PDA

View Full Version : Есе на тема: Егоизмът в повестта "Маминото детенце&quo



fire_magic
01-28-2008, 17:33
ZNAM 4E TEMATA NE E ZA TYK NO MNOGO SPESHNO MI TRQBVA SA4INENIE NA TEMA "EGOIZMA V POVESTTA MAMINOTO DETENCE"PLSSS,OTKADE DA SI NAMERQ,V DYGITE FORYMI NQMA USERI,MOLQ DAITE MI NQKAV LINK DA VIDQ OTKADE DA NAMERQ TAKOVA NESTO...ZA DRYGITE TEMI NAMIRAMA AMA EGOIZMA NEMOGA GO NAMERQ :? :?

Модерирано от swords1010
T.1 и т.7 от правилника!

CfEtii
01-28-2008, 17:34
Като значеш ,че не е за тук що я пускаш?Има си раздел за тия работи :-x

fire_magic
01-28-2008, 17:37
ae de,v oniq razdeli nqma nikoi,pomognete mi plsss ;(

CfEtii
01-28-2008, 17:39
Еми че напиши си го бе

fire_magic
01-28-2008, 17:42
Еми че напиши си го бе
ama trebva da e hubavo stoto ste me ocenqt a az ne sam go 4el mnoo dobre,ae pomognete de molq vi.... 8-) 8-)

crazy_style
01-28-2008, 17:54
skivai v pomagalo.com ..

nikinkaa
01-28-2008, 17:55
Аз го имам написано,но няма да го напиша,защото учителите оценяват теб,а не съфорумците ти ;) И + повестта е супер лесна за учене и не намирам причина да не залегнеш 2 часа над парцалите ;) Това си е жива лигавня....Що не кажете:"Ела да ме изпикайте,че ме мързи..." НОУ КОМЕНТ !

Spider4eto
01-28-2008, 17:56
Аз го имам написано,но няма да го напиша,защото учителите оценяват теб,а не съфорумците ти ;) И + повестта е супер лесна за учене и не намирам причина да не залегнеш 2 часа над парцалите ;) Това си е жива лигавня....Що не кажете:"Ела да ме изпикайте,че ме мързи..." НОУ КОМЕНТ !
+1 :grin:

fire_magic
01-28-2008, 17:56
Аз го имам написано,но няма да го напиша,защото учителите оценяват теб,а не съфорумците ти ;) И + повестта е супер лесна за учене и не намирам причина да не залегнеш 2 часа над парцалите ;) Това си е жива лигавня....Що не кажете:"Ела да ме изпикайте,че ме мързи..." НОУ КОМЕНТ !
molq te de,mnogo mi trqbva ;(

Lorelei
01-28-2008, 18:07
Verno,che trqbva da si pomagame,ama tova ne znachi da si pishem domashnite.Kato tolkova speshno ti trqbva,plati na nqkogo ot tvoq grad ili klas da ti go napishe.Priqtelite sa si priqteli,sireneteo e s pari.

suunlight
01-28-2008, 18:07
Аз го имам написано,но няма да го напиша,защото учителите оценяват теб,а не съфорумците ти ;) И + повестта е супер лесна за учене и не намирам причина да не залегнеш 2 часа над парцалите ;) Това си е жива лигавня....Що не кажете:"Ела да ме изпикайте,че ме мързи..." НОУ КОМЕНТ !

малко си брутално .. едно на ръка,че е працакан/а .. друго, че ти така го прецакваш повече .. ;) но ти си знаеш .. не е нужно да казваш кво е можел/а да направи .. на всеки му е ясно .. Но окау от човештина можеш да го направиш .. :-o :-o

fire_magic
01-28-2008, 18:13
a yj e forum da si pomagame,ebasi zlobnite deca ste we...imat go i ne davat :shock:

the_black_cat
01-28-2008, 18:36
Ne davat za6toto vseki znae kolko vreme mu e otnelo da pro4ete i analizira tvorbata, a sled tova i da napi6e dadenata tema. opitai super lesno e :) Egoizma v taq tvorba e ... tolkova silno izrazen :) nqma na4in da ne go otkrie6 ako sedne6 da go pro4ete6 :) ako ne.. Pomagalo.com ili kfot be6e...ne pomna.. ina4e i az q imam temata :) no ako trugna da ti q pi6a 6te mi otneme pone 2-3 4asa... sorry
:(

stomah4eto
01-28-2008, 18:40
Оф вие кви сте ако не се заядете няма да ви бъде! Не е за тоя раздел темата ок вас кво ви бърка има си хора които се грижат за спазването на правилата във форума а вие сте тея дето тряаа да ги спазват а не да се првитет на много интересни! И като няма да помогнете на момчето/момичето като явно няма да седне да си напише съчинението за кво се заяждате! Та вече по темата : аз когато си търся някакви такива теми и съчинения винаги си намирам в pomagalo.com :) Ае успех! :)

fire_magic
01-28-2008, 18:47
Ne davat za6toto vseki znae kolko vreme mu e otnelo da pro4ete i analizira tvorbata, a sled tova i da napi6e dadenata tema. opitai super lesno e :) Egoizma v taq tvorba e ... tolkova silno izrazen :) nqma na4in da ne go otkrie6 ako sedne6 da go pro4ete6 :) ako ne.. http://www.teenproblem.net/school ili kfot be6e...ne pomna.. ina4e i az q imam temata :) no ako trugna da ti q pi6a 6te mi otneme pone 2-3 4asa... sorry
:(
i bez tova ve4e go namerih v edin sait :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: mojete da zatvarqte temata.... :P :P

v3nDe77a
01-28-2008, 20:20
хахахахахахаха не знаех 4е о6те има хора които пи6ат такива работи :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

nikinkaa
01-29-2008, 11:19
И не ми е ясно защо не потърсите в Гуугъл?И на мене щеше да ми е кофти,че някой го има и не ми го казва,но трябва все пак да бъде по-отговорен...Всичко си е за него.Като се яви на изпит пак ли ще пита съфорумците? :neutral: Разбирам някой да иска да му помогнем за някакво упражнение,но цяло съчинение или есе...Ще ме извинявате,но това би било много нагло ;) И кой ще се навие да го пише на ръка специално за момчето,което не си е мръднало кутрето на левия крак? (Освен,тези които пасте-ват) Не мисля,че това е на добре :(

FaHrEnHeit
01-31-2008, 03:44
Аз го имам написано,но няма да го напиша,защото учителите оценяват теб,а не съфорумците ти ;) И + повестта е супер лесна за учене и не намирам причина да не залегнеш 2 часа над парцалите ;) Това си е жива лигавня....Що не кажете:"Ела да ме изпикайте,че ме мързи..." НОУ КОМЕНТ !
Евала.