PDA

View Full Version : Проблеми с родителите ми.



m0nItyY
01-28-2008, 18:04
of of off ve4e ne izd1rjam postoqnno se karam s na6te,dori ei sq predi malko pak sa skarahmeeee pfffff i ba6ta mi k1t po4ne da ma zapla6va 4e 6i mi zeme kompa mn ma nervi e mi da go zemi da ma nakajat da ma nabiqt pak ni6to nqq da promenqt bahti bal1cite det sa.maika ma misli 4e s1m nekva neblagodarnica sprqmo neq 6toto s1m se d1rjkala taka k1m neq.ama koi da i kaje 4e e to4no obratnoto 4e naistina cenq tva koeto mi davat dori s1m revala ot s1jalenie k1m tqh ama prosto ne moga da go izrazq tva k1m tqh.bahti mislq v 4etv1rt1k da bqgam 6i otida pri edna fe i da se v1rna v s1bota ve4erta 4e pone malko da gi stresna tiq.......

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма точка. :wink:

Insatiable
01-28-2008, 18:28
Виж, недей да правиш глупости. Това са пуберски номера. Всеки има такива моменти, ще го преодолееш. Родителите ти може да се изнервят в работата си и да си изкарват всичко на теб, но се опитай да ги разбереш. Помагай им с каквото можеш, а недей да бъдеш "непослушното дете". Айде успех!

natity91
01-28-2008, 19:18
I az postoqnno se karam s mama 6toto nemoje da me razbere no ne im pri4inqvai pritisnenieto 6toto ne e redno
Vsi4ko 6te ot6umi
Stiskam palci :)

GameFace
01-28-2008, 19:20
Това е от пубертета. :) След време няма да е така.

Mitio_man
01-28-2008, 19:42
Виж, недей да правиш глупости. Това са пуберски номера. Всеки има такива моменти, ще го преодолееш. Родителите ти може да се изнервят в работата си и да си изкарват всичко на теб, но се опитай да ги разбереш. Помагай им с каквото можеш, а недей да бъдеш "непослушното дете". Айде успех!аз така правя.в смисъл не им се правя много и те не ми се правят.без туй ги няма по цял ден в кащи,но като си дойдат аз ставам от компа и почвам да върша нещо полезно.прави като мен :-D

ThunderGoddess
01-28-2008, 19:54
Недей да бягаш - ще се покажеш неблагодарна, а не искаш това, нали? Често съм бягала от темата за разговор и съм криела много неща от нашите, защото съм мислела, че няма да ме разберат, но съм се уверила от личен опит, че е по добре да седнеш и да размислиш какво и как да им кажеш и да проведете един отрковен разговор защо се карате, да стигнете до някакви компромиси и да започне да се разбирате. Като зибягаш, само ще ги разтревожиш, но нищо няма да спечелиш. Аз като говорих с майка си и сега много се разбираме, въпреки че преди едва я понасях :)

BeboP
01-28-2008, 21:03
Глупаво е да мислиш, че като избягаш, ще промениш нещата. Най-много да си навлечеш нови кавги... Но, струва ми се, липсва приятелската атмосфера, откъдето идват и проблемните ви отношения... :-o
Успех! :)

Eli>>>
01-28-2008, 21:55
И аз до скоро бях така със майка ми,карахме се за най-малкото нещо.Бучеше,нервничеше,кря аше,викаше и аз я дразнех.
Но всичко това е от служебните си проблеми,като няма на кого на теб ще си го изкара..кофти,ама кво да се прави.
Просто спрях да я дразня,да и противорека,изобщо да се занимавам с нея.И нещата се оправиха,мисля че трябва да си осмислиш решението ...все пак така още повече ще си втасаш положението,няма да е в твоя полза :?
Най-добре си е да си замълчиш и да им показваш благодарности за това което имаш и което ти дават.
Почисти,като се прибере някои от тях им направи нещо да пият,мълчи си само
и това е.При мен мина този номер успешно :)

Presley
01-28-2008, 22:17
Първо се эамисли над думите си.Сама си противоречиш.Първо каэваш куп лоши и обидни думи по техен адрес,а после твърдиш ,че си им благодарна и ,че цениш това,което правят эа теб.Малко абсурдно..
Винаги съм го каэвала,пак ще го кажа-никога не се обръщай срещу тоэи,който те храни и благодарение на когото имаш някакъв стандарт на живот.Това са хората,които са те отгледали,дали са ти всичко,мислиш ли ,че эаслужават да ръсиш подобни простотии в някакъм форум?Според мен не.Надявам се да се съгласиш.
Вероятно ти се карат и те эаплашват с това и онова эа твое добро.Эависли се над това и премисли поведението си спрямо тях.Вярно,эаплахите не са най-добрия метод эа повлияване върху едно дете,но пък явно те не намират друг начин.Окей,приеми ,че това е техния начин.
Съветвам те да не бягаш от вас.Би било ужасно глупаво и детинско.Доста необмислена и първична постъпка.И не само това.По-важното е ,че и нищо няма да постигнеш,освен още един скандал,някое накаэание и допълнителни нерви.Глупаво е откъдето и да го погледнеш.

Iv4eTy
01-29-2008, 05:45
В този период повечето хора не се разбират особено с родителите си. Винаги има за какво да се скарате. Приемай нещата по-покойно и се опитай да им покажеш, че не си просто едно разглезено момиче, което не се интересува от нищо друго освен себе си. Опитай се да им помагаш по някакъв начин, и ако видиш че почвате да се карате не да се палиш а просто се опитай да говориш спокойно с тях. И недей прави глупости, няма да постигнеш нищо.

sapphirr
01-29-2008, 11:23
в нас е същото,само 4е на мен ми е по-тежко щот върша още 100 работи наведнъж,а и на мен ми изти4а времето при тях.тая година завършвам и няма пове4е кво да го умувам.само ,4е подозирам 4е ти си по-малка,та един съвет от мене,4упиш ли се ще стане по-страшно,така 4е по-добре просто застани с тях о4и в о4и и ги питай :"аджаба,вие кво искате от мене,за да е мир в тая къща"..и 4акай отговор.

<-ChelseA->
01-29-2008, 15:18
Първо се эамисли над думите си.Сама си противоречиш.Първо каэваш куп лоши и обидни думи по техен адрес,а после твърдиш ,че си им благодарна и ,че цениш това,което правят эа теб.Малко абсурдно..
Винаги съм го каэвала,пак ще го кажа-никога не се обръщай срещу тоэи,който те храни и благодарение на когото имаш някакъв стандарт на живот.Това са хората,които са те отгледали,дали са ти всичко,мислиш ли ,че эаслужават да ръсиш подобни простотии в някакъм форум?Според мен не.Надявам се да се съгласиш.
Вероятно ти се карат и те эаплашват с това и онова эа твое добро.Эависли се над това и премисли поведението си спрямо тях.Вярно,эаплахите не са най-добрия метод эа повлияване върху едно дете,но пък явно те не намират друг начин.Окей,приеми ,че това е техния начин.
Съветвам те да не бягаш от вас.Би било ужасно глупаво и детинско.Доста необмислена и първична постъпка.И не само това.По-важното е ,че и нищо няма да постигнеш,освен още един скандал,някое накаэание и допълнителни нерви.Глупаво е откъдето и да го погледнеш.
Абсолютно!Нямам какво да добавя.Эамисли се върху теэи думи,эащото са много вярни..

xXxScreamxXx
01-31-2008, 14:06
offffff i az s1m taak s ne6teeeee :@ :@ :@ :( :(