишеме я в скайп, я смс-си, даже бях решил утре на кафе да я поканя, но вчера като разбрах че си има приятел се обърках много и сега не зная какво да правя ;(
А имам чудството че се влюбих в нея от пръв поглед и не спирам да мисля за нея.

Моля ви кажете ми как да подходя и да и покажа че съм луд по нея и ако може да я накарам да зареже приятеля си :)

Благодаря на отзовалите се :P

Модерирано от swords1010
T.7 и т.1 от правилника!

hottie
01-28-2008, 17:22
ami bori se za neq :) samo dano ne ti napravi mrusno niakoi den kakto tia na priatelia i :?

CfEtii
01-28-2008, 17:28
Първо разбер дали обича приятеля си,или просто е поредната бройка.И ако не и пука за него,признай чувствата си.Ако не стане,поне няма да съжаляваш,че не си опитал,или какво е можело да се случи.Успех 8)

chipi_kaoo
01-28-2008, 17:29
Офф, при мен се получи същото. Запознах се с едно момиче на НДК, на едно исложение, и си прекарахме супер готино двата дни там. Разменикме си телефонните номера, и скайповете, и вечерта като ме намери в скайпа, и на снимката има едно момче. Питам я "Да не ти е приятел/гадже" и тя казва "не , само фр ми е", и аз ок, на другия ден на кафе ала бала, целувки.. е секс нямаше, но си прекарах и трите дни супер готино с нея. И после ми пише по скайпа, че си има сериозен приятел, който го обича, но е искала да кръшне малко, и тъй като много съм и харесал е излязла с мен... аве страшно гадно се почувствах, че съм преебания. И аз не и отговорих. Тя всяка вечер ми пишеше по скайпа, докато не я болкирах. Е ... моя съвет е да не се захващас с нея, ще ти мине след определено време 8) :-P

bebokt
01-28-2008, 17:37
spored men puk trqbva da probvash! Vse pak ot opit glava ne boli...Ne e nujno v prav text da i kazvash chuvstvata si i da q karash da skusa s priqtela si tova nqma da pomogne budi siguren!kazvam ti go zashtoto edno momche napravi taka s men i ne mu beshe nikak v polza! Zapochni da se sreshtash s neq, dori i taino i skrishom ot priqtelq i i se opitai da i zavartish glavata! Tq ako pochuvstva sushtoto kum teb sama shte skusa s nego..:)

TeKiLaSuNrIsE
01-28-2008, 17:39
moje da kajete 4e sam kurva no ne mi pravi ve4atlenie i az sam go pravila qvno ti i dava6 ne6to koeto toi ne i dava i prosto te haresva napravi si4ko za da si q otmakne6 ot toq koito i da e toi no se pazi ot neq ne se znae kvo 6te ti napravi :-)

nikinkaa
01-28-2008, 17:58
Е това е супер тъпо-да имаш авер/ка и да са зарибяваш с некфи други...Направо съм потресена ... А до темата:ми покани я на кафе,нищо лошо няма..Щом сте се натискали на купона,едно кафе нищо няма да е ;) УСПЕХ !

Dark0
01-28-2008, 18:05
Еми значи преди малко и се обадих по ГСМ-а и си поговорихме ... по средата на разговора я попитах дали по натам е възможно да стане нещо между нас и тя отговори че само времето може да покаже. В следващия момент вече я бях поканил на кафе. Тя прие и според мен се зарадва че я каня на кафе, някакси го почуствах от вътре че тя се зарадва.
Сега ми остана само да си събера мислите и да видя утре как да подхвана темата на разговор и изобщо как да и намекна че я харесвам много.

Утре след срещата пак ще пиша :)
Иначе благодаря за съветите :]

suunlight
01-28-2008, 18:12
Аз пък ш ти кажа, че темата треа да бъде преместена в --> ЛЮБОВ .. ?? и оная женската .. ти няа как да си хлътнал по характера й .. шото става ясно, че си има приятел пък е с друг .. по тая логика .. може и като е с тебе пак да ходи при други .. :) хлътнал си в нея най-вероятно шото е хитра куЧ*а и ти е правила хубави работи .. 8) 8) :P 8)

ludoto_f
01-28-2008, 18:13
ako si struva bori se za neq..

Mitio_man
01-28-2008, 19:20
ми по-скоро остави я тя сама да го зареже и чак след това действай или ако смяташ,че ако и кажеш за това тя ще го остави и ще трагне с теб направо и казвай

Invisible'Paladin
01-28-2008, 19:53
Аве човек зарежи я тая ....факта ,че си има приятел и сте се забавлявали заедно.....говори що за иди*тка е.....помисли малко..щом с нейния прави така......нищо не й пречи и теб да те върти по същия начин ако тръгнете........

Just_say_no
01-28-2008, 19:56
Ми ок, занимавай се с нея... но ако си мислиш че на теб няма да изневерява както на сегашния си приятел - лъжеш се !

sh3_1s_7h3_0n3
01-28-2008, 20:00
Можеш да я накараш да хлътне по теб и да се надяваш да е дотолкова, че да е готова да зареже приятеля си. Иначе нямаш шанс..., ако тя не го поиска.

the_unknown
01-28-2008, 22:05
Здравейте на всички :)
Значи скоро бях на купон и се забих с едно много готино момиче ( поне за мене де) какво ли не правихме цяла нощ (без секс) и на другия ден като си тръгнахме от купона, като я изпратих до спирката осъзнах че я харесвам адски много, но за съжаление вчера разбрах че си има приятел ;( Но през ноща когато бяхме заедно съдейки по действията и не си личеше да има приятел.
От купона до сега абсолютно всеки ден си пишеме я в скайп, я смс-си, даже бях решил утре на кафе да я поканя, но вчера като разбрах че си има приятел се обърках много и сега не зная какво да правя ;(
А имам чудството че се влюбих в нея от пръв поглед и не спирам да мисля за нея.

Моля ви кажете ми как да подходя и да и покажа че съм луд по нея и ако може да я накарам да зареже приятеля си :)

Благодаря на отзовалите се :P

Модерирано от swords1010
T.7 и т.1 от правилника!


Абе приятел... Какво ти пука на тебе?! Тя нека си има... Виж дали няма да се съгласи да дойде у вас(да гледате филм :-D ),а от там нататък си ти на ход.

MiMcHeToOo
01-28-2008, 22:15
Бори се за нея, явно има смисъл.

bibo
01-29-2008, 06:29
съгласен съм с мимчето обаче аз ако съм не теб винаги ще си имам едно наум - щом е кръшнала 1 път ще го направи пак..

koalka
01-29-2008, 07:01
Явно не обича чак толкова много приятеля си, щом си позволява да направи такова нещо...не знам.Ми, мисля, че трябва да опиташ.А ако тя го обича няма да го остави.Покани я на кафе, виж как ще се развият нещата, говори с нея относно това.

bebokt
01-29-2008, 07:51
Ми ок, занимавай се с нея... но ако си мислиш че на теб няма да изневерява както на сегашния си приятел - лъжеш се !


Ne si prava! Pri vseki e razlichno i strogo individualno i mnogo zavisi ot choveka do teb! Taka che ne e garanciq cha kato izneverqva na segashniq si pr shte izneverqva i na vsichki sledvashti! I tva che izneverqva ne q pravi kurva! Are da se nameri pone edin nad 15 god da vidim dali nikoga ne e izneverqval?! Sichki li sa kurvi togava? I kolkoto i da e kurva vsqka kurva vse nqkoga si namira kurvichkata!! :smt058

kalpazanka
01-29-2008, 07:55
Но през ноща когато бяхме заедно съдейки по действията и не си личеше да има приятел.
Замисли се дали един ден няма да се окажеш в ситуацията на сегашния й! А именно потенциален рогоносец!

led_i_ogyn
01-29-2008, 07:59
заеби я...

Just_say_no
01-29-2008, 08:49
Ми ок, занимавай се с нея... но ако си мислиш че на теб няма да изневерява както на сегашния си приятел - лъжеш се !


Ne si prava! Pri vseki e razlichno i strogo individualno i mnogo zavisi ot choveka do teb! Taka che ne e garanciq cha kato izneverqva na segashniq si pr shte izneverqva i na vsichki sledvashti! I tva che izneverqva ne q pravi k***a! Are da se nameri pone edin nad 15 god da vidim dali nikoga ne e izneverqval?! Sichki li sa kurvi togava? I kolkoto i da e k***a vsqka k***a vse nqkoga si namira kurvichkata!! :smt058

1. Не съм казала че е КУРВА !
2. Аз не съм изневерявала - проблем ли е ?
3. Изразявам мнение и нямаш никакво право да кажеш че не съм права... защото това може да не е вярно.

rashito0o
01-29-2008, 09:02
кък да я накарам ка тя ко иска ш скъса с него и ш доиде пъи тебе немое да я накараш насила баси :-x :-x :-x

radito
01-29-2008, 11:11
Щом ти обръща такова внимание значи не държи много на него, тъй че действай ;)

nikinkaa
01-29-2008, 11:32
[color=indigo]От друга страна може да не е кУр*а-Може да не е доволна от сегашното си гадже...Или пък да няма вече чувства към него ;) Успех ;)

princesa_viki
01-29-2008, 12:40
Първо разбер дали обича приятеля си,или просто е поредната бройка.И ако не и пука за него,признай чувствата си.Ако не стане,поне няма да съжаляваш,че не си опитал,или какво е можело да се случи.Успех 8)
+1

princesa_viki
01-29-2008, 12:41
Щом ти обръща такова внимание значи не държи много на него, тъй че действай ;)
да,определено.Ако го обичаше,не мисля,че щеше да е с теб тогава

Vladkoy
01-29-2008, 12:46
Запознай се с него! Бъди му приятел. Атакувай отвътре :)

п.п. малко грубо звучи, ама к'о да пра'иш.

Dark0
01-30-2008, 12:16
ЛеЛеЛе вчера беше най-щастливият ми ден в живота ЛеЛеЛе :grin:
Отивох с момичето на кафе и си говорихме, говорихме, говорихме, но тя каза че не и се прибира вкъщи и аз и предложих да се разходим, тя се съгласи. Отидохме към НДК, и какво стана .. минахме по моста на влюбените и аз не издържах и я целунах ( беше найстина красиво и романтично за мен, защото и тя не се отдръна ). После като тръгнах да си я изпратя до тях, като стигнахме ми призна че ме харесва и че и е било много приятно с мен :P Целунах я за довиждане и си тръгнах. По пътя имах чувство че летя от щастие :)
Сега на следващата ни среща (утре) ще видим дали ще ме зарадва с някоя новина 8)

psychopath
01-30-2008, 12:18
не подхождай никак...

miloto_girl_4e
01-30-2008, 12:24
Факт е, че щом сега изневерява на гаджето си, ако тръгнеш с него и ти няма да имаш по-различна съдба.. Ако не ти пука, че се гаври по този начин с теб, еми ок, бори се за нея, макарче аз си мисля, че тя НЕ го заслужава :!:

MoHuTo
01-30-2008, 16:11
Според мен няма смисъл да се занимаваш с нея, щом сега изневерява на приятеля си, откъде си сигурен, че ако тръгнете и на теб няма да изневерява?

GameFace
01-30-2008, 16:25
Ако толкова много искаш да си с нея и не ти дреме от съветите на другите (както аз бих направил :) ) направи какво е по силите ти, за да е щастлива с теб. Рози, прегръдки, повишено внимание (но не прекалено) и нещата ще се наредят.

So unbelievable love..
01-30-2008, 16:36
Ако толкова много искаш да си с нея и не ти дреме от съветите на другите (както аз бих направил :) ) направи какво е по силите ти, за да е щастлива с теб. Рози, прегръдки, повишено внимание (но не прекалено) и нещата ще се наредят.

+1 :)

GameFace
01-30-2008, 20:11
И само да те предупредя, че бившата ми приятелка заряза 3 годишна връзка заради мен и след няколко месеца я намразих повече от кьополото на баба ми! (а него го мразя АДСКИ много) ;) Ама пак бих накарал някоя да си зареже гаджето, ако съм луд по нея. ;)

assd
01-30-2008, 22:35
тва нищо не значи, всички са двулични курви - всички момичета обичат момчетата да са луди по тях, все за тях да си мислят, все да им пишат, все да им говорят - абе с една дума си мислят че света и всички момчета се въртят около гъза им... затова се опитай да го направиш тя да те търси, тя да ти пише тя да те заговаря, и се прави че не е нищо особено, ще видиш какво ще стане
тея момичета са толкова лесно манипулативни същества и лесни за лъжене че можеш да я направиш да полудее по тебе ако си изиграеш картите като хората и приложиш някой лев инвестиция де :D

01-30-2008, 22:53
Хаха... не знам автора глупав ли е, или само се прави? :?

Нали знаеш че тебе те чака същата съдба? Хаха... баси майката 80% от момичетата дето познавам са ебаси ку*вите... :o

princesa_viki
01-31-2008, 09:46
тва нищо не значи, всички са двулични курви - всички момичета обичат момчетата да са луди по тях, все за тях да си мислят, все да им пишат, все да им говорят - абе с една дума си мислят че света и всички момчета се въртят около гъза им... затова се опитай да го направиш тя да те търси, тя да ти пише тя да те заговаря, и се прави че не е нищо особено, ще видиш какво ще стане
тея момичета са толкова лесно манипулативни същества и лесни за лъжене че можеш да я направиш да полудее по тебе ако си изиграеш картите като хората и приложиш някой лев инвестиция де :D

Мисля,че изобщо си нямаш и идея какви са всички!А това,че по-голямата част са такива,не значи,че всички до една са курви!